IVF, duben 2010

garp776
16. bře 2010

ahoj holky,
mám za sebou 2 neúspěšné IUI pokusy, takže jdu snad v průběhu dubna na své první IVF. MM má azoospermii, takže máme vždy dárce. Pokud by jste se chtěly přidat se svými zkušenostmi, názory..budu moc ráda.

petulke
13. pro 2010

no tak uvidíme kolik bude mít to tvoje mimčo 😉

petulke
14. pro 2010

delfíku tak dej vědět jak jsi dopadla na utz!!! 😉

delf14
14. pro 2010

@petulke jj dám už se těším a zároven i obavy mám no uvidíme.

delf14
14. pro 2010

taak vše dopadlo blbě ale totálně jsem s nervama na pochodu pak se ozvu

petulke
14. pro 2010

@delf14 jejda tak copak se stalo? to musíš přece napísat, nemůžeš mě nechat takhle napnutou! Snad nepujdeš taky už rodit předčasně ☹

delf14
14. pro 2010

@petulke do nemocnice nejdu ale nemohu ted psát mám slzy v očích až to přejdu a nebudu bulet napíšu víc slibuji

petulke
14. pro 2010

@delf14 ☹ uf, to je mi lito!!! Až budeš v pořádku, tak písni!!! Mám strach! ☹ ☹ ☹

delf14
15. pro 2010

@petulke ahojky,no už jsem se trochu zklidnila to víš horony dělají své 😖 takže mimi je ok jenže je problém v tom že ted hodně narostlo a to dost měla bych být 31+4 a podle měření utz jsem 34+5 takže dnes 35tt a má 2475g takže je to obřík dnes jsem byla na tom testu cukr z krve a na výsledky jsem si měla zavolat zítra doktorce no ale ukecala jsem sestřičku zda bych si mohla zavolat odpoledne prý jo snad to bude,tak odpoledna zavolám a jestli se pokáže cukrovka tak jsem v pr.... ☹ ☹

petulke
15. pro 2010

@delf14 jáj , tak já se zlekla jaká tragedie se nestala, no tak budeš držet dietku, kdyby se potvrdila těhu cukrovka. a když né, tak je potom divné, že tolik narostla. to je opravdu hodně. to mě doktor řekl ve 32 tt že má 2 kg což je váha o týden staršího miminka. ale kdoví co bude v uterý na kontrole, třeba taky vyrostla hodně. a řekli ti, že ti mění i TP? Mě totiž nakonec dr řekl, že ta váha, nemění TP spíš at počítám stím, že se narodí větší, ale kdo ví, třeba to je špatně spočítané a nakonec opravdu porodíme dřív než máme , a nebudeme se muset tlačit 5 kg obříky, 😒 To by se mi opravdu nechtělo 😠

delf14
15. pro 2010

@petulke no posunula to na 20.1.temín ale jen v tom okénku kde se zaznamenal výsledky z utz

delf14
15. pro 2010

@petulke no ona to je tragédie když vyroste najednou tolik to je divné a hlavně to bude děsné rodit vždyt jsem drobek dá se říct 😖

petulke
15. pro 2010

psala jsem si s ahojkyy, mam te moc pozdravovat a přeje aby všechno dopadlo dobře. jí kontroluji a monitoruji 2x denně, zatím je prý vše při starém. Vubec ji to nezavidim porad lezet v nemocnici

delf14
15. pro 2010

@petulke chudinka no alespon je vše v pořádku a to je dobře tak až jí budeš psát tak jí pozdravuj prosím. 😉 a že děkuji moc,zítra až budu vědět výsledky toho cukru tak ti dám vědět hned.

petulke
15. pro 2010

neboj třeba ti to mimčo vytáhnou císařem, kdyby bylo moc obrovské ☹

delf14
15. pro 2010

když císař moc nechci když jsem viděla ty ženský jak tam chodí po císaři tak já byla o proti nim rybyčka 😀

petulke
16. pro 2010

@delf14 nu, tak jaké byly vysledky?

delf14
16. pro 2010

špatné

delf14
16. pro 2010

mám prokázanou cukrovku a zítra klušu do poradny ach jo u nás prostě nejde nic normálně nejdřív nemohu otěhotnět a ted zas tohle ☹

petulke
16. pro 2010

a co se bude dít v poradne jeste asi nevis, co?
@delf14

petulke
16. pro 2010

@delf14 neboj, snad to nakonec všechno dobře dopadne!

delf14
16. pro 2010

to nevím co se bude dít,budu mít dietu a já nevím co no jsem z toho vedle 😒

petulke
16. pro 2010

@delf14 ok, tak dej potom vědět co je noveho, a jestli to nějak ovlivní mimčo, aby to taky nechytlo ☹ Je zajimave, ze se to ukazalo az ted, já myslela ze kdyz se to neprokáze vtom 27 tt,tak uz nás nemuze postihnout. Sama jsem ztoho v šoku, jak se to mohlo stát!!! Budu čekat, co napíšeš, jak to bude probíhat a co tě dál čeká a jestli to může dostat i mimčo, to by bylo asi špatný ☹ a raději ani na to nepomyslet!

delf14
16. pro 2010

@petulke jo jo dám vědět jak jsem dopadla v poradně,ach jo.

delf14
17. pro 2010

@petulke ahojky ak jsem byla v poradně doktor koukal na ty hodnoty a říkal,že to je v pořádku jen fakt nepatrně zvýšené a že dietu nepotřebuji ale prý omezit sladké jo akorát se mu nelíbylo že mám málo krvinek takže chudokrevnost,napsal mi na to prážky

petulke
17. pro 2010

@delf14 jůůů, no vidíš to!!! 😵 😵 😵 , no hold porodíš asi větší miminko!!! ale já ho mám taky velké než má být podle tabulek. příští uterý budu 36 tt a čeká mě poradna v nemocnici a co teď čeká tebe? snad tě ještě nebudou posílat ted častěji na ten hnusnej test. 😠

delf14
18. pro 2010

@petulke ty jak jsi byla na tom cukru nevíš už jaké jsi měla hodnoty?docela by mě to zajímalo,co bude nevím,na kontrolu jdu 31.12.tak se snad něco dozvím jediné co mě zajímá,je podle jakého datumu se budou řídit zda podle tohodle utz a nebo furt podle prvního datumu porodu 😖 o je snad jediné co mě zajímá nyní

petulke
18. pro 2010

nalačno 4,4 a po 2 hodinách 5,7, delfíku, semnou už je to hrozné, dneska jsem byla celé dopoledne jako mrtvá, bolely mě všechny klouby, od prstu po zápěstí, kotníky, a začaly nové bolesti nějakého prdelního kloubu, asi je to ten kýčelní, ale je to strašné, dneska jsem šla ven se odpoledne projít, a už neudělám normální dlouhý krok, musím chodit po malých kručkách nebo mě strašně chytne bolesti pánve. Už je to strašné nedá se to vydržet. 😢

delf14
18. pro 2010

@petulke jé tak to jsi měla pěkné teda ty hodnoty.no jo jdeme do finiše a bude hůř ale už jen chvilku neboj a než se naděješ budeš mít drobka u sebe 😉

petulke
18. pro 2010

no a ty jsi teda měla jaké ty hodnoty?

delf14
18. pro 2010

já měla na lačno 5,1 po hodině 9,7 a za další hodinu 7,3