IVF, duben 2010

garp776
16. bře 2010

ahoj holky,
mám za sebou 2 neúspěšné IUI pokusy, takže jdu snad v průběhu dubna na své první IVF. MM má azoospermii, takže máme vždy dárce. Pokud by jste se chtěly přidat se svými zkušenostmi, názory..budu moc ráda.

liny
7. kvě 2010

holky a budete sem za náma pořád dál chodit ? Nebo budete soukromničit v diskuzích pro těhotné.... 😕

lenca78
7. kvě 2010

liny - no ze vahas, jasne ze se budu chodit 🙂 mne je tady s vama dobre.
ted se s vama loucim, holky, jedeme na vylet domlouvat na srpen svatbu. Takze do konce kvetna budu muset vedet, jestli si mam pujcit svatebni saty pro tehotne nebo ne🙂. Mejte se hezky, nejpozdeji v nedeli se tu objevim.

liny
7. kvě 2010

jééé lenčo ty se máš to jsou samé radostné události 😵 užij si krásný víkend

eustoma
7. kvě 2010

to je mile citat, ze sa dari. kocky to je uplne skvele, gratulujem.

inak stav u nas, este pichame, ale v utorok mam naplanovane OPU. momentalne tam mam tak 7 peknych folikov, verim, ze v nich budu aspon 2 vajucha 😉, na moje vytuzene dvojicky 😉.

petulke
7. kvě 2010

Leni, Garp, skvělá zpráva. Jen tak dál, ať se to pořádně ještě vyvýjí. 🙂

dasty79
7. kvě 2010

Leni, Garp - moc gratuluju 🙂 🙂 🙂 To je krásný zpráva.
Garp - taky bych to viděla na dvojčátka u tebe. 🙂

Eustoma - 7 folíků, to je pěkný číslo 😉

delf - ahoj mravenečku puntikatej 😀

petulke - taky jsi měla // čárečky, no to je super 🙂 Potichoučku gratuluju.Zítra budeš zase testit?
225IU myslíš, že je málo?Delf má myslím taky tak.... 😒

delf14
8. kvě 2010

ahojky dnes je šeredně aspon u nás teda

delf14
8. kvě 2010

jo jo dasty já mám 150ráno a 75 večer píchat

liny
8. kvě 2010

ahoj tady to taky stojí za prdlačku....to nevím co budu dělat celý den, přítel jel na závody a pak jede rovnou na zápas 😒 takže celý den sama doma, budu muset něco podniknout.

delf14
8. kvě 2010

jé tak to máš teda blbé vyhlídky liny tak uvařit něco dobrého a pustit si nějaký film.prostě relax

liny
8. kvě 2010

ještě se válím v pelechu 😀 , za chvíli si půjdu udělat snídani,pak ven s bafaen, uvařím oběd a pak zajedu na návštěvu za mamčou,ono to uteče 😎 . Ale mohlo být aspoň pěkné počasí takhle je to hrozně depresivní 😖

delf14
8. kvě 2010

jen se válej,taky máme pejska al je nemocný takže ho asi budeme juset nechat utratit.no jo je to naprd takové počasí kdyby bylo hezky tak člověk je od rána do večera venku 😉

dasty79
8. kvě 2010

Ahoj holky.
U nás je taky divně ☹ Tohle počasí mě bere energii 😠

delf -utratit pejska?to ne ☹ My máme taky, je to naše miminečko 😵

dasty79
8. kvě 2010

Jo jo já vím delf, ty taky pícháš 225 - že to není málo jednotek?

liny
8. kvě 2010

ahoj dasty i můj pejsek je moje miminko 😵 nedokážu si představit co bude až jednou odejde a to už ji je 8 let....ale zatím naštěstí zdravá a veselá tak doufám,že nějakých aspoň dalších 5let bude doma dělat čurbes 😀 . Tady už svítí sluníčko tak doufám,že ty mráčky odejdou co nejdřív.

