IVF, duben 2010

garp776
16. bře 2010

ahoj holky,
mám za sebou 2 neúspěšné IUI pokusy, takže jdu snad v průběhu dubna na své první IVF. MM má azoospermii, takže máme vždy dárce. Pokud by jste se chtěly přidat se svými zkušenostmi, názory..budu moc ráda.

ahojkyy
25. kvě 2010

pekné ránko všetkým 🙂 máme nejaké novinky?

delf14
25. kvě 2010

ahojkyy no čekáme na dasty a stále nic bud hledá budku na volání nebo na nás prdí a co ty jak je?

ahojkyy
25. kvě 2010

krásne ránko všetkým 🙂 nejak mi štrajkuje net..

ahojkyy
25. kvě 2010

ahoj delf, no teraz mi zobrazilo obe správy :D teda tie moje, sorry :D
ona sa ozve, dúfam, že je oki, keď hneď nehlásila. Ja sa mám oki, čakám a čakám na tú vytúženú fotku 🙂 tak snáď to bude v poriadku. Už "len" týždeň. Čo Ty delf?

petulke
25. kvě 2010

ahoj holky, nějak na mě jdou asi nevolnosti, chvíli je mi fajn a chvíli myslím, že budu zvracet, ale ještě nezvracím. jen je mi chvilkami nějak nevolno. 😖

petulke
25. kvě 2010

delf už jsi vytáhla z koše ten testík? 😀

delf14
25. kvě 2010

petulke to je dobré mít po ruce kolu ale pořádně studenou,už se taky těším na tvé foto z utz.já taky čekám a začínám být nervní tak trochu ráda bych už věděla jak to dopadlo nebo nedopadlo

delf14
25. kvě 2010

ještě jsem ho tam neházela možná zítra 😀 😀 😝

ahojkyy
25. kvě 2010

delf, petulke - nemôže ten kofeín v cole uškodiť?
..
petulke - asi myslíš žalúdok na vode. Ako keď ideš autobusom a cítiš, že sa už už.. 😀 gratulujem, tehulka 😝

ahojkyy
25. kvě 2010

petulke - kedy prinesieš ďalšiu fotku, nech Ti môžem závidieť? 🙂 😉

delf14
25. kvě 2010

nesmí se vypít ajednou ahojkyy jen po malích douškách víš,já jí taky pila po troškách v těhu to nevadí.

petulke
25. kvě 2010

ach jo, já se těšila na novinky. tak mi budou muset stačit novinky od dasty.
cítím se jako po pořádně propité noci, dá se to ještě vydržet. ale hlavně že ještě nebolí hlavička 😉

petulke
25. kvě 2010

ahojkyy - jojo ten autobus sedí, 😀 akorát že to pořád ještě nechce ven 🙂
další kontrola je v pátek ve 13,00
ale lenca nám krásně asi začíná zvracet 😀

petulke
25. kvě 2010

ahojkyy doufám že potom taky přidáš svoji fotečku a ostatní holky taky, pač mi příjde že zatím jsem jediná. ale chápu, protože jste ještě nebyli na KO. ale už se nemůžu dočkat na ty vaše 😵

petulke
25. kvě 2010

ty lízatka na nevolnost mám taky ale šetřím na nejhorší časy, nebo jak budu ve vydýchané čekárně ☹

dasty79
25. kvě 2010

Ahoj holky.Neměla jsem odvahu tam v 9h volat.Tak jsem volala v 9.30 a pak zas nešel koník.
Takže 7 vajíček se oplodnilo normálně a 3 vajíčka se oplodnila pomocí ICSI a zítra opět volat
a prej by byl už transfer.není to nějak brzo?Díky všem za podporu.

dasty79
25. kvě 2010

Holky začínají vám nevolnosti - to je dobře.Né, že bych vám to přála,ale je vidět, že jste těhotné se vším všudy 😉

petulke
25. kvě 2010

dasty 79, to ješkoda, že ti to chtějí dát už zítra, nechceš jim říct, že si počkáš na těch 5 dní? jistota je jistota. nechci strašit ale mě orvně vložili taky po 48 hodinách a ono se mi to přestalo vyvýjet.

dasty79
25. kvě 2010

petulke - nevím proč to tak dělají.Prej, že když to je 1. Et tak se to většinou dělá takhle dřív a ´když to pak už je třeba po druhé, tak to nechaj 5dní.....Ale nechápu ☹

petulke
25. kvě 2010

aha tak to je možné, že mě to prvně taky dali dřív. ale je dobře že jich máš tolik, to určitě budeš mít zásobu v mrazáčku 🙂

dasty79
25. kvě 2010

Jsou to hrozný nervy.Zlatý píchání.Tohle sjou nervy, to je teda očista.I manža byl pěkně nervozní a celou noc se mlátil.
No tak uvidíme, jak to dopadne.Doufám, že mě aspoň zavedou dvě 🙂

dasty79
25. kvě 2010

alenta - jak jsi dopadla????????????????????????????????Volala jsi do CARu?

dasty79
25. kvě 2010

lenco - koukám, že máš taky nevolnosti jako petulke - tak to je super 😵 Těhulky se vším všudy 😵 😵 😵 😲

petulke
25. kvě 2010

dasty jupííí, další maminka dvojčátek 🙂 založíme klub

delf14
25. kvě 2010

dasty no paráda,že se oplodnili všechny.a ty nemáš zapalcenou prodlouženou kultivaci?tak se s nimi dohodni,že chceš tu prodlouženou teda jestli jí chceš

delf14
25. kvě 2010

dasty takže taky dvě teda?

dasty79
25. kvě 2010

petulke - já bych chtěla dvojčátka 😲 😲 ale já ještě vyhráno nemám.To zas budou nervy do zítra 😖
Ale já už dávno říkám, že bych brala dvojčátka, když žádného prcka nemáme.A říká se, že co nám příroda
vzala, to nám dvojnásobně vrátí 😉 Tak kéž by.....

dasty79
25. kvě 2010

Jo s dr. jsme se domlouvali na PK ale ten embryolog mě řekl, že pravděpodobně bude transfer zítra.Pokud aspoň dvě vajucha vydrží,tak bych určo chtěla dvě 😉

delf14
25. kvě 2010

tak uvidíš zítra jak to bude vypadat pokud budou hezké tak nech PK bylo by o jistější ikd\ž já mám co povídat měla jsem PK a kdo ví jak to dopadne spíš se cítím na mrchu teda než na těhu 😒 ☹

dasty79
25. kvě 2010

Nevím proč ten embryolog chce už zítra 😒 Nechápu to.
Žádná mrcha nebude!A nezlob!!!!!!!Chceš na zadek? 😀