IVF, duben 2010

garp776
16. bře 2010

ahoj holky,
mám za sebou 2 neúspěšné IUI pokusy, takže jdu snad v průběhu dubna na své první IVF. MM má azoospermii, takže máme vždy dárce. Pokud by jste se chtěly přidat se svými zkušenostmi, názory..budu moc ráda.

ahojkyy
29. čer 2010

@petulke - bolí ťa niekedy brucho? Mňa dnes ráno, taká pichľavá bolesť, dúfam, že sa nič nedeje a miminko je oki..

petulke
29. čer 2010

neboli ☹ vubec nic se neděje, právě, že mi to nahání hrůzu.

petulke
29. čer 2010

praha modřany. jedu tam s přítelem a už se moc těšíme 😵

lenca78
29. čer 2010

@petulke ahoj, no uz se zacinam i trochu bat. Jak mi to rychle utikalo kvuli stresu v praci, tak ted uz toho tolik nemam, priznani jsou hotova a ja se ted zacinam bat 🙂)) No uvidime, co mi reknou, jsem zvedava.

lenca78
29. čer 2010

@ahojkyy me taky obcas boli bricho a nekdy i berou trochu krece. Tak si obcas zobnu magnesium a je hned lepe. Jak mam takovou tu free gynekolozku, co nic neresi, tak ta mi rikala, ze bricho me bolet muze, ze to nevadi - ze to ted boli kazdou druhou tehotnou a je to zpusobeno napinanim nejakych vazu, na kterych visi deloha (ci co, ja si to nepamatuju). Varovala me jen pred intenzivnima stalyma krecema a krvacenim (spineni taky ok ). Tak pokud to nemas, neboj se. Ja uz se taky tak moc nebojim.

lenca78
29. čer 2010

@petulke jedes na ten screening i s pritelem ? To je hezke. Ja jsem sveho pritele taky lanarila, ale neuspela jsem. On jednak nesnasi nemocnice a jednak byl se mnou u doktora pri prvnim pokusu o ivf - byl dat sperma a ja jsem hned ten den mela kontrolu. A nejak moc psychicky nezvadl ten ultrazvuk - rekl mi, ze je to ponizujici a ze to uz videt nikdy nechce :( Tak ho do toho nutit nebudu. Podiva se holt na mimina az skutecna po porodu.

petulke
29. čer 2010

@lenca78 vkolik tam pádíš?

lenca78
29. čer 2010

@petulke mam tam byt na 11, jeste ale musim odnest priznani na financak a reditel ma nejakou poradu, doufam, ze do pul hodky skonci. A potom jedu k obvodacce pro neschopenku a nikdo me tu do konce tydne neuvidi 🙂

jo a petulke, vsimla jsem si, ze z CARu uz mam dopredu dane riziko Downa, je 1/740 (asi to pocitaji z veku). Ty uz to taky vis? To mi prijde jako docela vysoka pravdepodobnost. Ale holt uz nejsem nejmladsi.

petulke
29. čer 2010

@lenca78 oni to připočítavají možná i ktěm dvojčatům, ne? Ale neboj, slyšela jsem, že pokud NT výjde dobře z triplů si dělat hlavu nemusíš, a právě ještě víc, když máš dvojčátka, vždycky jim to prý vyjde zkreslené. Důležité je aby NT dopadl dobře 😉 Budu na tebe myslet a držet palečky 😵

ahojkyy
29. čer 2010

@lenca78 - ano, je to na prepúšťacej správe, ale nebrala by som to ako relevantné. Dôležité je NT, daj vedieť, ako si dopadla 🙂

lenca78
29. čer 2010

holky, dekuju mockrat. Porad jsem jeste tady :(. Reditel se nekde flaka, ja to snad zase nestihnu, ach jo :(.
Ale co, pujdu na NT a pak kdyztak vypadnu jeste jednou na financak. Budu mit takove male litani.

petulke
29. čer 2010

petulke
29. čer 2010

ach jo, to si snad ani nezasloužíš! pojd na PN 😉

ivuscha
29. čer 2010

Ahojky vcera to dopadlo dobre jsou tam dvojcatka a uz maji kazdy skoro dva centimetry Lenco jsme Gennetacky ale uz nas odkazali na meho gynekologa akorat tam pujdu na screening jinak uz ne. Drzim Ti vsechny palce at je to dnes vsechno v pohode a testy jsou dobe 🙂

ivuscha
29. čer 2010

Jsem se prepsala at mas vse v poradku

ahojkyy
29. čer 2010

@ivuscha - mňa z Gennetu poslali ku gynekológovi po poslednej kontrole, tj 10+4, samozrejme, ešte na NT tam pôjdem, o týždeň.

