IVF, duben 2010

garp776
16. bře 2010

ahoj holky,
mám za sebou 2 neúspěšné IUI pokusy, takže jdu snad v průběhu dubna na své první IVF. MM má azoospermii, takže máme vždy dárce. Pokud by jste se chtěly přidat se svými zkušenostmi, názory..budu moc ráda.

delf14
24. kvě 2010

není zač jsem ráda,když mohu pomoci taky si myslím,že šířka je perfektní a může se taky kombinovat sedačku po i proti směru jízdy a všelijak skombnovat a i barvy jsou pěkné.

ahojkyy
24. kvě 2010

idem na to kuknúť. Ale priznám sa, že sa bojím takto predčasne kukať na kočíky, že to potom práve nevyjde..

delf14
24. kvě 2010

ahojkyy víš co si říkám?!co s má stát stane se člověk to neovlivní tohle takže tohle si ted říkám i já mohu ležet třeba 14 dní a stejně se to nechytne a nebo nebudu ležet vůbe a chytne se to takže je to hop nebo top,akorát když to nevyjde budu hooodně sklamaná a asi víc přítel.

ahojkyy
24. kvě 2010

delf - to je pravda, to hovorí aj môj manžel. Ak sa to pustí, tak to tak má byť, proste tam nebolo niečo v poriadku. Tak uvidíme 🙂 Aj tak sa teším, ako mi bude rásť bruško, brušisko 🙂 🙂

delf14
24. kvě 2010

holky kolikátý den po et jste testili?

petulke
24. kvě 2010

delf, ja jsem měla et 5 den po OPU, a testovala jsem 7 den od et.

delf14
24. kvě 2010

a to už jsi měla čárečku vid?!

petulke
24. kvě 2010

delf, zítra si ho zkus udělat koukla jsem že to taky máš po pěti dnech a zítra už by tam mohl být duch 😀 budu držet palečky 😵 ať je mezi námi další čekatelka a dokonce dvojčátek hihi 🙂 😀

liny
24. kvě 2010

ahoj holky 🙂
jak se všechny máte? Já Vám tak závidím...že to zatím pěkně vychází. Zjistila jsem,že ačkoliv Vám to bezmezně přeji aby bylo vše v pořádku, tak jak Vás tak čtu tak mi více dochází,že mám smůlu a tak to bolí trochu víc 😢 . Doma o tom nemluvíme, lidi v okolí taky ne asi mě nechtějí trápit,ale asi to není dobře.Chtěla bych být silnější a hlavně Vám tady nechci kazit náladu.

liny
24. kvě 2010

delf já na kočárky koukala také, to se nedá nehledat věcičky pro malé když má člověk v bříšku mimíska/y. Jak se cítíš?

delf14
24. kvě 2010

liny neblázni jen tu chot k nám ano my tě budeme podporovat neboj taky mi to nemusí vyjít a co budu taky hodně zklamaná,ale asi to tak mělo být než aby to bylo postižené víš

petulke
24. kvě 2010

ahooooj Linyyy 😵 , neboooj všechno bude dobrý a všechno má svůj čas. Ještě není nikde psáno že se udrží a že bude vše v pořádku. Tak Liny, vůbec nefňukej a sbírej pozitivní energii na další pokus, který se blíží, říkala jsi v červnu? vždyť příští týden končí květen. Zvedni hlavičku, Linuško a na svět se usmívej. Vím co znamená taková ztráta, ale do cesty života dostáváme další a další naděje. Příště se zadaří 😵

delf14
24. kvě 2010

zatím tak normál liny nevím jednou myslím že to vyšlo a pak zas že né tak s vyber 😝

liny
24. kvě 2010

delf já asi to tak mělo být když to tak příroda zařídila,ale smutno mi z toho je

delf14
24. kvě 2010

já vím a věřím že to bolí a hodně

ahojkyy
24. kvě 2010

ahojky liny. Neblázni. Čo tu bez Teba budem robiť? 😉 😀

delf14
24. kvě 2010

tak dasty už to má za sebou tak snad přijde poroferovat.Tak to teda liny nkam nechod jen k nám.

lenca78
24. kvě 2010

ahoj holky, zase po dlouhe dobe jsem na chvili na konikovi a vsechny vas zdravim.
Dasty se koukam jeste neukazala, tak snad ji tam nedrzi nejak moc dlouho.

