IVF, duben 2010

garp776
16. bře 2010

ahoj holky,
mám za sebou 2 neúspěšné IUI pokusy, takže jdu snad v průběhu dubna na své první IVF. MM má azoospermii, takže máme vždy dárce. Pokud by jste se chtěly přidat se svými zkušenostmi, názory..budu moc ráda.

fazde
9. kvě 2010

Holky
děkuju, trochu jste mě potěšili. Už jsem se strachovala, že to nevyšlo. Ale uvidíme 😒
Ahojkyy - tak ti držím pěsti ať se mimiskům daří. Taky jsem uvažovala, jestli to nemůže být tím, že já tam mám jen jedno embryo...Teda snad ještě tam je ☹
Delf - vím jak ti je, taky jsem si to prožila a je určitě lepší, když se netrápí a odejde trochu důstojně. Aspoň se s ním můžeš rozloučit a ulehčit mu to ☹ Zkus myslet na mimi, ať se pořádně vyvíjejí vajíčka 😉
Lenca - koukala jsem se na ten test po 5 minutách, po 15 a dokonce i teď odpoledne a nic, ještě ho nechám do večera. Zítra mi manžel přiveze jiný, tak to zkusím znovu. A s tím cvičením mám stejný názor jako holky, radši ne. 😕

delf14
9. kvě 2010

tak je holky rozhodnuto,zítra přijede veterinář a uspí jí,už jsme vybrali místo na zahrádce kde jí pohřbíme bude nám smutno nejvíc teda příteli přece jí má od štěněte a kája no nevím jak jí to vysvětlím ráno jí odvedu do školky a až přijde tak už tu pejsek nebude ☹
no tak ještě dnes píchnu 75 jednotek a ráno 225 a večer už nic a pak utz,dnes mě trochu bolí bříško tak jsem se natáhla,je fakt,že jsem skoro furt lítala po schodech nahoru a dolů a sekala trávník,ale že by to tak působilo na břicho?poradte holky co máte už píchání za sebou prosím.
takl co dasty ještě nic?tetka nedorazila červená?! 😉

dasty79
9. kvě 2010

Ahoj holky.

delf - tak to budete mít zítra smutný den 😔 A koupíte si nějaké nové štěňátko,aby jste nebyli tak smutný?
Ne mrcha zatím nedorazila,ale počítám že zítra přifrčí...

fazde - taky si myslím, že je na test brzo

dasty79
9. kvě 2010

lenco, tak ty se budeš vdávat 🙂 tak to tě čeká krásný období 🙂 To je pěkný to vše plánovat.A my jsme si náš den moc moc užili 🙂

delf14
9. kvě 2010

dasty určitě bychom chtěli nevíš o někom kdo má německého ovčáka štěně?

dasty79
9. kvě 2010

ahojkyy - to je super, že čárečka sílí 😵 To vypadá moc dobře 🙂

dasty79
9. kvě 2010

delf - teď mě nikdo nenapadá.Ale kdyžtak dám vědět

delf14
9. kvě 2010

hm to neva já se jen tak zeptala,nechceme zůstat dlouho bez psa víš

dasty79
9. kvě 2010

To chápu - taky jsme si na psa zvykli a neumím si to bez ní představit 🙂 My jsme sehnali z Annonce přes inzerát a nebo zkus toho veterináře, ty takhle maj přehled 😵

delf14
9. kvě 2010

hm to by šlo čoveče to mě nenapadlo tohle.díky

lenca78
9. kvě 2010

delf - drz se, je to tezky prijit o pejska. Rikej si, ze ji tim pomuzete, at uz se chudinka netrapi. Ale vzit si noveho je to nejlepsi, co muzete udelat. Kamaradka ted kupovala stene a sehnala ho do druheho dne pres internet. Existuje spoustu webu, kde se prodavaji psi. Zkus napr. www.psi-inzerce.cz nebo neco si najdi. Je toho fakt spoustu.

lenca78
9. kvě 2010

dasty - jojo, bude svatba a doufam, ze na to budu rada vzpominat. Ted me to trochu desi, jen vzpomenout si na vsechny pribuzny, ktere musim pozvat, protoze kdybych je nepozvala, urazili by se 🙂)

delf14
9. kvě 2010

lenco díky moc bude to těžké,ale než jí nechat trápit tak radši at to má za sebou

