IVF, duben 2010

garp776
16. bře 2010

ahoj holky,
mám za sebou 2 neúspěšné IUI pokusy, takže jdu snad v průběhu dubna na své první IVF. MM má azoospermii, takže máme vždy dárce. Pokud by jste se chtěly přidat se svými zkušenostmi, názory..budu moc ráda.

lenca78
29. zář 2010

@ahojkyy gratuluju k uspesne kontrole, taky bych chtela slyset , ze jsem zavrena, zavidim 🙂))
Jee, ja taky mela posledne nizky tlak, asi uz se jich taky tolik nebojim.
A co znamena, ze jsi uzka - jako ze bys nemohla rodit normalne a jen cisarem?

petulke
29. zář 2010

@ahojkyy gatuluji k tak nádherné kontrole 🙂 to jsou same super zprávy. jinak holky jsou akce v hypermarketu v albertu a intersparu na ruzné věci od miminka po vetsi děti. koupila jsem v albertu nepromokavý chranič matrace 120x60 cm za 179 kc! a maji tam ve sleve ruzne deky a sady tak koukněte i na netu najdete letáky!

ahojkyy
29. zář 2010

@lenca78 - presne tak, som pomerne tenulinká, hubená po Vašom 🙂 z 52 kg na 58,5 zatiaľ, kosti mám dosť blízko pri sebe - úzke boky, tak to pomaličky merajú a potom hodnotia. Ale to sa ešte vraj bude meniť, do pôrodu a vypadá to, že by to na pôrod malo stačiť. Ak nie, plánuje sa císarský

ahojkyy
29. zář 2010

@petulke - idem kuknúť 🙂

ahojkyy
29. zář 2010

@lenca78 - ja som myslela chrbátik - záda toho miminka, je tam tak zagulatené..

ahojkyy
29. zář 2010

@petulke - celkom dobré akcie, ten albert je aj zobrazený, mám to kúsok, tak zájdem kuknúť. Odkiaľ na to chodíš?

Baby - ďalšia otázočka - čo s postielkou? Riešite, aké má medzierky, aká bude atď. alebo ??
Ja som rozmýšľala vziať prekúpenú a do nej nový matrac..

ahojkyy

petulke
29. zář 2010

@ahojkyy no kde? no přece nám chodí domu letáky do schránky! 😀 apod. hihi, a postýlku? postylku už máme od kamaráda, tak neřeším koupím mantinely 😀

lenca78
29. zář 2010

@ahojkyy tak to jo. No ja jsem nasla nejaky babyvak, ktery se doporucuje misto klokanky, miminko tam lezi - tak je to asi pouze pro hodne mala miminka, dokud lezi a spinkaji.
poslu odkaz
http://www.emitex.cz/o-vak-viceucelovy.php

lenca78
29. zář 2010

@petulke Peto, taky na to mrknu.

Jinak se s vama holky na par dni loucim, jedu k rodicum a tam nemam pristup na net
mejte se hezky a v pondeli se zase hlasim
pa

ahojkyy
29. zář 2010

@lenca78 - ja neviem, ja by som sa tej "prirodzenej" polohy obávala. Ale je to praktické.
Pekný predĺžený víkend.
ahojkyy

delf14
30. zář 2010

@ahojkyy postýlku pokud máš možnost stačí starší a do toho jak píše petule koupíš mantineli aby ti nestrčili ručičky do mezer je to velmi praktické,kup jen novou matraci ted a je to.taky musíme koupit novou matraci slečna nám tu jednu zlomila dělala že to je klouzačka a ono rup a bylo to,takže musíme pořídit novou,ale ty ceny jsou příšerné to vám povím.

petulke
30. zář 2010

@78marcela ahoj, tak jaké máš novinky? jak se to u tebe vyvíji? 😉
jinak já mám dnes po kontrole, dostala jsem magnesko na kreče, ale od bolesti pánve mi nemůže pomoci. jinak je vše ok, a další ko za měsíc. 😉

lenca78
30. zář 2010

Ahoj holky, tata na chvili odesel pryc, tak jsem mu zabrala pracovni pocitac🙂

@78marcela Jak jsi dopadla?

@petulke tak ty jsi dostala taky magnesium? to snad bere kazda druha tehotna, se mi zda. Hlavne, ze je vse v poradku. Ja jdu dnes k mamce do porodnice na kontrolu k doktorce, tak se tesim, ze se dozvim neco pozitivniho, kdyz uz nic jineho, tak aspon vahy mimin.

lenca78
30. zář 2010

@ahojkyy No uvidime, jeslti se vak osvedci. Nasla jsem ho na mimibazaru za 300 Kc, tak jsem si ho koupila, vyzkousim a kdyztak to proste prodam.
Jinak postylku bych asi zkusila i z druhe ruky, jen bych si poridila novou matraci, aby nebyla procurana.

A tady je ma otazka - jaky typ matrace kupovat? Nekde jsem cetla chvalu na kokosove a polokokosove matrace, jaky je mezi tim rozdil? A jsou nejake typy, pod ktere nefunguji ty monitory dechu ? Ze by nam poradila zase delf? 🙂

delf14
30. zář 2010

@petulke gratulka ke kontrole.

