IVF, duben 2010

garp776
16. bře 2010

ahoj holky,
mám za sebou 2 neúspěšné IUI pokusy, takže jdu snad v průběhu dubna na své první IVF. MM má azoospermii, takže máme vždy dárce. Pokud by jste se chtěly přidat se svými zkušenostmi, názory..budu moc ráda.

ivuscha
22. srp 2010

@ahojkyy
Ahojky ja jdu zitra na ten tripl test do gennetu ty jsi tam byla taky?a jestli se te muzu zeptat za jak dlouho jsi mela vysledky a jestli jsi tam neco platila dekuji za odpoved . Ta amniocenteza je odber plodove vody?gratuluji ti ze to mas v poradku a doufam ze za tech 14 dni to bude taky v pohode ja se na to taky bojim jit je to stres. Tak se mej papa

delf14
22. srp 2010

@ahojkyy jé supr zprávy gratulka veliká

petulke
23. srp 2010

@ahojkyy ahoooj! :-* to je skvělá zpráva! Tak už hoď všechny starosti za hlavu! A to ti řeknou i co čekáš, co? Ty se máš! To já ještě pořád nwm. Já ještě pohyby necítím ☹

ahojkyy
23. srp 2010

@petulke 🙂 áno, povedia Ti, čo čakáš a inak - vidieť to bolo už aj na UTZ.

@delf14 - dík 🙂 snáď aj tie zvyšné testy budú oki.

@ivuscha - no, volali mi asi za tri pracovné dni, že je to pozitívne, ak je to v poriadku, zrejme nevolajú. Platiť som prvýkrát neplatila nič, to som mala žiadanku od Dr., druhýkrát, keď som si to dala zopakovať na vlastnú žiadosť, tak som na mieste uhradila 1350,- Cz, výsledky rovnako do troch pracovných dní, stačilo zavolať a povedať meno + rodné číslo. Amniocentéza - áno, ide o odber plodovej vody.

ahojkyy
23. srp 2010

@petulke - no Dr. mi to ani nechcel veriť, ale vraj je to individuálne, niekto je citlivejši atď. Ale fakt, hýbe sa dosť, až rozmýšľam, či nie veľmi 🙂

petulke
23. srp 2010

@ahojkyy tak nenapínej, co čekáš?

petulke
23. srp 2010

@ahojkyy a neříkej miminko to víme všechny! a jaké máš jména!

delf14
23. srp 2010

@ahojkyy jestli to nechceš psát sem napiš do uzavřené diskuze co čekáš 😉 holky já u káji cítila pohyby už v 17tt já nevím podle mě taky zleží asi kde máš placentu já jí měla na zadní stěně tak jsem je třeba proto cítila dřív 🙂

ahojkyy
23. srp 2010

@petulke - je to chlapček, kluk po Vašom 🙂 a idem sa zblázniť od radosti, lebo som aj chcela chlapca 🙂 ja veľmi nie som na volániky, skôr som taký športovec, chlapčisko 😉 Strašne sa tešíme, aj s manželom 🙂

ahojkyy
23. srp 2010

@delf14 - vážne ich cítim. Je normálne, že to cítim tak často? Myslela som, že to kopne raz ráno, potom len večer, ale v podstate stále, keď sa mu niečo nepáči - asi ako ležím 😀

ahojkyy
23. srp 2010

@petulke - a meno zatiaľ nevieme, to bude rozsiahla diskusia 😕 Vy už ste dohodnuté na mene?

delf14
23. srp 2010

@ahojkyy no víš jak ono může mít taky škytavku víš,když se napije hodně plodové vody tak štuká a to jsou takové stejné pohyby rytmické já to u káji měla fut ochlasta jeden 😀

ahojkyy
23. srp 2010

@delf14 - to myslíš vážne? 🙂 😀

delf14
23. srp 2010

@ahojkyy no to víš že jo mě malá chlastala furt vodu a pořád škytala 😀 až mě to pěkně štvalo bylo to protivné 🙄

ahojkyy
23. srp 2010

@delf14 - to je názor Dr., alebo zdôvodnenie alebo odkiaľ si sa to dozvedela? 🙂 Znie to pekne 🙂
no možné to je, fakt tie pohyby cítim dosť často.

delf14
23. srp 2010

to mi tenkrát řekla doktorka,když jsem jí řeekla,že furt cítím pohyby takové pvidelné hodně a ona řekla,ž to je štukačka,prostě pravidelný pohyb prostě jako ty když si štukáš tak takové to je. 😉

ahojkyy
23. srp 2010

@delf14 🙂

lenca78
23. srp 2010

@78marcela to je mi moc lito:( Budu drzet palce na dalsi pokus.

