IVF, duben 2010

garp776
16. bře 2010

ahoj holky,
mám za sebou 2 neúspěšné IUI pokusy, takže jdu snad v průběhu dubna na své první IVF. MM má azoospermii, takže máme vždy dárce. Pokud by jste se chtěly přidat se svými zkušenostmi, názory..budu moc ráda.

dasty79
4. kvě 2010

Ahoj garp - já pozítří jedu pro injekce, už se těším 🙂

Taky se divím,že Lenča není radči v klídku v posteli -aspoň ze začátku...

ahojky - uvidíš, že tyhle 2 bojovníčci to zvládnou 🙂 , zrovna tak i bojovníčci garp - to samé 🙂
Jiné nebudete potřebovat 🙂 🙂

Kdepak je Delf - asi doma zkoumá injekce..... 😀

garp776
autor
4. kvě 2010

dasty...tak to je prima, mě to píchání docela bavilo...hlavně, že už se něco bude dít, viď

dasty79
4. kvě 2010

garp - fakt tě bavilo?? 😀
No tak to já nevím, já injekce moc nemusím - ale tohle musím zvládnout tím perem
Já se na to těším,ale taky se hrozně bojím, aby bylo hodně vajíček a hlavně kvalitní
a aby se oplodnily a pak i pěkně zavrtaly - začínám z toho mít pěkné nervy 😅
Jak jsi to dělala,abys byla v klidu???Dělala jsi dnes testík???A jak ti je?Nějaké příznaky?

delf14
4. kvě 2010

Ahojky holky,já ti dám že skoumám injekce ty potvůrko,no jo máš pravdu trochu to musím proštudovat byla jsem teda na krvy na výsledky si mám volat o půl druhé pokud bude vše ok hned si píchnu au au asi to nezvládnu bude muset petr 😕 na utz bylo vše ok,tak ted jen ta krev zapaltila jsem přez 4000kč.
Tak a to je moje nádobíčko 😉

dasty79
4. kvě 2010

Hurá delf se vrátila a má nádobíčko 🙂 🙂 🙂 Fakt to nezvládneš?To mě ani neříkej...bojím,bojím....
A co nového, vše mě popiš

dasty79
4. kvě 2010

To je léků - to je děs - vypadá to děsně 😠
A kolik budeš píchat Puregonu?

garp776
autor
4. kvě 2010

dasty...vůbec nejsem v klidu...ani při stimulaci...ani po OPU...už vůbec ne po ET...testuju každý den...// tam pořád jsou..snad nikam neutečou..příznaky vůbec žádné nemám 😕 no i když je fakt, že bych byla nejradši v posteli a četla si..
delf..máš pero nebo normální injekce? holky fakt je to v pohodě..vůbec není čeho se bát, tak držím palce ať jsou výsledky, takové jak mají být.

marmar79
4. kvě 2010

delf14: ahoj, hezká výbavička 🙂 Podobnou mám doma... s perem to jde snadno. Já si dnes ještě píchala i obyčejnou injekcí a to jsem fakt sama nedala, musel mi pomoci manžel 🙂

garp776
autor
4. kvě 2010

jj-už to vidím, máš pero..tak to je pohodičkaaaa

garp776
autor
4. kvě 2010

ahoj marmar, tak co bolení bříška? už je to lepší?

delf14
4. kvě 2010

hurá jsem zde,tak mám rozpis píchat budu 2x denně ráno 75 a večer 150 +ráno půl tablety,ted nevím jak se jmenuje myslím pregnisol nebo tak nějáko a večer celou tabletu v úterý mám jít na utz jak to vše vypadá,teda záleží jak bude vypadat krev o půl druhé se to dozvím pokud vše ok tak hned píchnout,ale mám z toho strach myslela jsem že to zvládnu,ale nevím

delf14
4. kvě 2010

teda garp pohodička?no nevím mě to nepřijde nějako se začínám toho bát

dasty79
4. kvě 2010

garp - to je fakt, jsou to nervy 🙂

delf - takže třeba příští týden budeš mít OPU,ne?A budete mít prodlouženou kultivaci?a ICSI?

delf14
4. kvě 2010

no nevím uvidím dasty ale mám fakt strach z toho píchnutí,ikdyž třeba nebude potřeba,pokud blbě dopadne krev,ale sna to bude ok za 5 minut se to dozvím.

garp776
autor
4. kvě 2010

holky, samotný píchání je fakt pohoda..nervy jsou až při UTZ kolik roste folíků, pak se nervozita stupňuje před OPU, týden před ET..no a vrcholí jestli jsou tam // nebo nebo ne. Já se teď bojím hrozně toho, že je strašně případů , kdy byly // a pak z nějakého důvodu se to stejně posr...(liny má alespoň mrazáčky, ale já nic ☹ )

delf14
4. kvě 2010

no garp budeme ti věřit no já půjdu za pět minut volat a tu krev

marmar79
4. kvě 2010

garp: bříško je v poho, jen občas mě v něm píchne. Ale nic strašného. Naštěstí jsem v práci, tak se musím zabývat něčím jiným než sama sebou 😀

delf14
4. kvě 2010

tak holky jdu píchnout au au bojím

eustoma
4. kvě 2010

ahojky, tak informujem o mojom stave. 6DC - mam 2 foliky 10mm, inak hromadu malych. takz epicham dalej a kontrolu mam v piatok. no uvidime co a ako bude dalej.

garp776
autor
4. kvě 2010

ahoj eustoma...to je teprve začátek..za pár dní budeš mít o dost folíků cvalíků víc..kdy máš další UTZ?

eustoma
4. kvě 2010

v piatok. to je za par dni. snad tam nieco porastie 😉. no 2 by stacili, len nech su poriadne 😉 a nich poriadne vajucha 😉

garp776
autor
4. kvě 2010

eustoma...to je jasný..2 a pořádný macíci..

delf14
4. kvě 2010

tak je to tam holky já teda né musel přítel píchnout

dasty79
4. kvě 2010

delf -ty seš posera,jako já.A bolí to?nebo štípe to????

dasty79
4. kvě 2010

eustoma -do pá budeš mít krásnou úrodičku 🙂

delf14
4. kvě 2010

dasty právě že vůbec já jsem čuměla radši pryč a furt jsem čekala kdy to bodne a stále nic a najednou řekl a kde to mám zmáčknout,takže už tam měl jehlu a já to necítila 😉 a vůbec to neštípalo až pak po chvilce malinko bolelo po vpichu

delf14
4. kvě 2010

no ale byla bych radši kdyby to píchal on 😀

dasty79
4. kvě 2010

delf - a máš neschopenku?

dasty79
4. kvě 2010

a dnes ti brali krev a dělali utz?

dasty79
4. kvě 2010

Tak to druhou injekci už zvládneš sama?A v CARu ti ukazovali, jak to máš píchat???