IVF, duben 2010

garp776
16. bře 2010

ahoj holky,
mám za sebou 2 neúspěšné IUI pokusy, takže jdu snad v průběhu dubna na své první IVF. MM má azoospermii, takže máme vždy dárce. Pokud by jste se chtěly přidat se svými zkušenostmi, názory..budu moc ráda.

lenca78
23. říj 2010

ahoj holky,
ahojkyy - ty jsi pekne ranni ptace, to i nas pes dneska vydrzel az do 6 rano 🙂

Jinak kamaradka mi poslala odkaz na akci v LIDLu - posilam link, maji tam totiz ty spaci pytle 🙂
http://www.lidl.cz/cps/rde/xchg/lidl_cz/hs.xsl/...

ahojkyy
23. říj 2010

@lenca78 - dík, tak ja tam v pondelok nabehnem, po ten vak a po teplú súpravičku, zatiaľ nemám..

delf14
23. říj 2010

ahojky holky ještě 2x se připomenu a dám už pokoj prosím o hlásky moc moc at máme náskok jak je znám tak určo nás doženou předem moc děkuji

petulke
23. říj 2010

@delf14 odhlasováno 😀

lenca78
23. říj 2010

@delf14 odhlasovano na vsech prohlizecich ale jsou druzi :( I po pricteni hlasu :(

delf14
23. říj 2010

no jo holky asi to je v kýblu no hold o víkendu jsou silní no

dasty79
23. říj 2010

Ahoj těhulky 🙂
Jakpak se tady máte??????????????

delf14
23. říj 2010

@dasty79 ¨nazdar dasty,jů konečně jsi se ukázala holka naše

ahojkyy
23. říj 2010

@dasty79 - ahooooj. Tak som citala na tvojom profile, takze iui, drzim palecky 🙂

lenca78
24. říj 2010

@dasty79 jeee, ahoj dasty, jak se mas?

petulke
24. říj 2010

@dasty79 ahoj dasty, co my? ale ty jak valčíš koukám že se to rozběhlo u tebe až po hodně dlouhé pauzičce. Tak šup, aby to hned dobře dopadlo!

petulke
24. říj 2010

@delf14 odhlasováno

delf14
24. říj 2010

dobré ráno holky tak dnes naposled otravuji s hlasováním moc prosím sežente koho můžete aby hlasoval předem moc děkuji.

dasty79
24. říj 2010

Ahoj kočky 🙂
Pěkně vám rostou bříška a pěkně vám naskakujou týdny 🙂
Já jsem si s manžou dala schválně přes léto pauzičku a do caru jsme jeli až koncem září.
Tak proto se až teď něco děje.....No IUI - to už vím, že je negativní,když nám dopadly špatně ty
stěry, takže máme teď oba s manžou atb a ve středu jedu na kontrolu a uvidíme,jestli se budeme
moct snažit,nebo ne.Stejně teď čekáme na výsledky z imuna.....
A tak jen jedna z vás čeká dvojčátka??? Jen lenca78?a to vypadalo,co tady bud dvojčátek.
A co Liny - ta sem chodí?Delf - tak jsem poslala taky hlásek - teda snad dobře.... 😉

ahojkyy
24. říj 2010

@dasty79 - ano, len jednej vyšli dvojčatká, tak sa to vyvinulo 🙂 Mne to odišlo hneď, petulke postupne. Liny? Nechodí.. pokiaľ viem, celé jej to padlo, rozišla sa s priateľom hneď po nevydarenom pokuse.. nepísmenkovala o tom veľa.
ahojkyy

ahojkyy
24. říj 2010

ináč baby, ja mám novinku.. dnes ráno som vstala, kľudne si dala raňajky a šla na wc a som zistila.. že špiním.. tak som sa zľakla, až som nemohla dýchať. Nabehla som do Motola na kontrolu, všetko ok, robil mi oba ultrazvuky aj kontrolu zrkadlami a rukami.. a vraj je trošku nižšie placenta, ale v norme a vraj pokiaľ to nebude pokračovať resp. nezačnem krvácať normálne, tak to je ok.. vraj to mohla byť len prasknutá cievka.
Strašne, ale fakt strašne som sa zľakla o malého.

ahojkyy

ahojkyy
24. říj 2010

@petulke - peťa, koľký presne týždeň + deň Ti píšu v preukážke? A podľa čoho počítajú, ET alebo menštruácie?
Mne to furt menia..
ahojkyy

lenca78
24. říj 2010

@delf14 tak odhlasovano a zatim zase prvni 🙂 HURA🙂

lenca78
24. říj 2010

@ahojkyy teda, no to bych se taky bala. Tak snad uz to nic nebude. Hlavne, ze uz jsi byla i u doktora a ten potvrdil, ze to je v poradku. Drzim palce.

