IVF, duben 2010

garp776
16. bře 2010

ahoj holky,
mám za sebou 2 neúspěšné IUI pokusy, takže jdu snad v průběhu dubna na své první IVF. MM má azoospermii, takže máme vždy dárce. Pokud by jste se chtěly přidat se svými zkušenostmi, názory..budu moc ráda.

delf14
11. říj 2010

to je no 😀

lenca78
11. říj 2010

@petulke kdepak, ja nakupuju i modre a mamka zase i ruzove, tak bud to bude parecek anebo kluci budou ze zacatku i v ruzovych obleccich 🙂
A my to hlavne vedet nechceme, chci se nechat prekvapit, tak to je pro nas takova hra 🙂

lenca78
11. říj 2010

jo holky, prala bych vam nekdy videt a citit to rodeo, co delaji oba dva, kdyz ulehnu, usednu ci delam jinou cinnost 🙂 a bude hur az budou vetsi🙂)

petulke
11. říj 2010

@lenca78 😀 , mě se i občas stane, že když se tam ve mě nějak divně pohne tak to i zabolí, je to docela dost nepříjemné!

delf14
12. říj 2010

ahojky kočky
jo jo petule tohle mám taky je to dost nepříjemné teda
holky prosím opět se připomínám s hlasováním děkuji http://halloween-chlumec.cz/soutez-o-nejhezci-s...

lenca78
12. říj 2010

dobre rano holky, jojo, obcas je to az neprijem ne, co? ja se treba dneska moc nevyspala, boli me cele telo, nevim, jaka poloha je nejlepsi - asi uz zadna. A navic mam porad trochu rymu a neustale huhnam a funim, v noci i chrapu. Jakmile clovek nemuze pouzit nejake ty prave kapky do nosu, tak mi nic nepomaha, morska voda sice dobra , ale u me v celku naprd...

@delf14 odhlasovano 🙂

delf14
12. říj 2010

@lenca78 já mám taky rýmu a dávám si kapky do nosu ty dětské.neřeším to.taky už neví jak ležet strašně mě bolí klouby u pánve,dnes jsem si myslela,že si poležím ráno a ono prd vůbec tak jsem radši vstala.
děkuji za hlas.

lenca78
12. říj 2010

@delf14 tak to jsem rada, ze v tom nejsem sama. Ja jdu ted taky radsi nakoupit, po celonocnim zapasu a ted jeste lezeni na gauci me boli opravdu cele telo. Ale porad lepsi nez nemocnice, tam by me prikurtovali na 24 hod. Kamaradka s dvojcaty mi psala, ze to bylo strasny, lezet jen na zadech, protoze v jedne ruce mela pichlou kapacku non stop a pres druhou byla pripojena na nejake pristroje. Takhle ji tam nechali 8 tydnu..... Ani na zachod nesmela chodit. Hruza. To doma je to zlaty 🙂

delf14
12. říj 2010

@lenca78 to jo nejsi sama taky mě to dost bolí a to nečekám dvojčata teda to bych se už asi rozsypala 😅

ahojkyy
12. říj 2010

čaute baby, tak som späť. Cesta v pohode, teda lehátko, aj som mala pocit, že som si oddýchla ale nie je to ono ako keď tu nebol malý.. cítim sa unavená.
To s tým spaním, to je to isté. Točím sa celú noc, malý kope do polnoci a od 4ej ráno zase.. a otočiť sa, tak mám pocit, že to trvá, kým sa to všetko usporiada v tom bruchu 😀 Aj to občas zabolí, ako spomína petulke.. Čo bude, keď budeme mať väčšie miminká? 🙂
Inak prášok som zatiaľ neriešila, manža hovorí že skoro.. tak musím počkať, aj keď už by som najradšej. Objednala som si "huhňatú kombinézku" na malého svišťa, už je na pošte, tak sa dnes budem vytešovať 🙂
@lenca78 - 8 týždňov??

