IVF, duben 2010

garp776
16. bře 2010

ahoj holky,
mám za sebou 2 neúspěšné IUI pokusy, takže jdu snad v průběhu dubna na své první IVF. MM má azoospermii, takže máme vždy dárce. Pokud by jste se chtěly přidat se svými zkušenostmi, názory..budu moc ráda.

liny
30. čer 2010

petulke jj koupelny 😵 navrhování kopelen je moje práce 😉 , já jsem brunetka

lenca78
30. čer 2010

@liny ty jo liny, ty jsi kocka
@petulke ty samozrejme taky, peto 🙂

tak ja jdu kuchtit ty testoviny, v nasi super samosce na navsi nemeli ani maslo 🙂 tak nakonec budou testoviny se strouhanym syrem nasucho 🙂) to bude mnamka. Zlata zavodka 🙂 zatim se mejte hezky

liny
30. čer 2010

lenco díky však já Tobě skládala obdiv já po problité noci bych nevyloudila ani náznak úsměvu a nenalíčená vypadám jak vyvoraná myš narozdíl od Tebe 😵 . Tak pěkně kuchti já budu mít asi rohlík a polévku do hrníčku a to až po 15h. Tak pappa a dobrou chuť

petulke
30. čer 2010

@ahojkyy kdepak jsi???

lenca78
30. čer 2010

holky, tak jsem snedla ten svuj "obed", no hruza.
Jo a moc dekuju za pochvaleni satu, uvidime, jake v nich budu mit bricho. Ted se mi zda, ze mi za tento tyden docela narostlo a uz jsem 1 kg pribrala. Uz zvracim jen parkrat do tydne, to je velky uspech🙂 Jo a taky uz vysazuju utrogestan a estrofem, do patku jsem bez leku.

Petulke - to by byla sranda, kdybyste se taky vzali jeste pred narozenim mimca . Ja se nikdy vdavat nechtela, ale kdyz me pritel pozadal o ruku, tak jsem nemohla rict ne 🙂)

liny
30. čer 2010

lenčo no tak to je paráda,že budeš bez léků 😵 a už budeš fotit týden po týdnu jak rostete?

petulke
30. čer 2010

Leni já se taky nechci, ale asi kvuli mimi budem muset, aby to moc po těch úřadech nebylo složité, že mimi bude mít jine přijmeni než já

liny
30. čer 2010

petulke v kolik zítra jedete na kontrolu?

lenca78
30. čer 2010

@liny neboj, fotit budu. Tedka kdyz se vyfotim, tak to vypada jak velky spek. No ono mi asi pod tim spekem narostlo trochu bricho a ten spek to vytlacilo ven. Tak je to spis takovy usmevny 🙂)

lenca78
30. čer 2010

@petulke mas pravdu, kvuli detem j eto lepsi. Ja jsem si vzdycky myslela, jaka je manzelstvi blbost. Ale pak se pritel vymlatil na lyzich, odvezli ho do spitalu a mne nerekli nic, jenom tchyni. Tak jsem si uvedomila, ze v nasem state to porad na mnoha mistech bez snatku nefunguje...

petulke
30. čer 2010

jsem objednaná na 7,30, týjo, ono už je to zítra. ☹ Bojím, bojím,že tam nebude! 😢 Já budu fotit taky ale v něčem oblečená nebo vtom těhu pásu. Já jsem docela stydlivka se fotit nahatá. Holky už jste vyděly nabídku v tchibu? Mají tam skvělé věci pro mrnouse, škoda, že ještě nevíme pohlaví! Jestli zítra dopadne vše ok, pujdu si tam udělat radost a koupím ty těhu pásy a možná tu podprdu. 🙂
http://www.tchibo.cz/is-bin/INTERSHOP.enfinity/...

petulke
30. čer 2010

Jojo Leni to je opravdu strašný v tomhle tom! Taky mě to štve! Že jako maželka máš větší šance než když řekneš přítelkyně!

liny
30. čer 2010

Petulke věřím,že bude miminko naprosto v pořádku uvidíš 🙂

petulke
30. čer 2010

kromě toho mýho papání, jestli se tomu tak dá říct 😀 , to vubec nepocituji!

liny
30. čer 2010

petulke tak ráno budu držet pěsti to budu zrovna vstávat do práce 🙂 , holky já Vám tak závidím, že už vybíráte věcičky atd... porostou Vám bříška a bude Vám to moc slušet (prý bývá žena v těhu nejkrásnější) a budete se pořád culit,protože budete šťastné 😵 . Někdy mám takové nutkání jít ke kartářce, já na to nikdy nevěřila,ale kamarádka měa¨la dobrou zkušenost a celkem vše odpovídalo.

liny
30. čer 2010

třeba by mi něco napověděla abych nebyla ze všeho tak smutná, jediné co mě teď těší je,že se bafan z toho hrozného stavu dostala tak rychle a je to v pořádku. Dnešní kontrola proběhla na jedničku, stehy jsou vyndané a už tam nemusíme.