lenca78
23. srp 2010

@ahojkyy velke gratulace k chlapeckovi, preji same dobre zpravy i za 14 dni.

lenca78
23. srp 2010

Jinak Vas holky moc zdravim a hlasim, ze jsem zpatky v Praze a zase i na netu 🙂. Ja taky jeste pohyby necitim, ale mam pry miminka spise mensi nez vetsi, tak treba to je tim. Anebo nevim, co vlastne mam citit. Tento tyden me ceka ultrazvuk ve 20. tydnu, jestli to dopadne dobre, zacneme s manzelem (cha cha - musim si to trochu zazit) vybirat jmena 🙂

petulke
24. srp 2010

ahoj leni! tak přidej nové fotečky!

delf14
25. srp 2010

ahojky baby jak se vede?

lenca78
25. srp 2010

@petulke Peto, pridam, jen co budu doma. Ted mam v patek den dovolene, tak snad stihnu neco z fotek zmensit a hodit do fotoblogu. Zitra jdu na velky ultrazvuk, tak snad dostanu i fotecku mimin. Napisu. Jinak jsem se holky rozhodla, ze to uz v praci zabalim. Poboliva me hodne bricho, pomaha mi na to lezeni a to v praci moc nejde. Takze to tady vidim maximalne na dva tydny 🙂. Hura!!!

petulke
25. srp 2010

ahoj holky! u mě se pořád nic neděje, občas teče kolostrum ale jinak nic! pohyby ještě pořád necítím teda aspon si myslím, že to nejsou pohyby, ale jen nadýmání! tak nwm.
delf - a jak se vede tobě? ty už pohyby určitě pocitujes co? Už něco nakupujute? Já občas koupím nějaké bodýčko, když se mi líbí, prohlížím kočárky a zatím vede dorjan. a odkdy s musí vyhladávat dětská lékařka?

delf14
25. srp 2010

@petulke ne né pohyby ještě necítím neboj každý večer když ležím tak mám ruku na bříšku a kontroluji,no včera se mi zdálo,že by jako jo,ale na 100%to netvrdím spíš né spíš to byli střeva 😀 no my v září pojedeme do toho polska tak nakouknu na kočárky a jinak mi kamarádka poslala tažku oblečení nádherné,tak jsem jí hned za to vyprcala proč mi toho poslala tolik,že jsem chtěla jen tu spirálku na postýlku nebo do kočárku aona mi k tomu přibalila i věcičky a to nic za to nechce ,o ale jde vidět že hodný lidi ještě nevymřeli 😀 😝

lenca78
25. srp 2010

Peto, ja taky jen tak koukam po kocarku, zitra se pojedu podivat na jeden pouzity. Vybavicku jinak nekupuju. Moje mamka se zachovala jako spravna nastavajici trojnasobna babicka - nakoupila tak tri pytle oblecku🙂) Takze obleceni nebudu kupovat vubec zadne. Ja se koukam po bazarech po spotrebnim zbozi - autosedacky, monitory dechu a tak. Ale jeste mame cas, ne?
Jinak pohyby taky porad necitim, nebo mozna citim a jen nevim, ze to jsou pohyby. A taky mi zacalo teci z prsou :(, ach jo, budu muset vyrazit pro nejake ty vlozky do podprsenky. Ale stejne si holky rikam, jaky je to zazrak, vzdyt moje telo zadne zenske hormony neprodukuje, prasky jsem prestala brat na konci cervna a prece si ted nejak to moje telo poradi 🙂.

lenca78
25. srp 2010

@delf14 mas moc hodnou kamaradku 🙂. Kdybych nemela mamku, tak by se mi takova taky hodila.
Jinak my se taky pojedeme podivat do Polska na kocarek, pokud nam nevyjde ted ten ojety. Je to tam pry o dost lacinejsi, tak uvidime.

delf14
25. srp 2010

jo jo lei v polsku ti vyjdou klidně až o 3000kč levněji a s plnou výbavou né jak tady,tady tě občas obchodníi šulí a prodají to zvlášt.

lenca78
25. srp 2010

Taky jsem slysela, jaky jsou tady vydridusi. Ja si budu muset koupit plastenku na ten ojety kocarek a jen plastenka me vyjde na 1000 Kč, chapete to??? Ja moc ne. Je to holt business.

delf14
25. srp 2010

to jo leni to je fakt