IVF, duben 2010

garp776
16. bře 2010

ahoj holky,
mám za sebou 2 neúspěšné IUI pokusy, takže jdu snad v průběhu dubna na své první IVF. MM má azoospermii, takže máme vždy dárce. Pokud by jste se chtěly přidat se svými zkušenostmi, názory..budu moc ráda.

liny
17. kvě 2010

hoj holy .-)

garp to jsou super zprávy držím pěstistejně jako Lenči, petulke a ahojkyy a vlastně všem 😀 .

ahojky jééééé ty jdeš na kontrolu v den mých 30tých narozenin 😵 tak doufám,že to bude šťastný den.

petulke
17. kvě 2010

liny- děkujem, a jak se vlastně máš?

lenca78
17. kvě 2010

ahoj holky,
garp - no to je super zprava, takze dvojcatka a obe se srdecni akci .Moc gratuluju.
a jak se ostatni mate?
ja jsem teda taky resila, jestli zavest jedno nebo dve, ale pak zvitezila snaha znasobit sanci na uhnizdeni. Takze mam v sobe dve. Bud se udrzi obe nebo jen jedno. Na dvojcata bychom taky byli s pritelem sami, ale to zacneme resit, az nam nekdo rekne, ze cekama dvojcata.Ja se teda spis nez te narocnosti po porodu bojim dvou veci - jednak jak je odnosim (nektery slecny mely fakt obri briska a me to ted desi 🙂) a pak jak se vejdeme do bytu a do auta. S nasim velkym psem to bude mazec.

dasty79
17. kvě 2010

garp - na předchozí straně jsem přehlédla, že čekáš dvojčátka a obě mají srdeční akci 🙂 To je super, moc gratuluju 😵

Holky, co jste píchali Cetrotide - taky vás to štípalo???

liny - bude mít 30narozky, to je krásný věk 😎

delf14
17. kvě 2010

dasty a co to píchat pomaleji zkus to příště 😉

dasty79
17. kvě 2010

delf - já to píchala pomalu - štípe to až teď, co jsem si to nádobíčko uklidila, tak to začalo.... 😒

delf14
17. kvě 2010

aha

dasty79
17. kvě 2010

delf - jak ty protokoly jsou srozumitelný,viď?Když jsme to asi před měsícem studovaly, tak jsme z toho byly obě hotový a moc jsme to nechápaly a teď nám je vše jasný 😀

dasty79
17. kvě 2010

No snad to někoho taky štípalo.Né, že bych to někomu přála.Ale jen jestli to je normální.Abych neměla nějakou alergickou reakci.....Ale někdo myslím psal,že ho taky něco štípalo,ale nevím jestli to byla stejná včelička...

delf14
17. kvě 2010

to jo dasty máš recht teda 😀

dasty79
17. kvě 2010

delf - ty už můžeš být pěkně v klídku - máš 2 mrazáčci a 3 se ještě krásně vyvýjí 🙂
Už to z tebe trošku spadlo,ne???Po ET to zas přijde, to je jasný,ale teď můžeš být relativně v poho 😝

delf14
17. kvě 2010

máš pravdu ted mohu být dva dny v klidu pak to zas začne 😝

dasty79
17. kvě 2010

No jo vlastně jen dva dny v klidu a pak zase nanovo 😀 Ale hlavně,abys byla před ET v pohodičce 🙂

dasty79
17. kvě 2010

Musím jít chvilku žehlit 😒

delf14
17. kvě 2010

jasně dasty zatím pá

dasty79
17. kvě 2010

zatím ahojky

petulke
17. kvě 2010

lenca 78 - tak to máme to samé malý byt, malé auto, akurát, že nemáme psa. 😀

fazde
17. kvě 2010

Ahoj holky,
jsem ráda, že jsem se sem aspoň dostala. Od pátku se mě manžel snažil rozptýlit - v sobotu jsme byli v Hradci na výstavě psů a tak to docela šlo, pak jsme byli na návštěvě u tchýně a tam to na mě zase padlo, znáte to, všichni se na Vás koukají jako na idiota, že jste to nedokázali... Tchyně... 😖
No a v neděli jsme byli na Deštném se projít. Tak víkend utekl jako voda. Dnes jsem díky vycházkám neměla ani volnou minutu, zasadila jsem si kytky na balkon a všem okolo ohlásila, že to nedopadlo.Docela to utíká.
Těším se na pondělí na nové informace.
Dasty - taky mě to píchalo a svědilo

delf14
18. kvě 2010

fazde ahojky jé supr,že jsi tu a o nebude nějáký psík?nevybrala sis?na tchýni se vyser když to tak můžu napsat víš co fazde skuz dát příště dvě třeba by se aspon jedno uchytilo a nebo obě liny si už taky nehá dát dvě říkala teda aspon myslím.

ahojkyy
18. kvě 2010

ahojte baby, tak Vás dnes zdravím. Ako sa máte? Nejak je tu ticho..
dasty - mňa cetrotide štípalo, prvá injekcia. Potom už nie. Ale tá prvá stála za to. Takže by to malo byť v pohode. Pýtala som sa na to aj sestričky v Gennete, vravela, že to môže byť taká reakcia..

delf14
18. kvě 2010

zdar holkyyyyy tak zítra si jedeme pro děti 😀 😀 😀 😀 😀 embryoložka říkala,že to jsou bojovníci,tak snad budou bojovat i u mě a zůstanou tam.

marmar79
18. kvě 2010

delf - držím Ti moc palce, ať TI zítra všechno klapne.

delf14
18. kvě 2010

díky marmar

dasty79
18. kvě 2010

ahoj holky.

delf - tak pro kolik dětiček jedete?Pro jedno, pro dvě a nebo pro tři????? 😀

dasty79
18. kvě 2010

Tak to jsem ráda, že vás to holky taky štípalo 😀 že nejsem sama.

dasty79
18. kvě 2010

fazde - na tchýni se vyser.Já mám taky takovou divnou tchýni.za prvé je děsná chytrolínka a furt nám něco radí a hrozně ráda mě říká, když je někdo v okolí těhotnej, nebo se mu narodí mimčo - prostě trubka to je 😀
Příště si dej dvě a určitě se zadaří 😲

ahojkyy - já se mám zatím ok.Ale pozítří jedu na utz,tak jsem zvědavá 😒 A ty, jakpak se ti daří těhulko.

ahojkyy
18. kvě 2010

fazde - hlavne jej to nabudúce ani nehovor. Nič ju do toho nie je.
dasty - ja sa mám oki, len - čakám a čakám 🙂 tak v piatok idem na kontrolu krvi, či HCG stúpa a následne 2.6. na UTZ, tak snáď to už bude oki. Držte palce! 🙂

ahojkyy
18. kvě 2010

delf - aspoň dve, nech tu nemám sama dvojčatká 😀

ahojkyy
18. kvě 2010

ty jo, vraj "tehulko" 😀 to ma prvýkrát niekto tak nazval 😝

dasty79
18. kvě 2010

ahojkyy - jasně, že bude hcg pěkně stoupat a na utz uvidíš krásné 2 mimíšci a 2 blikající srdíčka 🙂

fazde- jo příště se na ní vyprdni a nic jí neříkej. Já když minule otěhotněla, tak jsme to tchýni řekli jako první a říkali jsme jí ať to zatím nikde neříká, že se může cokoliv stát.No a stalo se..... ☹ a ta pipka to rozhlásila po celý vesnici a pak nám do očí říkala, že to nikomu neřekla.Přitom víme, že jo.Tak teď jsme jí o IVF neřekli a až otěhotním, tak ona se to dozví až poslední 😀