IVF, duben 2010

garp776
16. bře 2010

ahoj holky,
mám za sebou 2 neúspěšné IUI pokusy, takže jdu snad v průběhu dubna na své první IVF. MM má azoospermii, takže máme vždy dárce. Pokud by jste se chtěly přidat se svými zkušenostmi, názory..budu moc ráda.

delf14
30. říj 2010

@petulke však si zvol tu porodnici co má dobré výsledky a možnosti polohy při porodu atd,nejblíž neznamená,že tam musíš jet 😉

ahojkyy
30. říj 2010

@petulke - presne tak. Práve kvôli tomu som ja išla do Motola.. nemáš možnosť inej voľby pri Vás??

petulke
30. říj 2010

no jo, ale to se musí zavázně přihlásit? co když zrovna tam nestihnu dojet? mluví se dobře o kadaňské nemocnici, ale to je docela od nás daleko. 😖

delf14
30. říj 2010

@petulke a jak to máš daleko do porodky?

ahojkyy
30. říj 2010

@petulke - v prahe som sa musela registrovat. Ale myslim, ze ak by som rodila, nevyhodia ma odnikial 😀

delf14
30. říj 2010
ahojkyy
30. říj 2010

@delf14 - kuknem na to 🙂

ahojkyy
30. říj 2010

@delf14 - tých polôh je kopa, ťažko vybrať.. asi sa to zvrtne podľa situácie, ako tam písmenkujú..

delf14
30. říj 2010

@ahojkyy přesně tak jak píšeš záleží taky na situaci tohle vše ty si to naplánuješ tak aono to bude stejně jinak,ale představu můžeš mít o to m co by jsi chtěla je to lepší

lenca78
30. říj 2010

jee, holky, ja tu bastim a vy mezitim jste se takhle rozepsaly.
Peto, o te Kadani mi rikala svagrova, jsou z Klasterce n.Ohri, moc si to chvalila. A nechces to zkusit tam? On ten porod zas tak rychle nepujde. Muzes si nechat tu mosteckou porodnici jako zalohu, kdyby nahodou slo do tuheho. Ale jinak se stejne ceka, az budes mit kontrakce co 5 min. Tak s tim pocitejte a vyrazte do porodnice treba kdyz je budes mit co 10 min. Jak je to od tebe daleko? Kadan je cca 15 min z Chomutova, k tomu jeste teda k vam, ale to se mi nezda tolik. Ja to mam na Bulovku 40 min bez provozu, kdyz bude zacpa, tak hodinku a vice. A navic premyslim, ze pokud budu jste pred vanocema tehu, pojedu rodit k mamce, to mame cca 2,5 hodiny🙂

lenca78
30. říj 2010

A i u mamky ve spitale mi to ulehci, pokud to neni cisar, rodi se tam jen klasicky, na tom kresle 🙂

delf14
30. říj 2010

my to máme taky do porodky 40 minut a při prvním se to dá neboj to není tak rychlé neboj

ahojkyy
31. říj 2010

pekné ránko 🙂 dnes sa mi vráti manžel, tak od nadšenia neviem spať 🙂 ale zase odíde, na služobku, ale len dva dni a zvyšok doma 🙂 🙂 tak sa vytešujem. Vstávajte, baby! 🙂

lenca78
31. říj 2010

@ahojkyy dobre rano ahojky 🙂 uz jsme taky vzhuru. Udelala jsem dneska rano peknou ostudu - vubec jsem si neuvedomila, ze se menil cas. A tak jsme se psem stepovali od osmi rano u nasi "vecerky", ze si dame cerstve rohliky. Kdyz ani po deseti minutach pani neprisla, dala jsem jeste jedno kolecko s pejskem a pani mezitim otevrela. Jenze rekla, ze jeste neprodava, ze az od 8. No a ja se s ni zacala dohadovat, ze je uz davno po osme, ze uz i odbily kostelni hodiny (farar asi taky zapomnel, ma tlouct az v 8 rano 🙂. No sranda. Takze jsme davno doma, bez rohliku a za chvili se asi zase seberu a pujdu na nakup, protoze ten hlad je hrozny.....

