IVF, duben 2010

garp776
16. bře 2010

ahoj holky,
mám za sebou 2 neúspěšné IUI pokusy, takže jdu snad v průběhu dubna na své první IVF. MM má azoospermii, takže máme vždy dárce. Pokud by jste se chtěly přidat se svými zkušenostmi, názory..budu moc ráda.

ahojkyy
26. dub 2010

dík, lenca78. Kedy testuješ? kolko si po ET. Rovnako držím palce, nech to vyjde. 2 je predsa pre transfer akurát, na pôrod stačí jedno, ako hovorí môj Dr. 😀 ahojkyy

dasty79
26. dub 2010

Ahoj kočky.Co nového?

ahojkyy - jak ti je po OPU?????

liny - koukej ve st testnout,jsme zvědavý za tebe 🙂

lenca - ty jsi kolik dní od ET?Buď ráda, že můžeš být doma a odpočívej,ať se mimísek pěkně uhnízdí.
Vlastně u tebe oba dva 🙂 Je krásně, to já bych byla chvilkama venku na zahrádce a chvilku doma četla časáky.....

liny
26. dub 2010

ahojkyy- 9 vajíček je super počet, tak ať se dobře vyvíjejí....dáš si dvě? A jak Ti je?

liny
26. dub 2010

lenčo já myslím,že uhnízdění jak tu už někdo psal je tak 4-5 dní takže koukej být v klídečku ju 🙂

liny
26. dub 2010

dasty no ještě nevím kdy testnu zatím odolávám 😀 a jak se máš?

ahojkyy
26. dub 2010

ahojte holky. Po OPU mi je ok, trošku pobolieva podbruško a chce sa mi spať, ale inak oki.
liny - ja som len čakala, že ich bude viac, ked tam videl tolko folikov.. ale snad to stači, aj tak to už neovplyvnime. Zrejme to zavisi od davok hormonov, kt. človek dostane, ja som na 1. IVF, tak som to mala viac menej skusobne, co sa tykalo davok.
Ak vsetko ok pojde, dam si zaviest dve, to sme rozhodnuti s manzelom.
liny - kolko si uz po?? jak vydrzis netestovat??? sme zvedaveeeeeeeeeeeeee, vsak dasty 😉

liny
26. dub 2010

ahojkyy tak to držím pěsti ať se podaří dát dvě a aspoň další dvě zamrazit 🙂 . Dnes jsem 8mý den po ET a 13 po OPU,ale držím se a test obcházím oklikou 😀 je to ještě brzy. Kdy tam budeš volat? Za dva dny? Po OPU mě druhý den pobolívalo bříško tak aby jsi pak nebyla vyplašená kdyby náhodou. Ty jo tak skládám svůj obdiv,že si necháte dát dvě, já byla posera a nechala jen jedno, říkám si že když je to prvmí IVF a kdyby byl problém jen v neprůchodných vejcovodech tak by se mohlo chytit i to jedno, možná jsem snílek,ale zatím jde vše úplně v pohodě a bez sebemenších komplikací. Já se prostě na dvojčátka necítím...i když vím,že by se to taky nějak zvládlo.

lenca78
26. dub 2010

Ahoj holky, tak jsem byla na prochazce se psem a vzala jsem to pres lekarnu - nakoupila jsem si tehotenske testy (hned 5 ks) 🙂, at mam cim testovat. Liny - jsem uplny opak tebe, budu testit cca od 8. dne 🙂
Dneska jsem teprve druhy den po transferu, ale trochu me poboliva podbrisek - skoro jak na menses. Tak jsem zvedava, co z toho bude. Kdyz se maji uhnizdovat 4-5 dni, tak ja budu na ne hodna a zustanu doma do ctvrtka, v patek uz pujdu do prace. Unudila bych se doma. I kdyz dneska jsem si pustila dva filmy a hned ten den utece raz dva 🙂.

ahojkyy
26. dub 2010

😀 tak v nejhorším sa zbláznim z dvojičiek. Lepšia možnosť, ako sa zblázniť z faktu, že nebudú detičky..
aj ked neviem, čo to so mnou urobí, mam 53 kg aj s botami 😀 dnes som sa pýtala Dr. ake je tam zdravotne riziko atd. pri mne ako s dvojičkami, tvrdí že by to malo byť v pohode..
volať mi majú oni - zajtra, ako sa to vyvíja a následne asi povedia, čo bude ďalej. Transfer bude vo štvrtok, alebo ak to bude ok s vývojom, tak bude PK a posunie sa to na sobotu.
bruško pobolieva, ale zatial je to ok. Akurat ze som sa skoro pozvracala cestou z CAR, mali ste to tiež tak? neviem, či to bolo tlakom, mám nízky, alebo tým teplom, alebo uspaním.. dúfam, že to je ok, teda už mi je lepšie.

ahojkyy
26. dub 2010

lenca - vydrz, stoji to za to! Inac tie filmy nie su az taky zly napad.. dik za tip 😀

liny
26. dub 2010

holky já viděla od minulého pomdělí už 20 filmů 😀 a utíká to, já budu klidně ležet hlavně když nic nezanedbám.
Lenčo to pobolívání bříška jsem měla také a po dvou dnesch to přešlo úplně
Ahojkyy tak to zvracení nevím, jestli Ti nedali větší dávku na uspání.

ahojkyy
26. dub 2010

tak snáď nie, však som ich upozorňovala, že mám 53 kg aj s botami 😀

liny
26. dub 2010

možná jsi to jen hůře snedla no, někdy se to stává. Tak to jsi taky pěkný tintítko jako já mám stejnou váhu.

