IVF, duben 2010

garp776
16. bře 2010

ahoj holky,
mám za sebou 2 neúspěšné IUI pokusy, takže jdu snad v průběhu dubna na své první IVF. MM má azoospermii, takže máme vždy dárce. Pokud by jste se chtěly přidat se svými zkušenostmi, názory..budu moc ráda.

eustoma
19. dub 2010

inak v cislach som 36 DC. MS meska 8 dni a je to 25 dni po pregnyle (takze 23 dni po ovulke). akurat teraz sa to pretahuje, co mi prepadnu vsetky predoperacne vysetrenia 😢. uz by som to mala rada uspesne za sebou 😉. snad to pojde raz dva.

liny
19. dub 2010

neboj to uteče jako voda 😵

eustoma
19. dub 2010

to dufam ;)
ako sa ti oddychuje?

delf14
19. dub 2010

holky vlasně když mi budou dělat to ivf tak potřebuji to předoperační co co zahrnuje?

liny
19. dub 2010

jo fajn, polehávám a koukám na DVD. Po 13h zajedu do práce předat neschopenku a pak za sestrou na návštěvu do nemocnice

liny
19. dub 2010

delf mě jen stále měřily tlak a poslouchali srdce před OPU, IVF je jako normální prohlídka

eustoma
19. dub 2010

na predoperacnom som bola nedavno. mne brali krv, merali tlak, este ma vysetril - pocuval srdce, buchal na ladviny, kontroloval nohy. a asi vsetko. nevybavujem si nic ine.

ahojkyy
19. dub 2010

delf - tlak, EKG, krv, moč, kontrola podbruška, dolných končatín - kŕčové žily, výška, hmotnosť, nič viac. Nesmie to byť viac ako mesiac staré. Robila mi to lekárka klasicky, obvodná. Bez toho ťa anesteziológ neuspí.

ahojkyy
19. dub 2010

dnes som to absolvovala 😀

ahojkyy
19. dub 2010

eustoma - je to zvláštne, čo ti povedali lekári, čo to mohlo zdržať - rozhádzať cyklus? ahojkyy

ahojkyy
19. dub 2010

liny - takže aj chodíš von? ja mám z toho fóbiu, že mám byť len pár dní doma, sľúbila som si, že aspoň tých prvých pár vydržím.. ale neviem neviem.. :D

delf14
19. dub 2010

fákt ahojkyy tohle všechno?no potěš koště ☹

eustoma
19. dub 2010

Zatial neviem,rozpravala som iba zo sestrickou. Zachvilku tam idem. Potom napisem co budem mat nove.

ahojkyy
19. dub 2010

delf - nič to nie je, zoberú ti krv, moč. Ľahneš na lehátko, krátke EKG, k tomu tlak, poklepú po brušku, dajú ti papiere a ideš preč 😉

ahojkyy
19. dub 2010

eustoma - tiež som sa toho obávala, že sa to stane. Manžel odchádza na celý máj preč, dúfala som že stihneme IVF, podarilo sa. Inak by som čakala dva cykly..

delf14
19. dub 2010

ahá no uvidíme zatím to neřešíma ž přijde na věc tak pak budu hysterčit 😀 😀 😀 😀 😀 😝

liny
19. dub 2010

ahojkyy no já ven musím nevydržím celý den doma...... to na tom budeme stejně,že

😉

delf14
19. dub 2010

liny hlavě se šetři jasný 😉

ahojkyy
19. dub 2010

liny - no neviem, len keby človek vedel, čo pomôže. Ak by som vedela, že to, že ostanem doma je zárukou, že to vyjde, tak by som to vydržala

ahojkyy
19. dub 2010

delf - 😀

delf14
19. dub 2010

no co ahokyy to je vážná věc počkej až tady budu vyšilovat u první injekce jak budu popisovat online jak si mám píchnout injekci

delf14
19. dub 2010

tak my valíme na procházku tak zatím pa pá

eustoma
19. dub 2010

ahoj kocky, tak som spet od dr. kukli na mna ci nahodou nemam cistu, nastastie nemam. ze nevie preco sa mrska nehlasi, ze ono sa to niekedy stane. pichli mi agolutin a ma vraj dorazit najneskor do 10 dni. tak uvidime, snad dorazi skor, nech mozme zacat stimulovat.

ahojkyy
19. dub 2010

super eustoma, držím palce, nech to stihneš. Hlavne, že už na to mrkli a je to pod odborným dohľadom. ahojky

delf14
19. dub 2010

eustoma držím pěstčky aby dorazila co nejdřív a mohla jsi stimulovat

liny
19. dub 2010

eustoma tak super budu držet pěsti ať dorazí hned zítra ať už můžeš konečně stimulovat a budeš zase o krok dále 🙂

ahojkyy
20. dub 2010

ahojte baby. Tak ja som 6. deň MC, dnes večer 5. injekcia gonalu a zajtra UZV. Tak snáď to fakt vyjde..
ináč ráno som si pri prebudení spomenula na vtip, tak pridávam:

Ide pes po púšti a hovorí: ak do 5 minút nenajdem strom, určite sa počúram! 😀

tak tak sa ráno presne cítim. Neviem, či to tlačí na močový mechúr, keď stimulujete.. je to blbosť? Máte skúsenosti?

dík a ahojky. ahojkyy 🙂

garp776
autor
20. dub 2010

ahoj holky,
tak jsem včera měla opu, nakonec se našlo 7 vajíček..
liny..jak ti bylo po OPU? Byla jsi pak doma?

ahojkyy
20. dub 2010

super garp, že to vyšlo. Už len nech sa to ďalej pekne vyvíja. Kedy budeš mať ET?

ahojkyy
20. dub 2010

a jak to prebiehalo? po - prišiel za tebou embr. a bol tam aj manža? ako ste sa dohodli čo dalej? ja som strašne nedočkavá, malo by to byť u mna - OPU - v nedelu - pondelok.. neviem.