IVF, duben 2010

garp776
16. bře 2010

ahoj holky,
mám za sebou 2 neúspěšné IUI pokusy, takže jdu snad v průběhu dubna na své první IVF. MM má azoospermii, takže máme vždy dárce. Pokud by jste se chtěly přidat se svými zkušenostmi, názory..budu moc ráda.

delf14
26. říj 2010

@mourinka29 jj no nejsem doktor jen vím co píšu,že říkají,že při dlouhém se spíš vyprodukují kvalitnější vajíčka no uvidíš jak dopadne to druhé snad to vyjde a nebo pak změnit car ještě to taky dělá divy

mourinka29
26. říj 2010

@delf14 no právě nejsme doktoři a duvěřujeme jim 😖 ,no uvidíme 😖 ,dám určo vědet,ted už to nezměním a musím jen doufat 😔

delf14
26. říj 2010

@mourinka29 tak budu držet pěstičky aby to vyšlo a klidně chod mezi nás pokud by jsi chtěla

mourinka29
26. říj 2010

@delf14 jj určitě si vás dám do oblíbených 😉

lenca78
26. říj 2010

@mourinka29 nemas za co. Manzel mi taky rikal, ze jancim moc brzo a jak se nam to pak hodilo🙂. Ale ja jsem uz driv tusila, ze to se mnou asi nebude jednoduche. A taky nebylo. Bohuzel. Ale treba to nebudes vubec potrebovat, uvidis.

petulke
26. říj 2010

@delf14 tak to jsem ráda, že jste to vyhráli 😵

petulke
26. říj 2010

jo a za měsíc při dalšo kontrole říkal, že ukončí neschopenku a vystaví mě už na mateřskou 😉 to bych měla být ve 32.tt

petulke
27. říj 2010

no teda!!! co se děje že se tady nic neděje??? 😖

lenca78
27. říj 2010

@petulke Ahoj Peto, jaj sem se dnes moc na net nedostala, manzel ma dnes obhajobu diplomky a musela jsem mu procitat prezentaci a pripravit jidlo 🙂 . Ted odjel, tak budu mit tak 3 hodinky jen pro sebe a muzu chatovat.

Ty jo, to to leti, nedavno jsme tu resily prvni screening a ted se bavime o materske. Ja se taky musim v pondeli zeptat, kdy muzu nastoupit na materskou. Ale podle me by to mohlo vyjit uz za dva tydny, kdy pujdu naposledy do poradny ke sve gyndarce.

ahojkyy
27. říj 2010

@petulke - perfektná veta 😀
Ja som dnes prednášala, posledný deň, štvrtok + piatok mám voľno.
Dnes mi odchádza manžel až do piatku na konferenciu, urobím asi mejdan, čo s voľným bytom? Prídete, baby? 🙂 😉
Bol by to perfektný zraz maličkých pupkáčov 😀

ahojkyy

ahojkyy
27. říj 2010

@lenca78 - zo zákona je 6 - 8 týždňov pred termínom pôrodu. Čím neskôr, tým dlhšie Ti vyjde byť doma s miminkom pred RD.

lenca78
27. říj 2010

@ahojkyy jee, ty se mas. To me sem prijede ta tchyne, tak se asi zucastnit mejdanu nemuzu :(.
Nebyla jsi uz v tom Malviku pro zavinovacku? Ja se tam chystam pristi tyden o vikendu, pojede s manzelem konecne pro postylky do Ikey. HURAAA Vy uz tu postylku mate?!

ahojkyy
27. říj 2010

@lenca78 - nie, nemáme. Je to jediná vec , ktorú si myslím, že by manžel zvládol aj ak by som už bola v pôrodnici, moc naňho teda netlačím. Teraz konfa, potom bude služobne mimo, ďalšia konferencia v Turecku a následne už môžeme po ňu zájsť.
Po zavinovačku sa chystám teraz, ešte som nebola, máš ju - ich? Ako vyzerá?
kamoška spomínala, že to skutočne funguje, že Ti ju dajú.
ahojkyy

ahojkyy
27. říj 2010

@lenca78 - presťahuj sa na víkend ku mne, ja Ťa prichýlim, kým odíde tchýne 🙂 😉

lenca78
27. říj 2010

@ahojkyy ja jsem tam prave taky jeste nebyla. Stavime se tam (nebo aspon doufam),az pojedeme do te IKEy. Chci si tam osahat tu molitanovo kokosovou matraci. Matracku z ikey kupovat do postylet nebudeme, jsou tam drahe a navic z PURu - to muze vadit pri fungovani monitoru dechu Nanny, jak jsem se docetla z navodu na internetu, polyuretanove matrace funkcnosti vadi.