@delf14 - idem odhlasovať 🙂

Kde je marcela?

ahojkyy
12. říj 2010

delf - to na to ID 111, ok? ahojkyy
idem aj na manželom pc :D :D

delf14
12. říj 2010

@ahojkyy jo jo má id 111 je to mladkov moc děkuji moc moc.

petulke
12. říj 2010

@delf14 taky jsem dneska odlasovala 😵

delf14
12. říj 2010

holky prosím když hlasujete koukněte zda byl hlas připsán ono se asi musí fakt za 24 hodin já to zkoušela áno a nic a ted jsem to zkusila a šlo to moc vám děkuji holky jste zlatíčka.

libuska29
12. říj 2010

Ahojky holky, můžu se prosím zeptat jak dlouho trvá stimulace u dlouhého protokolu? díky

sedmitecka
12. říj 2010

ahoj holky, omlouvám se, že vám sem lezu, jen bych se ráda zeptala, šla jste některá po ET rovnou do práce, nebo jste ten den jen ležely???? mudr říká, že ležit nemusím, že to "nevyležím" a já budu muset pak na pár hodinek do kanclu, tak bádám .-......

lenca78
12. říj 2010

@ahojkyy ahoj, tak stastne zpatky? To je dobre, ze jsi to prezila ve zdravi

lenca78
12. říj 2010

@libuska29 to nevim, ja jsem mela jen kratky protokol

lenca78
12. říj 2010

@sedmitecka ja jsem byla po transferu a pak asi dva dny doma. ale uplne jsem nelezela, sla jsem tak do hodinky po transferu se psem na prochazku a pak se znamyma na kafe 🙂

ahojkyy
12. říj 2010

@sedmitecka - ja som ležala asi 5 dní. A aj by som ostala. Už keď do toho človek toľko vloží..

ahojkyy
12. říj 2010

@sedmitecka - ja som mala tiež krátky, ale kukni sem https://www.modrykonik.cz/diskuse/tema/dlouhy-p...

ahojkyy
12. říj 2010

@libuska29 - - ja som mala tiež krátky, ale kukni sem https://www.modrykonik.cz/diskuse/tema/dlouhy-p...

delf14
12. říj 2010

@libuska29 já měla dlouhý protokol no 22dc jsem dostala zastavovačku a za 14 dní jsem měla přijít na krev a utz a pokud nebyla cysta tak ten den jsem zaala se stimulkou

delf14
12. říj 2010

@sedmitecka já jsem spíš polehávala aspon dva dny a pak jsem tak fungovala normál ale s rozumem

petulke
12. říj 2010

@libuska29 ahoj , já měla dlouhý protokol, nebo se mi při prvním pokusu vytvořilo málo vajíček, no a u mě to probíhalo takto: 5 týdnů jsem stříkala 2 x denně synarel do nosu a poté cca 8 dní injekční forma + ten synarel. Vajíčka se urodily sice né onic víc než minule, ale měla jsem je kvalitnější schopné k oplodnění. a zadařilo se 😵

petulke
12. říj 2010

@sedmitecka ono záleží jakou práci děláš, ale stejně, ten den a druhý den, to chce opravdu klid. Myslím že při práci, by jsi to neměla. Já jsem to strávila u filmů a u knížky. 😉

delf14
12. říj 2010

to jo u dlouhého protokolu jsou kvalitnější vajíčka to jo no a souhlasím s petulou aspon dva dny to chce klid.

ahojkyy
13. říj 2010

jeeeeeeejky, tak tu je ale mŕtvo 🙂
Tak ja baby som taaaaaaaka unavena, až hrúza. A to musím ostať ešte v práci, mám klienta, tak naňho ešte hoďku čakám. Inak by som ufujazdila domov. Inak sa mi zdalo, že menej cítim pohyby malého, až som sa zľakla, ale už kopká ostošesť 🙂
Kde ste? Nakupujete oblečky pre miminká? 😀

ahojkyy

lenca78
13. říj 2010

Ahoj holky, ja jsme dneska uplne mimo, neni mi dobre, tak i vic spim. Asi na me neco leze, k tomu me posledni dva tri dny hodne boli bricho, jako na menses. Tak uvidim, co z toho bude. Snad nic.

@ahojkyy Obdivuju te, ze jsi v praci. Ja jsem si to doma nedokazala predstavit a ted si nedokazu predstavit do ni chodit🙂 Hrozne rychle si clovek zvykne. a hlavne ze mimino kope, to je dulezite.

ahojkyy
13. říj 2010

@lenca78 - tak je to náročné, zase u Teba je to iné. Ale človek to robí viacmenej i kvôli peniažkom, to je jasné. Ale už si pomaly začínam prekážať, som nejaká - objemnejšia 🙂 Už tie dva mesiace nejak vydržím. ahojkyy