IVF, duben 2010

garp776
16. bře 2010

ahoj holky,
mám za sebou 2 neúspěšné IUI pokusy, takže jdu snad v průběhu dubna na své první IVF. MM má azoospermii, takže máme vždy dárce. Pokud by jste se chtěly přidat se svými zkušenostmi, názory..budu moc ráda.

delf14
20. říj 2010

no vidíš a ty tu nekrafeš s námi 😀 díky za hlas

petulke
20. říj 2010

ta startovací sada vypadá dobře!!!

delf14
20. říj 2010

to jo a když jsem sečetla všechny položky tak to vyjde o 200kč levněji než kdyby sis měla vše kupovat

lenca78
20. říj 2010

@delf14
@petulke
tak ta sada je fakt vyhodnejsi. Hlavne tam jsou i ty male i velke lahvicky, ruzne dudliky a bohuzel jen jedno siditko (asi se dvojcata budou muset stridat ) 🙂) Ale to nekde dokoupim.
Jeste jsem tuto sadu nasla i levneji - http://www.lebebe.cz/katalog/zbozi/vse-pro-krme...
od le bebe jsem si uz objednavala filtry do konvice na vodu, vse doslo v pohode, postovne je jen 65 Kc, raj maminek chce asi 100 Kc. Tak se kdyztak mrknete. Ja si k tomu asi zase doobjednam ty filtry, zase nam dochazeji.

ahojkyy
20. říj 2010

to tých fľaštičiek musí byť toľko? Ja som myslela, že fusak a postieľka budú posledné väčšie investície..
inak balíček je tu pri mne, tak sa teším, ako prídem z práce a doma ho rozbalím. Len či domov vydržím 😕 😅

delf14
20. říj 2010

@ahojkyy no víš jak nemusí ale pokud nebudeš kojit tak je lepší mít aspon4 láhve já měla na káju protože jsem to vyvářela pak po dvouch flaškách a bylo to fajn než po jedé hlavně v noci to je lepší víš.

lenca78
20. říj 2010

Ja doufam, ze me ten set dve mensi a dve vetsi lahvicky vydrzi i na dvojcata, kdyztak prikoupim. Ja je asi uziju vice, bojim se, ze umele mleko nas nemine, asi se nedaji uzivit dve deti z jednoho tela 🙂. Tak uvidime . Kazdopadne kamaradka uzila lahvicky casto na fenyklovy caj pro miminka proti prdikum.

delf14
20. říj 2010

to jo ono na čaj je to fajn

delf14
20. říj 2010

holky nechtěli by jste svetříky na děti na zimu ted ja dělané prodám levně vložím foto

delf14
20. říj 2010

tady jsou dva svetříky mají i teplou čepičku

lenca78
21. říj 2010

ahoj holky, tak se zase na chvili hlasim, vcera prijel manzel nejak brzo z prace, tak jsem musela prestat chatovat 🙂 TOhle mi nemuze delat, moje obvykle odpoledne od pul 4 do pul 7, nez prijde z praci, travim u TV a na pocitaci, s kafickem a nejakym sladkym. Byla jsme z otho nejak trochu rozhozena, protoze jeste ke vsemu chtel teplou veceri 🙂

Jinak dneska jsem stoupla na vahu a chvili jsem myslela, ze ji snad radsi rozbiju. Mam uz 8 kilo navrch, neskutecny, ted proste jsem schopna pribrat i kilo tydne. Je to holky normalni? To se opravdu tak hodne pribira? Kdy se to zase zastavi nebo aspon zmirni? Nechapu, jak jsem si mohla stezovat, ze nepribiram....

