IVF, duben 2010

garp776
16. bře 2010

ahoj holky,
mám za sebou 2 neúspěšné IUI pokusy, takže jdu snad v průběhu dubna na své první IVF. MM má azoospermii, takže máme vždy dárce. Pokud by jste se chtěly přidat se svými zkušenostmi, názory..budu moc ráda.

lenca78
6. říj 2010

Velikost je dobra otazka, zalezi,kdy porodis a jak bude velke miminko🙂 Ja mam tri 50, 5 56 a zbytek vezmu v 62,kdyztak to proste prikoupim po porodu. Ale ja u me ocekavam spis nedonosenatka a mala mimina nez ctyrkilove macky.

petulke
6. říj 2010

@lenca78 leni ty budes mit i 50 obrovskou, moje svagrová porodila v 7 měsíci, a sháněla 46. tvrdí že jí mají v kik!
já mám 2 - 50, 3 - 56, a mnoho od 62

lenca78
7. říj 2010

@petulke no ja ty male velikosti schvalne nenakupuju, at to neprivolam. Ale diky za tip, kdyby to nastalo, tak vim, kam mam bezet 🙂

petulke
7. říj 2010

no ono i ta 50 vypada dobře když se zahrne 😉

lenca78
7. říj 2010

@petulke ja jsem to vse vyprala a vyzehlila a kdyz jsem ty veci slozila, tak uz si vubec nemyslim, ze bych toho mela hodne. Kdyz si predstavim, ze z toho budu satit dve deti, tak to jsou spis takove ubohe hromady 🙂. Ale v Praze je ke konci mesice dvojcatova burza, tak se asi pujdu podivat primo tam a zkusim neco dokoupit. Ja toho nechci mit hodne, ale zase mit jen par bodycek mi prijde taky malo, abych to pak neprala po vecerech a nesusila do rana na radiatoru .)

ahojkyy
7. říj 2010

no, ja mam tiež vacsinou 62y. Pár 56iek, menšie ani jedno.. snáď sa narodí aspoň aké také.. a všetko, snáď okrem dupačiek sa dá vyhrnúť - bodyčka alebo košielky.
ja mám 56u len zavinovačku, hrubší overálik a pár bodyčiek. Zatial nic viac..

ahojkyy
7. říj 2010

ty jo, tak kde ste?? Ja dnes odchádzam na Slovensko, na poslednú návštevu pred veľkým "dňom" :D
tak možno budem absentovať na nete, ale snáď sa dostanem. Tak - najneskôr sa tu hlásim na fóre v utorok 🙂

ahojkyy

petulke
7. říj 2010

@ahojkyy tak dobře dojed a hlavně si to tam uzij! Ještě že to je vlakem, nebo já už se sama na cestu k rodičum na sever. moravu autem necítím. Je fajn že vtom vlaku se můžeš projít

lenca78
7. říj 2010

@ahojkyy taky preju stastnou cestu. Nam zase stavkoval net :(

lenca78
10. říj 2010

ahoj holky, tak se zase hlasim - je to spis zazrak, ze nam funguje net. Uz to beru jako dar zhury 🙂. Nejhorsi na tom je, ze po precteni smlouvy o pristupu na net jsem zjistila, ze klidne mi nemusi jit net klidne 29 dni ze 30 a stejne musim zaplatit plnou cenu.... Jsou to vsechno hrozni vyderaci🙂

A jak se mate vy? Koukam, ze je tu pekne mrtvo. Omluvou je ale krasne pocasi. Ja jdu zitra zase na kontrolu, tak jsem zvedava, co mi reknou. Jinak jsem zacala o vikendu prat pleny, mam jich asi tak 30 - 40. Poslala mi je mamka. Mela pro nas schovanou vybavicku - cejchy a uterky jsem odmitla, ale pleny se mi moc hodi.

A co vy delate? Nakupujete? Ja uz mam takovych veci, ze asi uz skoncim. Kdyz ony ty vecicky jsou tak krasne, to se nakupuje uplne samo.

Mam pro vas takovy dotaz - koupila jsem detsky praci prasek a v tom vse peru. Vim taky, ze by se mely ty vecicky zehlit - urcite ty, co jdou primo na telo, tj. body, overalky apod. Zehli se ale i osusky ci spaci pytle atp? A pleny? Ted na to mam cas, tak to nejak vzdycky vyzehlim, ale az budu poletovat kolem dvou prcku, asi toho casu tolik nebude.