@lenca78 - zvládneš to 🙂 dnes to nejak dotiahni ku koncu a zajtra už budeš PN 🙂

petulke
29. čer 2010

jejda já jsem tak nervozní, 😖 Leni jak jsi dopadla? Jak to probíhalo?

lenca78
29. čer 2010

ahoj holky
tak jsem tu a rychle vam teda napisu. Zdrzela jsem se jednak na financaku a pak u obvodacky a od zitra jsem doma na neschopence 🙂 Je to uzasny pocit, valim se v posteli a jim nanuka 🙂)
Jinak vse v poradku, obe mimina jsou ok, slysela jsem jejich srdicka, pak kontrolovala MUDr spoustu veci, kterym jsem nerozumnela, ukazovala mi treba zaludek a mocovy mechyr, no ja tam videla velky kulovy. Poznala jsem jen hlavu u jednoho. Nevidela jsem tam ani nohy ani ruce 🙂) Druhy mimino bylo nejak blbe natoceny, tak z toho nebyla nadsena ani ona. Ale vysledek je NEGATIVNI. HURAA!!!
JInak zadne video ani fotecku nemam, nic mi nenabizela a to co mi ukazovala, na tom jsem nepoznala vubec nic, tak jsem si ani o fotku nerekla. Reknu si az sve gynekolozce, dava mi fotku vzdycky a zadarmo. Tady to bylo jak na bezicim pasu, do 10 min jsem byla venku.

petulke
29. čer 2010

leni super zpráva, gratuluji! 😵 To je škoda že nemáš nic na památku. Ty jseš taková naše průkopnice 😵 , všechno jako první odzkoušíš a my ostatní se už jen za tebou vláčíme 😀 , ale aspon víme co nás čeká apod. Kdy máš kontrolu u své doktorky? Jsem strašně ráda, že to dopadlo dobře!!!

petulke
29. čer 2010

a na jak dlouho jsis vzala PN? až do mateřské?

lenca78
29. čer 2010

@petulke diky moc za drzeni palcu 🙂 no oni ty obrazky byly fakt osklive, nic tam nebylo videt, tak jsem ani zadny nechtela. Jinak PN mam do patku 🙂

petulke
29. čer 2010

jenom? Leni to přijdeš o hodně peněz, to se ti nemůže vyplatit. To jsis raději měla vzít volno!

lenca78
29. čer 2010

ja vim, jenze my mame moc prace, ted mi nikdo volno neda :( tak neschopnost
jo a kontrolu mam 19.7.

liny
29. čer 2010

Lenčo tak to je paráda :o) jen ať vše vychází 😵

liny
29. čer 2010

Já sem vždy jen tak na očko nakouknu , v práci toho mám moc ☹ ,ale aspoň budou lepší penízky na další pokusy 😎 . Už v práci nejsem 9hodin,ale 12náct,doma večer padám na čumák,že ani nemám sílu zapnout noťas a napsat Vám.

petulke
29. čer 2010

@liny bodejť v takovém horku! Jaké další pokusy? Snad pokus ne? A uvidíš to už vyjde!

lenca78
29. čer 2010

@liny moc děkuju Liny. A neboj, ted uz ti to vyjde, verim v to 🙂

liny
30. čer 2010

ahoj holky

myslím,že i tento měsíc budu mít smůlu,protože mrška se už hlásí a zřejmě se dostaví dřív ☹ a dle mého tušení vyjde 9DC na příští vík a to v Caru nejsou mají ten příští týden dovču. Takže už mi to začíná trochu lést na mozek, dnes bych se na to všechno nejraději vyprdla, vždyť mám jen samé zklamání.Jak mám myslet pozitivně když se mi nedostavují žádná pozitiva aby mě nakoply na lepší vlnu.

petulke
30. čer 2010

ahoj Liny, do kdy tam mají dovolenou? Musíš být vklidu, jestli to nestihneš teď, tak si počkáš na další cyklus. Třeba to tak má být! Určitě to možná bude i lepší, kvůli počasí. Teď si ho Liny užívej plnými doušky, protože potom po trasféru, budeš muset mít klid, stranit se sluníčku a pod. Budeš mít strach skočit do vody, aby jsi náhodou nechytla nějakou nemoc, raději si to zatím užívej! Jo a hodně pij vodu, aby jsis vyčistila krvičku pro mimíska! 😉

petulke
30. čer 2010

ahojkyy teď nevím máš tu kontrolu mít dneska nebo v pátek! Myslím, že mi to nějak utkvělo v hlavě, jeden den ode mě, a teď nevím jestli dřív nebo později.