IVF, duben 2010

garp776
16. bře 2010

ahoj holky,
mám za sebou 2 neúspěšné IUI pokusy, takže jdu snad v průběhu dubna na své první IVF. MM má azoospermii, takže máme vždy dárce. Pokud by jste se chtěly přidat se svými zkušenostmi, názory..budu moc ráda.

ahojkyy
10. kvě 2010

garp - teraz v piatok. Bojím sa..
petulke - to je super nápad, foťák v telefóne mi ani nenapadol 🙂

marmar79
10. kvě 2010

Zdravím! Tak jsem doma zpátky po OPU, mám 7 vajíček, ale 2 nebyly úplně zralé. Manželův spermiogram se dnes zázračně zlepšil 🙂 Doufám, že nějaké to embryjko vznikne. Holky, tak se mi zdá, že teď už je to opravdu jen otázka čekání a stresování, zda to vyjde, či nikoliv. Uf, chce to fakt pevné nervy.

petulke
10. kvě 2010

marmar - pust si filmiky, lež a odpčívej

ahojkyy
10. kvě 2010

marmar - odpočívaj. Priprav si telo na krásne embryjká, už čoskoro budú späť pri maminke 🙂 😉

delf14
10. kvě 2010

marmar tak odpočívej a co narkoza jé to bylo nebála ses?a nejdřív šel manžel na spermio a pak ty na odebrání nebo jak to je?

ahojkyy
10. kvě 2010

delf, narkóza je príjemná. Zavedú Ti ihlu, povedia Ti "myslite na niečo príjemné" a už spinkáš 😀
manžel dal spermio tesne pred OPU, potom prišiel za mnou na izbu a následne som šla na OPU. On ma počkal na izbe, aj celú dobu tam. Aspoň tak je to v Gennete. Po OPU prišla lekárka a informovala a dala ďalšie rady. Za ňou ešte embryológ, preto manžel - tam sme sa dohodli, či je potrebné ICSI, možná PK atď.
Som múdra, že? 😀

marmar79
10. kvě 2010

delf - z narkózy jsem měla samozřejmě strach, ale v poho. Anestezioložka mi jen řekla že mě bude uspávat a pak už nic nevím a probrala jsem se až na pokoji. Manžel šel na spermio někdy kolem deváté. Embryoložka mi sdělila počet vajíček a domluvila jsem se s ní ještě na ICSI (pro jistotu). Ve středu budu volat, jak to vypadá. Manžel na mě čekal celou dobu venku na chodbě. Chodím do fakultky v Olomouci, tak je to všude jiné.

delf14
10. kvě 2010

jo jo

delf14
10. kvě 2010

já že vždy chodím s ním na spemio on by asi sám nedal 😀 právě tak jestli to tak půjde právě

ahojkyy
10. kvě 2010

ahojte baby. V praci ma postavili na behatko.. ja umriem. Len rychla chodza, rychlost 5. Oni totiz o nicom nevedia.. ☹ myslite, ze mi to mohlo ublizit? Celkom som sa zadychala. Ja neviem, ak embryjka odidu kvoli tomu, tak si to neodpustim. Ale nedalo sa z toho vyhovorit.

ahojkyy
10. kvě 2010

dúfam, že to bude ok. Už do práce radšej nenakuknem..

delf14
10. kvě 2010

jasně ahojkyy už tam nechot a je to vem si neschopenku.Na zítra držte pěstičky holky jdu na utz co myslíte kolik by tak měli mít folikuli?mám strach aby tam něco bylo.

dasty79
10. kvě 2010

Ahoj holky.

Všem kterým // krásně sílí, moc gratuluju 🙂

delf - ty se zítra neboj, určitě bude hodně vajíček 🙂

marmar - a jak ti je po OPU?

delf14
10. kvě 2010

tak co tetka dorazila?

dasty79
10. kvě 2010

delf - ne nedorazila,já to blbě spočítala - spíš až zítra,ale bříško bolí, tak není daleko.
Ale čím víc se blíží, tak už chci začít píchat,ale na druhou stranu se strašně bojím, jestli to zvládnu 😖

dasty79
10. kvě 2010

Fakt chodíš s manžou na spermio do ty místnosti s manžou?To my to 1x vezli z domu.A pak se to už musel naučit v té hnusné místnosti......

