IVF, duben 2010

garp776
16. bře 2010

ahoj holky,
mám za sebou 2 neúspěšné IUI pokusy, takže jdu snad v průběhu dubna na své první IVF. MM má azoospermii, takže máme vždy dárce. Pokud by jste se chtěly přidat se svými zkušenostmi, názory..budu moc ráda.

lenca78
28. bře 2012

@ahojkyy teda jak zvladas pracovat v noci? Ja mam za sebou takhle 4 noci a jsem totalne vyrizena. Holky ted usnuly a jdu si asi taky lehnout....ale potrebovala bych jeste neco poresit. Ta 1000 je pred zdanenim, jeste z toho odvedu socialni a zdravotni, pak to vyjde tak na 80 kacek na hodinu. No snad uz nemusim pro toho pana vic udelat, protoze to uz by se mi nevyplatilo.
Tobe dovoli pracovat z domova? Zavidim, v moji praci to nejde. Proto jsem taky zacala delat na zivnostak, proste ted mam materskou 7600, bude jeste rok a pul a do te doby by se to treba trochu rozjel o, chtela bych se dostat aspon na 8000 cisteho do pristiho leta, tak uvidime. Ted se budu ucit i ucetnictvi, koupim software a zkusim uctovat.

O te pani jsem ti nenapsal? Je u nas ve vchodu a hlida za 50 na hodinu, takze za 100 pro obe holky. Ma jen jednu vadu- asi s tim od zari konci. Tak uvidim, mela by nastoupit do skolky, ale mozna ji vezmou az od ledna, tak bych ji trochu zacala vyuzivat. Znam ji, vidim ji s detma casto a je fakt na ne moc hodna. Kolik jsi platila te agenture za hlidani?
Ja mam dilema- zitra je od 13 do 17 prednaska v praze, na kterou bych chtela jit, potrebuju odtud odjet tak v 11,45. Ale nemam hlidani. Manzel na sluzebce, vratila bych se az po seste vecer, nevim, jestli to holky zvladnou, kdyz by byl problem, tak z prahy potrebuju cca hodku a pul, nez se vratim , ted to mam minutu k ni 😀 ..tak asi to skoleni jeste ozelim.

lenca78
28. bře 2012

Ahoooj, tak uz mam deti v pstylkach a jdu si dat svickovou, takovou detskou dietni, jen rozmixovana zelenina, bez jisky a smetany 😀 ale tesim se na maso. To hovezi bylo v tlakovem hrnci uverene hned a jak to voni 😀 dnes musim neco zase pohledat na dane obcanskeho sdruzeni, ale to uz snad pujde. Pak mozna jeste jedno priznani, ale to z bude hracka. Tmak se mejte krasne, dnes se asi uz nedostanu. Papa

ahojkyy
28. bře 2012

ahoj, sla by som v najhorsom ich hodi do kociarika a zaspinkaju. Ale lahko sa to hovori, tazsie aplikuje, sama viem. Ked jej veris, nie je co riesit, urobis to raz - dvakrat a uz to bude pre Teba v pohode. Vsak skus pripadne, alebo ako to budes citit.
No otras, my sme dnes rano rozobrali tu podlahu a zistili sme, preco sa to rozchadza, pan co to zakladal nam dolamal kliky a nedalo sa to normal zapojit spat. Takze do obi po novu a ha, vies co, nemali! no odpadnem, podlaha von, mam tu linoleum v obyvaku a vypada to ako u ciganov 😀 buduci svagor odisiel, tak uvidime, ako to s manzelom zvladneme hlavne casovo, predpokladam, ze takto ostatneme hooodne dlho. CI beky, ze sme sa do toho pustali.
V noci nezvladam, snazim sa, potiahnem noc dve a odpadne, padnem za vlast, vyspim sa a znova.
Hold, tak idem na to, aj dnes.
Zatim pekny vecer a zajtra pripadne drzim palecky! 😉 ahojkyy

