IVF, duben 2010

garp776
16. bře 2010

ahoj holky,
mám za sebou 2 neúspěšné IUI pokusy, takže jdu snad v průběhu dubna na své první IVF. MM má azoospermii, takže máme vždy dárce. Pokud by jste se chtěly přidat se svými zkušenostmi, názory..budu moc ráda.

lenca78
2. kvě 2010

Liny - presne tak. Ja bych jim klidne i dneska zavolala, jenze oni tam v nedeli nejsou :( Tak musim pockat do pondeli. Ale mozna ze i oni by mi rekli, ze musim pockat na 14. den na krev. Nebudu se tim nervovat, zitra mozna zkusim testnout znovu, jeslti tam ta carka je anebo neni. Na krev mam jit ted v patek -to uz je za chvili. Hlavne kdyz pujdu do prace, tak mi to utece, ani nebudu vedet jak. Jesteze tu praci mam, tenhle vikend je pro me trochu ubijejici, porad premyslet jestli jo nebo ne a k tomu jeste krvacet, no hruza.

lenca78
2. kvě 2010

Liny - a co ty? Jeste te boli brisko nebo uz je to lepsi?

liny
2. kvě 2010

lenčo to věřím, v práci přijdeš na jiné myšlenky. Hlavně nepropadat panice si pořád říkám,ale ne vždy to jde tak zlehka. Mě je přes den celkem dobře,ale dnes mě od rána dost bolí hlava. Hůře mě bývá v noci, více mě bolí prsa,pálení v břiše a tak nějak jako na zvracení,ale dá se to zaspat.

lenca78
2. kvě 2010

Liny - tak to by mohly byt ty priznaky tehotenstvi, ktere popisovali na webovkach, co jsi mi poslala 🙂 Tak to je dobre znameni🙂) Zitra urcite napis, co a jak. Ja zavolam do CARu a domluvim se s nima. Treba by mi zvedli ten Utros na 2-2-2 a bylo by lip. Jdu se projit se psem na louku, nas hafan mi tu naladu vzdycky zvedne. Mej se hezky a drzim ti palce.

liny
2. kvě 2010

lenčo jj taky mám v plánu po obědě jít s bafanem na procházku na louku a do lesa. je to dobrý relax a stejně budu zase sama doma, přítel má dnes zápas a to je na celé odpoledne. Taky Ti držím pěsti ať vše dobře dopadne... musí 😵 . měj se zatím moc hezky.

eustoma
2. kvě 2010

krasne ranko holky, teda ono uz je den 😉
ms, uz dorazila, dala si poriadne nacas, meskala 27 dni. co je je skoro jeden cyklus. hlavne ze dorazila 😉.

uz poctivo picham 😉. mam za sebou este len 3 dni pichania. picham menopur 3x75 ui. (snad som to neskomolila). dnes prvykrat injekcia nestipala, inak to stipe dost.

lenca78
2. kvě 2010

liny - jojo, pes je super, uz si to nedokazu bez nej predstavit.
eustoma - to je dobre, ze uz ms dorazila a muzes stimulovat. Menopur neznam, ale vim, ze si ho nektere holky pichaly. Tak at foliky rostou jako houby po desti 🙂

dasty79
2. kvě 2010

liny -tak to držím na zítra pěstičky,ať ti hcg pěkně povyskočí 🙂 🙂 🙂

eustoma -taky budu mít Menopur 😉 A štípe to,jo???Tos měla pěkné spoždění.A kdy jdeš te´d do CARu?
Přeju ať hodně naroste hodné folíků 😵

lenca - krvácíš?To bych měla docela strach jít na procházku, radči bych doma ležela a byla v klidu,aspoň do zítra a pak bych cinkla dr.

dasty79
2. kvě 2010

liny - řekla bych,že to jsou krásné příznaky těhu 😲 😎

eustoma
2. kvě 2010

dasty: ono to trosku stipe, ked napichnu nerv. co sa mi zatial stalo 2krat z 3 pokusov. inak na kontrolu idem v utorok. v ten utorok mam pichnut okrem menopuru aj orgalutran.
kolko jednotiek budes pichat? uz mas rozpis?

liny
2. kvě 2010

dasty 🙂 však v to sama doufám, hlavně abych se zítra dozvěděla,že HCG bude vyšší a budu "spokojená" . Tak přeji neštiplavé injekce a ať se tvoří pěkný folíci. Ta mrška měla fakt dost velké zpoždění, řekli Ti co mohlo být příčinou?

liny
2. kvě 2010

O té mršce patřilo eustomě 🙂

eustoma
2. kvě 2010

niekedy sa meskanie stava. inak som spravila preklep, nie 27 dni, ale 17 dni meskala, co je stale dost. pardon za poriadny preklep.

liny
2. kvě 2010

Tak to jo, i těch 17 dní je dost, mě se spíše stávalo,že přišla dřív než později.

eustoma
2. kvě 2010

jake si mala pocity tesne po vlozeni emrijka?

liny
2. kvě 2010

bylo mi fajn, takový dobrý pocit na duši, nic mě nebolelo a culila jsem se jak jelítko 😀

eustoma
2. kvě 2010

kolko trva zavedenie emrijka? jak to prebiehalo?

liny
2. kvě 2010

trvá to asi 10min, nejdříve to zkusí "nanečisto" aby věděli kam se ta pipeta nasměruje a pak už s embryjkem, to zavádění je malinko nepříjemné chvilinku m rozbolelo břicho,ale hned to zase přešlo, pak jsem ležela hodinu na pokoji a hurá domů.

lenca78
2. kvě 2010

eustoma - do 10 min jsem byla ze salu pryc a lezela jsem jen 30min pote, pak uz jsem sla domu. Me nic nebolelo, jen to bylo trochu neprijemne kdyz zavadela zrcadlo - zatlacila mi na plny mocak a myslela jsem, ze to nevydrzim🙂

eustoma
2. kvě 2010

aspon ze to je v pohode, urcite potom napisem vsetko jak preslo u mna. od kontrolu, cez odsatie vajicok az po zavedenie embrijek.
kocky drzim peste, nech sa mrnousy pekne usadia.

marmar79
2. kvě 2010

Ahoj!
Můžu se přidat?
Včera jsem začala stimulovat (čeká mě 1.IVF). Začala jsem Puregonem (3 dny) pak budu ještě přidávat menopur. Ve čtvrtek jdu na kontroloní ultrazvuk.

eustoma
2. kvě 2010

marmar: jasne ze sa pridaj 😉. to sme na tom vlemi podobne. ja stimulujem uz 3 dni. takze je medzi nami iba 1 den rozdiel. inak holky tu uz tehulkuju 😉.

eustoma
2. kvě 2010

ake davky pichas? mas uz rozpis?

marmar79
2. kvě 2010

Děkuji za přívítání. Ono je to fajn, když si můžeme popovídat s někým, kdo je na tom podobně. 🙂
Jsem docela zvědavá, jak budu na ty dávky hormonů reagovat.

marmar79
2. kvě 2010

Píchám si 100 jednotek Puregonu, pak přidávám menopur a ještě jeden lék, teď nevím název.

liny
2. kvě 2010

ahoj marmar 🙂

marmar79
2. kvě 2010

eustoma: jaké léky předepsali Tobě?

marmar79
2. kvě 2010

Liny: ahoj 🙂

liny
2. kvě 2010

marmar a jaký máš protokol jestli neva,že se ptám....

eustoma
2. kvě 2010

ja beriem od 2 dna cyklu menopur 3x75IU a potom 6 dc mam pichnut orgalutran (0,25mg)