IVF, duben 2010

garp776
16. bře 2010

ahoj holky,
mám za sebou 2 neúspěšné IUI pokusy, takže jdu snad v průběhu dubna na své první IVF. MM má azoospermii, takže máme vždy dárce. Pokud by jste se chtěly přidat se svými zkušenostmi, názory..budu moc ráda.

lenca78
18. zář 2010

@78marcela tak se mi to libi. Drzim palce🙂

lenca78
18. zář 2010

@ahojkyy ja se jdu teda taky zvazit, ale tento tyden mi taky naskocila vaha o cele kilo nahoru :(
ale kdyz ta zmrzka je taaak dobra...

ahojkyy
18. zář 2010

@lenca78 - pozri, čo som našla, ak Ti nevadí, že sú použité, zdá sa mi oki cena, v type sa nevyznám.. https://www.modrykonik.cz/bazar/monitory-dechu-...

ahojkyy
18. zář 2010

@lenca78 - takže váha? 😝

lenca78
18. zář 2010

stridave nam tu jde anejde net :( ach jo
jinak vaha je druhe ach jo. Dnes vecer plus 6 kg .......

lenca78
18. zář 2010

@ahojkyy mrknu na to, jen to necham uz na zitra, diky moc. L

78marcela
19. zář 2010

Tak čárka slábne a opět krvácím. A já si už včera odpoledne byla tak jistá... ☹ ☹ ☹

lenca78
19. zář 2010

@78marcela To je mi lito :(. Ale treba to jeste nic neznamena. Ja skoro zadny rozdil v carkach nevidela, az pak kdyz jsem je porovnala s rozdilem 6 dni. Odpocivej a porad doufej. Dokud nepujdes na krev, stejne neni nic jisteho. Drzim palce. Krvaceni bych se nebala, pokud ustane. Ja jsem ho mela cca dva dny. Potom to preslo samo od sebe.Tak treba to bude i tvuj pripad. Nektere holky si i zaplatily test z krve v prubehu, tak pokud to potrebujes k uklidneni, jdi na to. Chodily treba kazde dva dny aby videly, jestli hcg roste. Nekdo vydrzi netestovat celou dobu, nekdo naopak potrebuje testovat i nekolikrat denne, aby se uklidnil. Rekni si, co je pro tebe lepsi a tak se zarid. Myslim na tebe a drzim palce....

lenca78
19. zář 2010

@ahojkyy tak jsem se zvazila rano na lacno - to se vzdycky vazim k doktorce a uz tak nastvana nejsem. K dnesku mam nahore 4 kila. Ja pres den bezne naberu i dve kila (je to vubec normalni????), asi jak porad piju caje a vodu a neco bastim a pres noc to pak zmizi samo 🙂. 4 kila jsou neco, s cim jsem ochotna se smirit, tech 6 uz bylo hodne, protoze to znamenalo prumerny prirustek 4 kg za 4 tydny.....

petulke
20. zář 2010

ahoj holky, já už mám kočárek! 😵 Byli jsme o víkendu u petrova taťky a tam jejich sousedi chtějí prodat kočárek trojkombinace a navíc plná výbava, co se týče adaptéru na autosedačku a prši pláště, sítky na mouchy, tašky, deštníku, deky apod. mám ho ve fotoblogu ale není červený, ale vínový! A cena??? 8.000 za X Lander, na čtyřech gumových kolečkách s rotačními kolečky a možnosti aretace. Na pohled vypadal jako nepoužívaný 😵
Tak a starrosti o kočárek jsou vyřešené, jupí 😉 😉 😉 Navíc jde kompletně svlíknout a celý vyprat. takže super spokojenost! Je to od lidí kteří jsou čistnotní, takže jsem taky ráda, že to není od nějakých ušmudlaných sociálů, brrr!

petulke
20. zář 2010

marci a jak jsi dopadla dneska s testíkem? 😵

78marcela
20. zář 2010

@petulke ahoj Peti, čárka je stejně slabá jako ta včerejší. S tím, jaká byla 8. den, se to nedá srovnat. Takže jdu ted za chvilku na krev, ale víceméně pro klid duše, at mám pokoj a můžu začít plánovat další pokusy.

