IVF, duben 2010

garp776
16. bře 2010

ahoj holky,
mám za sebou 2 neúspěšné IUI pokusy, takže jdu snad v průběhu dubna na své první IVF. MM má azoospermii, takže máme vždy dárce. Pokud by jste se chtěly přidat se svými zkušenostmi, názory..budu moc ráda.

delf14
9. čer 2010

tak na voljáčky petule jo 😉 ?to se má teda.holky jak o máte s chozením na záchod?mě to jde opět těžce jako u káji když jsem čekala nemáte fígl co by pomohlo,aby to nešlo tak těžce?!

liny
9. čer 2010

Pěkné dopoledne 🙂
jak se Vám dnes daří? Venku bude zase nádherně a já opět do 18h v práci... to je k vzteku 😠 .

liny
9. čer 2010

delf já jsem bez fíglu, mě jde těžko na wc normálně.... moje sestra s tím taky měla problém teď v těhu,ale nic ji nepomáhalo,naopak se to ještě zhoršilo když do sebe musela cpát magnesium.

liny
9. čer 2010

Jinak do Caru jsem objednaná na ten 10DC což je 17tého , jenže KET se prý dělá 20DC a to mají v Caru "celozávodní" dovolenou... takže se obávám,že to měsíční posunutí mě nemine.

petulke
9. čer 2010

@delf14 mě teď nedávno pomohlo si osmáhnout na pár kapek oliv. oleje cuketu, kterou jsem posypala paru zrníček harmonii, joj do dvou hodin jsem letěla na záchod! 😀

petulke
9. čer 2010

@liny a není možné že by tě předali někomu jinému? než se vráti?

petulke
9. čer 2010

Bože to ji hic!!! Nevím nevím co bych dělala, kdyby to tehdy vyšlo v tom listopadu a měla se tahat s bříškem přes léto a rodit v srpnu. Asi to tam ten pámbíček chtěl pro mě udělat jednodušeji, že to odložil na ten prosinec 😀

liny
9. čer 2010

petulke to asi nejde aby mě přehodily...mají tam ten týden volno úplně všichni.

liny
9. čer 2010

nechápu jak to můžou v caru takhle udělat co kdyby někdo něco potřeboval? vždyť týden je dost a těch pacientů tam mají hafo...

78marcela
9. čer 2010

@liny, to taky nechápu, je to divné, to je jakoby zavřeli nemocnice a lidi mají potom dělat co? Vždyť cykly si nevybírají a kolik lidí takhle bude muset čekat...a ti, co mají po stimulaci jít na transfer, tak nemůžou? No to je vrchol, toto, fakt nechápu. Teď se budeš nervovat další měsíc. Jakoby nevěděli, jak je to pro nás pro všechny náročný období a ještě toto. Někdy mi opravdu zůstává rozum stát nad tím, co všechno je u nás možný.

liny
9. čer 2010

Marci viď je to síla, no každopádně já to tomu doktorovi vysvětlím,takhle to přece nejde. Jsou tam milý, ochotní atd... ale už nedávno mě zarazilo, že lékař mi neřekl žádnou částku a sestřička pak mezi řečí oznámila,že si mám vzít pantofle a těch 11600,00 Kč čučela jsem jako blbec. Myslím,že tohle by měl sdělit pacientovi lékař. Stejně jsem rozhodnutá,že KET uděláme v Caru kde teď jsme a na druhý IVF bychom jeli do Brna,jen ještě nevím do jakého Caru.

78marcela
9. čer 2010

To je docela blbý přístup. Za co jste tu cenu platili? Co všechno tam bylo započítané? U nás hned na první konzultaci mi doktorka dala ceník, vysvětlila mi všechny ty popisky a za co všechno bychom měli platit. Takže už někdy asi v únoru jsme věděli, že budeme platit 18900,- a tak to taky bylo, nepřidali si za nic ani kačku.
V Brně docela chválí tento Reprofit, kam chodím já, mě se přístup taky docela líbí (kromě toho odběru), ale asi bych další pokus taky vyzkoušela potom jinde. Sestra byla v Heliosu a na třetí transfer má tu holčičku, pak ještě chválí Unicu. A kam ty chodíš?

lenca78
9. čer 2010

Ahoj holky, nejak nestiham psat. Mame v praci moc prace a po vecerech lezim, protoze mi neni moc dobre. Nevolnosti me proste trapi jak das. Sice ani tak moc nezvracim, ale jen za cenu, ze jim malo a hned si jdu lehnout. Zato mi holky nejak narostla prsa - mam uz kosicky C a to jeste pred 5 mesici mi bylo i A velky 🙂 a bricho teda taky jede.

