IVF, duben 2010

garp776
16. bře 2010

ahoj holky,
mám za sebou 2 neúspěšné IUI pokusy, takže jdu snad v průběhu dubna na své první IVF. MM má azoospermii, takže máme vždy dárce. Pokud by jste se chtěly přidat se svými zkušenostmi, názory..budu moc ráda.

ahojkyy
27. kvě 2010

delf - tak zájdi do viacerých lekární, keď Ti je to blbé 🙂 aj tak, či Ti vyjde pozitívny alebo nie, budeš ho musieť opakovať a teda ísť znovu kúpiť. Ale je možné, že do zajtrajšieho / napozajtrajšieho dňa na Teba pozabudne 😀 😉

delf14
27. kvě 2010

ahojkyy tak u mě nic takového

petulke
27. kvě 2010

holky budete celých 9 měsicu na neschopence?

ahojkyy
27. kvě 2010

petulke - no, ak to teda vyjde 🙂 až do konca všetko v poriadku 🙂 tak nie. Teda pokiaľ sa nevyskytnú nejaké komplikácie, tak ostanem v práci. Ty ostávaš, ak si pamätám. Tak ale charakter Tvojej práce si to vyžaduje.

ahojkyy
27. kvě 2010

delf - ja som sa len zľakla, lebo v tom letáku píšu: Akonáhle objavíte krv v stolici, liek vysaďte. Teda - nakoľko je to nebezpečné.

delf14
27. kvě 2010

pokud mi to vyjde tak ano 😉

petulke
27. kvě 2010

ahojkyy já jsem v poho. nic takového nepozoruji. zkus si koupit psylium, je to vlaknina na lepší kakání 😀

delf14
27. kvě 2010

jo ahojkyy to ani nevím,že to tam píšou

delf14
27. kvě 2010

tak kakání jo 😀 já teda kyž jsem čekala káju tak jsem měla problém se stolicí furt zácpa

ahojkyy
27. kvě 2010

jojky petulke, ma nehnevaj. Robím do správnej výživy 🙂 to nie je tým. Možno nejaká prasknutá žilka.. len sa to opakuje. Ja so stolicou resp. vyprázdňovaním problém nemám. Ja nechápem tú krv, nikdy som to nemala.

ahojkyy
27. kvě 2010

delf - áno, píšu. Už máš ten test? 😀

ahojkyy
27. kvě 2010

petulke - dáš na fórum zajtra nové foto? Nech viem, čo mám od toho UTZ očakávať 🙂 myslíš, že už budú srdiečka, alebo je to ešte skoro?

dasty79
27. kvě 2010

Já taky papkám prednison 😀

petulke
27. kvě 2010

já začínám nad tím přemýšlet, určitě bych měla úlevy v zaměstnání na všechno. ale zase by ostatní na mě blbě koukali.

dasty79
27. kvě 2010

Petulke - buď doma.Nevím jestli budete chtít další děti, když budete mít dvojčátka - tak budeš třeba těhotná jen 1x - tak si to užívej!!!!a ostatní taky!!!!!

ahojkyy
27. kvě 2010

dasty - moc chutný nie je 😒 😝

ahojkyy
27. kvě 2010

petulke - aké úľavy? Nech to viem využiť? Alebo to platí len u Vás..?

petulke
27. kvě 2010

jestli bude co na utz ☹ , právě když jsem šla na druhý utz, tak jsem taky dr. prosila o fotečku, ale mmísto toho mi dala termín k revizi. ☹

ahojkyy
27. kvě 2010

petulke - bude už biť to srdiečko? 🙂

dasty79
27. kvě 2010

Já ho zas tak nezkoumám.zapiju a je ve mě 😀

ahojkyy
27. kvě 2010

joj, na to ani nemysli, petulke
ak smiem vediet, bola si aj v rovnakom tt? nemysli na to takto

dasty79
27. kvě 2010

petulke - tentokrát to dbře dopadne 🙂 Přeju hodně štěstíčka na zítra 🙂

delf14
27. kvě 2010

ahojkyy tak těhuky mají úlevy co vím nesmí dělat přesčasy a víc už nevím a noční nesmí dělat.až po druhé hodině jedu pro test ještě je čas holky ještě si musím dát utrouš a ležet tak 15 minut a pak vyrazím,ale kdy dorazím nevím.

petulke
27. kvě 2010

ahojkyy - no že bych nemusela chodit každé ráno běhat 3-5km a zúčastňovat se musada a pod. asi bych ani nerozdýchala dát si na pusu plynovou masku, to bych asi zkolabovala, bez vzdoušku., zkus se na to opítat u tebe v práci třeba ti je dají taky 😀 😀 😀

delf14
27. kvě 2010

petule pak hod hned fotečky utz do fotobloku už se těším na prdolky 😀

petulke
27. kvě 2010

ahojkyy. srdiečka už tam možno budú

ahojkyy
27. kvě 2010

petulke - ty jo, tak vy tam teda robíte veci 🙂 mne asi úľavy tu v kancli nedajú, snáď na tie nadčasy.

delf14
27. kvě 2010

to je dobré holkyy mám to tak zítra petule bude mít foto z utz se srdíčkama dasty ta si pojede pro dva bobíšci a já najdu dvě čárky dobře naplánované co?!

ahojkyy
27. kvě 2010

petulke - takže ak nebudú, nemám sa strachovať, len sa proste ešte neukázali, ano?

petulke
27. kvě 2010

jojo nebojte dám, jsem objednaná až na jednu hodinu ☹ to budou nervy 😠