IVF, duben 2010

garp776
16. bře 2010

ahoj holky,
mám za sebou 2 neúspěšné IUI pokusy, takže jdu snad v průběhu dubna na své první IVF. MM má azoospermii, takže máme vždy dárce. Pokud by jste se chtěly přidat se svými zkušenostmi, názory..budu moc ráda.

lenca78
30. črc 2010

@delf14 vybrat kocarek pro jedno dite, to musi byt hrozna makacka, je snal tisic druhu. Pro dvojcata je to jednodussi, jsou dve kategorie - ty drazsi (pak vyjde trojkombinace s autosedackama cca na 30 a vice tisic) a ty levnejsi, co vyjdou do 20 tis. My s pritelem na drazsi nemame, tak hledame ty levnejsi a to jsou asi dva druhy. Takze uz mam vlastne vybrano 🙂))

delf14
30. črc 2010

to jo na dvojčátka to je jednodušší není takový výběr

78marcela
31. črc 2010

Ahoj všem. Před chvílí jsem dorazila z lázní, vybalila jsem se a šupky dupky k internetu zjistit, co je tu nového. Doufám, že se vám všem daří v pohodě a miminka se vám vyvíjejí tak jak mají.

Holky, v těch lázních to byla taková parááááááádaaaaaa, vůbec jsem nechtěla domů, ale vůbec. Jsem pořád nějak mimo realitu, jsem zvědavá, kdy přistanu zpátky na zem.

delf14
31. črc 2010

@78marcela jé ahojky vítej to je fajn,že ti bylo a cítila ses dobře ted sis své tělo uvolnila a bude to ok uvidíš

78marcela
31. črc 2010

@delf14 Taky myslím, že teď už to prostě musí vyjít, Bylo to totální uvolnění, relaxace, nádhera. Teď se bude těhotnět jak po másle🙂

delf14
31. črc 2010

přesně,hlavně myslet pozitivě to taky dělá divy a na kdy to vidíš?

petulke
2. srp 2010

Ahoj holky! tak jsem tady, o víkendu jsme zavařovali okurky, no ještě že to máme za sebou! Dneska jsem se probudila s obr podbříškem! 😵 Asi to konečně na mě začíná být vidět, ale jen když ležím! 😵 Naposledy jsem miminko poslouchala ve čtvrtek a ani bych neřekla, jak moc jsem se těšila domů, abych si ho znovu poslechla jak se mu u mě daří! Naštěstí si tam pořád tluče srdíčkem a pořádně tam dole vyvádí! Už abychom mohly ty pohyby cítít, že? Určitě se taky těšíte!

@78marcela Ahoooj, tak tě opět vítám zrelaxovanou a odpočatou!

lenca78
2. srp 2010

ahoj holky, ja taky zdravim. Nejak zlobil net, tak jsem o vikendu nepsala.

@petulke no vidis Peto, ted ti zacne rust rychle, mluvim z vlastni zkusenosti, porad nic a najednou nic nedopnu 🙂)

@78marcela Ahoj Marcel, vitam z lazni. Ted to pujde jedna radost 🙂.

78marcela
2. srp 2010

Ahoj holky, přeju pěkné ráno. Ted jedu do brna na ultrazvuk, a pokud bude vše v poho, tak o víkendu asi na ket, jsem sama zvědavá, jak to půjde.

petulke
2. srp 2010

@78marcela jééé to jde šupem!!! tak honem pak nám dej vědět , jak jsi dopadla na tom utz!!!
😉 Přeji hoooodně štěstíčka 😵

lenca78
2. srp 2010

@78marcela no tak to je super, ze to hned takhle rychle zacali. Dej vedet, budeme drzet palce 🙂

lenca78
2. srp 2010

Jinak holky ja si ted volala na krev na triple testy - negativni 🙂)) Jsem stastna jak blecha - doufam teda, ze se setricka nespletla a nenadiktovala mi neco jineho.

petulke
2. srp 2010

@lenca78 jak to? říkala jsi že výsledky budou ve středu! Moooc gratuluji, protože při dvojčatech se to moc nevidí! 😵

lenca78
2. srp 2010

@petulke Peto, jsem hrozna, proste jsem to nevydrzela a zavolala tam uz dnes rano 🙂. Ale neuverim tomu, dokud to neuvidim 🙂)))

78marcela
2. srp 2010

Ahoj holky, dnes kontrola v Brn+ě v pohodě, sliznice je prý 10mm, je kvalitní, říkal mudr a v sobotu v 9.30 jdu na KET

petulke
2. srp 2010

@78marcela haha! JUPÍ! velká gratulace!

