IVF, duben 2010

garp776
16. bře 2010

ahoj holky,
mám za sebou 2 neúspěšné IUI pokusy, takže jdu snad v průběhu dubna na své první IVF. MM má azoospermii, takže máme vždy dárce. Pokud by jste se chtěly přidat se svými zkušenostmi, názory..budu moc ráda.

delf14
13. čer 2010

ahojky petule asi máš pravdu,ale však víš jaký to je pocit,když nevíš co a jak už abych měla první utz za sebou a já věděla a čem jsem.

biris
13. čer 2010

ahoj holky jsem chodím do jiného fora ale narazila jsem tady na to vaše.Chci se jen zeptat petulke tobě se to už podruhé povedlo a mněla si víc vajíček?Promiň jestli se moc vyptávám chtám se každého stébelka!!!Teď jsem byla poprvé na ivf a mněla jsem jen dvě vajíčka z nich bylo k oplodnění jen jedno a bohužel nám to nevyšlo.Tak teď čekám kdy budu moct znovu na ivf a doufám že už těch vajíček bude víc!!

dasty79
13. čer 2010

Ahoj bris - tak to jsme na tom podobně.taky nám 1. IVF nevyšlo - nakonec jsem měla tři bobísci, který mě dali do bříška - ale stejně to nedopadlo.A teď si chci před dalším IVF vyškemrat znovu různá vyšetření: imuno, stěry,krev,.....
stěry a krev mě dělali před rokem, tak to chci zopakovat.tys byla na nějakék vyšettření před IVF?

Petulke - tys byla po nevydařeném 1.IVF na nějakém vyšetření, proč to nedopadlo?Nebo jsi šla rovnou do 2.IVF?

delf - uvoidíš, že všechno bude dobré 🙂

marmar - 17.6. je za chviličku 🙂

dasty79
13. čer 2010

omlouvám se - zkomolila jsem to ne bris,ale biris 🙂

dasty79
13. čer 2010

delf - vždyť ty máš v út utz - to už se dozvíš, jestli tam je jeden bobísek a nebo dva bobísci 😲 😲

delf14
13. čer 2010

jo jo dasty jen hlavně aby tam byli a né jen pázdná dutinka muséím myslet pozitivně hlavně

petulke
13. čer 2010

@biris při 1 ivf vytvořilo se mi asi 6 vajíček, ztoho k oplodnění byly 4, no a po 2 dnech mi zbyly dva, tak mi řekli at si pro ne prijedu, poprosila jsem dr. aby mě dala na dlouhý protokol, aby se mi vytvořilo víc vajíček, a tak se taky stalo, po 1. ivf dg. anembryomola, což je oplodněný gestační váček, ale bez plodu, tak jsem musela na revizi, a za po druhém cyklu jsem šla na druhy pokus

biris
13. čer 2010

Ahoj Dasty:Mně dělali jen odběr krve a vyšetření na gynekologii,tak teď nevím co mi budou říkat až tam půjdu.Já mám neprůchodné oba vejcovody.Ale imunologii mi nedělali vůbec tak třeba teď budou.A kdy uvažuješ o druhém ivf?Já bych šla co nejdřív už taky nejsem nejmladší tak abych to ještě stihla!Za to komolení se neomlouvej to je v poho! 😉

petulke
13. čer 2010

@delf14 vím jaké to je a opět se tak zase cítím, protože jedině utz mě potvrzuje že jsem těhotná, a že roste, protože já fakt na sobě nic nepociťuji, a je to strašný pocit, protože nevím jestli je vše jak má být. 😒 kdy jdeš na ten utz?

petulke
13. čer 2010

@dasty79 dasty co to píšeš, že se to nepovedlo???? dostaneš na zadek, neboj, oni tam jsou. V kolik zítra volaš na tu krev?

petulke
13. čer 2010

@dasty79 a nebyla jsem na žádnem vyšetření.

delf14
13. čer 2010

no právě petule toho se bojím,že tam bude jen váček a nic v něm,ted v úterý jdu na utz právě

dasty79
13. čer 2010

petulke - test je negativní ☹

dasty79
13. čer 2010

delf -dostaneš na zadek!!!!!Proč by tam nic nebylo?Jasně, že bude a určitě 2x mimi 😲 😲

dasty79
13. čer 2010

Tak já nevím, jestli si mám vydupat nějkaý vyšetření.....