liny - ten tvuj CAR je teda taky dobry. Ja si nemuzu stezovat, nam rekli cenu hned na zacatku a tu uz nezmenili. A jeste se mi omlouvali, ze jsem musela za darkyni zaplatit uz v lednu a na transfer jsem sla az v dubnu, ze mi to nauctovali tak dopredu. Ale zase me poslali k doktorce hned na zacatku 6.tydne, tak nevim nevim. Asi si clovek nevybere. Hlavne aby nam to uz vyslo a nemusely jsme to resit, vid?
Jinak ja te asi nepotesim - me loni taky odlozili stimulaci o mesic kvuli planovane uzavirce centra :(

lenca78
9. čer 2010

petulke - a ty jsi na neschopnosti nebo chodis do prace? Mne ti to ted nejak zmaha, nevim, jestli je to tim vedrem ci co. ty jo, ty uz jdes v patek na kontrolu, zavidim, ja si jeste musim pockat dva tydny :(

petulke
9. čer 2010

@lenca78 jojo jsem na neschopence, práce mi to nedovoluje, tam být. vedro mě taky ničí, jsem víc unavená, jinak na sobě pořád nic nepociťuji tak se těším na ten pátek, aby se už konečně ukázalo na čem jsem.

liny
9. čer 2010

marci my platily ISCI + zamražení . Budu se rozmýšlet jaké centrum vybereme,ale určitě budu vybírat mezi těmi třemi o kterých jsi psala. Teď už vím na co všechno se poptám něž tam vlezu abych si to promyslela. Ono když jde člověk do neznáma tak je to složitější a jde tam kam mu ukážou. Chodím do Sanusu.

Lenčo tak to máš super, mě řekli že Gonal bude stát 2100 a když jsem si ho jela vyzvednout asi za týden tak mě stál 2700. Takže taky mazec. A já tedy běžně sebou nevozím moc peněz navíc.

liny
9. čer 2010

petulko už se jen dvakrát vyspíš a půjdeš na kontrolu 🙂

lenca78
10. čer 2010

Ahoj holky, dneska mam nepracovni moralku, tak vas tu procitam.
Vcera jsem byla u doktorky, odpoledne mi hodne otekly nohy, bricho jsem mela obri a bolelo, tak jsem radsi jela na kontrolu. Delala mi znova ultrazvuk, vse je v poradku, srdicka bijou o sto sest, jeden hlavou dolu a jeden hlavou nahoru 🙂 Vecer prihodim obrazek. Na neschopence jsme se ale nedohodly, rekla mi, ze mi to ted jeste nenapise, ze kdybych delala v kamenolomu, tak ano. Ale praci v kancelari pry zvladnu. Tak jsem tady i dneska, ale zitra si vezmu dovolenou. Dalsi kontrolu mam toho 21.6., uz s nabery na screening. Ale je to parada vedet, ze deti jsou v pohode.

Petulko, bud rada, ze ti je dobre, ja mam nevolnosti brutalni, moc nezvracim, ale je mi spatne porad. At snim co snim :( Neni to prijemne. Jinak bych porad spala 🙂 Zitra si to uziju - cely den v posteli. Zitra si uzij kontrolu.

delf14
10. čer 2010

to ti fakt nenapíše neschopenku když ti je takhle?tak se vymluv a to že ti je furt špatně 😉
liny ty chodíš do sanusu?to jsem nějáko nepostřehla já taky,ale do HK a ty?

liny
10. čer 2010

ahoj holky :o) dnes je nááádherně a já zase do večera práááci 😠 .
Delf jj do Sanusu v Jihlavě

petulke
10. čer 2010

holky jestli ten zítřek dopadne blbě, tak to bude zase všechno v čudu ☹

liny
10. čer 2010

petulke bude to v pořádku uvidíš neměj strach

liny
10. čer 2010

nebo máš z něčeho špatný pocit?

petulke
10. čer 2010

liny no jen klasický strach, aby vše dopadlo dobře. ale musíííí.

petulke
10. čer 2010

když já nemám žádne těhu příznaky ☹

liny
10. čer 2010

petulke třeba teprve přijdou, třeba budeš mít to štěstí,že těhotenstvím propluješ bez jakýchkoliv nevolností budu Ti držet pěstičky

petulke
10. čer 2010

děkuji liny !!! třeba je klid před bouří, nebo já nevím.

liny
10. čer 2010

Petulke na zítra se vyspinkej do růžova a mysli jen na to dobré 🙂

Teda byla jsem na 10 min venku přeparkovat auto do stínu a to je vedroooooo to já můžu, ještě si pak skočím na solárko 😎

ahojkyy
10. čer 2010

ahojky baby. Tak ja sa ozývam po dvoch dňoch. V práci máme akciu, meranie mimo labák, tak nestíham ani na net, pri meraní nemám no a večer som mŕtva, dúfam, že sa tomu malinkému nič nestane.
petulke - zajtra Ti držím palčeky. Dnes som čítala, aké má riziko vyšetrenie to a to, čo je nevyhnutné a čo nie, tak treba - myslím do budúcna - zvážiť.
liny - neovplyvníš to. Naše CAR malo prestávku cez zimné sviatky, v lete neviem ako to je.. ale možno by bolo možné previezť embryjká do iného centra a urobiť len transfer, každopádne by som sa na to opýtala. Držím palce.
delf, lenca - jak Vám je? lenca - obrázok som nenašla.

ahojkyy

delf14
10. čer 2010

ahojky holky.
petulke eboj urče to bude ok a prdolové sebou budou mrskat 😉 držím pěstičky na kontrolu