ahojkyy
29. bře 2012

ahoj, tak asi makas. My dnes volny den, ukladam veci, co boli vybrate zo steny v obyvaku, atd.
TOmik zachrapal, asi sa so mnou ako som ukladala, upratovala,nudil.
Hlasi sa nam dalsia navsteva, na vikend. Su tak dotieravi, manzel mal asi sto zmeskanych hovorov, ze sa tomu asi nevyhneme. Neskutocne. Nic proti nim nemame, len - sme unaveni a uz sa to zacina tahat. Ludia z vs..
No uvidime
K tomu hlidani - tu sa to hybalo ku 200,- CZ, inak dostanes aj za 100 ale bez agentury.. no a neviem, ako veris jednotlivcom. ALe ked je to v baraku a mas to odsledovane, bude to ok. Inak je to fakt drahe, ked by som dala maleho chuve, vyslo by ma to viac, ako ked by isiel do skolky - jasliciek. Najlepsie ostat doma, no 😉
tak zatim a napismenkuj, budem sa tesit. Stejne sa dnes moc toho robit neda, v takom pocasi :/
ahojkyy

lenca78
29. bře 2012

@ahojkyy ahojky, zdravim a hlasim, ze jsem vyrozena. Na prednasce jsem nebyla, zato jsem jela s holkama na cviceni, oak zpatky na obed, chruply pul hodky, pak do prahy na gyndu na prevenci pak zpet a nakonec jeste do kramu, nemely jsem tu uz vubec nic k jidlu. Obleci je, nacpat trikrat do auta, poodnest kam je potreba, proste narocne, necitim zada a ruce.

Ty jo, ze jste to montovali, co? A kdy to v obi dostanou? Nekdy brzo? My se tu s manzelem hadame na tema barak 😀 asi zadny nepostavime. Mam si dnes vymyslet kuchynskou linku. No nevim, jsem tak unavena, ze dam cokoladu a jdu spat 😀

S tou navstevou to je na pytel, ja bych je snad zabila, jen co by se objevili ve dverich 😀 mne hrozi tchyne, ale snad maji inventuru v krame, tak snad nedorazi, to by byla posledni kapka.

lenca78
29. bře 2012

Ta pani na hlidani je byvala sestricka a bude delat ve skolce, s detma to umi a vsichni si ji hrozne chvali. Je o patro vys a obdivuju ji, nikdy nezvysi hlas na deti. Jak to ďela? Ja to delam posledni dobou casto 😠 Ne ze by to pomahalo.

Dneska musim jit spat driv, jsem proste vyrizena. Nevim, co je lepsi. Za stareho casu byly holky v 7 tuhe a vstavaly kolem 5. Sly spat v polende na dve hodky. Ted chodi spat kolem osme, vstavaji v 6 a v 9 rano uz jen rvou a rvou a nekdy si potrebuji zdrimnout, v poledne spi jen pul hodky a od 4 odpoledne zase rvou unaveny. Dnes jsem rezignovala, dala je do postylky v 7 a mam zase klid.

Preju hezky vecer, ja si jdu najit nejakou cokoladicku, mam hroznou chut na sladke 😀

ahojkyy
29. bře 2012

@lenca78 ahoj, no dostanu a aj som sa divala na net, oni tu podlahu predavaju aj v akcii, trochu lacnejsie, tak objednam. Ide o to, ze manzel jak je vytazeny, polozi tak max. jeden rad za tyzden 😀 navsteva neviem, manzel im to face to face nasmskoval a zatial sa neozvali, tak mozno pochopili
s holkami ta obdivujem, ci beky. Jak to zvladas. Ja som bola na kontrole na gyn. s tomikom a lozil mi hore dolu kym ma vysetroval, otras. Pocitac, kable a ine "zabezpecene" veci, vsetko objavil. Ale s dvoma? 😨 vsetka cest!
To s tym krikom som dnes tiez riesila, proste jak som pratala tie veci, tak som nanho vyvreskovala. On sa totiz hral so sklenenou vytrinkou, sklenickami, otvoril dvierka na skrinke a vozil sa na nich. Nevsima si moj krik. Potom dokonca, dnes poprvykrat na moj sok, jak som ho nasla, vyliezol uplne sam na gauc. Takze uz som sa nepohla, bojim sa, ze zleti, on totiz po tom gauci chodi. Robia to tvoje holky tiez tak?
to s tym spanim ti holky nejak reaguju, na tu zmenu casu. Tomik vobec.. teda, vstava o tej 6ej, ale spi cez den a na noc zhruba stejne, obcas kus posunie. Zvlastne..
ty, pocuvaj, nie si tehotna, ked ti tak chuti sladke? 😝 😀
no nic, idem poupratovat, popismenkovat, ale nakuknem 😉 zatim. ahojkyy

