IVF, duben 2010

garp776
16. bře 2010

ahoj holky,
mám za sebou 2 neúspěšné IUI pokusy, takže jdu snad v průběhu dubna na své první IVF. MM má azoospermii, takže máme vždy dárce. Pokud by jste se chtěly přidat se svými zkušenostmi, názory..budu moc ráda.

delf14
14. čer 2010

ahojky liny

delf14
14. čer 2010

tak co holka jak se máš?

lenca78
14. čer 2010

@dasty79 ahoj dasty, tak jak jsi dopadla? myslim na tebe a cekam na 16.hodinu. Drzim palce

@petulke ty jo, to je super, ze uz budes mit prukazku, parada. Ja ji dostanu pristi pondeli 🙂

@ahojkyy ty nevolnosti jsou fakt hrozny, co? ja jsem mela vcera vecer velke problemy, uz to prestalo byt prijemne a zaludek me od te doby boli porad :(

jinak k te soukrome diskuzi - chapu, ze kdyz nekoho najdou, tak to neni prijemne. Na druhou stranu kdyz diskuzi zamkneme, nikdo cizi si uz nepocte, co kdo ma za problem a nebude se moci pridat tak, jak ja jsem se pridala treba sem a do diskuze s dvojcaty. Oboje ma pro i proti. Ja se za to, cim prochazim nestydim a pokud na to nekdo prijde, tak at si pocte a pak se me zepta. Doufam, ze to da nejake jine slecne nadeji, ze i s obdobnymi problemy lze otehotnet a snad to dotahnu do zdarneho konce. Chodit za vama budu jak sem tak do te soukrome diskuze. Uz si ji jdu dat do oblibenych, at to pak nemusim hledat 🙂

78marcela
15. čer 2010

Tak já dnes na testu sněhobílo. Nechápu to, asi jsem tu včerejší čárku nějak přecenila. Je mi z toho děsně smutno. Myslím, že je to jasné.

petulke
15. čer 2010

@78marcela nechodila jsi třeba přes noc čurat? nebo nepila jsi přes noc? Zkusto znovu ještě zítra nebo raději pozítří 😵
@lenca78 tu prukajdu dostanu až 1.7. ☹ , ale už ve čtvrtek další utz 😵 😵 😵 zase se na toho malého bobánka podívám a nachvíli se uklidním, že je vše ok! 😅
Ptala jsem se dr. jestli to je normální, že jsem bez příznáku, tak prý že to je zcela normální! Ale mě to znervoznuje.! Nerada bych to podstupovala už po třetí ☹ Vím že jinačí holky to podstupují i vícekrát, ale já si myslím, že jsem zcela zdráva, abych mohla mít a donosit mimíska

petulke
15. čer 2010

ahojkyy -dneškem vstupujeme do třetího měsíce! 😵

78marcela
15. čer 2010

Ahoj, Petulke, nene, dělala jsem to přesně jako tu minulou noc. Naposledy čurat o půlnoci jsem byla a test jsem si dělala po čtvrté ráno. Úplně stejně jako tu předchozí noc. Akorát jsem bez čárky. Nechápu to a už asi nebudu testovat. Až v pátek, jak jsem měla a pak pojedu na tu krev negativní a domluvit si další termín na KET.

78marcela
15. čer 2010

A blahopřeuju Peti, je to prima, už třetí měsíc.

petulke
15. čer 2010

@78marcela no zbytečně se nestresuj, počkej na později třeba už i ten čtvrtek by byl dobrej! Já měla devátej den teprve šmouhu

dasty79
15. čer 2010

Ahoj holky 🙂

Vy si to teda užíváte s těma nevolnostma ☹ ,ale snad ahojkyy a lenca už za chvilku přestanou trpět 🙂
Už by mohly nevolnosti ustat 😉

petulke - někdo nemá vůbec nevolnosti 🙂

dasty79
15. čer 2010

A taky bych radči psala sem - a když by bylo nějaký intimní téma,nebo tak něco tak do druhé diskuse 😉

78marcela
15. čer 2010

No, uvidíme, ale teď už tomu teda nevěřím. Nevím, z čeho tam ty dva dny čárky byly, jestli se to nejdřív chytlo a pak to přestalo dál se vyvíjet? Slyšela jsem, že pregnyl dělá čárky, ale ten to už určitě nebyl, protože jsem měla už 14 dní po pregnylu a ten tak dlouho v těle není. Navíc by nezesílil druhý den. No uvidím ještě, zkusím to v ten čtvrtek, pátek, ale jak říkám, už tomu nevěřím.

