IVF, duben 2010

garp776
16. bře 2010

ahoj holky,
mám za sebou 2 neúspěšné IUI pokusy, takže jdu snad v průběhu dubna na své první IVF. MM má azoospermii, takže máme vždy dárce. Pokud by jste se chtěly přidat se svými zkušenostmi, názory..budu moc ráda.

liny
5. kvě 2010

Je to síla, ani se mi na to nechce nic říct, musela bych být sprostá a ještě bych se pěkně naštvala. Člověk o miminko bojuje a jiný ho nechá někde ležet... je to k pláči. Fér to tedy rozhodně není.

petulke
5. kvě 2010

Při prvni ivf mi je zavedli po 48 hodinách, nebylo co k zamrazení. tak ted na podruhé z 8 oplodněných se do soboty udržely pouze 4. Tak už se nedivím že to minule nevyšlo.

liny
5. kvě 2010

Petulke tak to švagrové závidím,že to vyšlo hned na první pokus. Holt to nevyjde všem..ale mohlo by,že bylo by to hezké 😀 . Měla jsi se přidat už dávno 😉 nikdo tady nekouše a všechny holky jsou tu fajn.

liny
5. kvě 2010

petulke neměla jsi na poprvé prodlouženou kultivaci? Já měla 9 vajíček, 2 se hned zamrazili, z těch 5ti se dvě pomalu přestali vyvíjet a ze 3 dala to nejlepší,ale ty poslední 2 se pak také přstaly vyvíjet. Tak nevím bojím se abych neměla špatné vajíčka.. Jinak jsem měla prodlouženou kultivaci 5 dní a ET jednoho embrouška.

petulke
5. kvě 2010

právě že ne, obyč krátkej, a měla jsem jen 6 ztoho vydrželi 3 do 48hod. vložili dva a jeden asi někde skončil. to nevím. Teď jsem byla na dlouhém protokolu.

liny
5. kvě 2010

Aha tak to se také nedivím, přece jen ta prodloužená kultivace je lepší. Já měla hned dlouhý protokol.

eustoma
5. kvě 2010

holky ja stale verim, ze mi narastu krasne foliky, v nich budu poriadne vajucha a zadaria sa 2 silny embrouskovi, ktory sa kresne uchytia 😉.
a verte tomu vsetky. aj ked mate sme tam nezdareny pokus. dolezita je pozitivna nalada. viem je to tazke, ale nadej ta je vzdycky. rozhodne vzdy bude lepsie nez bolo. ked sa o to zivot nepostara sam, tak sa o to postarame my s lekarmi 😉.
ja sa snazim, aj moc necitat diskusie, aby som nemyslela, ze co sa moze stat a tak. ale sem tam na vas kuknem.

Drzte sa! Bude lepsie!

liny
5. kvě 2010

eustoma je fajn,že takto věříš 🙂 . Někdy je dobré si o určitých věcech něco najít, člověk se pak lékaře může zeptat na víc věcí a pak z toho nebýt tak vyjukaný....to jsem poznala na vlastní kůži. Ale každý co bereme a cítíme malinko jinak. Ale pozitivně musíme myslet všechny 😵

eustoma
5. kvě 2010

tak presne pozitivne myslenie 😉 😉 😉

petulke
5. kvě 2010

Kdy si AHOJKYY bude dělat testík? 😕 Já mám 14.5. ale určo testnu už v Pondělí 10.5. měl by tam už být duch na testíku a jestli nebude, bude to všechno v pytli! 😠

liny
5. kvě 2010

petulke já testla 11den po ET a duch tam byl..... dělala jsem jen jeden, já se těch testů nějak bojím..... i když se to pak stejně čověk dozví,někdy ty testy doukážou pěkně rozhodit. Pevně věřím,že na druhý pokus to vyjde,tělo už se umoudří 🙂

dasty79
5. kvě 2010

Ahoj liny - už jsi zase tady s náma?To je dobře 🙂
Tak tfuj, tfuj,tfuj -přeju hodně štěstíčka,ať to v červnu vyjde 🙂 Musí! 😵
Ale jinak buď ráda, že jsi měla zamlklý potrat takhle brzo a nemusela jsi na revizi.Já byla loni šťastná, že jsem těhu, užívala si to a v 9tt na kontrole najednou bum - taky zamlklý potrat a pak revize - je to hrozný zážitek ☹