ahojkyy
29. bře 2012

hm.. tak zajtra vecer pride navsteva, do nedele vecera. Zosaliem z toho, co mam urobit skor? Asi si lahnem a nech si robia v tom bordely co chcu, popracem len kvoli malemu, bezpecne 😀 a co, pojdem chrapat. Aj ja som len clovek.
Ach jo, som sa tesila na volny vikend. Uz vidim, ako tu s nimi sedim a manzel je v sobotu a nedelu na treningu - zapase. Do muky. Uz nech je po vikende
HOld, nie je to tchyne, tak hlavu hore,nie? 😉
tak zatim
bezim

lenca78
29. bře 2012

@ahojkyy tak to budete mit podlahu mozna do srpna hotovou, ne? 😀 😀 neboj, byt nemusi byt uplne dodelany, ja treba cekam uz treti rok na garnyze, mam vyrpvrtane dve diry, potrebuju jeste ctyri a pak si to uz didelam sama. Ale tech se asi uz nikdy nedockam. Tak mame ve zdi dve diry, vsichni na ne cumi a nic nerikaji 😀 😀
Chozeni po gauci je prece strasna sranda, u nas po nem litaji holky porad. Obcas spadnou na zem, porvoz si a jdou to delat znovu. Uz neresim, jeďen den mi takhle zuzka spadla tak petkrat a stejne tam znovu vylezla a zase po gauci behala. Takze tak 😀 a obe stejne neuhlidam.

Neboj, tehotna nejsem, ja jedla cokolady na tuny odjakziva, ale nikdy vecer, vzdy mi stacilo nacpat se s ni pres den a vecer jsem byla hodna a jelda jen zeleninu. Ted mi to nejak nejde. Asi jak jsem pretazena, nevyspala, kojeni, tabulka cokolady denne a nekdy ani to nestaci ☹

lenca78
29. bře 2012

@ahojkyy jo a na gynde byly holky priksirovane v golfkach s rohlikem v ruce, jinak by to tam zborily 😀 😀

Hele, ta navsteva- to jsou nejaci magori ci co? Mne kdyby nekdo rekl, ze proste ted se to nehodi, tak nejedu 😠 drzim palce, at to prezijes. A byt tebou, neuklizim, at si tam delaji co chteji 😀
Tak ja jdu dohledat jeste neco na dane, je toho moc a zitra navic prijdu o klid pres poledne, jedu s holkama k neurologovi. Tak aHoooooj

ahojkyy
30. bře 2012

@lenca78 ahoj, no zvladas to v pohode, super 🙂
tak ja mam uklizeno, navareno a dokonca mam navrh projektu pre zamestnavatela. Tomik totiz cele dopoludnie, od 8ej spi, na logii. AK nezamrzol 😀 tak neviem, co sa deje. JE to cudne, spi celu noc, spi takto doobedie, stavim sa, ze ak sa zobudi do 1ej, naje sa a o 3ej uz bude zase plakat unavou a pomoze len kociarik. Co sa to deje? 😨 dufam, ze je ok a len dospava jarnu unavu. Tak vecer navsteva. a mas pravdu, v rovnakom zmysle a la "magori" sme sa bavili s manzelom. No co s tym narobis, ked niekomu zrusis termin 5x? A oni dali na vyber teraz alebo po V. noci, takze tak ci tak by nas to neminulo...
no comment.
no, uz sa nieco na logii hybe, tak idem mrknut, ci ho nekradnu a konecne ze by sa mlady pan zobudil? 😀
ahojkyy

ahojkyy
30. bře 2012

@lenca78 a preco neurolog, to mate povinne, alebo co sa deje??