Hned bych k tobe utekla si odpocinout. Ale rozhodla jsme se, ze budu statecna a vse zvladnu 🙂. Jo a budu hodna a nebudu protivna a vubec se budu snazit vypadat jako nejlepsi snacha 🙂 Ale jen co odjede, vydam zakaz jakychkoliv dalsich prespavacich navstev 🙂))))

petulke
27. říj 2010

Tak jsem tady!!! trochu jsem si zdřímla, než jste se rozepsali 😉 Mě hodí ma MD od 32 tt nebo jsem na neschopence dlouho, a mám to tak ´domluvené i kvůli podpůrčí době. Jinak netuším co stím papírem na mateřskou až mi ho dá doktor, to je asi otázka pro delf! ta by nám mohla poradit, ka všude stím zajít 😵

petulke
27. říj 2010

hihi, ted mi volala brácha, jestli nechci lahvičky od aventu, že ten jejich prdola, je nechce a ted dovezl domu nové od chicca, které jsou z pryže, tak super, pošle mi je poštou, a nemusím je kupovat 😵 a to jsem v poslední době přemýšlela, že už je objednám. Tak ještě že jsem to neod-entrovala 😀 😀 😀

ahojkyy
27. říj 2010

@lenca78 - no, väčšinou, keď si dám takéto predsavzatie, tak to nedopadne dobre! 😀 Ale držím palečky 🙂
Určite by som išla do kokosovej matrace. V ikei sú také drahé??

ahojkyy
27. říj 2010

@petulke - papier sa dáva u nás na personálne, odtiaľ to hlásia a zasielajú na sociálku..

ahojkyy
27. říj 2010

@petulke - máme 29. týždeň 🙂

petulke
27. říj 2010

no snad to bude i unás takhle! Ach jo snad mi to budou posílat na účet a nebudu muset chodit se složenkou tady u nás v mostě na poštu a řadit se mezi cigány 😠

petulke
27. říj 2010

ahojky máme no, a za tři dny 80 dní do porodu 😀

lenca78
27. říj 2010

@ahojkyy ja chci prave taky tu kokosovou nebo kombinaci kokos - pohanka. Ale v IKEA maji jen polyuretanove a nic vic. Jo a mozna nejakou obycejnou molitanovou za par stovek. Ale jsou tam tak za 1000 Kc a vice. A kokosovou nemaji vubec. Tak proto budu muset nekam jinam.

lenca78
27. říj 2010

@petulke nevim, jak to presne funguje. Ale po me chteji ten papir urcite na personalnim oddeleni a pak ho musim zanest taky na zdravotni pojistovnu a na socialku (mam zivnostak,ale uz nic stejne nedelam, tak to k datu nastupu prerusim). Jinak nevim. Pak jen vim, ze az skonci materska, tak se musi s nejakym papirem napred k zamestnavateli a s nim pak na urad prace kvuli rodicovske 🙂

lenca78
27. říj 2010

@petulke to mas stesti s tema lahvickama. Mozna s nakupem pockam az po porodu, uvidim, co jim davaji v porodnici a podle toho nakoupime. Nastesti se dnes da vse sehnat temer ihned 🙂

lenca78
27. říj 2010

Holky, ja uz bych ty svoje prcky chtela mit na svete, je to normalni? Samozrejme chci, aby byli v brise co nejdele, ale na druhou stranu me to uz doma moc nebavi. Jeste k tomu ten klidovy rezim, to je proste za trest. Ja bych tak rada nekam zasla, podivala se do obchodu, sla mezi lidi, prace mi teda nechybi 🙂. Docela se zacinam tesit, ze az se narodi, nebudu mit uz cas takhle se nudit.

petulke
27. říj 2010

@lenca78 já se taky těším až bude tady, a nebudu tady přes dopoledne sama, až budu tahat kočárek apod. už se moooc těším! nemůžu se dočkat 😵

lenca78
27. říj 2010

@petulke taky ti je doma smutno a nudis se?

petulke
27. říj 2010

občas jo ☹ , a proto se nemůžu dočkat až ten kopající uzlík bude venku 😀

lenca78
27. říj 2010

@petulke tak to me tesi, ze to tak nemam sama (teda nepreju ti to, samozrejme). Ja uz jsem si rikala, ze jsem asi divna, ze mam problemy byt sama doma. Ale ono je to spis o te nude. Pak se to zmeni, az budeme mit male sviste u sebe.