No vidis, to ja jsem zase sama a popravde jsem za to rada, odpocivam, nic nemusim, k obedu si dam jen nejake zbytky. Proste parada 🙂

petulke
31. říj 2010

ahoj holky, no já měla hrozný sen! Ato že mi Anička lezla ven přes pupík ☹

ahojkyy
31. říj 2010

@lenca78 😀

ahojkyy
31. říj 2010

@petulke - ja som si tiež ešte zdriemla. A sen rovnako - ja som krvácala, šli zo mňa také veľké kusy a nemohlo to prestať. Bola som doma, dával na mňa pozor tchán a môj otec, mimochodom, už je dva roky mŕtvy.. hrozná kombinácia. Ale asi je to v tehu normálne, také sny..

ahojkyy
31. říj 2010

@petulke - to bude tou debatou včera o pôrode. Ale taká poloha o lezení cez pupík tam nebola 😉 🙂

lenca78
31. říj 2010

@petulke
@ahojkyy holky, ted avase sny sepsat, tak budou nejake nove namety na horory 🙂. to ja jsem dnes zadne sny nemela. Bohuzel ale proto, ze jsem od 1 v noci do 6 rano nespala. Braly me velke krece do bricha, pricitam to tomu, ze jsem vcera nelezela, ale naopak hodne chodila. v te zoo jsme chodili pres 3 hodiny a bylo to na me proste moc. Jsem blba a doufam, ze to bude bez nasledku. Takze ted uz jen lezim a odpocivam. Dneska nepujdu asi ani s pejskem.

lenca78
31. říj 2010

Holky, jeste jsem vam chtela napsat - vcera mi mamka koupila casopis maminka. To listopadove cislo ma 400 stran, je to pekne tezky, ale je tam docela dost zajimavych clanku, hlavne pro prvorodicky. Jsem na ste strane a zatim jsem moc spokojena.
Navic jsou tam i slevove kupony na nakupy ve dnech 12.-14.11. - ja jsem si tam vsimla slevenky 20% na nakup v Malvikovi. Pojedu si tam pro ty zavinovacky a chtela jsem poridit teplomer, odsavacku hlenu na vysavac a osahat ty matrace Scarlet - kokos a molitan. Pokud by mi dali 20% slevu, tak to uz by bylo znat, jen jedna ta matracka vyjde na 700 Kc.

petulke
31. říj 2010

@lenca78 jj já tu maminku mám, ale většinu obchodu je v praze, tak na to prdím, ale články jsou tam fakt super, taky jsem sni spokojená.

petulke
31. říj 2010
ahojkyy
1. lis 2010

@petulke - super relácia, kedy to presne dávajú v aktuálnom? Myslím deň a hodina. dík 🙂

Inak pekné ránko všetkým. Manžel zaspal na služobku, tak ráno vznikol taký chaos, že som sa úplne prebrala. Malý ma kopká 😉 tak budeme dospávať asi večer, ako sa vrátim z práce. ahojkyy

petulke
1. lis 2010

@ahojkyy myslím, že v uterky ve 12.40, jen tak nhodou jsem na to přišla, že jsme to včera chytli, ten barandov a zrovna to dávali, tak jsem jen ze srandy koukla jestli to není i na netu, 😉

ahojkyy
1. lis 2010

@petulke - je to perfektné 🙂 ten časák som si kúpila pri teste glukózy, ako som tam čakala ale na ďalšie číslo som zabudla. Musím dokúpiť 🙂
Bežím sa chystať do práce, dnes prednášam. Ach jo, ešte vydržať listopad, no a mám koniec, nejak to už v pohodičke teda nezvládam 😝

petulke
1. lis 2010

@ahojkyy tak se drž a ať ti to rychle uteče 😉

sedmitecka
1. lis 2010

ahoj holky, můžu vám sem zase vlézt a zeptat se na jednu věc - stalo se vám některé, že byste byla těhotná i když test (mamatest) ukazoval jen růžovou čárku? už týden mám dvě čárky, ale ta druhá pořád není stejně ilná jako ta kontrolní, pořád je jen růžová a ne tmavě červená (jsem 17 den po ET),...zítra budou výsledky krve, tak bude jasno, ale stejně jsem v nervech ☹😢

petulke
1. lis 2010

@sedmitecka ahoj, no já osobně jsem jí měla línou pěkně dlouho i po krvi. 😉 Tak držím palečky, aby to nebylo jen ukončovací injekcí, ale aby se mimísci udrželi. Opravdu záleží na hcg!

sedmitecka
1. lis 2010

@petulke fakt, no to moc ráda slyším, že to nemusí být ještě ztracené, jsou to strašné nervy.....

petulke
1. lis 2010

@sedmitecka to ti věřím, ale všechny jsme si tím prošly !!! chce to se něčím zabavit, aby jsi na to nemyslela a spíš relaxovala