lenca78
30. bře 2012

@ahojkyy tak co, nezmrznul??? 😀 tohke ti zavidim, holky dnes daly dvakrat 10 min v aute, jsem vyrizena. Uz tam asi mate tu navstevu, vid? Tak t vas moc nezlobi 🙂

neurolog dopadl dobre, holky ho maji povinne kvuli nedonosenosti, 7 tydnu pred uz je pr y hodne a tak je sleduji. No bylo to pekne drama, nejak ty doktory sama s nima dvema nezvladam, zlobi 🙂

Ja sii ted pripadam nejak vyrizena, proste ty holky ted moc nezvladam, taky vic placou, asi stolicky, maji svou hlavu a absolutne neposlouchaji :lol: Ja jsem vecer tak vyrizena, ze jsem rada ze ziju 😀
. Vcera jsem byla na nakupu, obe sedely v kosiku, okusovaly okurku a najednou chtela stepanka z kose ven, zbytek nakupu jsem se snazila vyridit jednou rukou a druhou posazovala stepku v tom kocaru, mezitim rvala zuzce z pusy igelit z te okurku- proste takova idylka 😲 Pripadam si jak silena matka a nekdy mam pocit, ze zesilim. Docela casto na holky zvysuju hlas, dnes mi manzel rekl, ze jsem na ne zla. Mrzi me to, ted tu na sebe nadavam, jak jsem hrozna matka. Jenze ja uz asi nemuzu. Zatim nejhorsi vec, co mi ted holky delaji, je zapinani trouby a sporaku :cert: Nic nepomaha, asi odpojim sporak

Jdu se najist, at mam trohcu lepsi naladu, mej se krasne pa

lenca78
31. bře 2012

ahoooj, stale jsem vyrizena a nastvana. Ach jo, to zas bude den :(. Holky radi od sesti, pes taky zlobi, je devet pryc, manzel si v klidu vstane a jeste je nastvany, ze ja jsem naprdnuta. Co dodat :(

lenca78
31. bře 2012

@lenca78 koukam, ze asi nekde litate s navstevou, ja jdu dnes jen na skok, mam tu jeste strycovo priznani. Nekterym lidem proste muzes porad dokola opakovat, ze jim ty den nebudes delat na posledni chvili. A stejne prijdou 31.3. Co vic dodat? Nalada stale pod bodem mrazu 😀

lenca78
1. dub 2012

@ahojkyy jste v poradku? Urcite jo, jen s tou navstevou toho mate asi moc, vid?
Ja jsem ted byla ve fitku a za chvili jdu dodelat dane tomu nasemu detskemu centru. A odpoledne strycovi a padla. Zitra ale skola 😝 cely den 😝
Tak hezkou nedeli

ahojkyy
1. dub 2012

@lenca78
ahoj. Prepac, je toho strasne vela, manzel ma do toho trening a dnes zapas, tak som sa tocila kolo maleho a varila navsteve. Ale dnes na 5u odchadzaju na zapas, tak ok. Uz bude volnejsie 🙂 a v noci som pracovala na projekte, potrebovala som urobit investicie, tak soms a motala, no na konik sa nedomotala.
TOmik robi pokroky, dva dni spatne sa naucil sam liezt hore, tapkat - konecne!, na prsi hovori šššššššššš 😀 sam si drzal banan, ako jedol 🙂 tancuje - toci sa dokola a dupka do rytmu 🙂 rozdava pusinky. pred tym nechcel, ani tapkat, ani drzat jedlo atd. proste akoby vyrastol 😉
vcera mi vykupal auticko v zelvarku, inak 😀
ryby a zelva to prezili, auticko som vydezinfikovala 🙂
dnes sme v bille zleteli z takeho auticka, co hra a hybe sa. Proste sa mi postavil, otocil a prepadol z druhej strany. Moment.. nie hrozne, ten pad bol ok, len trochu, len - opat narazil na hlavu a ma hrcu, tak cakam, co bude, ale zatial vypada ok. AKurat ta hrca - modrina, priamo na cele.
Tak zatim, vecer napismenkujem, uz budem free 😉
ahojkyy. a fitko zavidim 🙂

lenca78
1. dub 2012

Ahooj, jsem rada, ze jste ok. Gratuluju k uspechum tomika. Je krasne, jak se ty deti meni, vid? A s padem neboj, on to zvladne. Holky mi dnes taky kazda spadla, snad bez nasledku.
A navsteva tedy ok?
Ja musim letet, protoze se musim pripravit do skoly. Tak se mej krasne, zitra nenapisu, budu ve skole.