petulke
30. čer 2010

děkuji Linuš,, já byla taky v březnu u kartářky, a nato, že to byla cizí osoba, která mě vůbec nezná, mi řekla o mě a mém příteli docela zajimavé věci. Předpovídá, vždycky na rok No A zajímavé bylo, když jsem se ptala na práci, tak mi řekla, že tam práci nevidí, že jsem doma s miminkem 😵

petulke
30. čer 2010

Tak to je super novinka! hihi, že je vpořádku.

liny
30. čer 2010

petulke nj něco na těch kartářkách bude 🙂 až budu mít čas tak tam asi zajedu,protože mě to čím dál víc hlodá v hlavince.

lenca78
30. čer 2010

@petulke neboj, bude v poradku, uvidis. ty moje ted prezili horeckiy, stres v praci a zatim se drzi. Ja se ted porad utesuju, ze vypadnout nemuzou (uz jsou na to moc velci) a kdyby byl problem, tak si toho snad vsimneme, ne? Takze kdyz te nic neboli, nepicha, nekrvacis, tak je to v poradku 🙂
tesim se na tvou fotecku zitra

lenca78
30. čer 2010

@liny no vidis, jak se z toho dostala. To je moc dobre. Ta moje zase vyuzila toho, ze jsem spala a vecpala se ke me na gauc. Tak jsem se ted probudila objimajic tohoto naseho psa 🙂 Vubec o tom nevim.

petulke
30. čer 2010

Leni děkuji, mám strach aby mu nepřestalo srdíčko tlouct a nevzdál to! ☹ Vím, že už vypadnout nemůžou, už mají přece i kostíky! 😵 Každým týdnem študuji co se dějě a co se vyvýji. 😵 Jen to srdíčko! 😖 Snad bude vše ok! Zítra určo pošlu fotečku i fotečku průkajdy!
@ahojkyy !!!! Kdepak jsi???

marmar79
30. čer 2010

Ahoj holky! Tak jsem dnes byla na UTZ, ale nedopadla jsem zrovna moc dobře. Doktor si nebyl jistý, zda je tam srdíčko, takže jdu zítra na do nemocnice na velký UTZ, který buď jeho domněnky potvrdí nebo vyvrátí. Jsem z toho hoooodně špatná. Možná se s Vámi v této kolonce loučím, ale díky za dosavadní podporu. My už na další IVF nepůjdeme, já na to nemám sílu a mražáčky taky nemáme. Tak se mějte, zítra dám ještě vědět. Pa. M.

ahojkyy
30. čer 2010

čaute baby. Tak sorry, až teraz som sa sem dostala. Ráno sme skladali podlahu, teda chlapi, dala som manželovi podmienku, že chcem mať dokončený byt, kým príde miminko a sľuby sa predsa musia dodržať tak sa chudáčik snaží 🙂 😀
O 12ej sme mali kontrolu. UTZ nerobila Dr., vraj až o týždeň v Gennete, teraz by to bolo zbytočne. Len mi prezrela maternicu a vraj sliznica je oki, tak sa nemám báť - včera som opäť totiž večer trošku zašpinila. Dr. tvrdí, že je to po IVF normál. Takže normál len tlak, moč, krv, cyt. som mala pred IVF takže rovnako nerobila, no a následne 8.7. NT v Gennete a u Dr. sa uvidíme až 2.8. Čo je krásne, dostala som tehu preukážku, je to dosť veľké, nosíte to všade so sebou?? Ale nevadí, ak sa musí, hlásim sa teda ako oficiálna tehulka 🙂

@petulke - všetko bude oki, tak sa konečne prestanme báť, sme proste tehotné 😉
@marmar79 - nie je to určite nič príjemné, ale nebaľ to, uvidíš, čo Ti povedia, možno sa srdiečko uvidí až v 10. tt.. ja som ho mala koncom 9eho - začiatkom 10eho.. rieš to, keď to bude isté. Držím palečky 🙂

@liny - super 🙂

petulke
30. čer 2010

ahojkyy hned jsem klidnější i to , že jsi vlastně i ty s malým prdolkou vpořádku.

petulke
1. črc 2010

No kdepak jste??? Halo? Já už od jedné nespím, nemohla jsem spát! Ve tři mě popadl hlad, a tak se chystám to dohnat. Kontrola proběhla vpořádku, uf! 😵 Pustil mi opět srdíčko, měří 5,2 cm a TP dle utz je 11.1.2011 😅 Dostala jsem průkajdu a boxík!

liny
1. črc 2010

petulke no to je supééééér gratuluji k TP 😵

liny
1. črc 2010

ahojkyy další s TP no to se nám to tu krásně množí 😵 gratulace všem nastávajícím maminkám a držím pěstičky

liny
1. črc 2010

marmar drž se je to těžké, třeba to nakonoc dopadne dobře a budeš tady častěji 🙂

liny
1. črc 2010

petulke ta fotka je naprosto úžasná 🙂