IVF, duben 2010

garp776
16. bře 2010

ahoj holky,
mám za sebou 2 neúspěšné IUI pokusy, takže jdu snad v průběhu dubna na své první IVF. MM má azoospermii, takže máme vždy dárce. Pokud by jste se chtěly přidat se svými zkušenostmi, názory..budu moc ráda.

ahojkyy
31. kvě 2010

delf - to dosť skoro Ti je špatne. Ináč stačí prísť na princíp, ako Ti je oki. Ja kým vstanem, hodím do seba hlt sladkej vody, minerálky alebo džúsu, potom pomaly kofi a následne raňajky. Už dva dni to ako tak funguje, nie je mi tak špatne. Teda - pokiaľ je otvorené okno, nestojím v buse a tak 🙂

ahojkyy
31. kvě 2010

petulke - prosím Ťa, do koľkého tt sa môžu vstrebať? dík.

ahojkyy
31. kvě 2010

baby, tak kde ste všetky???

petulke
31. kvě 2010

ahojte ženy, tak jsem to byla nahlásit v práci, že stále pokračuji na neschopence. jinak se pomalu vubec nechapu, kdyby na utz něco nebylo, tak nevěřím, že jsem těhotná. Skoro nic nepociťuji. ráno mi není špatně, sice mám hrozně citlivý čuchometr, ale není mi jinač vubec nic. ani ty prsa skoro vubec nebolí. Občas si říkám, jestli je vše v pořádku.

ahojkyy
31. kvě 2010

ahoj petulke, to isté, už druhý deň mi je oki 🙂
petulke - indiskrétna otázka.. myslíš, že je sex teraz pre detičky nebezpečný?

petulke
31. kvě 2010

ahojkyy mudr říká že jo, řešíme to jinými metodami 😀

petulke
31. kvě 2010

po uknončení třetího měsíce to můžem z lehka zkusit. se nedočkám ☹

ahojkyy
31. kvě 2010

petulke - 🙂 Jo, to my sme riešili tiež na začiatku, teda okolo 14. dňa po ET, inak bol manžel celý mesiac preč služobne. Ale dnes sa vráti, no a že by som nechcela.. nemôžem povedať. Takže klasicky radšej nie, čo sa týka - poviem to priamo - nášho, ženského orgazmu, to asi tiež môže uškodiť..? Sorry, za otázky, ale neviem z tých žvástov na nete vyjsť a lekár nič nevravel..

ahojkyy
31. kvě 2010

petulke - kde máš foto z UTZ? Na toho 2eho sa trochu bojím.. fakt.

petulke
31. kvě 2010

nevím myslím že orgasmus asi ne, mě nic špatného nedělá. 😀 ale sex by asi nebyl to pravé ořechové, ať je tam tvoje polovička nechá krásně spinkat.

ahojkyy
31. kvě 2010

petulke - 😀 krásne povedané. Takže po 3. mesiaci.. ci bože.. 😝

petulke
31. kvě 2010

utz nemám, protože mudr nešly vyfotit, jeden by chtěl ale s druhým měla problém ho pořádně dostat na monitor. to už jsem tam bolestí zakvikla, jaak doktorka mi stím zajela až moooc hluboko. skoro jsem vylezla bolesti nahoru. tak sna na dalším utz se jí to povede. 🙂

petulke
31. kvě 2010

je to něco nádherného vidět takové červíčky jako z jablíček, jak jim tam blikaji ty srdíčka. to je něco neskutečného. 🙂

ahojkyy
31. kvě 2010

🙂

liny
31. kvě 2010

Ahoj holky přišla jsem Vás pozdravit a popřát štěstíčko 🙂

petulke
31. kvě 2010

děkujem liny, a jak se máš ty? taky Ti přeji hodně štěstíčka do dalšího snažilkování 😉

delf14
31. kvě 2010

ahojky kočky.liny jé ty jsi zavítala supr 😝 už se ti to krátí vid

lenca78
31. kvě 2010

ahoj holky, vsechny zdravim, nejak vas nestiham docitat - mame v praci az moc prace.
Kontrolu mam za sebou, vse ok, srdicka tlucou, oba uz maji 16mm! Nejak mi za tech 10 dni povyrostli (o 1 cm), jestli to pujde takovym tempem, pocitam, ze za tri mesice prasknu 🙂 Ted me ceka za mesic NT screening ve 12 tt - to to leti, neskutecne. Ja snad zacnu verit tomu, ze jsem tehotna...

lenca78
31. kvě 2010

petulke - jak se mas? Kdy jdes znovu na kontrolu?
delf - nevolnosti ti nezavidim, ja je mam ted snad porad. Zacina to byt dost neprijemne, hlavne potrebuju do sebe nacpat cca 12 ruznych leku v ruznych dobach a nevim, ktere z nich ve me vydrzi. Tak ted radsi nejim skoro nic.
liny - ahoj, to je super, ze sem obcas zajdes. Uz to mas za chvili, co?

petulke
31. kvě 2010

ahoj leni a mas utz? jo a gratuluji k obříkum 😀 to jsi asi kolem 9 tt?

petulke
31. kvě 2010

lenca - další kontrolu mám 11.6. posledni kontrola u speciálky pro neplodnost pak mě předá. už máš i prukajdu???

delf14
31. kvě 2010

lenča no páni to to letí.jo jo ty nevolnosti je to děs koupila jsem si ty tablety na evolnost tak jsem zvědavá zda pomůžou,ještě si chci koupit ty lízátka

lenca78
31. kvě 2010

@petulke ty jo, ted jsi je nazvala dobre - obrici 🙂 Prukazku jeste nemam, ale bude za tri tydny, pry abych si stihla vybrat porodnici 🙂) Ja jeste ani nestihla verit tomu, ze jsem tehotna a uz takhle.
fotecku z UTZ mam, ale jen na papiru a nezprovoznila jsem doma scanner. Tak to kdyztak zkusim naskenovat v praci - ale to se bojim, at to nikdo nevidi.

lenca78
31. kvě 2010

@delf14 ja jsem si jeste nic nekoupila, me pomaha cerstvy vzduch a nejist 🙂 Ale pokud ti pomohou, mozna si je koupim taky.

delf14
31. kvě 2010

no uvidím zatím to jde ale přemýšlím,žesi asi vezmu na noc cítím ,že to bude zase stejné jako včera taky mi nebylo dobře a šla jsem spát až ve tři ráno hrůza

delf14
31. kvě 2010

akorát je naprd,že můžeš jen jednu tabletu a nevím jak jedna tableta může pomoci 😀 ale třeba jo

lenca78
31. kvě 2010

@delf14 tak at ti ta tabletka zabere, budu na tebe myslet od zachodove misy 🙂

delf14
31. kvě 2010

😀

petulke
31. kvě 2010

@lenca78 téééda už tak rovnou! vybrat porodnici? Uf!!! 😅 to je nějaký rychlý 😖 moc by jsi néjen mě potěšila fotečkou, určitě, si ji tady dej.

delf14
31. kvě 2010

to jo foto určitě já chci vidět dvojčátka