IVF, duben 2010

garp776
16. bře 2010

ahoj holky,
mám za sebou 2 neúspěšné IUI pokusy, takže jdu snad v průběhu dubna na své první IVF. MM má azoospermii, takže máme vždy dárce. Pokud by jste se chtěly přidat se svými zkušenostmi, názory..budu moc ráda.

lenca78
8. srp 2010

@78marcela neboj se, ono to nejak dopadne, uvidis. A v pripade uchyceni obou dvou budes pak stastna i za dvojcatka. Ja jsem taky aktivni a byla jsem na prochazce se psem cca 2 hodiny po transferu. A nejak se tam obe udrzely. Budeme ti tady drzet vsechny palce, at to vyjde, jo? Mej se a mysli na embryjka. To by bylo, aby se jim u tebe po tech laznich nelibilo 🙂

lenca78
8. srp 2010

@delf14 jojo, tady taky koukam, odsud budu mit monitory dechu 🙂 Ale kocarek i s autosedackama jsen nasla pres mimibazar. Tak uvidime, co z toho bude. Ted totiz budu dva tydny mimo, kvuli svatbe, tak snad na me pockaji.

delf14
8. srp 2010

ahojkyy neřeš to v tom 13tt utz je přesnější,doktor už ti neměl brát ty tripltesty pak se zbytečně člověk plaší 😠

78marcela
8. srp 2010

Jste všechny strašně hodný....tak já pádím zase domů, vycházky skončily, mějte se..

delf14
8. srp 2010

jo jo leni tak to jo hm svatba se blíží vid už se těším až ukážeš fotky jak budeš pěkná nevěsta 😅

lenca78
8. srp 2010

@delf14 no svatba bude asi zajimava. ted mi volal chlapek z hotelu, u ktereho to mame, ze byli do dnesniho rana zatopeni, ale ze uz voda nastesti opadla ..... Tenkrat, kdyz jsem to zamlouvala, mel volne dva terminy - ten nas a tuto sobotu, asi nademnou stali vsichni svati, kdyz jsem zamluvila termin az toho 14.8. 🙂

delf14
8. srp 2010

no to jo to stáli všechny svatí,když jsi to zamlouvala.

ahojkyy
10. srp 2010

čaute baby. Tak ja som si ten test zopakovala, len tak z hľadiska mojej vedeckej povahy 😀 kde pracujeme s presnými testami, rovnako neinvazívnymi ale docela presné i keď stále odhad. Vyšlo ma to na 14 350,- Cz!! nič mi nechceli preplatiť, výsledky sú v piatok - štvrtok, tak uvidíme, konzultácia 18eho. Snažím sa nestresovať.
Ináč veľa času neostáva na tie testy, keď si vezmete, že čakáte cca dva týždne na výsledky.. tak neviem, do kedy je možné dať to prípadne preč.. a ja sa teda, sorry, ale fakt nie, na prípadného downa necítim..

uvidíme, povedal slepý, dám Vám vedieť. Najskôr mi koncom týždňa povedia, že to bol chybný test a že sú výsledky ok. Aspoň dúfam.
Ináč tá hodnota bola cca 4, to som sa dozvedela priamo pri odbere.

ahojkyy

ahojkyy
10. srp 2010

@78marcela - držím palce, s dvojičkami si nerob starosti. Ono v podstate, ako sa Ti to uchytí 😀 tak sa začneš o to báť a už sa to vezie, tak sa na to priprav 😀 asi až do maturity sa človek o ne neprestane báť 😝

ahojkyy
10. srp 2010

@lenca78 - držím palečky, nech Vám to vyjde. Nech to nie je len jedna šťastná sobota, ale celý spoločný život 🙂

liny
10. srp 2010

Ahoj holky tak jak se Vám daří? Nestihnu vše přečíst snad až večer,ale jen jsem přišla nahlásit,že sliznice je ok 10DC 7,4 takže velký pokrok a v neděli si budu volat zda proběhne KET,tak uvidíme co nás zase zaskočí 😝 . Už to beru v klidu, z ničeho nic mě přešlo být pořád z něčeho smutná. Tak já jdu zase makat.

Páááááá

delf14
10. srp 2010

@liny no supr zpráva teda tak budeme držet pěstičky liny at ket proběhne v pořádku a ty budeš mít dva bobísky v bříšku

liny
10. srp 2010

delf děkuji uvidíme v neděli jestli budou oba připravení k přenosu 🙂

liny
10. srp 2010

dasty tak už taky budeš Sanuska 🙂 vítej v klubu 😉

liny
10. srp 2010

78marcela držím pěstičky ať máš dvojité štěstíčko 🙂 teď už to musí klapnout

lenca78
10. srp 2010

@liny velke gratulace, jen tak dal 🙂

lenca78
10. srp 2010

@ahojkyy moc na tebe budu myslet, at to je v poradku. Ty testy byvaji casto falesne pozitivni, verim, ze to je i tvuj pripad. K hodnotam testu nic nevim, tak ani nevim, jestli 4 je hodne nebo malo :(.
Kazdopadne pokud by ti to alespon trochu pomohlo, ja treba take vim, ze bych se nemohla starat o postizene miminko s downem. Nemela bych na to. Kdyz jsem hlidala deti v americe, sousedi vedle meli postizenou holcinu (10let) a dve zdrave deti - obcas jsem jim pomahala s hlidanim, ale bylo to pro me moc narocne, takze vim, ze bych na to silu nemela. Drzim palce, urcite dej vedet.

