IVF, duben 2010

garp776
16. bře 2010

ahoj holky,
mám za sebou 2 neúspěšné IUI pokusy, takže jdu snad v průběhu dubna na své první IVF. MM má azoospermii, takže máme vždy dárce. Pokud by jste se chtěly přidat se svými zkušenostmi, názory..budu moc ráda.

ahojkyy
22. čer 2010

dasty - držím palce. Nemá význam tam ostávať, ak máš už teraz problémy, tým ľuďom musíš proste dôverovať. A áno - teoreticky by to mal byť zhruba môj termín MS, tak možno preto som zašpinila. Dnes je to už lepšie, tak snáď to úplne prestane.
lenca - ja som včera dala len o 1 utrogestan navyše, to ležanie a tabletky asi pomohli, dnes je to lepšie. ďakujem Vám 🙂

petulke
22. čer 2010

@ahojkyy já měla utz v 9+2 a mimísek byl 9+5 o tři dny větší měříl 2,5 cm

ahojkyy
22. čer 2010

petulke - tak to vyzerá, že nezaostáva. Tak ja som po obede, idem oddychovať. Manžel Vám pripojí fotečku. ahojkyy

liny
22. čer 2010

ahoj holky, myslela jsem na Vás jak se Vám všem daří. Ale neměla jsem sílu se ozvat 😖 . Dnes už je lépe. Jen ve zkratce : v pátek v poledních hodinách operovali mého 4nohého miláčka a v noci začli komplikace, do dnešního rána opravdu bojovala o život a já ji musela mít doma tak to bylo psychicky strašně náročné. Dnes má snad poslední kapačku, po práci ji vyzvednu na veterině a jedeme domů. Od pátku jsem pořádně nejedla, nepila a hlavně nespala, měla jsem budík co 30 min a bála se,že usnu a něco zanedbám. Tak si dokážete představit jak asi vypadám jsem jak mrtvolka.

delf14
22. čer 2010

ó jé liny to je mi líto hlavně at se brzy zotaví miláček,je to děs vid člověk to prožívá jako by to bylo dítě

lenca78
22. čer 2010

@ahojkyy to jsem rada, ze jsi v poradku. A mimco ti krasne roste.
A ja uz konecne vim, proc mam dneska primo blici maraton - ja jsem to vzala i za tebe 🙂 Poprve jsem nekolikrat musela odskocit i v praci, fakt nechutny holky. Budte rady vsechny,co nezvracite....

@liny to je mi moc lito, ale snad uz to bude dobre. Uplne te chapu, ja kvuli nasemu psovi blaznim i kdyz ma jen banalni problemy, natoz kdyby ji operovali. Tak at se vam brzo uzdravi.

dasty79
22. čer 2010

ahojkyy - to je dobře, že už to je lepší 🙂 Hlavně se šetři a pěkně odpočívej.Miminko je přednější, než nějaká práce 😵

dasty79
22. čer 2010

liny - 😔 je mě z toho smutno 😔 Snad už to bude dobrý 🙂 Já mám taky pejska a taky s ní vše prožívám, jako by to bylo moje mimi 🙂 Chápu, jak ti je.Uvidíš, že to bude teď už jen lepší a lepší.A ty se dej dokupy,ať nabereš hodně síly 🙂

lenco - ty blindíš za tři 😀 , tak si to musíš trošku užít 😀 Ne, ale už by to mohlo skončit,viď?
Hlavně, že dvojčátka jsou v pořádku.Necháte si říct, co to bude?

ahoj delf - jak se máš kočko? 🙂

dasty79
22. čer 2010

petulke - a ty neblidníš?Buď ráda.Musí to být nepříjemný....

delf14
22. čer 2010

ahojky dasty zatím to jde ale nervozita zas pomalounku stoupá blíží se kontrola tak proto a co ty už víš kam půjdeš?do car?

78marcela
23. čer 2010

Ahoj holky, u mě nebylo nic nového, tak se jsem neozvala. Od soboty mám ms, pěkně silnou, po těch hormonech, nevím, kdy to skončí a pomaličku se chystám do těch lázní, nástup mám v pondělí. Pořád se mi tam ještě nezačalo chtít.
No a včera se mi ozvala doktorka z CARu s návrhem dalšího postupu, takže od 14.7 začínám brát další hormony, aby mi zajistili další ms za měsíc a po ní pak zase estrimax a utroš a kolem 13.-14.8. na KET.
Tak jsem si to byla domluvit v práci, budu mít sice prázdniny, ale budu to mít psané jako neschopenku, abych nemusela do práce ani na konci srpna a mohla jen ležet. Když jsem to včera řekla ředitelovi, že výsledek se dozvím až někdy na konci srpna, aže je teda možné, že od 1.9 nenastoupím do školy, tak mi to bylo docela trapné, koho pak za mě kde bude hledat, u nás ve školství je to trochu jiné než v normální práci. Ale vzal to v pohodě, klobouk dolů, popřál mi štěstí.