lenca78
2. srp 2010

@78marcela Ty jo, to jsou fofry 🙂 Jen tak dal. super zprava

delf14
2. srp 2010

@78marcela supr zpráva 😀 téda to je fofr,tak budeme držet vše co máme a tentokrát to musí klapnout 😀 😝 😔

ahojkyy
3. srp 2010

ahojky baby. Tak ja som bola mimo netu, až dnes som sa dostala. Včera som bola na kontrole. Nakoniec sme sa s Dr. dohodli, že nebudeme dieťatko toľko ožarovať, tak sme vzali len krv, skontrolovala mi maternicu a krčok, vypočuli sme si srdiečko - prcek utekal, keď sme ho snímali dlhšie, vraj to miminká bežne robia 🙂 no a ďalšia poradňa bude 30.8. Jo, a objednali ma na ďalší ultrazvuk do Gennetu, v 20. týždni tehotenstva, tj presne pôjdem 8.9., tak už sa s manželom tešíme.
Jak sa tu máte? Marcela - držím palečky, je to super správa, hlavne mysli pozitívne, nech sa miminkám u Teba páči 🙂

ahojkyy

petulke
3. srp 2010

@ahojkyy ahoj, na co ti brali krev? a kdy budeš mít výsledky? Mě brali protilátky na rh, nebo mám negativku a AFP. a výsledky budou ve čtvrtek dopo. Kontrola 12.8. a utz budu mít taky ve 20 tt v nemocnici. 😵
To je super jak už jsme krásně postoupili, že jo? Jsme v druhém trimestru a brzy vstoupíme do 5. měsíce. ALe mám takový pocit že Lenča už tam je! A každou chvíli se pochlubí prvními pohyby!

ahojkyy
3. srp 2010

@petulke - no ahoj. Ja netuším, na čo to bolo. Bolo mi povedané, že sa to kombinuje s tým prvým scriiningom a následne s tým UTZ v 20. týždni tehotenstva, takže genetické vady. Časť výsledkov bude za dva dníky a ostatné do dvoch týždňov. Dôležité je pre mňa, aby to dobre dopadlo, čo to je sa budem zaoberať, ak to bude prúser.. čo snáď nie, radšej na také sa ani nepýtam.
Ináč čo ma prekvapilo, Dr. mi vypočítala včera 15+4.. čo mi nesedí, to snáď o týždeň viac.. tak neviem, či zle počítam, alebo sa pomýlila.
A tie pohyby, asi sú to len črevá, ale mne sa niečo zdá. Ale to si asi len nahováram 🙂

ahojkyy

petulke
3. srp 2010

@ahojkyy cože? 15+4? asi se musela splest, když dneska jsme 16+0. akorát, že by dělala utz, ale říkala jsi, že to nedělala. tak to se fakt musela splest!!!

petulke
3. srp 2010

jo astou krvi to mame stejne vyšetření. taky je to na vyčlenění downa a jiných podobných

delf14
3. srp 2010

😀 ahojky holky.tak včera doazil kolotoč nad postýlku je moc pěkný už se těším až koupím baterie a prubnu ho 😝 tady je dnes šeredně 😖 hrozné

petulke
3. srp 2010

no jo vypada to že lije nad celou republikou! ale to newa, pořád lepší, než ty parna co byly! Teda aspoň pro mě! @delf14 dej ho do albíku at mrknem, jaký máš!

petulke
3. srp 2010

delf ten je nádhernej, kde a zakolik???

delf14
3. srp 2010

vydražila jsem ho za 500kč a jinak se prodává tak kolem 1000kč jsem ráda,že jsem ho vydražila už se těším až koupím baterie a vyzkouším ho

delf14
3. srp 2010

a už mám favorita na kočárek holky tak se pojedeme podívat do polska v září říjnu,teda snad to bude vše ok ,není to holky rouhání už si takhle kupovat věci na mimi?ještě nevím zda je vše ok zda prcek vyrostl zda mus srdíčko bije,co když se něco posralo,ach jo už aby byl pátek a já věděla na čem jsem

petulke
3. srp 2010

@delf14 neboj delfíku, já myslím, že je právě všechno vpořádku, tak samo jsem se bála i já, vzpomínáš? Myslím si, že kdyby náhodou se něco pokazilo, tak by se to na tělu nějak prokázalo. Určitě by ti to dalo nějak vědět, že je něco v nepořádku. Je fajn, že díky tomu angelsounds, si ho můžeš kdykoliv skontrolovat, jestli tam je a bije mu srdíčko a jestli se tam vrtí. Stím kolotočem jsi to vyhrála je opravdu nádherný. Já si ještě nedokážu v kočárku vybrat. líbí se mi jich nesčetně. na 6. budu držet pěstičky! a těšit se na fotečku!

sedmitecka
3. srp 2010

ahoj holky, moc se omlouvám, že vám sem lezu, ale moc prosím o jakoukoli zkušenost......čeká nás na podzim první IVF, ale ještě předtím mudra chce, abych podstoupila hysteroskopii, protože mi moc roste sliznice, takže je podezření na polyp v děloze ☹ , mám jít hned po další mrše, to znamená začátkem září a pak se objednat na IVF, žádost už byla poslána. chci se zeptat, kdo jste absolvovaly tenhle zákrok, doporučili vám potom nějakou dobu čekat se snažením nebo IUI či IVF? vím, že po laparce se doporučuje aspoň dva měsíce počkat, ale jak je to u hystero????? je to taky nutné? moc vám děkuji 🙂