IVF, duben 2010

garp776
16. bře 2010

ahoj holky,
mám za sebou 2 neúspěšné IUI pokusy, takže jdu snad v průběhu dubna na své první IVF. MM má azoospermii, takže máme vždy dárce. Pokud by jste se chtěly přidat se svými zkušenostmi, názory..budu moc ráda.

ahojkyy
15. čer 2010

petulke - a že nemáš tehu príznaky 😉

ahojkyy
15. čer 2010

petulke - ale je to pekné, ako to naskakuje, že? 😉 už 10. tt 🙂 len nech nám to vydrží.

ahojkyy

petulke
15. čer 2010

no nemám, jen trošičku víc papám 😝

dasty79
15. čer 2010

To teda jestli tohle nejsou příznaky 😀 rybičky + ovoce 😀
Ryby jedí těhotný.....
Představte si, že jsem tam zkusila před chvílí zavolat - a výsledky tam ještě nemaj..... 😕

petulke
15. čer 2010

😕 ☹ 😠

dasty79
15. čer 2010

hm.....

dasty79
15. čer 2010

začínám být z tohoto centra docela zoufalá 😕
Přemýšlím o změně - ne jen kvůli tomuto, ale určitým kontrolám, který neproběhly,atd.

ahojkyy
15. čer 2010

tak dasty, čo ti mám na to povedať. Ja som bola na krv ráno a do večera do 4ej som mala odpoveď. Maximálne do rána.. kam to poslali?? 😝

ahojkyy
15. čer 2010

petulke - nie, to nie sú tehu príznaky 🙂 to vieš, že ryba na ovocí je úplne normál 😀

ahojkyy
15. čer 2010

baby, ja sa dnes lúčim. Manžel má vo štvrtok narodeniny a ja mám jednu jedinú príležitosť skočiť po darček 🙂 tak sa tu majte a píšte, nech mám čo potom čítať 🙂

ahojkyy

dasty79
15. čer 2010

ahojkyy - tak co jsi vybrala za dáreček?ty máš pro manžela dáreček v bříšku 🙂
asi to poslali někam do ciziny 😀

Jo já si běžně dávám rybu obloženou jahůdkama a nektarinkama 😀

petulke
15. čer 2010

holky já to nejím dohromady neblbněte 😀 jen dopoledne se cpu ovocem a na večer očkama 😀

petulke
15. čer 2010

@dasty79 a kdy budou ty vysledky?

dasty79
15. čer 2010

no jen aby petulke 😀 Těhotný jsou schopný spatlat vše dohromady 😀 a proč by ne, jen si klidně dej, teď máš nárok!

Jak jsem tam volala asi ve 14.15 - tak mě koukala do karty a říkala že to tady ještě není.A já, že jsem byla na krvi už v pátek.A asi slyšela, že už jsem nasraná.Tak říkala, že po 14h jim ty HCGéčka volaj.Tak když jim to cinknou, že mě zavolaj.A kdyžtak zas zítra odpo 😠 To je síla,co.......

petulke
15. čer 2010

delf14
15. čer 2010

ahojky holky teda dasty to je síla to ti povím to je bordel 😠
tak utz dopadl dobře holky viděla jsem prcka a i srdíčko 🙂 druhý vzala asi kramle říkal,že by se mohlo stát že by mohlo být mimoděl.tak kdyby mě bolelo na jedné straně a bylo špatně tak rychle na pohotovost no doufám,že se střebal a nebo myslíte,že by byl schovaný za tím jedním myslíte,že to je možné?