delf14
13. čer 2010

dasty vydupej si ty co by jsi chtěla,od čeho je platíš nebýt nás kterým to nejde tak si mohou hledat páci takže se neboj a vydupej si je

delf14
13. čer 2010

díky dasty jsi zlatíčko 😉

dasty79
13. čer 2010

biris - já už taky nejsem nejmladší.a tak nevím co teď - dr. mě řekl, že počkat do podzima....
Ale na to mu s... 😠 Asi tam zítra zavolám, že chci objednat na krev a na nějaký stěry,atd.
Pak si dám v červenci pauzičku a pak kdyby byli všechny ty vyšetření ok, tak podzim 2.IVF 🙂
A ty????Zas nechci rovnou do IVf, když nevím jestli je vše ok.Musím dr. popohnat.
Pořád o tom teď přemýšlím - a jsem docela vytočená - nechápu, že teď dal atb na leukocyty jen
manžovi - každej mě říká, že to máme mít oba ty atb, že se takhle můžem navzájem nakazit....

biris
13. čer 2010

petulke:moc ti to přeju že ti to vyšlo a taky trošku závidím!Tak budu doufat že se mi to podruhé už taky povede ikdyž to musím projít celé znovu dřív bych si nic nepíchla ale teď mi to už snad ani nebude vadit! 🙂

dasty79
13. čer 2010

Jo jo zítra volám CAR a objednávám se na krev,stěry,apod. - máš pravdu delf 🙂

dasty79
13. čer 2010

delf - já už se těšíííííííím na úterý na utz!!!!!To jsem zvědavá kolik tam je bobísků 🙂 Určo dva!

delf14
13. čer 2010

tak se ho zeptaj na to dasty.no mizím pryč jedu k našim ikdyž mám vycházky od dvou ,ale budu doufat,že nepřijde kontrola snad,tak já se loučím zatím pá

dasty79
13. čer 2010

biris - to seš jak já.Dřív jsem taky nesnesla třeba jen odběr krve.Dnes už mě to nevadí.1. injekce byl šok, ale pak už jsem píchala v poho i v práci na wc....Nic jiného nám nezbejvá!Je to boj, ale my ho vyhrajeme a dočkáme se mimísků 😵

dasty79
13. čer 2010

delf - tak si to užij.Taky za chvíli jdem ke tchánoj - má dnes svátek, tak jdem na kávičku.
Tak hokly pa třeba večer 😉

78marcela
13. čer 2010

Posílám na ukázku fotku té šmouhy...sama nevím, no. Taky jsem zjistila, že na fotce je to vidět ještě méně než ve skutečnosti. Tak já nevím, delfi, bylo to tak i u tebe? Nebo to mám opravdu jenom nějakou šmouhu?

biris
13. čer 2010

dasty:já uvidím podle toho co mi řekne doktor až tam půjdu!

petulke
13. čer 2010

@78marcela no vidíš, všechny jsme měli podobné, neboj ted už jen posílí 😵

ahojkyy
13. čer 2010

ahojte baba, ozývam sa narýchlo, aby ste na mňa nezabudli 🙂
petulke - jak ti je? mne občas špatne, ale už nezvaciam. Neviem sa dočkať ultrazvuku, 22eho..
biris - je tam, gratulujem 🙂 ja som mala tiež pochybnosti, keď prvá vyšla po limite a proste som ju nevidela a na fotke je vždy slabšia, skús to zopakovať za dva - tri dníky.
dasty - nevzdávaj to ešte, ano?
delf - kedy to máš?

Tak zajtra, držte sa baby.
ahojkyy

dasty79
13. čer 2010

ahojky ahojkyy - jak se máš?To je dobře, že už nezvracíš.Teď už si to těhotenství budeš jen užívat 🙂 a 22.6., to je taky za chvilinku 🙂 To jsem zvědavá, jestli tam bude jeden bobísek a nebo se zase ten druhý objeví 😉
Taky bys to vzdala,kdybys neměla pozitivní testík....a žádné příznaky....a slabé krvácení ☹

lenca78
13. čer 2010

ahoj holky, taky se po vikendu hlasim.

@dasty79 ja ti teda porad na zitra drzim palce a nevzadavam to 🙂
@78marcela to je super, ze uz mas druhou carku na testu, to by bylo, aby ted den za dnem nesilela. drzim palce. Ja jsem taky testovala nekdy ten 7. - 8. den, ale carku jsem nasla, az po nekolika hodinach 🙂)
@delf14 jsem napnuta za tebe, jestli to bude jedno nebo dve mimca 🙂
@ahojkyy jee, ty uz nezvracis? ty se mas, ja mam dnes priserny den, jeste mi nebylo ani chvilku dobre :( Ale zjistila jsem, ze cocacola a suchy rohliky jsou nejidealnejsi. nevim, jakou to ma vyzivovou hodnotu, ale pro muj zaludek velka mnamka. A pak jak jsem uz psala - je mi dobre po samych nezdravych jidlech na prepalenem tuku - vcera jsem si dala topinky, v patek hranolky, ve ctvrtek langose 🙂