IVF, duben 2010

garp776
16. bře 2010

ahoj holky,
mám za sebou 2 neúspěšné IUI pokusy, takže jdu snad v průběhu dubna na své první IVF. MM má azoospermii, takže máme vždy dárce. Pokud by jste se chtěly přidat se svými zkušenostmi, názory..budu moc ráda.

fazde
14. kvě 2010

Holky promiňte vypadl mě PC. My bychom rádi ještě zkusili Asistovaný hatching - je prý pak větší úspěšnost. To bychom asi zkusili ještě 1 a když by to nevyšlo tak pak dvě a na poslední pokus jedno. Ale jde o to aby nám to rozmrazili po jednom a hlavně, aby byli v pořádku po rozmražení.
Delf - ta jedhla je jen delší a pícháš si to šikmo. 😉

marmar79
14. kvě 2010

dasty - děkuji za optání. Cítím se dobře, jenom ležím, střídám koukání na TV a do PC. To nicnedělání je pro mě hooodně nezvyklé. Manžel říkal, že pro mě bude nejtěžší zůstat v klidu. Naštěstí prší, tak mě to neláká jít ven.

dasty79
14. kvě 2010

delf - jo ta jehla je delší - to bude děs.Píchat šikmo, to mě v CARu neřekli a ještě jsem to nepročítala.Jen jsem v šoku z toho míchání 😒

marmar - jen pěkně odpočívej.Buď ráda, že je hnusně, že tě to neláká ven.

fazde -co to je asistovaný hatching??

marmar79
14. kvě 2010

fazde - to je mi líto, že to nedopadlo dobře. Musíš věřit, že to napříště vyjde.

dasty79
14. kvě 2010

marmar - ty máš dvě embryjka v bříšku (vím, žes to psala,ale nějak se přestávám orientovat)

marmar79
14. kvě 2010

dasty - mě ty delší jehly musel píchat manžel. Já jsem na to neměla odvahu 🙂

dasty79
14. kvě 2010

Holky vy jste při stimulce měli slabší menstruaci?Někdo to tady psal,ne?To já mám úplně normální...

fazde
14. kvě 2010

marmar děkuju
Dasty - to je "naškrábnutí" laserem, po povrchu blastocysty se udělá taková čárka a to zvyšuje úspěšnost zahnízdění vajíčka.

dasty79
14. kvě 2010

marmar - no tak to teda nevím, kdo mě to píchne.Můj manžel je snad ještě větší posera,než já 😀 , co se týče injekcí.A šlo to jednoduše namíchat???

marmar79
14. kvě 2010

dasty- jo mám dvě. Přiznám se, že bych dvojčátka brala.

dasty79
14. kvě 2010

fazde - aha, tak to slyším poprvé.Sice jsem slovo hatching už někde slyšela,ale nevěděla jsem co to je.
A ani nám o tom dr. nic neříkal.Jo tak to zkuste, když je větší úspěšnost.Ty se bojíš dvojčátek???

dasty79
14. kvě 2010

Já bych taky brala dvojčátka 😎 Hlavně,abych měla nějaký vajíčka.....já mám ještě dalekou cestu před sebou.

fazde
14. kvě 2010

dasty - namíchat to jde úplně v pohodě, jenom si nezapoměň vyměnit jehly, protože ta druhá je silnější 😀
Jinak při stimulaci jsem taky menstruovala - první dva dny hodně a pak to přestalo jako když utne, aspoň něco bylo pozitívní 😉

marmar79
14. kvě 2010

dasty - namíchat to šlo dobře a i na to píchnutí si člověk zvykne. Neboj.

fazde
14. kvě 2010

dasty - já s mým zdravotním stavem mám malou šanci je donosit v pořádku. Taky se toho bojím, abych neměla dvojčata a pak oně kvůli mému tělu nepřišla třeba v 2. trimestru... ☹

dasty79
14. kvě 2010

fazde - jo to jsem viděla tu druhou jehlu a málem jsem omdlela,ale pak jsem jukla do návodu, že se jehla musí vyměnit za tu užší.Ty jo kdybych si měla píchnout tu druhou, tak se sklapnu 😀

fazde
14. kvě 2010

Jo jo, myslím si, že hodně z nás se v tomto stadiu leklo, málokterá si nejdřív přečte návod 😀 😀 😀 😀

dasty79
14. kvě 2010

fazde - beruško, co máš za problém? ☹ Aha, tak to chápu, že nechceš riskovat.Přece jen dvojčátka, to je větší riziko...

delf14
14. kvě 2010

ahá fazde tak to jo,aspon víme proč už jen jedno

fazde
14. kvě 2010

Dasty - je toho víc, mám imunologickou chorobu, metabolický syndrom, polycystické vaječníky, po několika gynekologických operacích a doktor má strach, že se mi rozjíždí únavový syndrom... 😢

fazde
14. kvě 2010

ahoj delf

dasty79
14. kvě 2010

fazde - ☹ chudáčku, tak se za tebe modlím,ať ti teď ten hatching vyjde.Tak to asi 1x odmenstruuješ a půjdete do toho,ne?

dasty79
14. kvě 2010

fazde - ty chodíš do Sanusu HK?

marmar79
14. kvě 2010

Taky jsme měli asistovaný hatching.

fazde
14. kvě 2010

No doufám, ještě štěstí, že už menstruuji, protože normálně menses nemám a většinou to skončí injekcí a pak 10 dní čekání. 😖
Tak teďka nám to vyšlo vstříc a už mi to počítají jako druhý den menses.Takže konzultace 24.5. a pak asi do 7 dnů vložení. Je super že nemusím dlouho čekat na menses 😉

delf14
14. kvě 2010

fazde a kdo dělal tobě opu?

fazde
14. kvě 2010

dasty - ano do Sanusu
Marmar - a pomohlo to? Promiň nemám přehled zda je to první pokus nebo ne. 😅

delf14
14. kvě 2010

tak to je dobrá zpráva fazde no supr

fazde
14. kvě 2010

delf - pan doktor Dejmek, k tomu taky chodíš ne? Byl suprovej. 😔

delf14
14. kvě 2010

co je to ten hatching holky?