IVF, duben 2010

garp776
16. bře 2010

ahoj holky,
mám za sebou 2 neúspěšné IUI pokusy, takže jdu snad v průběhu dubna na své první IVF. MM má azoospermii, takže máme vždy dárce. Pokud by jste se chtěly přidat se svými zkušenostmi, názory..budu moc ráda.

dasty79
24. čer 2010

Kučera - taky vypadá dobře 🙂

liny
24. čer 2010

Nakonec je dobře,že KET bude až v červenci,protože kdyby byl příští týden jak by původně vycházelo bojím se,že bych to nezvládla. Jsem psychicky i fyzicky moc unavená a Akča mi to moc neusnadňuje. Už aby to bylo za námi.

liny
24. čer 2010

dasty na kontrolu jedeme zítra v 9h, včera do 18h byla na kapačkách na veterině pod dozorem. Jako je celkově o moc lepší, jen to papání mi dělá starosti. Třeba je to u ní bude chtít čas. Navíc je po injekcích antibiotik a různých multivitamínů tak jestli to taky nedělá paseku. Doktorka mě ujistila,že bude přes den spinkat aby nabrala sílu tak jsem jela do práce a po 3 hoďkách ji pojedu kontrolovat což bude v 12:30 a pak snad budu moct ještě kolem 15:30 a v 18h už končím.

liny
24. čer 2010

všem děkuji za podporu 🙂 dala bych fotku Akči do blogu,ale myslím,že tam nezůstane uložená...

ahojkyy
24. čer 2010

marmar - samý nemčinár 😀 ani mňa nebavilo učiť, viackrát som to skúšala, ale s mojou introvertnou povahou mi tie detiská nejak nesadli..
lenča, dasty - nie, zatiaľ nezvraciam. Tou kontrolou ako by seklo a koniec.. dúfam, že je všetko ok. Už si zase nahováram 🙂
dasty - nepotrebuje jesť, lebo jej napichli infúziu, tak necíti hlad. To je normál. Starosti by som si robila, ak by nejedla nič viac dní za sebou bez kapačiek, takto je to ok, z nej neubúda, žije z tekutého 🙂

ahojkyy
24. čer 2010

joj, sorry, to posledné patrilo Tebe, liny. sorry 🙂

liny
24. čer 2010

ahojkyy díky 🙂 zítra jdeme na kontrolu tak se poradím s doktorkou, pokud by tedy dnes nic nespapala.

ahojkyy
24. čer 2010

liny - neboj, to jej pár dní vydrží. Ak si bola niekedy na infúziách, spomeň si na to, tiež by do Teba moc toho nešlo 🙂

lenca78
24. čer 2010

@liny tak jak je liny pejskovi? Uz basti piskoty nebo jeste ne? Kdyby jeste nebastila, neboj se, doktorka nam rika, ze pes vydrzi klidne dva dny bez zradla a vubec mu to neublizi. Asi je proste oblbnuta z narkozy a ma treb avyzivu z kapacek. Neboj se, psi se z toho vetsinou vylizou, rychleji jak lide 🙂 Ty bys taky treba nemela na nic chut, kdybys byla po operaci. Tak ji dej jeste cas, zitra n akontrole se uvidi. Drzim palce

lenca78
24. čer 2010

ostatni moc zdravim, dneska jsem byla cely den na jednani a jsem trochu grogy 🙂 A taky jsem byla poprve na tehu cviceni. Domluvila jsem se v pondeli s doktorkou, ze to vyzkousim a ona nic proti nemela. Tak mam za sebou prvni hodinu, bylo to pro me hodne narocne 🙂 Vsechno mi ted boli, krome bricha 🙂) Ale mam super pocit z toho, ze jsem se hybala, uz me hodne bolela zada.

Jinak je mi lip 🙂 Uz zacinam i vic jist, tak se ted zase bojim, ze priberu a budu za chvili jak matrona. Jo a taky uz jsem se prihlasila do porodnice - vyhrala Bulovka, je to nejbliz a zas tolik lidi tam rodit nechce, tak s eda v pohode prihlasit 🙂

ahojkyy
25. čer 2010

@lenca78 - ahoj, tak to sú pre mňa nové, zaujímavé, informácie. Čo takéto cvičenia obnášajú - tj od kedy sa hlavne odporúčajú a čo ste robili?
A tá pôrodnica? Ja som myslela, že sa môžeš prihlásiť až od 14. týždňa - nie je to skoro? Čo od Teba k tomu žiadali - tehu knižku a pod.? dík a sorry za kopu otázok 🙂

ahojkyy

delf14
25. čer 2010

ahojky holky.za chvilku razím na kontrolu,držte pesticky prosím ať je vše v pořadku.mám trému a moc se bojím. 😨

ahojkyy
25. čer 2010

@delf14 - dobre to dopadne, držím palce! 🙂 Uvidíš, aká budeš rada, daj si pustiť to srdiečko ako bije cez reprák, je to nádherný pocit 🙂