Snad se nám brzo zadaří všem 😵

dasty79
5. kvě 2010

petulke -ahoj 🙂 Tak ať v pondělí objevíš krásné // 😵

dasty79
5. kvě 2010

petulke - taky mám podobný zážitky z nemocnice - taky tam byly ženský tmavé pleti a měly bříška a hulily o sto šest a já byla na pokoji s 2 ženskejma - který vypadaly jak z E55 a ty nechápaly, proč brečím - proč jsem smutná.Ale já neměla sílu se s níma o tom bavit.Já přišla o mimíska a oni se někde s někým vychrápaly a nevěděly ani s kým a tak šly na potrat a furt se tam obě chichotaly a ta jedna ty druhý říká - že tam je už po čtvrtý na revizi.Že do toho vlítla a že dítě nechce.
Pak kde je holky spravedlnost....... 😒

My už se snažíme tolik let a nic a takovýhle....,choděj na potrat,že miminko nechtěj 😢

liny
5. kvě 2010

ty ahoj a díky 😉 koukám,že sis taky zažila své viď 😒 . Je to hrozné co všechno musíme přetrpět a stejně máme sílu bojovat dál.... už jen kvůli tomu všemu bysme si přece to mimčo opravdu zasloužili ne 😵

liny
5. kvě 2010

bylo pro dasty 🙂

lenca78
5. kvě 2010

Ahoj holky,
zdravim z domova a hlavne jsem rada, ze se na nas prisla liny zase podivat.

Liny - jak je? Uz je trochu lip? A to je super, ze hned v cervnu to muzes zkusit znovu, to je dobre. Nejlepsi lek na tuto bolest je videt dalsi termin, kdy to clovek muze zkusit - aspon z me vlastni zkusenosti.

Ja holky nemam, o cem psat, ted jsem dorazila z prace, nekrvacim (a tukam na vse okolo, abych to nezakrikla) a test nedelam, protoze mi dosly a do lekarny jsem to nezvladla. Ale pozitri uz jdu na krev, tak se necham prekvapit az tam. Ted jdeme s pritelem do pizerky - nevarim, klidovy rezim 🙂))

Moc vas vsechny zdravim a brzo napisu snad vic. Drzim palce vsem, co se snazi. ahoj

delf14
5. kvě 2010

čau prdi jsem tu.měla jsem raní tak jsem tu nemohla být. 😉
lini holka drž se my jsme tu pro tebe a nikam nechod bud tu s námi pokud ti bude s námi dobře,tak zůstan 🙂
no dasty píchačka ted to musím zvládnout sama bohuýžel máme protisměnu takže se nevidíme jen v práci,takže jsem musela píchnout sama a za 20minut zase sama ach jo.ono to nebolí,ale ten bocit,že se máš bodnout je děsný 😖
vítám tu novou petulke vítej mezi námi
garp tak už jen dvakrát se vyspíš a budeš znát výsledek tak moc držím pěstičky.
lenca sup že je fajn to je paráda jen tak dál.
fazde ty koukej pořáně odpočívat jasné 😉
no a jestli jsem na někoho zapoměla omlouvám se 😉

liny
5. kvě 2010

delf já už se nikam ani nehnu 🙂

Lenčo máš pravdu vidina dalšího termínu je takový menší nakopnutí a když si člověk přečte nějaký ten úspěch po KETU tak je to ještě lepší 😵 . Už asi baštíš pizzu,ale i tak nech si chutnat.Hehe klidový režim jsi pochopila tak jako já 😀 .

