IVF, duben 2010

garp776
16. bře 2010

ahoj holky,
mám za sebou 2 neúspěšné IUI pokusy, takže jdu snad v průběhu dubna na své první IVF. MM má azoospermii, takže máme vždy dárce. Pokud by jste se chtěly přidat se svými zkušenostmi, názory..budu moc ráda.

petulke
6. pro 2010

@ahojkyy no tak to ti gratuluji, konečně regulérně doma. i když teda jen na 28 týdnů. my jsme tedy o víkendu peknuly, tedy abych přiznala, tak peknul Petr a já jen dělala ty věci okolo, jako třeeba mazala marmeládou nebo obalovala v cukru. Je moc hodnej že mi takhle moc pomáhá. já dneska dala prát látkové pleny, to je asi skoro předposlední věc co je potřeba vyprat. jinak pak už jen ložní povlečení do postýlky. Jinak už bych to taky chtěla mít z krku, stím bříškem to je na prd. ☹

delf14
6. pro 2010

hele holky echte si číslo v profilu at víte kdyby náhodou něco tak podat zzprávu 😀 a nebo napsat do IP adresy
jinak ahojky

ahojkyy
6. pro 2010

posielam Vám všetkým IP 🙂

delf14
6. pro 2010

😉

ahojkyy
6. pro 2010

@petulke - no, tak ja prať budem asi až budúci týždeň, nejak sa k tomu nedostanem.
A manžel už sa pýtal na koláčky, tak asi predsa len budem musieť piecť. Sú to naše prvé Vianoce osamote, tak nech sú pekné 🙂

ahojkyy
6. pro 2010

@delf14 jak sa máš?

delf14
6. pro 2010

ale jo jde to děkuj za optání ted jsme byli nmocní tak kája musela být 14 dní doma no hrůza jinak vše už je nakoupené na vánoce a ted už jen pomohu s cukovím babičce a je to ted ve čtvrtek mám kurz o kojení tak jsem zvědavá jaké to bude.a co ty?

petulke
6. pro 2010

@delf14 no jsme si říkali delf, kdepak se potuluješ, že se tady ani neukážeš, 😠 Ale jelikož jsi měla Káju nemocnou,tak to všechno omlouvá 😵 Ty Delfíku budeš chodit na kurz kojeni? Když už máš jedno dítě zasebou? Japato? A Kdepak se takové kurzy dají sehnat? No uvidíme co mi zítra řekne mudr. To bude u něho poslední kontrola

ahojkyy
6. pro 2010

@delf14 - 🙂 tak ja som prvý dník mimo práce. Zatiaľ sa priznám nemám nič vypraté a vyžehlené na mimčo, ale teraz zútulňujem kúštiček byt a chatujem 😀 no a k tým veciam sa chystám budúci týždeň. K Vianociam mi tiež nejaké veci chýbajú, ale majú nám priniesť novú chladničku, dnes, tak ju rýchlo doplním 🙂 takže neviem, kde mi hlava stojí, ale zase nevládzem vkuse.. takže takto striedavo, u pc a v bytíku sa motám..

Baby, myslíte, že lenca rodí???

petulke
6. pro 2010

@ahojkyy já myslím, že už to má zasebou 😵

ahojkyy
6. pro 2010

@petulke 🙂 no super. Závidím a som zvedavá, či sú malé i s ňou v poriadku, ok.
Musíme si dať vedieť, keď budeme rodiť, takto nás nechať v neistote 🙂

delf14
6. pro 2010

@petulke no to jsou kurzy od porodnice víš jsou tři první o kojení druhá je prohlídka porodky a vše kolm porodu a třetí je resustýtace miminka kdyby něco a popovídání s anesteziologem,no právě první mám a taky jsem nekojila nešlo mi to tak ted jsem zvědavá zda se dozvím proč,v čem jsem dělala chybu.
no lenča už asi porodila si myslím a nebo leží v nemocnici už

petulke
6. pro 2010

vid? taky si říkám co sní doopravdy je a jestli je v pořádku. Ale nevím jak to bude u mě. neboť Petr má v umyslu mi vzít telefon abych byla v klidu a nikdo mě po porodě neotravoval, a prý že by chtěl sám obvolat rodinu z mého telefonu. tak v nejhorším případě, kdyby to tak opravdu chtěl zrealizovat, tak mu řeknu aby dal vědět sem na konika nebo ti poslal sms 😉