petulke
15. čer 2010

@delf14 já nevím delf! ale moje doktorka taky toho druhého horko těžko mohla vyfotit a změřit. byl za tím druhým, a při druhém poznala že odchází! Třeba se vubec neujal. Počkej si na další utz, to budete všichni moudřejší, kdy ho máš? a už ti říkal o knížce??? 😵

delf14
15. čer 2010

@petulke on tam viděl je jednoho no ted si mě už přebere moje doktorka zítra k ní zavolám a objednám se.akoát mi ještě navrhoval u nich ten utz jak se dělá v 11-13tt na zjištění zda je ok jak se tam projasní šíje

lenca78
15. čer 2010

@delf14 ahoj, gratuluju zatim k jednomu mincu a doufam, ze to druhe se neschovava tam, kde nema . Neboj se delf, to bude v poradku. A hlavne az pujdes na kontrolu ke sve doktorce, takza tech par dni to bude videt uz dobre. ja jsem napred mela to druhe jakoby schovane za prvnim, ani to na tom utz v 6tt nebylo moc videt, doktorka ve me otacela tim utz o 180 stupnu, aby druhe mimino videla. A jak jsem byla na kontrole minuly tyden, tak uz byly obe mimina videt hezky vedle sebe, zadne zakryvani.
Jinak ja jdu taky do sveho CARu na ten kontrolni utz. Nabidli mi to a jeste kdyz jsem po IVF u nich, tak nemusim platit poplatek 1000 Kc. tak to beru 🙂

lenca78
15. čer 2010

@dasty79 no to je zly sen, kdyby ti to byli vcera nabrali znovu, uz by meli vysledky 🙂 zacinam si myslet, ze tvou krev zkoumaji az nekde v Amercie 🙂) Tak drzim palce, at aspon ty vysledky za to cekani stoji 🙂

lenca78
15. čer 2010

@petulke tak to ja zase, jak nesnasim polevky, tak se ted po nich muzu utlouci. Mam je k obedu v praci a jeste si je varim k veceri. Dneska jsem mela chut na cesnecku - v zivote jsem ji nejedla a ted uz mam v sobe treti talir 🙂)

delf14
15. čer 2010

@lenca78 jé tak to máš dobré já bych musela zaplatit 1300,ale půjdu na ten utz asi to bude lepší no uvidím zítra zavolám mojí doktoce a uvidím na kdy mě objedná u nás jsou docela dlouhé čekací doby 😀

dasty79
15. čer 2010

delf - vidíš, tak se třeba druhý bobísek schovává a příště budou dvě srdíčka 🙂
jo na ten screening - nebo jak se to jmenuje určitě běž!Chválej to 🙂

jo jo Lenčo, je to zlý sen.Ale co s tím zmůžu - nic.....
Já si taky říkám , kam tu krev poslali....asi jde pořádnou objížďkou 😀
Hlavně, že ti chutná česnečka 😎 Ty br´do, ty už seš 11tt 😵

delf14
15. čer 2010

dasty a co břicho?cítíš?

78marcela
16. čer 2010

Ahoj holky, děsně se mi líbí, jaké máte chutě. Hrozně se těším, až to na mě někdy třeba taky přijde.
Já jinak na dnešním testu opět jen ten slaboučký stíneček po limitu, a to mi přijde jako opravdu jen stíneček, to nemůžu označit za čárku, ani kdybych moc chtěla.
Asi by to ani nešlo vyfotit. Takže já už házím flintu do žita a začnu se těšit v srpnu na KET.

petulke
16. čer 2010

@78marcela jaký ket? neboj on tam je, jen si počkej, kdy si říkala, že jdeš na krev? v pátek?

78marcela
16. čer 2010

Oni říkali, že na krev v případě něgativního testu, jinak ne. Tak já nevím, dnes jsem sháněla, kdo mě odebere krev, tady na gyndě prý ne, když jsem ted v Brně, at si to ošéfujou tam, pak je tu ještě jedna odběrová firma, šla jsem tam ráno, že si to sama zaplatím, taky to prý nedělají, a já pořád nevím, jestli je test negativní nebo pozitivní, když je tam jen ten stíneček. Spíš jim řeknu v brně, že jsem to měla negativní a at mi vezmou krev.

delf14
16. čer 2010

marcel pevně doufáme ,že to bude ok.
jsem zvědavá jak dasty zda už bude mít výsledky jesli né tak bych je pěkně sprdla co tam jako dělají 🙄

petulke
16. čer 2010

@delf14 zase musi volat až odpolko

delf14
16. čer 2010

to je děs fakt tohle