lenca78
24. říj 2010

@dasty79 ahoj dasty, no zatim jsem tu s d vojcaty jen ja, ale muzes me podporit 🙂. A na co mas antibiotika? Na streptokoka? Jestli jo, tak to ma kamaradka taky, prelecili je oba a hned dalsi mesic sla do IVF.

ahojkyy
24. říj 2010

@lenca78 - no zatiaľ fakt nič, žiadne špinenie, bolo to také len - jednorázové.. vraj je to bežné. Ja som však o tom teda nepočula..

lenca78
24. říj 2010

@ahojkyy no ja taky ne. Ale je dobre, ze jsi tam hned jela. Stat se to teda asi muze :(. Clovek si porad mysli,ze uz ma vyhrano a ono ne, co? To je hrozny. Aby se porad o neco bal.

ahojkyy
24. říj 2010

@lenca78 - no každopádne vyhraté nie je, ale je normálne, že sa človek proste prestane tak báť. Ale v tom momente pre mňa nebola absolútne důležitá ani prednáška, ani poriadok v byte, nič.. som sa obliekla a išla do nemocnice.. zabúdame, aké šťastie sme mali, že sa nám to podarilo a niekedy na seba človek nedáva už tak pozor ako na začiatku..

lenca78
24. říj 2010

@ahojkyy to mas pravdu, ja uz na to taky obcas zapominam, protoze si rikam, ze ted uz se prece nic tak moc stat nemuze. Ale muze.
Treba ja jsem vcera byla se znamyma v hospode posedet, po dlouhe dobe. No byli jsme tam tak tri hodiny a ja jsem si tam dala v deset vecer pizzu. No nevim, jetli to bylo tou pizzou nebo i tim sezenim. proste me neni od te doby dobre. Celou noc jsem moc nespala a porad me hodne boli bricho. Vubec to neprestava :(. Dneska se snazim byt vic v klidu, ale neni to ono. A tak si nadavam, jestli mi to za to stalo, jestli jsem se tam treba nemela jen na pul hodiny otocit, pozdravit je, dat si caj nebo male pivo a radsi jit do postele :(

ahojkyy
24. říj 2010

@lenca78 - tak buď je to únava tak si odpočin alebo je to tým jedlom.. ono nám fakt horšie trávi, ja keď si dám večer, čo len maličké, tak to cítim, aj večer aj na druhý deň. To prejde 🙂

lenca78
24. říj 2010

@ahojkyy to doufam, berou me totiz i krece do bricha, to pak se nemuzu treba v te posteli ani pretocit :(
ja to teda pujdu zaspat a treba bude lepe.

dasty79
24. říj 2010

ATB máme na chlamydie ☹
ahojkyy - tak to pěkně odpočívej,ať je vše v pořádku 🙂 Ještě, že jsi běžela k dr. Taky bych se bála.Hlavně, že už nešpiníš a je vše ok 🙂
lenca - a tak nevíte pohlaví????Brala bych dvojčátka i jedno.Ale radči se pořádně nechám nejdřív zkontrolovat,než půjdu do dalšího IVF.
My jsme totiž už 1x ty chlamydie měli - dá se chytit na wc, v bazénu,....no a to jsem taky měla atb - pak jsem po nich hned otěhu a to asi nebyli přeléčený a proto ten potrat- nedělali mě žádný kontrolní stěr.až teď v létě,ale to já je neměla,ale pak se zjistilo, že je má manža. A teď se zjistilo, že sii je pořád s manžou předáváme a proto se nedaří otěhu.Tak teď máme zákaz snažilkování....
Mějte se tu kočky krásně a užívejte si to 🙂 🙂 🙂

dasty79
24. říj 2010

lenca78 - běž spinkat a bude to dobrý 🙂

petulke
24. říj 2010

jój vy jste toho napísmenkovali, uf!

@dasty79 tak snad bude už vše ok a napiš nám výsledky, jak ti dopadly. a potom kdy pujdete do dalšího snažení, určitě budem rádi, když tady s námi nadále zůstaneš, určitě si tady budeme sdělovat informace a novinky i po porodech 😀
Ahojkyy mě to podle posledni menst. nemůžou dělat, nebo jsem byla na prodlouženém protokolu, zatím se řídí ET a utzky, prostě termín danej na 18.1. a uvidíme jak se stím ještě pohne.
Ty mě teda strašíš, ještě že to nakonec dopadlo dobře. ale dej si bacha na tu placentu, taky co jsem se otom dočetla to není žádná sranda. Tak teď taky klidový režím.
Jinak já jdu zítra na cukrovku 🙄 tak se tady objevím asi až pozdě ráno. a v uterý kontrola 😵 už se těším 😵

ahojkyy
24. říj 2010

@lenca78 - jak, lepšie?
inak ja už nešpiním, zatiaľ. Fakt to bolo jednorázové, tak snáď to bude ok. Len sa s nažím byť v kľude.

Kedy končí to hlasovanie so strašidielkami?

ahojkyy