delf14
8. kvě 2010

no jo nechceme aby se trápila ted jí bylo 10let je to vlčák a nemůže moc nanohy právě ale z ničeho nic tak nechcem aby se trápila no ještě uvidíme,ale je to čím dál horší.já nevím dasty ale asi to není málo snad doktor ví co dělá u mě to bral podle hormonál.profilu právě.tady přímo leje teda

dasty79
8. kvě 2010

My máme 4letou a je všude s náma - je to náš mazel 🙂

delf -jo jo dr. určo ví, co dělá 😉 A tak o víkendu píchá pro změnu manžel?
Já vím je to těžký, nechat je trápit, to taky nejde ☹ Ach jo...., tohle je hrozný 😔

delf14
8. kvě 2010

no právě taky všude chodila s námi umí poslechnout na slovo nic ikdy nikomu neudělala kája se po ní válela a nic neprovedla.jo jo ted píchá přítel my nejsme vzatí 😉 pro mě to je lepší prostě nesnáším ten pocit píchnout sama sebe.a kdž už tak jedeme v tom spolu mu říkám a je to 😉

dasty79
8. kvě 2010

Když si člověk zvykne na bafana, tak to je pak hrozný.Je to člen rodiny a to jejich stáří, to je pro nás pak moc smutný ☹
Aha tak přítel, tak to jo. 😵 To je dobrý, to mu taky řeknu, že v tom jedem spolu, tak ať mě včeličky píchá on 😅

marmar79
8. kvě 2010

lenco, garp - gratuluji k mimískům.

Já jdu v pondělí na OPU. Trochu se toho bojím, ale říkám si, že to zvládli jiní, tak snad i já 🙂

delf14
8. kvě 2010

marmar tak budeme držet pěstičky at je toho hodně.
dasty však jo jedete v tom oba,on to má dobré jen jednou a ještě si užije a ty si užiješ,ale v jiném smyslu. 😝

lenca78
9. kvě 2010

ahoj holky, zdravim pri nedelnim ranu. koukam, co nas tu ma psa - nase Elinka je taky takove moje "dite" a liny - je ji uz taky 8 let. Ale zatim je zdrava, tak doufam, ze s nama jeste dlouho vydrzi.

marmar - drzim palce na OPU. Neboj se, to zvladnes. Jak pises, zvladli i jini, zvladnes i ty.

jinak holky, ja asi fakt budu vdavat 🙂 🙂 🙂. Vypada to, ze jsme nasli takovy kemp s penzionem a hospudkou, u reky, nic nobl, ale to jsme ani nechteli. Maji dokonce v srpnu volno i v ten jediny termin, kdy oddavaji na radnici v Klatovech. Takove stesti jsem ani necekala. Takze asi nakonec opravdu budu vdana pani 🙂 Ted me bude cekat spoustu zarizovani okolo, tak aspon mi to utece.

lenca78
9. kvě 2010

holky - jeste jsem se chtela zeptat. Setrite se i po tech 14 dnech po transferu? Garp, co delas a nedelas? Ja jsem se hodne flakala tech 14 dni, krome prace jsem vubec nic nedelala, maximalne chodim s pejskem na prochazky. Muj dotaz je, jestli treba byste zacali trochu sportovat - aspon treba do posilky na chvili na kolo a posilovat zada, nohy a ruce (bez bricha), doma zacit delat vsechny domaci prace - je tu bordel jak v tanku a pradla na zehleni na mesic 🙂. Nebo je lepsi nic nedelat, aby se nahodou neco nestalo?