lenca78
23. čer 2010

@dasty79 ahoj dasty, dnes jsem zatim stabilizovana 🙂 Suchy rohlik je proste v pohode, koncim s jogurty, mlekem, zeleninou a ovocem a zustavam na rohlikach. Ale uz mi zase jsou moje kalhoty 🙂
My si to rict nenechame, chci byt aspon nejak prekvapena,

@78marcela ty jo, to to jde docela rychle, to je dobre. Ten mesic a pul utece ani nebudes vedet jak. Uzij si leto co to jde, do zasoby 🙂 Jinak mas fakt dobreho nadrizeneho. Me by v praci proste zabili, i proto zatim porad pracuju.

78marcela
23. čer 2010

@lenca78 - Trochu se divím, že stále pracuješ. Proč nejdeš hned na neschopenku? Jsi po IVF, rizikové by ti určitě napsali hned, Leni, ne?
Já bych nešla do práce, aby se něco nestalo, i když nemám fyzicky náročnou práci, ale zase stresy, co ve škole jsou...

petulke
23. čer 2010

Ahooooj holky!!!! Moc vás zdravím, 😉
delf, neboj však uvidíš jak ti opět spadne kámen ze srdce, když uvidíš toho mrnouska jak mu bije srdíčko!
78marcel, nu vidíš, skoro celý celý červenec si budeš užívat v lázních a v srpnu se můžeš čekat na nový kolotoč a uvidíš že tentokrát to vyjde, protože zákon schválnosti funguje, myslím to, kvůli té škole.
dasty, j pořád neblindím, akorát, že mi stále chutná a vůbec nemám sílu si něco odepřít a tak jsem si dneska jen ze zvědavosti stoupla na váhu, a už jsem jako pořádný čunatko, a to jsem teprv na začátku 3 měsíce!!!
Lenca, aspon si pořád na stejný váze, já už svoje faldíky musím schovávat za těhu oblečení 😅
Liny, stím tvým miláčkem mě to mrzí, snad už brzy bude lépe a všechno se v dobré obrátí!

petulke
23. čer 2010

@78marcela tak mě napadalo, že ztěch našich, teda abych řekla pravdu"mých", pravopisných hrubek se určitě musíš chytat za hlavu, co? 😀 😀 😀

78marcela
23. čer 2010

@petulke Neboj, nechytám...sem tam nějakou udělám taky a já to vůbec neřeším. A učím němčinu, a ne češtinu, takže nemám takovou deformaci z povolání. Opravuju pouze německé hrubky🙂

ahojkyy
23. čer 2010

čaute baby. Tak foto stále nemám, manžel nemá čas 😒 ale zhrabnem ho na chvilinku po obede. Zatiaľ žiadne zvracanie 🙂 ako by sa telo ukľudnilo po tej kontrole 🙂
marcela - aj ja mám vyštudovanú nemčinu 🙂 Ináč super, ako sa Ti to začína hýbať, držím palečky na KET.
ináč Vaše hrúbky? A čo tá moja slovenčina? 😀 😝
delf - neboj, dobre to dopadne. S petulke sme sa tiež báli, ono je to normálne a zrazu prídeš tam, počuješ to srdiečko a uľaví sa Ti 🙂
inza - šetri aj seba, držím palce, nech Ti to dobre s miláčikom dopadne.
lenca - dík za prevzatie maratónu, len tak ďalej 😝 😀
dasty - jak sa darí Tebe? Už si zmenila to centrum? Alebo ako to bude?

ahojkyy

lenca78
23. čer 2010

@78marcela ja jsem to zvazovala, jenze ja se doma hrooozne nudim a tu nudu pak zahanim treba jidlem 🙂 Mam to v praci ted trochu narocnejsi, ale jen co podam danova priznani 30.6., budu se vic flakat. Chtela jsem minule napsat neschopenku na 3 dny a doktorka mi to sama vymluvila, ze prijdu zbytecne o penize a jestli mam dovolenou, tak at si ji vyberu. Tak se ridim jeji rady. Mam jeste 4 tydny dovolene a jestli pak od zari/rijna nastoupim na rizikove a materskou, uz si to vybrat nestihnu. Nikam stejne nejedeme, to co jsem mela planovane volno, do toho mi vysel akorat nejaky screening v 18-20tt, tak tu musim byt :(

