IVF, duben 2010

garp776
16. bře 2010

ahoj holky,
mám za sebou 2 neúspěšné IUI pokusy, takže jdu snad v průběhu dubna na své první IVF. MM má azoospermii, takže máme vždy dárce. Pokud by jste se chtěly přidat se svými zkušenostmi, názory..budu moc ráda.

dasty79
14. kvě 2010

petulke - kolik tys měla vajíček?

petulke
14. kvě 2010

dasty - odebrali mi celkem 10 folikulu ztoho, 8 bylo vajíček k oplodnění a po oplodnění vydrželo po 5. denni kultivaci 4. zavedene dva a zmrazene taky dva

eustoma
14. kvě 2010

petulke pekne skore.
ja som mala 18 folikov s toho 2 vajucha, 2 sa oplodnili, a jedno emryjko sa prestalo vyvyjat ako jedno bunecne. dnes som bola na transfer 8-bunecneho 😉.

dasty79
14. kvě 2010

petulke - co to je ten hyperstimulák???

dasty79
14. kvě 2010

eustoma - tak to určitě ten 1 bojovníček zvládne 🙂

dasty79
14. kvě 2010

Jdu péct margot řezy - pak ještě juknu 😕

lenca78
14. kvě 2010

petulke - moc gratuluju. mas krasne hcg. jen se poradne prolej vodou🙂

eustoma
14. kvě 2010

dasty: hyperstimulak - je to ked sa ti vajecniky po hormonoch nadmerne zvecsia. no a potom mas nafukle brusko a tak, ked je horsie, tak je clovek vecsinou uz v nemocnici.

lenca78
14. kvě 2010

eustoma - to bude superbojovnik🙂

lenca78
14. kvě 2010

dasty - taky jsem si pripravila na dnesni vecer rezy margot 🙂)

petulke
14. kvě 2010

😝 mnam,

petulke
14. kvě 2010

eustoma - taky mi transferovali blastičky, prý se lépe uchytí

marmar79
14. kvě 2010

petulka - gratuluji.

eustoma - at se embryjku u tebe libi a hezky se vyvíjí. 🙂

dasty79
14. kvě 2010

lenca - to já je připravila pro zítřejší návštěvu.Dnes večer už řezy margot nebudou, to bude spíš salátek s kefírkem 😝

Hyperstimulák - tak to je teda.... 😠 Tak to petulke hodně bumbej 🙂

dasty79
14. kvě 2010

marmar - a jak ty se citíš?

Hlavně musím ty řezy hlídat, aby neskončily zase v koši.Když jsem tady minule koníkovala, tak se mě nějaká buchta pěkně připálila.Tady jsem se tak začetla a pak jsem už jen cítila smrad 😀

petulke
14. kvě 2010

už mě nebaví pořád lítat na záchod. to bude strašná spotřeba vody 😀

delf14
14. kvě 2010

petulka gratuluji paráda.
liny to neva,že ti to nevychází alespon na nás občas koukneš i to se počítá
dasty tak jak pokračuješ v sama píchání 😀

petulke
14. kvě 2010

delf - dekuji. 🙂

delf14
14. kvě 2010

jinak liny kira je zlatíčko naše je suprová hrozně moc si oblíbila mojí mikinu,takže mi za ní tahá 😀 zvyká si na jméno ale nějáko jí to ještě nejde,jinak je jak kontajner sežrala by všechno 😀

dasty79
14. kvě 2010

delf - a máte Kiru doma,kdyžje tak hnusně?
Jo dnes jsem dorazila z práce a krásně jsem si píchla.
Horší to bude 6dc - až budu píchat to Cetrotide,nebo jak se to jmenuju.Ještě jsem to moc nestudoval,ale musím si nějak namíchat prášek s nějkaou vodičkou - to teda nevím, jak to zvládnu 😖 Ale budu muset.

fazde
14. kvě 2010

Ahoj holky
Tak je to daný - nejsem těhotná ani náhodou - test z krve je negativní. Omlouvám se, že píšu až ak dlouho, ale probrečela jsem to. Všechny ženy v čekárně byly těhotné jenom já ne. ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹
24.5. jdu na konzultaci a pak podle stavu sliznice na zavedení zmraženého embrya. Dostala jsem Estroferm na správný vývoj sliznice a teď musím prý myslet pozitivně.
Jinak holky gratuluju a závidím. Hlavně ať je vše ok a ať už si jen a jen užíváte pohodového čekání. 🙂

delf14
14. kvě 2010

jo jo je doma v zadu v chodbě až jí vyfotím tak zas pošlu foto sem no vidíš tak jsi lepší než já já se bála u každé injekce,když jsem měla zabodnout a tu injekci s tím prážkem rozpustíš a ta se píchá kam?taky do břicha?

delf14
14. kvě 2010

fazde to je mi líto ach jo a vy už máte jen jedno?nebo ještě?

fazde
14. kvě 2010

Ještě máme 4 v mrazáku - ale prý už to není tak úspěšné...

dasty79
14. kvě 2010

delf - jo taky do břicha,ale ta injekce vypadá hrozně 😠 Ale co bych pro ty dvojčátka neudělala,že 😀
Tak jí zase vyfoť Kirinku a pošly fotečku,jak blbne.

fazde - To mě moc mrzí.Kolik máte mrazáčků???

dasty79
14. kvě 2010

fazde - ale máte mrazáčky a to je hlavní!Musíš tomu věřit a hlavně se nenervovat.Nesmutni, určitě se KET podaří.

fazde
14. kvě 2010

4 ks. A nevíte někdo zda se to rozmrazit po jednom?

delf14
14. kvě 2010

a ta jehla je delší a tlusčí?
fazde a nechceš zkusit dvě ted,když to nevyšlo?

delf14
14. kvě 2010

no já nevím jestli by rozmrazili jedno možná jo,ale fákt nevím

dasty79
14. kvě 2010

fazde - já vím, že tady někdo psal, že jim zamrazily po dvou 😉 a pak ještě jednou po dvou.
Ale nevím ,jestli to takhle dělaj všude....?