ahojkyy
1. dub 2012

@lenca78 hm, tak ty sa mas, fitko, skola, stale sa flakas 😀 😉
navsteva odisla a ja som vyrizena. Ale boli ok a Tomikovi sa chalani pacili, dokonca sa postarali viac ako tchyne 😀
chce sa mi spat.. a to musim zbuchat investicie pre projekt, tento tyzden to musi ist, cim skor, na kontrolu. Nechce sa mi, zalomuje ma do postele.
Kde budes mat zajtra holky, kym si v skole, u tej pani alebo bude hlidat manzel?
Tomik za tial v pohode, pad ok, hrca sa zmensila, uz to ma len fialove. Ako spadli Tvoje holky? 😨 nic vazne?
tak zatim, idem na tie financie, pekny vecer a pohodovu skolu zajtra a ozvi sa! 🙂
ahojkyy

lenca78
1. dub 2012

@ahojkyy tak nejak ponocuju, hledam nove hracky pro holky - kuchynku se stejnyma otacecima knoflikama jako mame my 😀 jinak zesedivim, porad mi zapinaji troubu a plotynky 😀
Tak to s tou tchyni, ze si tolik nepohrala s tomikem jako navsteva, to je smutne, ale vystizne 😀

Ja te obdivuju, taky bych mela jesteneco udelat do skoly, ale nechce se mi. Hlida manzel. S pani by me jeden den ve skole stal 1200 kc, mam to na 12 hodin. Plus doprava 110 plus obed, kaficka, piti dalsich 200. A to tam neni skolne 😝
Holky spadly jedna ze stiolku pro deti, ale na kostku, pekna fialova boule. Druhabez boule z parapetu u okna - neptej se me, co jim to dovoluju, ony tam proste lezou porad a koukaji z okna ven

Tak dobrou, zitra asi nenapisu, uvidim v jakem stavu to tady vecer najdu 😀

ahojkyy
2. dub 2012

@lenca78 ahoj 🙂 tak ja spat z VZP, zrusili pobocku, sla som s krpcom zbytocne, budem musiet s rocnym zuctovanim do centra. Porazi ma.
Skocila som cestou domov s Tomikom do hernicky na fakulte, nech z toho nieco ma. Domov nas zviezol manzel a dali sme spolocny obed, bolo to takto prijemne 🙂 Teraz krpec chrapka a ja idem na grant.
No, parapet. Na ten nas sa vyliezt neda, ale Tomik na mna vrieska, ked ho drzim na rukach a zlozim, pri okne, lebo tam stojime a cumime a cumime na busy, na auta, na ludi.. proste by tam vydrzal cely den 😀 uz som aj rozmyslala, ze mu tam prisuniem nejaky gaucik, ale - on capka po skle a bojim sa, aby nebuchol, nerozbil okno a nebodaj neprepadol. Je to len 2. patro ale na zabitie to staci.. ty sa nebojis? Resp. sklo si nevsimaju?
Inak okno, podotykam jedine umyte, v loznici, je cele zacapkane, mame na nom sliny, cokoladu atd. 😀 ale hlavne, ze je spokojny.
Tomik uz tiez skacka ku sporaku a snazi sa otacat. Hele, nerozmyslala si kupit radsej novy sporak s poistkou? Neverim, ze im hracia kuchynka pomoze. AJ ked priznavam, je to najatraktivnejsia hracka pre deti v hernicke pri bazene.
Tak ja bezim na grant, drzim palce na skolu a daj vediet, co ta tam nove naucili 😉 a ci manzel a holky v pohode bez teba prezili 😀
ahojkyy

ahojkyy
2. dub 2012

alebo vies co mi este napadlo? Existuje zabrana na sporak, stoji to par stoviek, aj to by pomohlo, proste by sa ku knoflikom nedostali.. tak zatim, bezim. ahojkyy

ahojkyy
2. dub 2012

ale jak kukam na nete, tak to nie je na knoflicky.. ok, uz fakt bezim. tak zatim! ahojkyy

lenca78
2. dub 2012

Jee. Tak to trochu zavidim. Skola nuda, dost narocna. Ted jsme se trochu nepohodli doma ☹ ach jo.
Tak ja pujdu radsi brzo spat.