78marcela
25. čer 2010

@delf14 Držím pěsti, bude to v pořádku, uvidíš.

dasty79
25. čer 2010

Ahoj všem 🙂

delf - myslím na tebe 🙂 a držíííííííííííííím palečky 🙂 ať je vše ok 🙂 🙂 🙂 🙂

ahojkyy
25. čer 2010

čaute baby, dnes nás je tu kopa 🙂

liny
25. čer 2010

Ahoj holky,
delf myslím na Tebe a držím pěstičky 🙂

Tak bafanovi už je lépe, večer papala kuř.maso a ráno si taky trochu dala sem tam už sní i nějakou tu granulku,ale spíš ji teda ožužlá a vyplivne. No musím tomu dát čas, sama doktroka říkala,že na to jak vážné to bylo tak si teď vede moc dobře. No a ta dírka v pupíku je prý podkožní a je dobře,že ji to vytéká a nehromadí se to tam. Tak nezbyde nic jiného než čekat až to přejde. Ve středu další kontrola tak doufám,že už tam půjdeme víc z vesela. 🙂

Lenčo normálně piškoty milovala a klidně by se přerazila jen aby pro ně doběhla co nejdříve a teď si ho z ruky vezme,ale hned vyplivne. Dneska ji to trochu rozmočím v mlíku jestli to bude papat.Ale zas nevím zda je teď dobré mléko když má to zažívání tak rozhašené. Chuděra bude ještě dostávat na průjem smektu.

lenca78
25. čer 2010

@ahojkyy ahoj ahojkyy - jasne, ptej se.
porodnice je vetsinou 14+0 - nebo tak to aspon maji u Apolinare, musis se tam dostavit presne na ted den. A pak jsem nahodou nasla, ze bulovka to ma uz od 12.tydne, zadny presny den. Tak jsem se proste nahlasila tam. Mne to je stejne jedno, nebude se mi libit zadna porodnice, protoze se porodu priserne bojim 🙂 Ale ta bulovka proste byla na prihlaseni v pohode. Musis mit ale tu tehu prukazku.
A na cviceni jsem se domluvila s doktorkou pri pondelni kontrole, ze bych rada chodila. Jeji sestra primo z ordinace takto cvici jednou tydne v dolnich chabrech (praha 8) a bylo to spis takove protahovani. Ale na zada super. Aspon mam pocit, ze neco delam. Tak to zkusim jeste pristi tyden, pak tam 3 tydny nejsou a pak jdu na kontrolu a tam se zase domluvim, jestli muzu pokracovat ve cviceni dal.

lenca78
25. čer 2010

@delf14 taky drzim palce a tesim se na fotecku 🙂)

lenca78
25. čer 2010

@liny to je dobre, ze uz trochu zere. Jeste me napadlo, zkus ji ty granule trochu namocit ve vode, budou mekci a lip se ji budou kousat. Mléko bych radsi nedavala, je agresivni, nedela dobre ani me 🙂
Neboj se, sama doktorka rikala, jak vypada dobre. Ted uz to bude jen lepsi.

liny
25. čer 2010

haloo delf tak jak jsi dopadla?

liny
25. čer 2010

lenčo jj to je dobrý nápad :o)

delf14
25. čer 2010

ahojky holky dnes toho bylo hodně jste hodné,že jste a mě mysleli takže kontrola ok prcek je jen jeden teda máme 1cm o fotečku jsem neříkala až příště.

delf14
25. čer 2010

no zítra asi nebudu uvidím azíme už na dovču tak týden tu nebudu tak se mi tu kráně opatrujte jasné 😝

dasty79
25. čer 2010

dasty - velká gratulace k 1 mimískovi 🙂 To je dobře, že je vše ok!
Tak si užij dovču a pěkně odpočívej a vrať se nám 🙂

dasty79
25. čer 2010

liny - to je dobře, že bafanovi už je lépe 😵 To je určitě i tobě lépe 😉

delf14
25. čer 2010

ahojky dasty 😉

ahojkyy
27. čer 2010

ahojky baby, pekné ráno a peknú nedeľu! 🙂

petulke
27. čer 2010

ahoj holky já vám taky přeju krásný nedělní den! Já odjela v pátek na sobotu k Petrovému taťkovi. A uvidíme co naplánujeme na dnešek. 😵 jinak moje oblibená jistá osoba, už dokonce napsala komentář k mýmu blogu, konkrétně, co pořídíme na bobíska. už mě zase pomalu stoupá tlak. 😒 Já už asi nebudu mít od ní nikdy klid 😠

lenca78
27. čer 2010

@delf14 gratuluju k jednomu mimcu 🙂
holky, vy me v tech dvojcatech snad nechate jedinou 🙂

jinak ja jen na rychlo zdravim, jsem nemocna, cely vikend jsem mela horecku pres 38,5, zitra musim sehnat nejakou doktrorku. tak doufam, ze je vse v poradku a ze se miminum nic nestane :( mejte se, pak napisu