petulke
10. říj 2010

@lenca78 Ahoj Leni, já jsem tady u nás doma měla přes víkend návštěvu, tak jsem taky neměla čas kuknout na net. Jinak jsem slyšela že ten dětský prášek , nevím jaký máš, ale prý lovela, nevypere fleky, ale myslím že na vyprání nových věcí to stačí! A slyšela jsem že by se mělo nechat potom ještě jednou propláchnout. Jsem zvědavá jak zítra dopadneš, v kolik tam jdeš? budu na tebe myslet! zeptej se na tu cerkláž a nebo na na nějaké léky co podporují vývyn plic, teda pokud s na to vzpomeneš, já mám taky vždycky k doktorovi takové otáuky, ale nakonec , když tam jsem tak se zapomenu zeptat 😅 , protože mě úplně nadchne když uvidím tu malou myšpulku 😵

lenca78
10. říj 2010

@petulke Jo tak tu lovelu jsem taky koupila. Na fleky mi nekdo neco doporucil - zapomnela jsem, jak s e to jmenuje, ale mam to nekde v emailu. To je pry super pripravek a muze to byt pouzivano i na pradlo pro deti.
Jinak zitra to mam od 10, ale potom musim jeste na vaclavak, tak dorazim buhvi kdy. A koukam, ze to mame stejne, ja doma mam stovky otazek a u doktorky si zapomenu predepsat leky 🙂 natoz nejake otazky 🙂 Urcite pak napisu, jak to se mnou vypada.

delf14
11. říj 2010

ahojky holky.Měla bych prozbičku méhli by jste hlasovat pro strašidýlko co má naše školka v soutěši přihlášené?!můžes se hlasovat denně z jednoho pc jsme školka mladkov tady je adresa vhttp://halloween-chlumec.cz/soutez-o-nejhezci-s...
tak vás moc prosím zda by jste pomohli my máme doma tři pc tak je oběhnu a budu hlasovat 😀

lenca78
11. říj 2010

@delf14 odhlasováno 🙂

delf14
11. říj 2010

@lenca78 moc děkuji moc moc já vás s tím stejně budu otravovat asi každý den,moc bych jim to přála aby vyháli totiž,ještě ic nikdy nevyhráli proto,chci poprosit všechny koho znám aby pomohli právě.

petulke
11. říj 2010

@delf14 taky jsem hlasovala 😉

petulke
11. říj 2010

Leni ??? tak jak? 😵

delf14
11. říj 2010

@petulke děkuji moc moc moc

lenca78
11. říj 2010

ahoj holky, jsem zpet (jeste jsem si udelala vylet do centra na nakupy🙂. Mimina jsou pekni zrouti, pribraly 1/4 kg za 10 dni!!! Maji 1080 a 970 g, rozdil je pry zatim v limitu. CIpek zustal na 27 mm, hura! A trochu otevrena. Deti jsou jeden prdelkou a druhy napric, pokud se neotoci, tak cisar je 100%. No a ja mam uz 7 kg nahore. Ted to leti, kilco tydne zadny problem :(
Kazpodadne se se mnou moje doktorka pomalu louci. Jdu znova za 3 tydny na posledni ultrazvuk, pak za dalsi dva tydny mi jen nabere krev, udela z toho zpravu a predava do rizikove poradny v porodnici. Uz s tim nechce nic mit. Skoda, takhle doktorka byla fajn.

petulke
11. říj 2010

@lenca78 jůůůů, to jsou super zprávy! Leni jen tak dál a drž se, aby se bobískům u tebe líbilo! 😵 Uz mají kilíčko, supééér 😵 😵 😵

lenca78
11. říj 2010

@petulke no jo, mam v sobe 2 kila deti, kdo by si to byl pomyslel nekdy v dubnu, kdyz jsem si tu psaly pocity po transferu 🙂

petulke
11. říj 2010

@lenca78 to teda, a ty za chvilku ani nemrkneš a budeš je mít u sebe, to my si ještě budeme muset nějaký ten pátek počkat 😖 Jaké máš jména, nevím jestli jsem se už ptala, ale já to zapomněla ☹

delf14
11. říj 2010

@lenca78 jé paráda to je bezva že se jim tak daří

lenca78
11. říj 2010

@petulke Peto, no o jmenech se zatim jen dohadujeme. Manzel totiz nechce zadne z tech nejcastejsich. Tak zatim mame tyto kombinace (ale asi se to jeste zmeni)🙂):

Josef - Frantisek
Stepanka - ?Eliska (je ale moc casta, snad to nebudou dve holky)
Josef - Stepanka

🙂

lenca78
11. říj 2010

@delf14 Delf, no ja jsem rada, ze se jim dari. Tvemu prckovi se urcite taky dari 🙂

petulke
11. říj 2010

😉 krásný, škoda že ti ještě neřekli co máte, tak to musí být těžké v nakupování, jen v neutrálních barvách, co?

delf14
11. říj 2010

jo jo ten můj vyvádí děsně minule si dělal disko o půl noci had jeden

petulke
11. říj 2010

@delf14 tak to já vždycky jak ulehnu tak začne kopat a kroutit se 😉

delf14
11. říj 2010

@petulke to víš hledá si nejlepší místo na spaní 😀

petulke
11. říj 2010

@delf14 taky mi to tak příjde ! Ale je to sranda!