petulke
15. čer 2010

@dasty79 tak jak jsi dopadla? včera jsi vubec nedala vědět ☹

dasty79
15. čer 2010

petulke - já jsem včera byla pryč, tak jsem nemohla dát vědět...
Zase nic nevím - včera jsem tam v 16 h volala a ty výsledky tam ještě neměli....
Tak nevím, kam to poslali.Zas mám volat dnes odpo....
Když jsem to psala delf -. tak se rozčilovala, co to tam je za idioti 😀 , že jim to tak dlouho trvá! 😀 Ale má pravdu - je to děs!!!!

dasty79
15. čer 2010

marcela - ještě vyčkej 😉 Já už jsem tolik dní po ET a do dnes nevím, na čem jsem.....

dasty79
15. čer 2010

DELF - MÁ JEDNO PĚKNÉ SRDÍČKO 😲 druhé buď není anebo je schované.Ale jeden bojovníček tam je!!!!
Velka gratulace Delf - krásný - moc ti to přeju!!!!! 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

marmar79
15. čer 2010

Delf - veliká gratulace

dasty79
15. čer 2010

ahoj marmar - jak ty se máš?dej si už taky tt - jako holky 🙂

marmar79
15. čer 2010

dasty - no, já ještě počkám 🙂 mám se fajn, i když mě dnes pobolívá podbřišek 😠 Jinak stále nemám žádné nevolnosti

petulke
15. čer 2010

@marmar79 to jsme na tom stejně vubec se neboj 😵

petulke
15. čer 2010

delf, super novinka 😵 gratuluji hihi 😉 já si říkala kdy dá vědět

petulke
15. čer 2010

@dasty79 to nemyslíš vážně!!! to by se mi asi nelíbilo, možná už bych jim něco řekla do telefonu 😢

dasty79
15. čer 2010

Jo uměj pěkně napínat..... 😉 Stejně s tím nic neudělám...
Dnes odpo tam zavolám a když to zas mít nebudou, tak už se objednám na ty stěry,....a uvidí se 🙂

marmar - a ty seš kolikátej tt?jako def?kdy ty jdeš na utz?

marmar79
15. čer 2010

dasty - jsem 6tt a na UTZ jdu ve čtvrtek. Takže už se to blíží.
Jinak jsem zvědavá na Tvé výsledky. Člověk se musí obrnit trpělivostí

dasty79
15. čer 2010

marmar - takže se na čt těším 🙂 a jsem zvědavá kolik bude srdíček, jestli jedno a nebo dvě 😲 😲
No já už to ani neřeším......prostě se uvidí....Ale nic mě není.
A to krvácení a negat.test - to asi není co řešit....To by se asi musel stát zázrak!
Sice i ty se někdy stávají.....uvidíme

ahojkyy
15. čer 2010

ahojte baby 🙂
dasty - vydrž ešte. Ináč nechápem, čo ťa toľko naťahujú, jak gumičku na nohaviciach 😀 jak že nemajú výsledky?
petulke - ja viem. Dnes a včera hlavne ma bolelo podbruško, tak dúfam, že to bude ok. Včera problém - mala som chuť na jogurt, dnes to isté, tak snáď to vo mne vydrží, zatiaľ to tak nevyzerá 😀 😝
delf - gratulujem. Mne povedal Dr. to isté, že sa možno ešte jedno ukáže, lebo videl len jedno srdiečko, ale že tak na 90 percent je tam jedno. Ale ono jedno v podstate stačí, nie? 😉
marmar - držím palečky s ostatnými 🙂

ahojkyy
15. čer 2010

marmar - tak si to láskavo zmeň na 6tt, áno? 🙂

ahojkyy
15. čer 2010

lenca - na Teba som zabudla. Áno, je to s nevoľnosťami fakt hrozné, ak to prežívaš Ty? Preukážku Ti závidím. Aj petulke 😉

petulke
15. čer 2010

@ahojkyy zatím na marmar nespěchej, pokud nechce tak jí netlač, já měla taky strach si to změnit abych to nezakřikla, uvidíme jak dopadne ve čtvvrtek na utz. pak si to třeba změní. 😅

petulke
15. čer 2010

nějak se nemužu nabažit jahod, nektarinek, melounu a podobných věcí! Jo a rybích oček s paprikou, tak jak jsem je vubec nekupovala, ani jsem o ně očima nezakopla, tak teď bych udělala cokoliv aby byly doma každý den 😝