IVF, duben 2010

garp776
16. bře 2010

ahoj holky,
mám za sebou 2 neúspěšné IUI pokusy, takže jdu snad v průběhu dubna na své první IVF. MM má azoospermii, takže máme vždy dárce. Pokud by jste se chtěly přidat se svými zkušenostmi, názory..budu moc ráda.

liny
30. čer 2010

petulke jj piju víc než předtím,já vím možná to tak má být,ale člověk stále doufá a pak když se to zase něčím zkomplikuje tak je to k vzteku. V Caru mají celý příští týden dovču. Tobě držím pěsti na zítřejší kontrolu 🙂 . S tím bazénem máš recht je to o strach.

lenca78
30. čer 2010

@liny Liny, to je mi lito, to je pech. Ale treba se jeste trochu opozdi, ne? Tolik bych ti to uz ted prala.
Jinak jestli te to aspon trochu potesi, tak i ja mam den blbec. Ted jsem se dozvedela, ze obe kapely objednane na svatbu nedorazi ..... Pry nemuzou. Ja jsem tak nastvana, ze se to ani neda popsat. Pozvanky rozeslane, spousta lidi prijede a my tam pak budeme sedet a nudit se v tichu? Doufala jsem, ze diky kapele se tak trochu zabavime. Bez kapely to je naprd :(

petulke
30. čer 2010

Leni ještě si nám neřekla ani ten termín, kdy se budete brát? Kdybych nebyla těhule, tak se nabídnu se svým přítelem. On nádherně hraje na kytaru a krásně zpívá a já jsem se občas kněmu přidala, když jsem měla vínečko! Ale bez vínečka nemám odvahu. Už kolikrát jsme tak hráli na narozeninách apod. A ani na netu nemůžeš nikoho sehnat?

petulke
30. čer 2010

Liny třeba se ti to opozdí! Škoda, že my takové věci nemůžeme ovlivnit,co?

lenca78
30. čer 2010

@petulke jeee petulke, ted bych klidne i napsala, skoda ze jsi tehu, ale ja ti to hrozne moc preju, takze si uzivej ty tehotenske starosti a hlavne zadne vinko 🙂)
no nejak nic sehnat nemuzu. Termin mame 14.8. a spousta kapel uz ma proste pres leto plno. Ja jen nechapu, jak nam to muzou odrict. A oni klidne proste jen vrati zalohu a nazdar. Vyreseno. Nic nam nedluzi, jenze ted nemame na svatbe nikoho ... Ach jo. No jeste by nam mohla vypadnout ta hostina a uz se vdavat nechci 🙂
ale saty uz mam vybrane - tehotenske 🙂

petulke
30. čer 2010

@lenca78 Leni a dáš si je do blogu abych mohla shlednout? Protože moji polovičku napadlo, že by jsme i tu svatbu mohli stihnout než se prdous narodi! 🤐 Ale nevim, nevim, takhle narychlo a s pupíkem něco nahánět, tak si to nedokážu představit. 😅 Ale uvidíme, jak se nakonec rozhodnem. Máme ještě takový problém, že já pocházím ze severní moravy a on z usteckého kraje, tak nevím jak by se ta rodina sešrotila a kde! Nebo by jsme se vzali jen my dva a svědci a bylo by! 😎

lenca78
30. čer 2010

@petulke no jasne, ze je sem dam. Pockej, mrknu jak je velka fotka, kdyztak to nejak zmensim a prilozim🙂 Jinak pritel je ze severnich cech a ja z jihozapadnich. Napred jsem mysleli, ze udelame svatbu u Prahy, ale nakonec je to u me v rodnem meste. A je to vlstne super, pro me pribuzne ubytovani zajistovat nemusim, oni si lehnout u sebe doma nebo na chatkach a zajistujeme jen pro pritelovo rodinu. I tak to bude sila, mame pozvano 140 lidi!!! Doufam, ze tak 40 nedorazi 🙂

petulke
30. čer 2010

Leni, tak to bude nějaká královská svatba! Tolika lidí! To musí stát asi majlant! Uf! To nám teď přišly papíry na odkup bytu, tak ho máme odkoupit za 72 tis., zkusím se zeptat va spořitelně, kde mám stavebko, které za dva roky končí, jestli by to nějak nešlo vyřídit!

liny
30. čer 2010

No uvidíme holky co bude,ale kdybych mohla tak to zašpuntuji a odšpuntuji až příští týden 😀 .,tedy to mě stejně čeká,ale myslím to trochu jinak..