delf14
10. kvě 2010

tak to jsme měli stejně taky jsembyla ráda,že přišla ale zároven obava takže vím jak se cítíš.no jo chodím tam s ním,ale štve mě to.an nevíš jak,mu říkám ty se mnou taky nechodíš na to iui,když jsem byla 😀

dasty79
10. kvě 2010

Mám strach, že si nezvládnu píchnout tu injekci... ☹ A když přijde ms třeba dnes večer, tak mám začít píchat zítra a nebo až ve středu?Asi ve středu,ne?Jo ať si taky podstoupí narkozu,atd. 😀

dasty79
10. kvě 2010

delf - zítra držím všechny pěstičky co mám 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂
Ať máš hodně vajíček!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! 😵

delf14
10. kvě 2010

no pokud ti přijde večer tak bych menstrauci počítala až od druhého dne aspon doktor mi to tak říkal,no vajíčka to nepoznáme ted folikuli pozná a pak vajíčka až po odebrání folikul

lenca78
10. kvě 2010

ahoj holky, koukam, jak pocty s // na testu stoupaji, to je super🙂
fazde - nevzdavej to a pockej do krve, ta je rozhodujici. Dneska jsi teprve 10.den, to na testu opravdu nemusi byt vubec nic, kazdopodne drzim palce
delf- tobe taky, at je tam zitra co nejvic foliku
Ja nic noveho nemam, dneska jsem se chtela objednat na kontrolu k doktorce, ale ma za tri tydny dovolenou, tak jediny volny termin, ktery mi sestricka nasla, byl 24.5. neni to holky brzo? Bude to jen 4 tydny a 2 dny po ET :( Tak aby mi nerekli, ze srdicko tam neni a ze jim to je lito, at vse vysadim. Mela jsem jit az tak v patek 28.5. Nebo tech par dnu je jedno? Nevite nektera? Zadne tehotenske priznaky uz na sobe nepozoruju, krome pupku (a ten mam z hormonu) me jen obcas boli bricho jak na menses, tak doufam, ze treba neprijde.

marmar79
10. kvě 2010

Ahojte! Mám dotaz, po dnešním OPU slabě krvácím, je to obvyklé? Vše je pro mě nové, tak se ptá na vaše zkušenosti. Břicho mě pobolívá, ale nic strašného to není.

dasty79
10. kvě 2010

Tak toto mám připravené na stimulku.Vypadá to, že ve středu to vypukne 😉

delf14
10. kvě 2010

lenča ono u každého to je jiné někdo má srdíčko v 6tt a někdo třeba až v 7tt jak kdo právě
teda dasty dobrý,a ty nemáš to pero?měla jsi ho taky vyfotit nebo je stejné jako moje?
marmar tak já nepordím to nevím jsem zvědavá co holky napíšou

lenca78
10. kvě 2010

marmar - to tady nekdo psal, ze po OPU slabe krvacel den dva, pak ne. Ja sama nemuzu poradit - nebyla jsem na opu

delf - diky za informaci, ja jim zkusim do Gennetu zavolat, jestli tam nemaji termin nekdy jindy, ale nejradsi bych k te sve doktorce :( Kdyz pak jde clovek k nekomu jinemu, tak to je pak nadraka.

marmar79
11. kvě 2010

lenco - dik za odpoveď.Myslím, že nic nebude, ale pro jistotu jsem ještě dnes zůstala doma a budu odpočívat. Zítra pak už pofrčím do práce.

ahojkyy
11. kvě 2010

čaute baby. Tak sa pokúsim pripojiť fotky testíkov, nech môžeme porovnávať. Dúfam, že sa mi to podarí. A hlavne, že čiarka bude silnieť.
marmar - ja som po OPU 1 - 2 dni špinila. Dr. vravela, že je to ok, ale že by som nemala krvácať, slabo len, alebo špiniť.
Predsa je to len zásah do tela, pichajú tam, tak je to normál, že niečo vyjde.
delf - držím palečky 🙂 🙂
lenca - závidím. A dúfam, že to budem o pár týždňov riešiť tiež 🙂

ahojkyy
11. kvě 2010

nejde mi to..

marmar79
11. kvě 2010

ahojkyy - díky za info. Myslím, že to bude v poho. Už se těším na Tvé fotečky.

ahojkyy
11. kvě 2010

marmar - v pohode. Ak by si nejak krvacala, radsej zavolaj svojho Dr. Za opytanie nic nedas 😀
keď ja som taký technický antitalent, že neviem rozbehnúť bluetoot na mojom notebooku.. a manžel je preč celý máj. Do múky.. budem skúšať 😝