delf14
20. zář 2010

taky nakukuji co marci,ach jo to je děs a marci vy máte fakt všechny vyšetření udělané?že je divné,že se chytne a pustí tam musí být háček někde né?!
já jdu dnes vyměnit řidičák a i občanku ikdyž ta mi končí až v listopadu,ale prdím na to když už tam budu vezmu to jedním vrzem

petulke
20. zář 2010

@78marcela to není možný! tomu se mi nechce věřit. 😖

78marcela
20. zář 2010

@delf14 Nemáme asi žádné vyšetření. Brali mi předtím pouze krev na hormonální profil, co si pamatuju a jinak nic.
@petulke no, mě se tomu taky nechce věřit, ale musím, holt ani potřetí se prostě nezadařilo, nedá se nic dělat.

delf14
20. zář 2010

tak než bych šla na další ket tak si ne ch udělat imunologii tam by měli přijít na to proč se to neudrží nech si to udělat marci

delf14
20. zář 2010

tam musí být někde háček v tom

petulke
20. zář 2010

taky bych řekla, že bude problem někde jinde!

78marcela
20. zář 2010

No, uvidím, co mi řeknou, ale samozřejmě chci na nějaké vyšetření, proč se to neudrží.

78marcela
20. zář 2010

Tak hcg je poue 15,3. Takže je to ztracené, na 10. den od KET je to málo.

ahojkyy
20. zář 2010

@petulke - ahoj, tak mi sme tiež cez víkend boli mrknúť na ten firkon twist a vzali sme ho, prekúpený za 6, používaný asi 3/4 roka, baby, takmer ako nový! 🙂 No nám to všetko naraz vychádza 😀 asi aj porodíme naraz 😀 😀
petulke - nebojíš sa ho vyprať? ten náš sa dá tiež, ale sa bojím, že ak to raz zvlečiem a vyperiem, že sa to zrazí.. inak je čistý, pekne sa oňho starali, ale predsa..

ahojkyy

ahojkyy
20. zář 2010

@78marcela - tak do ďalších vyšetrení, hneď sa aj objednaj. Imuno, genetika. Nech viete, v čom je problém. Hlavne, že vieš, že sa to oplodní, aj to je veľké +, niekto sa nedostane ani tam. Možno Ťa imunologicky utlmia - upravia liekmi a pôjde to. Držím palečky 🙂

petulke
20. zář 2010

@ahojkyy oni už ho prali a navic ted už ho naposledy vyprali pro mě. neni totiz z klasické latky, tak ze se srazit nemuze.
no mozna fakt porodime i spolu, hihi všechno spolu děláme, viď? aniž bychom se na něčem domluvili. 😀

@78marcela tak to je opravdu moc málo, tak to mě moc mrzí! Opravdu! ☹

ahojkyy
20. zář 2010

@petulke - ano 🙂 nejaká telepatia 😀 😝
no ani tento nie je z klasickej látky, je to také - čo ja viem čo.. 😝 nepremokavé z vonka, zvnútra asi klasika.. neviem, len som sa nad tým zamyslela, že ak to vyperiem a potom nenatiahnem, tak mám prúser 🙂

ahojkyy
20. zář 2010

@petulke - a farbu máte akú? a ako vypadá? Zaves fotečky, ja náš tiež sfotím 🙂

petulke
20. zář 2010

@ahojkyy je černo vínový, ta barva s profilem nesedí, nebot já ten vinovy na netu nenašla 😉 🙂 😵

petulke
20. zář 2010

@ahojkyy dostala jsem asi 10 nebo 15 látkových plen, a jinak už mám doma 3 balíky jednorázovek: 2x sleep and play 3-6 kg = nebo na to byla akce v albertu, a 1x pampers newborn 2-5 kg, mám ještě dost slevových kuponku na plenky do dm, no postupně nakupuji!

ahojkyy
20. zář 2010

@petulke - no sú to kvalitné páky.. takže asi budem musieť tiež začať, keď niečo v hypráku uvidíme.. a teda si sa rozhodla zväčša pre jednorázovky, ano?

petulke
20. zář 2010

@ahojkyy jj budu používat jednorázovky. ty látkové mám jen jako utěrky a osušky, nebo na ublinkávání!

ahojkyy
20. zář 2010

@petulke - no, je to o dosť drahšie, práve preto nad tým rozmýšľam. Rovnako vraj zvyknú byť na tie lacnejšie plienky - jednorázovky alergie. Tak neviem..