petulke
6. pro 2010

@delf14 tak já se na to poptám sveho doktora asi otom něco bude vědět. No snad ještě není pozdě začít z kurzama teprve až teď ☹

delf14
6. pro 2010

@petulke no mě to bylo jedno po porodě jestli mmě bude někdo otravovat spíš jsem byla ráda,že mají zájem 😅 a když nikdo nepsal tak jsem psala já 😠 🙂

delf14
6. pro 2010

@petulke záleží jak je dělají u vás v porodnici,kde budeš rodit?

petulke
6. pro 2010

@delf14 no prvni termin 11.1 a druhy 18.1, no nakonec asi v Mostě

delf14
6. pro 2010

tak jukni jestli nemají na stránkách něco o předporodním kurzu 😖

ahojkyy
7. pro 2010

pekné ránko, delf, petulke aj stratená lenca 🙂

petulke
7. pro 2010

ahoj holky, tak já se pomalu začnu připravovat na kontrolu, dnes nás čekají o pul 12 ozvičky, tak snad to všechno dobře dopadne 😎

delf14
7. pro 2010

@petulke jasně že to dobře dopadne uvidíš,teda uslyíš 😅 jinak dobré ráno přeji 😉

ahojkyy
7. pro 2010

@petulke - držím palečky, ja mám ozvy až 16eho.. Zajtra posledný kontrolný ultrazvuk.
Podaj určite správičku, ako si dopadla 🙂

petulke
7. pro 2010

tak jsem zpět, no ozvičky jsem poslouchala asi 20 minut, a Anička né a né se probrat, tak pan doktor na ní ze spoda do bříška nahlas zavolal, hálo osobo, probud se!!! a neuvěříte holky, ona se opravdu probrala a začala tam sebou mrskat. 😵 No a pohyby jsou zatím bez kontrakcí dělohy. Jinak nic nového výška dělohy je 31 a další kontrola už v nemocnici 21.12.

delf14
7. pro 2010

@petulke supr ,že jsou ozvy ok mě tenkrát sestra hýbala břichem sem tam a kája nic prostě měla asi pořádný spánek 😅

ahojkyy
7. pro 2010

super, petulke, že ozvy dopali oki. Tiež čakám, že ma už ten nešťastný gynekológ preradí do nemocnice, uvidíme, čo mi povie budúci týždeň. Ja idem zajtra na ultrazvuk, myslíte, že Michalko podrástol? Môj pupok teda áno!
😀
dnes som zase jazdila, baby, to je samovražda.. hlavne po tých bočných uličkách, Evrópska je samozrejme v pohode, len upchatá. Jak vždy..

Lenca? Kde si stále????

ahojkyy

delf14
7. pro 2010

já bych řekla že lenča už je v porodce určo bud se jí už narodili nebo má komplikae a musí ležet radši no snad se nám brzo ozve
tak jsem jukla do průkazky a já mám petule pupek 31 už ted ch jo já budu mít obříka ach jo to bude porod to bude hrůza ☹ to si užiju fakt,proč nemůžu ít nějakého drobka ☹ 😒

lenca78
7. pro 2010

Ahoj holky, tak uz jsem maminkou. Mame dve holcicky, Zuzanka 1,8kg a Stepanka 2,3kg, narodily se 34+3 v patek 3.12.2010. Jsou na JIP. Mne dnes pustili, nejsem jeste dnes moc v pohode, jen co se ze vseho vzpamatuju, napisu. Do vanoc je ale asi mit doma nebudeme 😢

lenca78
7. pro 2010

Jeste fotecka - vlevo Zuzanka a vpravo Stepanka 😀 Hezky nam je na Bulovce dopecou a my si je pak konecne budeme moci vzit domu.

delf14
7. pro 2010

@lenca78 velká gratulka a hodně zdravíčka holčičkám přejeme a tobě brzké zotavení,třeba je budete mít do vánoc doma třeba se jim krásně povede a budou přibírat

delf14
7. pro 2010

@lenca78 takže už jsi oficko maminka gratulka velká neboj holky to zvládnou a jak říkáš oni se tam dopečou a budete je mít doma co tatínek je pyšnej?!