liny
26. dub 2010

ehm snesla ne snedla 😀

ahojkyy
26. dub 2010

😀 tintítko. niekedy premýšlam, či to nie je tým, ale pribrať, to sa mi ťažko podarí..
baby, nemáte nejaký typ na fakt dobrý hotel, kludný, nemusí byť zábava, ale dobrý tichý hotel a čistá pláž v Grécku? všade čítam také hrozné recenzie.. že už ani nemám chuť ísť..
ahojkyy

liny
26. dub 2010

To znám také se mi nedaří přibrat,asi máme dobré spalování 🙂 . Tak s tím hotelem bohužel neporadím, nemám zkušenosti. My jsme měli jet do Chorvatska,ale zatím jsme to stopli, kdybych byla těhu tak k moři takhle ze začátku by to nebylo dobré. Tak až v zimě někam do tepla když to půjde 🙂

delf14
26. dub 2010

čůs prdi.teda liny ty jsi teda dobrá,že netestí to já být a tvém místě jih mám počůraných 5 😀

delf14
26. dub 2010

tak já bych taky potřebovala přibrat holky přítel říká že vážím 50kg i s postelí 😝

delf14
26. dub 2010

tak já cítím podbříšek tak mrcha snad dorazí jupí 😀 liny ty jsi měla taky ten dlouhej protokol jak já vid pokud jí dostanu ted během dvou dnů to nevadí,když jdu na utz +krev až 4.5?

liny
26. dub 2010

ahoj delf,já byla na krvi 3den a pak až 12den....raději do caru zavolej aby jsi to neprošvihla, nevím jestli Ti budou brát krev kvůli hormonům což asi ano.

liny
27. dub 2010

dobré ráno holky 🙂 jak se Vám dnes daří? Nějaké nivinky?

lenca78
27. dub 2010

Ahoj Liny, ja zadne novinky nemam, ale cekala jsem spis na tebe - jestli jsi uz netestla 🙂 Obdivuju te, ze to tak dlouho vydrzis. Ja bych ted testu mela za sebou uz spoustu.
Jinak Vasi musi vahu vam holky muzu jen zavidet. Klidne vam par kil dam 🙂). Hlavne ted po tech hormonech, ktere uzivam uz pres rok, je to sila, ale co. Utesuju se, ze pak s miminem to snad shodim raz dva.

liny
27. dub 2010

nene ještě jsem netestla pořád čtu všude možně různé články a pořád mi to přijde moc brzy.... http://www.rodina.cz/clanek3831.htm dole je i tabulka

ahojkyy
27. dub 2010

ahojky. Tak ja novinky zatial nemám, majú mi volať z gennetu, ako sa to vyvíja, teda či sa vajíčka oplodnili, ak áno, tak koľko, ako to vyzerá, teda kedy bude ET v prípade úspešnosti. Neviem, či dokážem zdvihnúť telefón.. 😔 snád to bude oki 🙂
ak by ste potrebovali poradit ohladne stravy a pohybu, príjem vs. výdaj, robím v diagnostickom centre, mám Ph.D., poradím, žiadny problém.
liny - v Chor. sme boli minulý rok. Veľa Nemcov.. ale to by sa dalo. Skôr to ubytko nám nevyšlo. Ale otázka - nie je dobré ísť k moru? prečo???
dík
písnem, ked sa mi tí embryológovia z gennetu ozvú, že ich je z 9 životaschopných 9 a všetky sa pýtajú zpátky k maminke 😀

liny
27. dub 2010

ahojkyy rady ohledně pohybu a stravy určitě uvítám 🙂 . Ohledně moře mi to řekla sestřička v Caru,že do 3tího měsíce těhu to nedoporučují...změna klima, velké tepla apod.... Myslíš,že to tak není? Já se nikoho jiného neptala,ale i mamka mi ríkala,že by bylo lepší moře posunout.

Neboj embroušci budou ok držím pěstičky 🙂

ahojkyy
27. dub 2010

ahojky liny. Sama neviem, ked to od Teba čítam, tak to radšej posuniem. Proste som o tom nepočula. Len som si myslela, že Chorvátsko je pomerne blízko, teplota resp. pobyt vonku sa dá prispôsobiť nemusí sa človek pražiť na slnku v pravé poludnie a pobyt pri mori a oddych ti predsa nemôžu uškodiť.. tak neviem. Asi by som neriskla Egypt resp. Grécko a pod. ale Chorvátsko, Taliansko, na Severe mi pripadajú v pohode..

liny
27. dub 2010

Určitě bych neriskovala letět letadlem, sestřičce jsem neřekla kam k moři, možná to Chorvatsko by nebylo až tak na škodu. V pátek dle výsledků se na to poptám.

ahojkyy
27. dub 2010

super, aj ja pozisťujem a napísmenkujem. Idem pracovať, lebo takýmto tempom ma vyhodia skôr, ako otehotniem 😀
zatim, napismenkujem info. ahojkyy

liny
27. dub 2010

oki měj se hezky a dej vědět pa

dasty79
27. dub 2010

Ahoj holky 🙂

liny - tak zítra ráno testneš?Jsme tady napjatý za tebe 😵

Kdo chce pár kil????Hned vám pošlu.Né, že bych byla baculka,ale špíček na břicho je - aspoň bude kam píchat 😀
Ale ráda vám prá kileček rozdám 😀