IVF, duben 2010

garp776
16. bře 2010

ahoj holky,
mám za sebou 2 neúspěšné IUI pokusy, takže jdu snad v průběhu dubna na své první IVF. MM má azoospermii, takže máme vždy dárce. Pokud by jste se chtěly přidat se svými zkušenostmi, názory..budu moc ráda.

delf14
20. dub 2010

ahá takže přetočíš šipku a ten čudlík ti sám vyjede teda a ty ho píchneš až do konce(do zamáčknutí)
tě zahlcujeme otázkama vid,ale to víš musíme vše zjistit 😉

dasty79
20. dub 2010

liny - tak to se zdá jednoduchý - teda snad......A tys měla krátký a nebo dlouhý protokol?

delf14
20. dub 2010

liny měla dlouhý protokol jako já mám,vid liny

liny
20. dub 2010

dasty od 18.4

liny
20. dub 2010

delf až natočíš šipku na ty dané jednotky tak vytahneš čudlík píchneš do pupíku a ten čudlík zmáčkneš tím vpichneš tu tekutinu do bříška

liny
20. dub 2010

jj dlouhý protokol

dasty79
20. dub 2010

Takže ode dne ET 🙂 A co je na tom pravdy, že se musí hrozně moc pít??????Před OPU,nebo před ET?
Asi před OPU.A co když nevypiju 7 litránků 😀

dasty79
20. dub 2010

a dlouhý protokol je prosímtě cca 14 dní pícháníčko?

chudáku liny - to jsou otázky,viď??? 😀

liny
20. dub 2010

dasty před OPU od půlnoci nepít půjdeš pod narkózu a to se nesmí jíst ani pít a před ET můžeš vše,ale nic nepřehánět ať Ti není zle...já pila málo tak jako vždycky

dasty79
20. dub 2010

Tak to nevím, kde jsem to zas vyčetla, že se musí vypít 7litrů 😀

díky za odpovědi liny, hlavně ať to vyjde 😵

liny
20. dub 2010

měla jsem gonal 4 dny píchanec a 5tý den kontrola to se ráno nepíchá a pak zase 4 dny píchanec a 5tý den kontrola,pak za dva dny pregnyl večer kolem 20h a za další dva dny ráno OPU

liny
20. dub 2010

dasty za málo ráda se podělím o své zážitky

delf14
20. dub 2010

ahá liny tak už chápu,holky já jsem dobrá píšu si s vámi a zároven koupu dcéru to jsem dobrá co 😝 😀

liny
20. dub 2010

tak ať ji neutopíš 😀

liny
20. dub 2010

holky já se pro dnešek loučím právě se vrátil z práce pán tvorstva tak pááá 🙂

delf14
20. dub 2010

já se taky loučím je u nás pěkná bouřka tak odpojím počítač pa pá

garp776
autor
21. dub 2010

dasty: dnes už je lépe, včera mě docela bolelo břicho..jako kdyby mě tlačil plný močák, ale nic vyčůrat nešlo..na neschopence nejsem..to pondělí jsem si vzala dovolenou..
liny..testit budeš 12 dní od OPU nebo ET?

delf14
21. dub 2010

ahojky garp

ahojkyy
21. dub 2010

ahojte holky. tak tá stimulácia je fakt jednoduchá. áno, je to pero - Gonal, ktoré má vždy vlastnú náplň. Fakt len natočiť na správne číslo, natiahnuť a šup do špeku 😀
je to rýchle, jednoduché Nič nemiešaš, ani nekombinuješ, len to jedno pero.
len včera - sa mi stala taká vec, som trafila žilku, cievku, neviem. Vytiahla som ihlu a tiekla mi krv, trochu, následne to zmodrelo a trošku opuchlo. Zľakla som sa, ale ráno to bolo už ok, kus to cítim, ale prežila som noc, bola som sama doma, tak som sa docela bála 🙂
tak ak sa Vám to stane, tak proste sa to stáva, v pohode 😀

k tomu pitnému režimu - ja viem tak a aj na liekoch to píšu, že je potrebné piť čim viac, aby sa predišlo hyperstimulačnému syndromu.

dnes idem na UZV, tak držte palce, nech tam Dr. Daněk niečo najde.
ahojkyy

delf14
21. dub 2010

ahojkyy no páni tak přece se usí pít a to hned od té první injekce když začneš stimulovat?aby jsi neměla ten syndrom?a dnes jsi kolikátý den co pícháš?držím pěstičky a hned napiš jak to vypadá a kam chodíš?

ahojkyy
21. dub 2010

ahoj delf. Pichám gonal, predtým pred IUI som mala puregon, je to v podstate rovnaký princíp. Ano, ´Dr. mi odporúčal piť min 3 l denne, hned ako začnem stimulovať, čo je normál odporúčaný, takže čím viac.. Mám s tým celkom problém, normálne pijem málo.. asi ako každý druhy človek :D tak to robím úplne účelovo a snažím sa striedať čaje a džúsy riedené s vodou, nech to do seba proste nalejem. Stimulujem 7. deň, odber by mal byť podľa Dr. a môjho cyklu 11 - 12 deň, chodím do Gennetu. Ty?

delf14
21. dub 2010

jo jo já chodím do sanusu

ahojkyy
21. dub 2010

ok, tak ja písnem odpoledne, ak sa dostanem na net, ak nie tak ráno, čo mi povedali. zatim sa držte 🙂

delf14
21. dub 2010

no to teda koukej nám to hned napsat co a jak se děje at jsme v obraze

ahojkyy
21. dub 2010

oki 😀 napíšu 🙂

garp776
autor
21. dub 2010

ahojkyy ..držím palce!

ahojkyy
21. dub 2010

garp dik. jak sa citis?

garp776
autor
21. dub 2010

fyzicky ok, psychicky..už začínám vyšilovat...brouzdám na internetu a hledám info o embryích, prý se jich ET po PK dočká jen 35%, což u mne vychází na 1,75(tedy žádný mrazáček)
kdy jdeš na to UTZ, až odpoledne?

delf14
21. dub 2010

garp ono je někdy lepší nevědět vid dřív nebyl internet a na jedu stra nu tobylo lepší vid

garp776
autor
21. dub 2010

to je fakt( kéž kdyby vypli proud..)