Jinak ty zabrany na sporak nejsou na knofliky, nechapu, to to jine deti nelaka???

Mej se krasne. Pa

ahojkyy
2. dub 2012

@lenca78 ahoj, no laka, ale kvalitne nove sporaky maju poistku vlastnu a stare sporaky, aj ja mam taky, chcem si nasetrit do novej kuchyne na dobry - trojkombinacia.. ale o to nejde. tak tie stare sporaky maju poistku predsa mimo. Mam ju tak meter nieco nad zemou, nad sporakom. Co vsak neriesi situaciu, ked varim, lebo vtedy je to zapnute. Ale vtedy tam Tomika proste nepustim, zatial to nechava.. ono aj tak by ho mohlo obarit a tak. Vtedy varim na zadnych. ALe knoflicky? 😕
Napada mi fakt jedine novy sporak s poistkou..
Co sa deje? Asi mal manzel dost, ako bol s holkami, ze ano? A to ty zazivas dennodenne, vidis, ako to ti muzi nezvladaju 😎 ono sa to zase skludni. Aj ja som nabrusena, ale to by bolo na dlhsie. Ach jo, chlapi.
Tak idem robit, co tie dane, uz mas definitivne koniec? OK?
tak zatim, oddychni si, bude lepsie.
ahojkyy 🙂

lenca78
3. dub 2012

@ahojkyy ahoooj, to je zase den 😀 vypadl mi hrnec s uvarenou ryzi, aby mi do toho holky netapaly, rychle jsem vzala smetacek a zacala ji nametat na lopatku, jenze ta uvarena ryze ( velmi do mekka, pro holky, extra lepiva) se mi nalepila na smetacek a rozplizla po linu- mame takove s drazkami imitaci dreva, je to v tech drazkach krasne zamakcane, asi si dovedes predstavit, jak to tady vypada. A jak vypadaji holky. Do toho tam zacal litat pes a lizat tu ryzi.... 😀 ach jo 😀
A to jsem rano vytirala 😀
Ted jsem dala holky do postylky.
Ted sporak je na pytel, dneska jsem tatko upekla dva babany. Zacaly hooodne smrdet, tak koukam, pustene dve plotny. O tu prvni jsem se zase spalila. Kdyz mi holky pusti sporak na 1, nesviti ta plotynka, ale hreje. Premyslim, ze snad poridime nejake dalsi vratka a obetuju jendnu skrňiku a navrtame je tam. Jinak to asi fakt nepujde.

Jinak my jsmes manzelem porad na sebe tak nejak nastvani. Asi jsme pretazeni. Holky zase vstavaji kolem4 rano, to se fakt neda. Pres den spi jen tak pul hodiny a porad jen rvou a rvou. Chteji nosit - no to nedam.

Ja konec s praci taky nemam. Sice mam hotove dane, ale do 15.5. Mam odevzdat tu zaverecnou praci na cca 40 stran a 20 stran na tema budouci dizertace v ramci prihlasky na doktorat. A za 14 dni dve zkousky, jeste mi tam hrozi i treti. Mne asi klepne 😔letim neco delat, zacala jsem tema pracema- respektive jdu še naucit uctovat v ramci ucetni zaverky, protoze na tomam tu praci. Az se to naucim, muzu vymyslet jak to ucit. Do te doby je to asi na houby, ze? 😀 😀
Krasny den

lenca78
3. dub 2012

@ahojkyy tak ted pro pobaveni- po trech hodinqch brouzdni po netu jsem nasla krytky na knofliky u sporaku, objednala je, manzel je koupil a nasadil. A vis co udelaly holky? V pohode si ten kryt sundaji 😠 no nervala bys? Ja jsem total vrizena, mam spalene banany, uz jsem jich snedka pet, co s nima, mame tu jeste tri osmahnute 😀 manzel to nechce 😀