liny
9. kvě 2010

Ahoj Lenčo,
já nevím,ale raději bych nesportovala aby se něco nestalo. Žehlení bych neviděla jako problém,ale vlahně nemýt okna apod.... aby se to břicho nenamáhalo. Zeptej se u doktora on Ti řekne. Raději vydrž 😉

lenca78
9. kvě 2010

Ahoj liny - a diky za odpoved. Ja se teda budu radsi setrit. Doktorka mi nic nerekla, ani po tom transferu - o 14 dnech klidu jsem se docetla tady na konikovi. Ja mam jen strach, ze po par mesicich budu jako koule, uz ted se citim takova obtloustla :( Tak ja si naordinuju obri prochazku se psem na dnesni odpoledne, at se trochu to telo hyba. snad to bude stacit.

fazde
9. kvě 2010

Ahoj holky, tak sme tady několik dní nebyla... Všem kterým to vyšlo moc a moc gratuluji, těm co na to teprve čekají držím pěstičky.
Jinak u mě žádná změna, jsem 9. den ET a test je negativní ☹ ☹ ☹
Nevím jestli to vůbec vyšlo, čtu tady o tom testování a už by to mělo být znát, u mě se neobjevila ani čárečka, ani duch, ani pidi čárečka. Testovala jsme to Mamatestem 10, začínám z toho být smutná.
Jinak taky jsem měla pejsky, ale umřeli mi v 16 letech stářím.

delf14
9. kvě 2010

ahojky zdravím.Fazde ještě neházej flintu do žita ještě může být brzo nikde není psané,že se stínek objeví už 9den ET.
No s naším pejskem je rozhodnuto dnes už jenn leží a knučí nemůže se vůbbec postavit a nohy,takže bude muset přítel volat veterináře ☹ ale je to lepší než aby se trápila.

ahojkyy
9. kvě 2010

lenca - urcite tu posilku vynechaj! To Ti radí Ph.D. 😀 ale vážne, akýkoľvek cvik zaradíš, pracujú Ti predsa aj brušné svaly. Máš veľa iných možností, radšej by som sa len tak prešla. Inak aj mne ten pohyb chýba a doma mám bordel. Chystám sa upratať, každý deň trošku. Mne osobne lekár odporučil NEVYHNUTNÉ PN. Každý to má inak. Ale do posilky - neblbni.
mazde - ono to, že je pozitívny test ešte neznamená, že bude rovnako úspešný celý IVF, musí to vydržať, celé sa vyvíjať. Mne sa tie pozitívne testy zdajú skoro, najskôr som si myslela, a fakt som sa nad tým zamýšľala, či mi pri OPU alebo ET nedali nejakú injekciu s HCG. Dnes som testla znovu, čiarka bola silnejšia, tak dúfam, že to vydrží a bude to ok.
Možno je to tým, že sa chytia dve a jedno, tak je vyššie / nižšie HCG. Možno je to úplne individuálne. Ak tak skús o tri dni a možno iný test, ja som mala Clear Bleu, tá +/- Ťa nemôže pomýliť. A potom som zmenila za Rapi Clear. Zatiaľ mi to vychádza. Tak aj Ty hlavu hore a ten týždeň už dotiahni v kľude, nech pre to urobíš všetko. Oki?

ahojkyy
9. kvě 2010

sorry, som Ťa premenovala - fazde 😉

lenca78
9. kvě 2010

fazde - hlavu vzhuru, 11.den je fakt brzo. Nekde na netu jsem cetla, ze v prumeru se pozitivni test ukaze 13,6. den. Takze se treba jeste neuhnizdilo embryo a uhnizdi se az pozdeji. A divala ses na ten test taky po uplynuti tech 5minut, co tam pisou? Ja mela vetsinu svych testu negativnich, az po limitu se zacala objevovat carka. Jeste pockej.
ahojkyy - tak ja pujdu na tu prochazku. do posilky jsem chtela hlavne kvuli zadum -cely dny sedim v praci a pak vecer skuhram, jak me zada boli. Driv mi hodne pomahalo cviceni. No nevadi, co bych pro mimino nevytrpela 🙂)
delf- to je smutny s tim vasim pejskem, ani si to nedokazu predstavit.