Liny - ja vim, jak ti je. Kdyz jsem pred par mesici zakladala diskuzi IVF brezen, pak jsem tam za holkama nemohla moc chodit, protoze mi to bylo lito, ze jim to vyslo a me ne. Ale pak jsem si rekla, ze aspon nasbiram vic informaci o tom, jak se citi, kdo z nich mel jake potize a docela se mi to ted hodilo. A obcas za holkama zajdu, ale jsem radsi tady s vama 🙂 Tak tu hezky zustan, prijd sem na pokec, my ti vsechny budeme drzet v cervnu palce.

lenca78
24. kvě 2010

Delf - ja jsem taky testovala 7. den po ET (embrya byla po 5denni kultivaci) . Duch se objevil ale az po limitu, ten test jsem vyhodila do kose, protoze byl negativni a byla jsem na sebe nastvana, ze testuju. Pak jsem tam ale vyhodila i pribalovy letak od leku a kdyz jsem potrebovala ten letak po par hodinach vytahnout, nasla jsem u nej ten test a byl tam duch 🙂)

liny
24. kvě 2010

holky já Vás nemít..... tak to beru všechno hůř všem moc děkuji za oporu 🙂

liny
24. kvě 2010

delf já jsem dělala test 10den po ET, také jsem ho vyhodila do koše jako Lenča 🙂 asi po 4 hodinách jsem ho vytahla a byl tam duch,ale bylo to hodně po limitu.

Ahojkyy je sa Ti daří? Něco nového?

liny
24. kvě 2010

petulke na KET to vypadá koncem června, musím počkat na druhou mršku a ta dojde zřejmě v 1/2 června

delf14
24. kvě 2010

ahá takže ho musím vyhodit do koše aby byl pozitivní to je dobrý 😀 😀 😀 😀 😀 jo jo liny chod k nám budeme rádi a budeme se snažit podpořit.liny a proč nehtěli hned po první menstruaci zvolit ket?

liny
24. kvě 2010

delf no asi tak nějak hlavně měj koš co nejvíc prázdný 😀 . Nevím proč to nechtěli udělat hned po první mršce,mě v tu chvíli nedošlo že budu čekat tak dlouho, myšlenky byly u toho že se to nepovedlo. Ale tak aspoň doženu v práci co jsem za těch 14 dní zameškala,a musím říct že ještě pořád mám co dělat. Představa,že bych hned pak dalších 14 dní byla doma by asi v práci nerozdýchali 😎 . Ono i ohledně peněz je to lepší,aspoň stihneme něco ušetřit na další výdaje.

alenta10
24. kvě 2010

Ahoj holky ! ☹
Tak jsem po punkci vajíček a mám jen jedno zralé áááááááááchjo a jedno ne úplně!!!Tak mám zítra volat na embryologii jestli se to vůbec povedlo???Máte s tím někdo zkušenosti???Děkuji Alenta
P.S.kde mám dasty????

delf14
24. kvě 2010

jasnačka beru na vědomí tak ted jsem ho byla vynést tak sad se oc rychle nezaplní

delf14
24. kvě 2010

alenta těžko říct záleží asi jak se to bude vyvíjet do zítra to bude asi rozhodující,někdy stačí jeden bojovníček a silnej,třeba to bude právě on. 😉

liny
24. kvě 2010

ahoj alenta .... s tímhle počtem jsem se nesetkala,ale třeba zrovna to jedno bude ok 😉 . Čím jsi stimulovala?

liny
24. kvě 2010

delf platíš pivo 😀 stejná myšlenka

delf14
24. kvě 2010

o paráda to jsem ráda,že jsme se schodli 😀 😀 😀 ted to bude rozhodující uvidí se zítra