@lenca78 jo tak s madracema to neporadím chi chi fakt netuším,ale asi bych šla do kokosové jsou tvrdší a asi lepší měkké to je na prd

ahojkyy
30. zář 2010

ahojte. No neviem, sú postele, ktoré sa dajú potom "prerobiť" na normálnu posteľ, takže ho miminko môže využívať dlhšie - kým nevyrastie výškovo. Tak možno do takej zainvestovať. Matrace neviem, ale ceny sú od 1000,- vyššie, asi fakt tá delf. ahojkyy

petulke
30. zář 2010

děkuji holky
@lenca78 Leni tak dej potom vědět, muj doktor uz mi dlouho nerekl kolik měří nebo kolik váží to moje! tak nemám vubec přehled. lepší kokosová 😉
Křeče chytam do lýtek, méně do podbříšku a někdy když na záchodě tlačím tak do žeberních svalů 😀

78marcela
30. zář 2010

Ahoj holky. Tak jsem myslela, že mě začne HCG klesat, a bude vyřešeno. Jenže ne. Dneska mám HCG 160 (v pondělí bylo 80), tak zase jen řekli, stoupá to, tak čekat. Vyfasovala jsem další léky a tradá domů. V úterý jdu na ultrazvuk. Tam už jim snad dojde, že když to stoupá, ale blbě, tak že je něco v nepořádku a snad už něco udělají.

ahojkyy
30. zář 2010

@78marcela - ahoooj. No tak super, uz len par a je potvrdene tehu, od 200IU 😉 Asi miminko bojuje, tak mu ver. Môže to znamenať čokoľvek, nemusí byť mimodeložné a pod. Uvidíš. Už len pár a budeš vedieť, na čom si. Každopádne takto ďaleko si sa ešte nedostala, tak držím palce a nech to vyjde šťastne do konca! Daj vedieť, oki? 🙂

ahojkyy

petulke
30. zář 2010

@78marcela ahoj, tak to jsem zvědavá co ti řeknou z utz, to už tam bude vidět i váček a ten jen doufat, že se zahnízdil na správném místě! Budu Ti držet palečky! 😉
Holky,Já dneska nechala v intersparu 3000 ☹ mají tam krásné věci. koupila jsem 3 punčocháčky,2 povlečení na matraci, nějaké hračky, hrací deku, kojicí podprsenku a kojicí polštář, antikolickou lahvičku s dudlikem a kartáčky na zuby. ajiné věci,! I když to stálo tolik peněz stejně ztoho mám hroznou radost! 😵

delf14
30. zář 2010

no teda marcel ty jsi případ to by mě zajímalo jak to dopadne je fakt,že hcg roste,ale je to fakt dvný,no kéž by se děli zázraky a vše dopadlo na výbornou

78marcela
30. zář 2010

@ahojkyy Určitě dám vědět. Těhu se potvrzuje od 200 jednotek? To jsem nevěděla, myslela jsem, že co je nad 50, tak je těhu.
@delf14 na zázraky nějak nevěřím...holky, já jsem v klidu. Už jsem těch nervů s tím měla tolik...z té pondělní krve, co byla těch 80HCG, jsem to obulela a pak jsem se srovnala s tím, že to nevyšlo. Od pondělí jsem v klidu a jen čekám, kdy to budď začne klesat nebo najdou prázdný váček a řeknou mi vysadit. A už se připravuju na další KET, který snad bude úspěšnější. Zatím jsem došla nejdál a jednou se to povést musí. Tomu věřím.
Teď jsem zase začala krvácet, tak třeba je to tu... 😒 😒 😒

delf14
30. zář 2010

ach jo marcel je to velké trápení ach jo tak moc bych ti to přála ani nevíš jak moc

78marcela
30. zář 2010

@delf14 já se jednou dočkám...jasně že mi je to líto, když se koukám, že jsem šla do toho skoro zároveň s vámi a stále nic a vám pěkně naskakujou týdny...tak mi to líto je (samozřejmě vám to hrozně moc přeju), ale někde tam na mě to moje mimčo taky čeká, a určitě se brzy potkáme.

ahojkyy
30. zář 2010

@petulke - 😀 ja sa tam chystám zajtra 🙂

ahojkyy
30. zář 2010

@78marcela - ja viem tak, že od 200. Možno kecám. Neostáva nič iné, len čakať. Čo Ti povedali na to, že si začala krvácať?

78marcela
30. zář 2010

@ahojkyy Zatím nic, to až ted odpo, psala jsem mudře mail, tak uvidím, kdy se ozve.

ahojkyy
30. zář 2010

@78marcela - a smiem vedieť, aké dávky ultrogestanu berieš?

78marcela
30. zář 2010

@ahojkyy Beru 8 tablet denně.

delf14
1. říj 2010

no páni macel tolik tablet no já brala teda 6 no,takže jen o dvě méě než ty,a jak to vypadá krvácíš stále?