Lenčo to bude mega svatba 😵 třeba někoho splašíte na poslední chvíli, poptat víc kapel a počkat zda se nezadaří no nebo nevím s tímhle zkušenost nemám. Já těhu nejsem ani vínko by mi nepomohlo a než můj zpěv tak věř,že byste tam raději seděli v tichu 🙂 .

petulke odkoupit byt za 72tis? Šjóva kde,že to bydlíš? Stěhuji se 😉

petulke
30. čer 2010

Linuš, normálka, v Mostě!

lenca78
30. čer 2010

holky, ani mi nemluvte, kolik to bude stat. Nejak se to zvrhlo. Ja mam 22 lidi z rodiny, ale pritel jich pozval snad 60 (jeho mamka je z 5 deti a on chce pozvat na svatbu vsechny bratrance a sestrenice). No uz jsme s ekvuli tomu tak moc pohadali, ze to proste neresim. Holt to bude velka svatba. A pak ja nechci svatbu jen o pribuznych, tak jsem pozvala jeste tak 15 nasich kamaradu a pritel k tomu pridal jeste tak dalsich 40 🙂) No porad doufam ze to zacnou odmitat kvuli dovolene, ale zatim se tak nestalo 🙂)

liny
30. čer 2010

petulke to máte super,že můžete odkoupit za takovou "malou" částku

liny
30. čer 2010

lenčo přítel to bere ve velkém ta svatba za to určo stát bude uvidíš 🙂

lenca78
30. čer 2010

petulke, tak tady je mas. Jsou pro slecny v 8. a 9. mesici, doufam, ze s dvojcaty se tam v tom 5. vejdu. Vyber byl jednoduchy, v Klatovech to byly jedine tehu saty 🙂)

lenca78
30. čer 2010

@petulke ty jo, ja snad taky pujdu do mostu, abychom si mohli poridit lepsi bydleni - na tech nasich 40 metrech se moc nevejdeme uz ted, chci to pak videt s prckama.

A pres Most jezdime, pritel je z Klasterce nad Ohri, ted bydlime na Odolene vode (kousek od Kralup n. Vltavou), takze kdyz jedeme ke tchyni, jezdime pres Most 🙂

liny
30. čer 2010

lenčo však jsou moc pěkné, jednoduché ty jsou nej nej a to jsi ty?

lenca78
30. čer 2010

@liny no ja se toho trochu zacinam desit 🙂) Ale cert to vem, nejak se to snad prezije. No a kdyz se tam ti lidi budou nudit, to je mi lito, treba aspon odjedou a nebudou tam spat. anebo je musime rychle opit 🙂

liny
30. čer 2010

joj jste všechny pěkně daleko.... já jsem z Třebíče

lenca78
30. čer 2010

@liny jojo, to jsem ja - po problite noci, neucesana, nenalicena - ale vytahla me do salonu segra, ze pry saty musime vybrat vcas 🙂)

liny
30. čer 2010

lenčo no super další brunetka 🙂

lenca78
30. čer 2010

@liny a ty mas nekde nejakou fotku liny? vlastne ani nevim jak vypadas. petulke tu ma profilovku, ale ja jsem si ji jeste nepridala.

lenca78
30. čer 2010

holky - budu muset vyrazit na nakup a pak si neco ukuchtit. Byt doma a ne v praci je super, ale ma to jednu nevyhodu - chybi mi tu ta zavodni kantyna. Sice kvalita je takova spis podprumerna, ale je to bez prace! tak ja jdu obhlidnout mistni samosku, tam urcite taky nic nebude a skoncim na testovinach se syrem a maslem - rychle, bez prace a temer bez nadobi 🙂

liny
30. čer 2010

lenčo mám tady v práci jednu fotku s přáteli,ale ta už 2 roky stará

liny
30. čer 2010
liny
30. čer 2010

momentálně mám černoblonďaté vlasy pod lopatky,ale ksichtík zůstal stejný 😀

liny
30. čer 2010

lenčo jj to věřím,ale těstovinky jsou taky dobré 😉 . Já pojedu v 13:30 na kontrolu s bafanem tak se pak dostavím až po 15h, dnes se teda neudřu jako jindy nějak se mi nechce 😎

liny
30. čer 2010

lenčo ale jsi dobrá po problité noci vypadáš i přesto dobře a usměvavě 🙂

petulke
30. čer 2010

já jsem si pár triček a ručníku vyžehlila, tak jsem se odmlčela.
Leni ty šaty jsou fakt užasné! A v srpnu to bříško už možná bude vyčuhovat! 😵 Ale nevím, jestli to na v těch šatičkách pujde ještě vidět. Moc ti to sluší!
Liny nojono, my máme 69 m2, ale jsou to byty k prdu, byty mezi sousedy jsou odděleny normálně betonem,ale , v každém bytu jsou zdi z dřevotřísky, takže hrůza, naštěstí tady moje polovička zrekonstruovala koupelnu, která vubec nevypada na klasickou panelákouvou. Udělal tady rohovou vanu a celou koupelnu vykachlíčkoval a na podlahu dal dlažbu, takže super, I kuchyň tady mam pěknou, taky si stím vyhrál!

petulke
30. čer 2010

Leni, myslím, že díky té svatbě a té hostině, určitě některé restauraci pomůžete.!

petulke
30. čer 2010

Liny a ty jsi ta brunetka nebo blondýnka? 😀