Jinak ta mrška mi teď pěkně dává takhle silnou jsem ji v životě neměla a o bolení břicha ani nemluvím 😖 .

Pro dnešek se loučím jedu za kamoškou s lahvinkou vína 😉 .

Mějte se krásně pa

delf14
5. kvě 2010

dej si liny a udělala jsi mi radost že tu budeš s námi 😉 a pořádnou radost to se nediv,že je tak silná když to bylo těhu,alepson to odešlo samo a žádná revize vid.jo a ted si necháš zavést dvě?

ahojkyy
6. kvě 2010

čaute baby. Tak som sa rozhodla prejsť sa, do práce 😀 vyzerá, že im tu ani nechýbam 😀 😀
zatial pocity žiadne, jeden dník, tretí?? deň po et ma bolelo brucho, ale skôr mi to pripadalo ako žalúdok. To viete, byť celý deň doma a nič nerobiť, len som jedla 😀
petulke - ja neviem, bojím sa testovať. Ale každý deň tak trikrát na to myslím 😀
myslíte, že má zmysel testovať skôr, baby a keď tak kedy?? dnes som vlastne 10 dní po OPU a 5. deň po ET. Je pravda, že za to snaženie naše s manželom mi nikdy test nevyšiel pozitívny 10 dní po ovu.. možno by stálo za to skúsiť niečo citlivejšie, RapiClear 10 IU.. fuj, zase pokušenie 😀 🙂

garp776
autor
6. kvě 2010

ahoj ahojkyyy... docela to utíká..já testovala 6DPET a 10DPO a už tam byla čárka na Rapid Cleare 10, na Mamatestu až druhý den ráno stín.. 😉 Tak zkus třeba zítra ráno z ranní moče ten Rapid Clear..

liny
6. kvě 2010

Ahojkyy já testovala až 11den po ET měla jsem RapiClear a byl tam duch..... testů jsem se bála a oddalovala to. Neměla jsem odvahu testit dřív, bála jsem se ze zklamání.

ahojkyy
6. kvě 2010

máte teda dobré skúsenosti s rapiclear? teraz som čítala o ňom na nete, že býva falošne pozitívny, ukazuje // po limite a tak.

marmar79
6. kvě 2010

Ahoj! Hlásím návrat z ultrazvuku. 8 DC mám 8 folikulů na jedné a 5 na druhé straně. MUDr. byla spokojená. Tak snad tam budou i vajíčka. Přeji všem hezký den. 🙂

garp776
autor
6. kvě 2010

ahojkyy. já jsem zkoušela rapidclear i při svých 3 neúspěšných IUI a vždy byl bílý, až teď po IVF tam byla čárka..Takže já můžu říct, že mě fungoval.

marmar..krásný výsledek..ani málo, ani moc, tak teď ať už jen hezky zrajou 😉

ahojkyy
6. kvě 2010

oki, tak ja ho zajtra - pozajtra??skúsim. Nebude to skoro teda?? asi by som mala počkať aspoň na 10. dník po ET.. neviem, je to pokušenie.

ahojkyy
6. kvě 2010

garp - tú čiarku na 6. deň si mala normálne v limite, ano? nejakú slabšiu alebo akú?

garp776
autor
6. kvě 2010

..myslím, že tam do 10 minut byla už docela viditelná, určitě jsme test nemusela nijak naklánět a zkoumat..druhý den ráno jsem měla mamatest a tam byla slabounká růžová čárka asi taky do 10 minut.

petulke
6. kvě 2010

já už byla v lekarne a koupila 2 mamatesty, já to zítra zkusím.bud tam ještě nic nebude nebo tam bude jen duch. ale to je jedno. Proč to počítat od ET? Vždyt oplodněné byly dřív? Podle mě, to nezáleží na dni kdy byly vloženy. Stejně to oplodněné vajíčko se zahnizďuje v 6-7 dni po oplodnění. Vše záleží na vývojovém stadiu. 😉