ahojkyy
10. kvě 2010

ahojky baby. Otázka - myslíte, že keď je tak skoro pozitívne, budú to dvojičky? teda ak to vydrží..
tak to by som nečakala 😀 asi skôr závisí od toho, aké vysoké bude HCG, na krv idem v piatok. Už nebudem testovať, vlastne ešte mám jeden test od Gennetu, ktorý budú chcieť vidieť, tak v piatok ráno.. To tie myšlienky sú sprostredkované cez Teba a Tvoje úvahy, fazde, drž sa holka a určite hlás výsledky le 🙂
lenca - svadba zaberie kopu času a financií, vždy sa obávame, či to vyjde, či sa bude každý baviť, či nič nepokazíme, na nikoho nezabudneme.. ale nakoniec, aj keď tam vznikne trapas - na našej s manželom vznikol 🙂 - tak sa na tom následne už len pousmeješ a spomínaš v dobrom. Držím palce! 🙂
delf - ja som po otcovej smrti musela dať preč k cudzím ľuďom 8 - ročného psa, ktorého som vycvičila - lovecký pes. Dôvod bol manžel, ktorý ho proste nechcel v byte. Bola to jedna z najťažších vecí, ktoré som musela urobiť. Skoro som sa rozviedla, nevedela som čo urobiť 😀 Nové šteniatko ten smútok rýchlo vylieči, proste je to tak, všetko má svoj čas.

delf14
10. kvě 2010

ahojkyy o mohli by to být dvojky proč né,ty mají vysoké hcq tím pádem se to ukáže dřív na testu.mačkám vše co mám aby to dopadlo

ahojkyy
10. kvě 2010

delf - no len aby to dopadlo aspon na to jedno v poriadku..
ahojkyy

delf14
10. kvě 2010

musíš věřit,že ano pozitivní myšlení je důležité.ted si frkám až budu na tvém místě tak budu mít taky staženou prdel,teda jestl najdu dvě čárky,hlavě aby se něco urodilo z folikulů

ahojkyy
10. kvě 2010

delf - aj ja som sa bála, či vo folíkoch budú vajíčka. Dr. Daněk mi povedal, že to závisí od toho, nakoľko som hriešna 😀 Proste to neovplyvníš. Určite tam budú.
posielam baby niečo na zasmiatie, aspoň máme istotu, že pri tom pozorovaní sa nedopadneme ako táto holka:

http://www.google.com/imgres?imgurl=http://foto...

ahojkyy
10. kvě 2010

skúšala som ten môj odkaz otvoriť, nejde, tak som to stiahla a pripojila ako obrázok. Tak kuknite 😀

ahojkyy
10. kvě 2010

volalo sa to: OH, JA JSEM TĚHOTNÁ! 😀

petulke
10. kvě 2010

Ahoj holky. tak máme víkend za sebou. Moje čárečka sílí a sílí jen koukněte na album a co vy?
už se dlouho neozvala garp!
OPU 1.5. at počítam jak počítám, příjde mi, že dneškem vstupuji do 5 tt. a většina z vás taky! Některé už jsou déle že jo? 😉

petulke
10. kvě 2010

já se spletla opu 26.4. , et 1.5.

petulke
10. kvě 2010

😅

ahojkyy
10. kvě 2010

čau petulke, rovnako zosilnela a hlavne bola už hneď v limite. Kukala som na Tvoj fotoblok, trošku si ma zmiatla, ťažko mi porovnávať s mojou čiarkou 🙂 mám iný test a vypadá to inak. Myslíš, že to oki dopadne? Kedy ideš na krv?
Ja v piatok, už sa neviem dočkať, ako to dopadne.
ahojkyy

ahojkyy
10. kvě 2010

musím to aj ja nafotiť a hodiť sem, nech porovnáme 🙂

petulke
10. kvě 2010

na krev jdu 13.5 ale pro vysledek musim volat az nasledujici den v 11.oo, to budou nervíky 😒

petulke
10. kvě 2010

ok to by bylo super 😀

ahojkyy
10. kvě 2010

to už sú nervíky teraz a čakať do druhého dňa.. ci pána. Tak ja pôjdem ráno do 9ej, výsledok by mal byť do 15.00, tak snáď nám to dobre dopadne 🙂 ešte tu máme fazde, zatiaľ nemá pozitívny test, ale myslím, že to môže byť skoro, tak snáď sa pridá. ET mala asi rovnako ako my.. ahojkyy

petulke
10. kvě 2010

a kdy jde na krev, nevíš? Možná jí krev, řekne na čem je. ALe pokud nedostala ms, tak by měla být, taky těhu.

ahojkyy
10. kvě 2010

myslím, že bola na ET presne ako my, len jej zavádzali len jedno embryjko. Však ona napísmenkuje, predpokladám, že tiež niekedy ku koncu týždňa.
myslíš, že máme dvojičky, keď máme + tehotenské testy a fazde nie? 😀 😀 😀