@delf14 jestli se mi narodi parecek ,tak bych si pak od tebe vzala kombinaci ruzoveho a modreho svetru s cepickama. Pirjdou mi stejne velke. A kdyz kluci, tak nejake modre. Ale ted to jeste kupovat nemuzu, protoze nevim :(

delf14
21. říj 2010

@lenca78 jasnačka.to víš ke konci jde váha nahoru se připrav na to já radši na tu váhu nelezu až u sestřičky a to se vždy zhrozím 😀

petulke
21. říj 2010

@lenca78 ahoj Leni to já na sobě pozoruji už od začátku, ale ted extrémně.od poslední kontroly ta byla před měsícem mám 4 kila nahoře

petulke
21. říj 2010

@petulke dokonce se mi už nějak hůř i sedí, jakoby mi všechny orgány se tlačily pod hrudník a tak mě nějak divně tlačí pod žebrama. 😔 , Občas se musím natáhnout a vytáhnout, aby se to nějak protáhlo.

ahojkyy
21. říj 2010

čaute baby, tak ja som sa práve včera tiež zvážila, ako som merala v labáku. Som si stúpla a radšej som hneď zvliekla džíny a mikinu, aby som mala menej 😀 Mám 8 kg navyše, jasné, že to pôjde ešte hore, ale si to nepripúšťam.
petulke - tiež mám problém sedieť, aj ležať.. stále ma to tlačí, ak sedím, musím mať úplne vystretý chrbát, aby ma netlačilo na bránicu, inak sa mi ťažko dýcha.
My dorábame zárubne, tak tu strážim majstra 🙂
Idem hlasovať 🙂 ahojkyy

ahojkyy
21. říj 2010

ta, buď im nefunguje webstránka, alebo súťaž skončila? ??? nedá sa tam prekliknúť. ahojkyy

delf14
21. říj 2010

@ahojkyy no já už s tím zápasím od rána v šest to ještě šlo a pak už né vůbec se to nenačte už mě s tím serou

delf14
21. říj 2010

@ahojkyy je moc hezké,že na mě myslíš ze soutěží děkuji 😉

ahojkyy
21. říj 2010

už to ide 🙂

delf14
21. říj 2010

a můžeš hlasovat?nám to nejde píe to že dnes jste již hlasovali může se jen 1x za 24 hodin takže mi to hlas nepřičetlo

delf14
21. říj 2010

jj tak už to jde přičetlo mi to hlas právě mají štěstí

petulke
21. říj 2010

@delf14 taky odhlasováno

petulke
21. říj 2010

ahojky, jsou to teda utrapy stím těhotenstvím, raděj nechci pomyslet, že bude ještě hůř

delf14
21. říj 2010

@petulke no to bude ještě hůřbohužel ke konci by jsi už to vyprdla nejradši 😀
a už jim to zas nejde hlasovat to jsouu fakt idioti 😠

ahojkyy
21. říj 2010

delf - ano, z jedného pc len raz za 24 hodín
petulke - no.. veď to, vraj bude ešte horšie. Keď sa vrátim do doby, keď sme sa tešili na srdiečko 🙂

delf14
21. říj 2010

@ahojkyy já ale hlasuji z jednoho pc3x ono to jde z každého prohlížeče jednou ale zas jim vypadla stránka 😠

petulke
21. říj 2010

ahojkyy to teda, to už není ani pravda. a zachvíli budem jedna na druhou čekat, kdy pujde do porodnice 😅 a to bude co nevidět

delf14
21. říj 2010

no já půjdu poslední to není fér 😠

lenca78
21. říj 2010

holky, moc jste me potesily, ze v tom nejsem sama. Nejen ze tloustnu, ale taky uz lezet nevim jak, sedet nevim jak, vsechno mi vadi. Jedine, co me tesi, ze za dalsich 10 tydnu se misto strachu budu na porod i tesit, az uz jsou mimina venku a ja muzu zase normalne zit. Asi to tak ta priroda zaridila, jinak by se toho porudu zenske baly porad🙂

ahojkyy
21. říj 2010

@delf14 - jak z prohllizeca, tak napismenkuj radu, nech zahlasujem, pre technicky antitalent a jazykovy typ 😀
@petulke - no jo, ale o porode radsej este nepremyslam.. zatial. len dnes mi manzel povedal - jak mozes byt v 28. tt, ked v januari mas termin?? 🙂 a ja mu na to, no jasné, však si spočítaj, vývoj do 20eho prosince a následne už sme pripravené kvazi na pôrod 😀 tak dostal šok, čo a ako bude, tak skoro 😀 počítal, že do januára stíha všetko 🙂 😀 tí chlapi..