IVF, duben 2010

garp776
16. bře 2010

ahoj holky,
mám za sebou 2 neúspěšné IUI pokusy, takže jdu snad v průběhu dubna na své první IVF. MM má azoospermii, takže máme vždy dárce. Pokud by jste se chtěly přidat se svými zkušenostmi, názory..budu moc ráda.

delf14
1. čer 2010

jo jo dám vědět

marmar79
2. čer 2010

Ahoj holky! Já si vás jen vždycky v rychlosti přečtu, ale nestíhám psát. V práci to nejde a doma jsem tak unavená, že nemám vůbec náladu sedět u PC.
Delf - mooc Ti držím dnes palečky!
Petulke - jsem ráda, že srdíčka tlučou jako zvon. Musí to být fakt krásný pocit.
Lenco - nádherná fotečka.
Ahojkyy-jsem zvědavá co UTZ, určitě budou dvě 🙂
Dasty - opatruj se, teda 3 - to bude veselo 🙂

Přeji všem krásný den, odpoledne nakouknu, jaké novinky tady budou. Myslím na vás.

dasty79
2. čer 2010

Ahoj všem 🙂

Tak mě psala Delf - že krvičku má nabranou a do 13.30 nás budou všechny napínat 🙂 🙂 🙂
Tak držíme pěstičky,a´t to jsou další dvojčátka 😲 😲

Ahojky - jak ty jsi dopadla na utz???Určitě taky dvě prďolky 😲 😲 Dej nám foto,ať se můžem pokochat 😵

Marmar - jee ahoj, tebe jsem už dlouho neviděla 😕 Jak se cítíš? věřím, že seš unavená - tak pěkně odpočívej, potřebuješ to 😎

ahojkyy
2. čer 2010

ahojky baby. Tak Vás sklamem, sú tam dve, ale cysty a rovnako dva vaječníky, zväčšené.. a len jedna, ale krásna prďolka aj so srdiečkom 🙂 krásne bilo a Dr. mi ho aj pustil. Vraj je to na 90 %, že sú dve. Dnes som 7+1, ďalšia kontrola až o tri týždne, 22.6., no a potom screeneng, ak sa teda bude bábätko dobre vyvíjať a preradia ma ku mojej lekárke - gynekologičke.
Fakt je to krásny pocit, ako to srdiečko vo mne bije, nádhera 🙂 počuť to, normálne mi to pustil cez reprák 🙂 😀 a videla som taký záznam ako na EKG na predoperačnom 🙂

ahojkyy
2. čer 2010

pardon - omyl, na 90 %, že je len jedno.. nie som trdlo? 😀

ahojkyy
2. čer 2010

jo, a foto nemám.. vraj nabudúce. Mám vziať aj manžela, to už bude viac vidieť, tak dostanem foto. Ale vyzerá to fakt ako červík v jabĺčku 🙂

delf14
2. čer 2010

Ahojky holky dasty díky za vyřízení
ahojkyy gratulka k srdíčku a fakt jen jedno?třeba to druhé může být schované,ěkdy to poznaj třeba až ve 12tt

ahojkyy
2. čer 2010

delf - ano, Dr. hovoril, že to môže byť, ale je to nepravdepodobné. Uvidíme 🙂

delf14
2. čer 2010

jo jo

liny
2. čer 2010

ahojkyy i kdyby jen jedno tak moc gratuluji to je perfektní zprávička 🙂

liny
2. čer 2010

dnes se mé sestře narodil prcek 🙂 2,8kg 48cm a zdraví jako rybička i malej i maminka tak to je další "dáreček" k narozeninám 😀

liny
2. čer 2010

já odpočítávám každý den a "těším se" na mršku... hehe snad poprvé v životě

liny
2. čer 2010

šla bych Vás dočíst,ale nestíhám ☹ mám to zase v práci dost náročný tak se k tomu dostanu až doma.

ahojkyy
2. čer 2010

dík liny, fakt to je super pocit, oplatí sa preto bojovať 🙂

liny
2. čer 2010

ahojkyy věřím a moc Ti to přeji 🙂 čím dál víc přemýšlím jestli opravdu není lepší dát dvě.... tedy pokud teď budeme mít co transferovat tak když tak po druhé stimulaci bych šla asi do dvou...

ahojkyy
2. čer 2010

liny - zvýšiš tým pravdepodobnosť, ale zase musíš počítať s tým, že budú samozrejme aj dve behať po dome 🙂 ale radšej dve, ako žiadne..

liny
2. čer 2010

ahojkyy to ano, já nejdřív měla z dvojčátek panickou hrůzu,ale teď si říkám,že raději dvě než žádné. Uvidíme co vůbec pak při KET půjde. Nj je to nevyspitatelné.

delf14
2. čer 2010

jé liny to je drobek teda.

dasty79
2. čer 2010

delf - tak co???????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????

dasty79
2. čer 2010

Jee - co se to tady udělalo? 😒

dasty79
2. čer 2010

delf -nenapínej, prosím 😉

dasty79
2. čer 2010

Koukám, že vedle na tebe taky holky myslej 🙂 Tak jaké máš hcg???? 😎

dasty79
2. čer 2010

ahojkyy - velká gratulace 🙂 vždyť i jedno miminko je krásný pocit 😵 to je super 😵 😵 😵

dasty79
2. čer 2010

liny - tak po mršce začneš?????vidíš, jak to uteklo 😉 Teď už se zadaří 😵

dasty79
2. čer 2010

delf - kde jsi?????Už doma slavíte??nebo co se stalo????

delf14
2. čer 2010

moc se omlouvám musela jsem pro dceru do školky takže je to pozitivní mám 406 a na utz jdu 15.6

dasty79
2. čer 2010

delf - tak to je supeeeeeeeeeeeeeeeeeeeer 🙂 Velká gratulace!!!Moc ti to přeju 🙂
Umíš pěkně napínat - jsem tady u pc byla pěkně nervozní.
Teď si jdu na chvilkulehnout, bolí mě bříško.
Paráda - krásné číslo 😵 😵 😵 😵 😵
To jsou jistě dvojčátka 🙂 co přítel????

delf14
2. čer 2010

ještě to neví má jít na noční tak jak jsme přijeli šel si lehnout tak až se probudí to bude milé překvapeí,jo jo jen si jdi lehnout když cítíš bříško já to taky tak dělala

lenca78
2. čer 2010

delf - mooc gratuluju, to je super. Ted se jeste dockat toho utz, co? 🙂

ahojkyy - tobe taky moc gratuluju. Tesim se, az das nejaky obrazek na net, at si je muzeme porovnavat .

lenca78
2. čer 2010

liny - taky jsem to zazila, jak ja se na tu svou ms tesila - cely unor, brezen i duben. Ale prislo mi, ze to utikalo rychleji jak ted. Ted se porad o neco bojim a pozoruju se a dalsiho utz se nemuzu dockat.