IVF, duben 2010

garp776
16. bře 2010

ahoj holky,
mám za sebou 2 neúspěšné IUI pokusy, takže jdu snad v průběhu dubna na své první IVF. MM má azoospermii, takže máme vždy dárce. Pokud by jste se chtěly přidat se svými zkušenostmi, názory..budu moc ráda.

ahojkyy
14. kvě 2010

liny - nemyslím, len možno sa potrebuje rozdeliť o radosť s bližšími ľuďmi a potom príde aj na nás 🙂 samozrejme sa ozve a určite bude oki!

liny
14. kvě 2010

ahojkyy přesně jak píšeš 😀

ahojkyy
14. kvě 2010

petulde? Ty chceš, aby som tu zošalela, že sa EšTE NIEčO MôžE STAť??? Však tu s liny čakáme jak na zjavenie! 😀

liny
14. kvě 2010

jsem napnutá jak kšandy...

ahojkyy
14. kvě 2010

tak ja som sa aj naobedovala a nič.. tak neviem.. snáď je to ok.

liny
14. kvě 2010

joj no vidíš ono už je dost hodin a já na oběd zapomněla v tom shonu, tak to dnes asi oželím něco málo tu mám tak do 18h vydržím

ahojkyy
14. kvě 2010

oki, príď potom aj ku mne vyžehliť, mám celý kôš 😀

liny
14. kvě 2010

ahojkyy no klidně když mi pustíš nějaký pěkný film tak u žehlení vydržím 😀

ahojkyy
14. kvě 2010

😀 klidne, aj dva filmy. Žehlenie neznášam..

liny
14. kvě 2010

jééé tak to já budu raději uklízet a žehlit než stát u plotny....

ahojkyy
14. kvě 2010

varí sa to predsa samo 🙂 stačí to postaviť na platňu 😉 ale žehlenie, to mi zaberie vždy celý "filmový" večer, je mi horúco, nechce sa mi a mám xy dôvodov nevyžehliť tú košelu, kým sa manžel na ňu neopýta, lebo si ju chce práve obliecť 😀
hrozná som, viem 🙂
ahojkyy

ahojkyy
14. kvě 2010

petulke nam dava.. ty jo.. liny? musím odísť mimo net, nehodíš mi do IP mobilné číslo, nech Vám viem napísmenkovať, ako som dopadla s testom?

ahojkyy
14. kvě 2010

ak odídem, s najväčšou pravdepodobnosťou prídem až zajtra doobedu k netu..

liny
14. kvě 2010

ahojkyy máš to tam 🙂 jako moje číslo 🙂 a držím pěstičky

liny
14. kvě 2010

petulke doufám,že jsi ok a opravdu jen nemáš čas nám napsat....

ahojkyy
14. kvě 2010

ok, tak ja idem. Mám spojenie na liny, tak Vám dá vedieť. Tak pekný - upršaný 😀 - zvyšok dňa. Napísmenkujem Vám. Držte sa!

ahojkyy

petulke
14. kvě 2010

tak si mě hned zavolali do ordinace. už jsem doma. hcg je 994, a ty bolesti mám ztoho, že se rozvýjí hyperstimulák ☹ a musím se přelít vodou denně přes tři litry a cpát do sebe bílkoviny. mám pry očekávat že zítra a během víkendu se to ještě zhorší. 😒 ALe popřáli, že se to asi koněčně povedlo. sice na utz, ještě nic neviděla, jen jak mám max. zvětšené vaječníky. další ko ve čtvrtek gde u uvidí váčky 😉 😉 😀

tulik1
14. kvě 2010

petulke: tak super, to moc gratuluju, hodne pij, mela jsem ho taky a opravdu se to da prepit .... 😉

petulke
14. kvě 2010

tulik děkuji

petulke
14. kvě 2010

jejda holky já vás dočetla, to jste si dělali takové starosti, ☹ to mě mrzí, já totiž musela hned šupajdit k mudr. jen jsem se zmínila o bolestech. 😒

liny
14. kvě 2010

petulke tak to si mi ulevilo už jsem to psala i ahojkyy ta teď jde volat na výsledky 🙂 . HCG je super tak ať se dobře vyvíjí a ve čtvrtek už tam něco najdou 🙂

liny
14. kvě 2010

tak te'd psala ahojkyy,že výsledky bude mít až zítra, nestihli je převést do PC..... to je síla,že takhle člověka napínat o další den ☹

liny
14. kvě 2010

pro petulke od ahojkyy : " super 🙂 "

petulke
14. kvě 2010

díky 😉
no já právě taky musela čekat do dneška, když mi ji včera brali.

petulke
14. kvě 2010

správně už by měla mít přes 1000 , když šla dneska na odběr. 😉

liny
14. kvě 2010

to je pravda a jestli to budou dvojčátka tak ještě víc 🙂

dasty79
14. kvě 2010

petulke - gratuluju 🙂 A jak se cítíš?Nějaké příznaky?dej si tt, ať vidíme, jak ti to pěkně naskakuju 😵

liny - díky za odpověď od ahojkyy - takhle jí chudáka napínaj a nás také

dasty79
14. kvě 2010

tulik - přečetla jsem si, co už toho máš za sebou.To teda smekám...

dasty79
14. kvě 2010

Kdepak máme delf?Hlavně se prosím nenervuj na zítra - musíš být v klídku a vše bude v pořádku 😉

petulke
14. kvě 2010

no až na ty hyperstimulační příznaky to jde. a ted uz jsem do sebe nalila 1,5 litru vody tak jeste jednou tolik. je to hrozna drina. Jsem jak žabinec brčálnikovej.
jj, ja taaky proštudýrovala kulika, je to síla!!!