lenca78
23. čer 2010

@petulke no ja jsem shodila uz 5 kilo! Ted to jde uplne samo, nesnidam, tak pul sucheho roku, neco malo k obedu v praci, to se stejne jist neda a vecer max pul rohliku🙂 Stary kalhoty na me plandaji, pritel se mi smeje, ze si jeste pujdu koupit mensi kalhoty nez jake jsem mela 🙂))

lenca78
23. čer 2010

@ahojkyy ja doufam, ze se o ten maraton zase trochu podelime 🙂 i kdyz ja to nepreju ani nepriteli :( jsem jak casovana bomba, hlavne v autobuse, ty mi teda fakt nesvedci... A tobe uz je dobre?

dasty79
23. čer 2010

Ahoj holky.

lenco - to teda je dobrý - ty jsi ve 12 tt a máš 5kg dole 😀 Místo,aby ses zakulacovala, tak hubneš 😀
ale uvidíš, že brzo nevolnosti ustoupí!A kdy nám dáš fotečku bříška?ale když hubneš, tak to na tobě asi moc vidět není, viď?A jinak seš v pohodě, ty pracante? 🙂

ahojkyy - to je dobře, že už ti je ok 😉 Tak seš na neschopence?a už nešpiníš?aspoň, že už ti ty nevolnosti ustoupily 😵

petulke - to je dobře, že pěkně papáš 🙂 Vždyť jíš za dva,tak to se musí!!! 🙂

delf - kdepak tě máme?

liny - snad už to je lepší s pejsánkem 🙂

marci - to ti uteče jak voda v lázních a už bude za chvíli KET

Kdepak máme marmar?

No a nakonec já - změnila jsem CAR - budu chodit tam kde byla Delf.
A protože jsem chtěla i stejného dr., tak tam jedeme 15.7. - tak na nás myslete.
Jinak by jsem jeli dřív,ale k jinému dr.

delf14
23. čer 2010

tady mě máš 😀

delf14
23. čer 2010

snad budeš dasty s ním spokojená,on to je takový pošuk teda,ale má dobré reference tak snad pomůže,hlavně to se chce ptát a ptát mě to teda děsně štvalo,já to neumím a příčí se mi to furt se ptát,ale tenkrát když jsem byla na druhém utz na ty folikuli jsem se nasrala a ptala se

delf14
23. čer 2010

hodím ti sem dasty stránky sanusu tak jukni jak vypadá šilhan 😉

marmar79
24. čer 2010

Ahojte děvčata!
Dasty - jsem tady....
Teda jen vás vždy v rychlosti přečtu a pak zase musím pracovat. Přiznám se, že doma po celodenní práci na PC už ani počítač nezapínám a spíše odpočívám. Těhu-nevolnosti žádné nemám, jen jsem odpoledne unavená, ale jinak se cítím v poho. Další kontrolu mám 30.6., takže se vám pak určitě ozvu.

Dasty - změna CAR bude určitě to nejlepší a příště se mimísek povede 🙂

Marcela - taky mám vystudovanou němčinu, ale neučím - to mě nějak nebavilo.

Mějte se moc krásně, dnes bude slunečné počasí tak si to holky užívejte, odpočívejte. PAPA.

liny
24. čer 2010
liny
24. čer 2010

ahoj holky jdu pro radu.... Akinka stále málo papaá a od včerejšího večera vůbec ☹ předtím papala samotné kuřecí maso,ale to už včera večer nechtěla. Ani piškot nic ☹ . Nevíto o něčem co by pejskovy vonělo a nedráždilo to žaludek? Jsem z toho už úplně hotová .

dasty79
24. čer 2010

Ahoj kočky 🙂

delf - dík za foto dr. - vypadá hodnej....., no snad nám už konečně pomůže 🙂

ahoj marmar - tak 30.6. na tebe budeme myslet 🙂 Tak pak dej fotečku mimíska 😉 ať se může teta Dasty pokochat 😀 Jen pěkně odpočívej. A buď ráda, že nemáš nenolnosti.

A kde máme ostatní?Je hezky, tak se všechny někde vyhříváte na sluníčku,že?
Nahříváte bříška? 😎

dasty79
24. čer 2010

liny -ahooooj.Tak jsi s pejskem pořád doma?
Nevím - u nás zabíraj jen piškoty 🙂 Když třeba někdy nechce žrát, tak ale piškotek si dá vždycky.
A nechceš radči zajet na veterinu?a´t se na ní podívaj?