IVF, duben 2010

garp776
16. bře 2010

ahoj holky,
mám za sebou 2 neúspěšné IUI pokusy, takže jdu snad v průběhu dubna na své první IVF. MM má azoospermii, takže máme vždy dárce. Pokud by jste se chtěly přidat se svými zkušenostmi, názory..budu moc ráda.

eustoma
12. dub 2010

kranse 15 folikov - je az az 😉 😉 😉
u mna mrska stale nic a to dnes mala dorazit. zatial ani priznaky ziadne nemam. tak uvidime.

amatka
12. dub 2010

liny: podnikam v sluzbach teda manikura -nechtovy dizajn styri roky...........a aj moj priatel je futbalista a tiez chce chlapecka Petrika......ked mi to povedal ja som sa len zasmiala...aj moj manzel sa volal Peter a aj on sa vola Peter takze meno ktore je mi osudne, ale je peknucke 🙂

amatka
12. dub 2010

len aby som som vas uviedla do obrazu niesom rozvedena ale som vdova 13 rokov aj to je jeden z kopancov od zivota....... ☹

eustoma
12. dub 2010

amatka: dufam ze ti novy peter - drobce prinesie iba samu radost 😉, vela radosti 😉

amatka
12. dub 2010

proste musiiiiiiiiii 🙂 🙂 🙂 nevzdame sa

eustoma
12. dub 2010

jasne musi, presne tak 😉

liny
13. dub 2010

Ahoj 🙂 tak už to máme za sebou. Sneseno 9 vajíček a z toho 7 hrubým odhadem embryoložky by se mohlo vyvíjet dál. Vše proběhlo v pořádku bez nejmenších komplikací. Zítra si budu volat jak to vypadá a o víkendu ET 🙂

eustoma
13. dub 2010

liny super 😉, skvela sprava 😉.
ja stale cakam az dorazi ms, uz meska 2 dni. zajtra budem testovat, ci nahodou sa nezadarilo 😉. bolo byt o ftipne 😉

liny
13. dub 2010

eustoma tak budu držet pěsti 🙂 aby se zadařilo

eustoma
13. dub 2010

ked dnes nedorazi, ja zajtra rano tesntem a uvidime na co a ako, ci sa mi len nejako nezplaznil cyklus. ale mala som pichnuty pregnyl, tak to by snad nemalo len tak mesak. uvidime zajtra.
ty priebezne informuj co a ako.

liny
13. dub 2010

Taky už se těším až budu kupovat testy 🙂 hned po ET letím do lékárny a budu čekat a doufat,prý pregnyl je v těle tak 12dní a když se testuje dřív než za 14 dní tak se chová jak pozitivní...ale nevím co je na tom pravdy

ahojkyy
13. dub 2010

to liny: ahoj. Tak ja som testovala pri IUI 8 a 10. den po pregnyle a mala som len jednu /. Mozno to zavisi od davky, neviem, opytaj sa lekara..

ahojkyy
13. dub 2010

to eustoma: držím palce. moc 😉

liny
13. dub 2010

ahojkyy jasně já jen tohle četla na netu,ale jinak stejně na vše se poptám lékaře

garp776
autor
13. dub 2010

ahoj holky,

eustoma..to vypadá nadějně! jsem zítra zvědavá na test! Jinak já po dnešní kontrole 7DC jen 4 folikuly a nějaké menší 😒 , takže nic moc, sestřička mě uklidňovala, že to není zlé, že ok je 5-8 folikulů..no uvidím ve čtvrtek. Liny --gratuluju-krásný počet, kdy máš ET?

liny
13. dub 2010

garp...nevěš hlavu ,ono za dva dny může být jinak....mě dorostli folíky po posledních dvou injekcích gonalu . O víkendu bude ET,zítra po obědě budu volat do CARu jak to vypadá 🙂 těším se a zároveň se bojím

garp776
autor
13. dub 2010

dík liny, moc ti držím palce na finále! Jaký jste měli vlastně problém? Budete ISCiovat?

liny
13. dub 2010

garp já mám neprůchodné vejcovody takže to bylo hned jasné na IVF a aby ta šance byla největší tak pro sichr necháme i ISCI

eustoma
13. dub 2010

garp: 4 foliky je pekne. ved nejde o to aby bolo velke mnozstvo, staci jeden - dvaja silny bojivnici 😉 a este dorastu, urcite dorastu 😉

garp776
autor
13. dub 2010

no já si nejdříve bláhově myslela, že budeme jen IVF, ale teď s tím množství určitě ISCI.. Eustoma, nějaké těhu příznaky?

liny
13. dub 2010

garp přítel má spermošky v pohodě, ISCI by být nemuselo,ale embryoložka to doporučila....tak jsme dali na ni, pokud budeš mít 1-2 vajíčka v pohodě a přitel či manžel spermošky taky tak ISCI nebudete potřebovat si myslím

garp776
autor
13. dub 2010

liny..my máme dárce 😎 takže mražený, tak jim ISCI asi stejně prospěje..

liny
13. dub 2010

jo tak 🙂 a co doporučil lékař?

garp776
autor
13. dub 2010

..no tak daleko jsme ještě nedošli.. 🙂 asi se to bude řešit až těsně po OPU...ale vidím to na celkové ISCI. Jen malý dotaz, při stimulaci bolel tě trochu podbřišek jako by na mršku?

eustoma
13. dub 2010

ja nemam ziadne priznaky. ako ani tehu ani ms. ale minuly cyklus som mala snad vsetky tehu priznaky co existuju 😉, teda okrem // na teste. teraz nemam ziadne, tak mozno zajtra dialnice 😉

eustoma
13. dub 2010

garp, ked som stimulovala pre IUI, to bolo podobne, len v mensich davkach, tak ma tiez bolele v podbrusku, presne ako pises, ako ms.

garp776
autor
13. dub 2010

eustoma: no bylo by to prima a nebyla by si jediná, kdo těsně před IVF našel // ! Tak ráno testni a dej vědět..

liny
13. dub 2010

garp v podbříšku mě bolelo často hlavně k večeru po jídle,ale nijak závratná bolest to nebyla

beatris
13. dub 2010

Ahojky všem.Prosím o radu - taky nás čeká IVF.Musí být na sepsání žádosti o IVF oba????Protože ten můj je pořád někde na cestách....., jezdí s kamionem, tak to nebude jednoduché.A jak dlouho trvá vyřízení žádosti???díky a všem //

liny
13. dub 2010

Ahoj beatris obávám se,že ano. My museli oba podepsat patřičné dokumenty a taky partner bude muset na vyšetření. Co se týká stimulace tak pak to lze bez doprovodu partnera, ten je potřeba až později k OPU.