ahojkyy
4. dub 2012

@lenca78 ahoj, tak kukam, ze som vcera rozpisala spravu a neodoslala. Tazke dni, sorry, kopa roboty s monografiou a este ten projekt. Do noci pracujem, dnes rano som vstavala, ze si dam jazdu - bojim sa jazdit s malym, nejak mam respekt.. tak som poprosila pana z fakulty, z autoskoly, ci mi nepomoze. Nejak to nemozem prekonat :/ tak som bola, meskali sme, lebo sme ostali na Petrinach pol hodku trcat, jak bolo rano, tak som dostala krik od manzela, maly do too vrestal v aute, pohroma :/ Asi ticha domacnost, dost blbe, ze to asi ostane na sviatky.Ale uz som k tomu v podstate rezistentna, je mi to trochu luto..
Dnes nam donesu gauc, budem ho musiet vyniest sama. Uz vidim, ake budu velke a tazke baliky. Snad to nejak s malym zvladneme na druhe patro.
V kuchyni mi lezi nerozlozena podlaha.
ale to by mi nevadilo, len ten vreskot za blbost. A celkova situacia, tiez sa to kopi a sme akoby neosobni, len praca, maly, domacnost a internet.
:/
hold, napisem, ked budem mat lepsiu naladu?
Ako sa maju Tvoje kucharky a banany? 😀
ahojkyy

lenca78
4. dub 2012

@ahojkyy Ahoooj, to je mi lito. Jestli te to potesi, u nas tez nic moc. Manzel dnes odjel na sluzebku, tak se ani nevrati. Pes se hara. Holky mi porad zapinaji plotynky, dnes mam spalenou ruku :(. Do toho ta zaverecna prace - nejde mi to a mam psat neco na tu dizertacku, 20 stranek je hodne - takze taky tak.
Taky napisu, az mi bude trochu lip.

Odstehujte hezky sedacku a dodelejte podlahu. A svatky? Hadej, kam jedeme - prece "za maminkou" 😝 Ted mi rekni, jeslti muzu mit dobry den 😀 I kdyz premyslim, jestli je neposlat samotne, co ty na to? Myslis, ze by to zvladli? Jedna cesta autem 2 hodiny :( To je takove naprd, toho se bojim, kdyz tam budou manzelovi jecet, tak bude jeste nervozni pri rizeni.

ahojkyy
4. dub 2012

@lenca78 ahoj, ak ti na to manzel pristane, skusila by som to. Moj by skakal, ze chce ist ako rodina. ALe ty mas zase adekvatny dovod, musis pisat a teda sa da ostat. Podla mna budu v aute spat, nie?
skusila by som to
ono o vela clovek nepride, ked nenavstivi tchyni a raz to skusit musi aj manzel sam. Aspon nieco porobis k tym pracam 🙂 len - zavisi aj od toho, aku mas predstavu ohladne sviatkov, obavam sa, ze ak to takto pustis teraz, bude to opakovane kazdy rok, aby si nebola sama alebo naopak u tchyni kazdorocne.. nejaky kompromis by som zvolila. Ci to len na jeden den?
manzel prisiel za mnou prvy, teda sa ozval cez fon. Nemala som ani chut mu volat. Ako na mna jacal pri aute - mal mi vyhodit maleho na Sarke a ist dalej, aby stihal, tak ako na mna jacal, mrkla som do auta, tam plakal maly, ciapka na ociach, slzave udolie. Nechapem.. proste ako bol nervozny, ho tam pacol do sedacky a kaslal na to, ako mu je, alebo plakal z jeho nervozity?... Nepacilo sa mi to. SOm si vzala maleho prec a isla pesi a busom domov, je to par minut, v podstate. Jeho tam nechala stat. Asi z toho ostal paf, este nikdy som mu takto nereagovala.. tak prisiel prvy.
Zatial taky neutral, tak uvidime. Kazdopadne ak sa to bude opakovat, asi nebudem mat doveru ani v neho, aby som mu maleho dala.. sorry :/ som negativna, zase.
Jak spalena ruka?? ci beky, co s tym sporakom urobit? 😠 fakt mi nic nenapada.
Ides pracovat, alebo ides lahnut spat? Holky ti uz urcite oddychuju, aj Tomik aj jeho tatka.. tak ja si idem sadnut nad projekt, nech mam cim skor od toho pokoj.
Pozyvam ta na davidoffku, po tej sa dobre pise, prides? 😀
ahojkyy zatim