lenca78
10. srp 2010

@ahojkyy moc dekuju za prani k svatbe. Uz zase hlasi velke deste v patek, tak doufam, ze me i s dvojcaty nesebere velka voda 🙂)) Ale zase si muzu rikat, ze nam bude prset stesti 🙂

ahojkyy
12. srp 2010

ahojky. Takže opravné testy opäť pozitívne. 18eho teda porada s genetikom a prípadne amniocentóza. Ale už to beriem tak, že som sa s tým zmierila a zrejme to vyšetrenie musí byť. A prípadná i keď negatívna pravda. Uvidíme.

ahojkyy

petulke
12. srp 2010

@ahojkyy ahooj tak to mě moc mrzí! ☹ Já už mám dneska taky zapsané výsledy v knížce a mám DWN 1z45000, NTD 1z1500 a MD 1z1000, závěr je negativní! Přidala jsem i fotečku z 3D UTZ. Říkala, jsi že když se potvrdí down, že si ho dáš pryč? Já jsem si říkala, že ho nedám za žádnou cenu, pokud to nebude slučitelné se životem, tak potom bych ho dala pryč, ale pro mě down není neslučitelný! Naopak myslím si, že by sním bylo nejméně trápení ohledně výchovy. Jsou docela hodní a nezlobí!

petulke
12. srp 2010

budu držet palečky aby AMC dopadla dobře!

lenca78
13. srp 2010

@ahojkyy to je mi hrozne lito. Budu drzet palce na konzultaci s genetikem. Moc na tebe myslim a verim, ze to bude v poradku. Mej se hezky. L

lenca78
13. srp 2010

@petulke Ahoj Peto, ty jsi rychla, ze uz to mas v prukazce. Ja jdu az 23.8. na kontrolu. Ale vcera me vzala mamka do nemocnice, asi pred svatbou, aby vedela, jestli jsou v pohode. No a podle ultrazvuku maji kazdy cca 250g. Mam i nejake fotecky, po svatbe hodim do profilu. Ted je to tady trochu hekticky.

petulke
14. srp 2010

holky tak včera mi začaly téct prsa! Musím si jít pořídit ty prsní vložky. Protože to teče docela hustě a hodně! A co vy?

dasty79
15. srp 2010

Ahoj holky.
Jak se tady máte?

liny - jo budu taky Sanuska 🙂 A jak ty?????????????????????????????Kdy bude KET?Zítra?????Moc na tebe myslím a držím vše co mám 😵

dasty79
15. srp 2010

ahojkyy - to mě moc mrzí, ty tvoje výsledky ☹ Snad plodovka prokáže, že je vše v pořádku 🙂
Budu na tebe moc moc moc myslet 🙂

delf14
15. srp 2010

ahojkyy špatné?já furt mám zabto že jsi byla na tom utz ve 13tt jak je na ten NT screening a že vyšel dobře tak proč vše tohle?ahojky dasty holka jak se daří už se těším na zprávičkya až podáš jaká je doktorka.

petulke
16. srp 2010

@lenca78 ahoj leni, tak už je s tebe Paní? neutekla jsi od oltáře? Těším se na fotečky ze svatby. 😀

delf14
16. srp 2010

@petulke tak co holka ještě slyšíš dvě srdíčka? 😀 kdy že máš kontrolu?no jo leni je už paní o páni už se těším na fotky 😉

ahojkyy
16. srp 2010

čaute baby. Zase nepreháňajme, nepripúšťam si, že by to bolo postihnuté, nemá po kom. Ono - ide o pravdepodobnosť, so samotným potvrdením to nemá nič spoločné a tie testy sú fakt chybové - ináč, vedeli ste, že tak ako to býva falošne pozitívne, tak výsledky bývajú aj falošne negatívne? takže aj keď je screening negatívny, nemusíte mať ešte zdravé dieťatko? Človek nemá istotu nikdy.. preto sme sa rozhodli pre amniocentózu. Ale na tu amnioc. pôjdem, nech mám istotu. Zase - predsa len to bolo spojené cez IVF a my nevieme, čo to je, kde bola chyba medzi mnou a manželom, to nezistili. Čaká ma to teraz v stredu, uvidíme, čo to dá, dám vedieť 🙂

@petulke - nie, downa nechcem. Mám istú predstavu, ako má dieťa reagovať, vyrastať, som športovo založený človek a - neviem sa zaručiť, ako presne zareagujem, keď náhodou tá amnioc. ukáže fakt, že to je choré.. neviem. Ale viem, že predstava o živote je u mňa iná. Problém je ten, že manžel je DOSť veriaci, tak snáď to nejak pri prípadnom potrate preskákali bez újmy na vzťahu. Ale snáď áno.
petulke - down je na celý život, že sú zlaté? Kukni si to na nete. Však v 20ke sa správajú ako 2-ročné deti..

ahojkyy