IVF, duben 2010

garp776
16. bře 2010

ahoj holky,
mám za sebou 2 neúspěšné IUI pokusy, takže jdu snad v průběhu dubna na své první IVF. MM má azoospermii, takže máme vždy dárce. Pokud by jste se chtěly přidat se svými zkušenostmi, názory..budu moc ráda.

lenca78
28. dub 2010

fazde - gratuluju, mas krasnou urodicku. Budes mit i mrazacky, to je super.

fazde
28. dub 2010

Lenco tak to lep! Myslím si, že ti už ten trošek hormonu neuškodí a jestli ti jde o sliznici, tak ať je radši vyšší. 🙂

fazde
28. dub 2010

Lenco díky. No doufám, jestli budou mrazáčci. Já nevím kdy se to má mrazit, abychom to nepropásli, když čekáme na tu sobotu (5. den)

delf14
28. dub 2010

ne né dasty nezačínám prostě po té injekci jak jsem dostala tak za 14 dní mám přijít na tu krev a utz oni jsou asi hormony uspaný uklizený v koutku tou injekcí asi a tak je asi jedno kdy pak začnu píchat klidně až 6dc nevím aspom to je mé vysvětlení nevím.
fazde no paráda to je bezva zpráva.
liny budu držet vše co mám,akorát se to teda dozvím až odpoledne ráno jedeme pryč bohužel tak tvůj výsledek se dozvím pozdě ach jo to mě štve 😖

fazde
28. dub 2010

delf díky moc. Holky dnes musím končit, musím uvolnit internet 🙄
Všem držím pěsti a Liny ať se ráno povede testík 😀

lenca78
28. dub 2010

holky, taky to balim. Kazdopadne zitra na tebe Liny myslim a drzim palce. Ahooj

liny
28. dub 2010

holky mockrát díky je to milé 🙂 i já si jdu lehnout a odpočívat páááá 😵

ahojkyy
29. dub 2010

Čaute baby. Tak som po oslave. Ono také jednoduché odísť nie je, keď ste mimo Prahy :D ale vydržala som, aj cestu spatky, aj som si kus oddýchla. Volali mi z Gennetu, že tých našich 7 miminiek  sa drží. Vraj 3 sú úplne super a 4 trošku za nimi zaostávajú, ale tiež sú ok, nemám sa báť. O jadrách resp. počtoch buniek mi nič nepovedali.. mám sa pýtať?? Bude to sestra vedieť? Jo, a ET je teda v sobotu. Ešte ma budú informovať zajtra ráno, čo a ako, ale transfer v sobotu 
Garp – dnes som 15 DPO, 12 bol odber, ET asi teda 17.
Lenca – hormonami som nabrala 2 kg, zatial som po OPU, uvidim kolko to bude ďalej. Ale je to len voda, merala som si telesne zlozenie, proste nabalujes vodu, je to pri tych hormonoch zrejme normál. Preto tie kalhoty nedopneš 
Fazde – gratulujem. To sme na tom úplne rovnako, ja mám 7, z toho tri sú úplne perfektné a 4 trošičku zaostávajú, ale nemám sa strachovať. ET vraj v sobotu. Kam chodíš?
Mraziť to stačí následne v sobotu, ak budú ostatné, nezavedené, v poriadku, samozrejme 
Liny?????? Más správu?? 😕

garp776
autor
29. dub 2010

ahoj

tak to je fajn, že si si to užila jak se má! Tiše závidím embryjka-jsou to pašáci! 😉 Jinak já už se začínám strašně bát jsem 10DPO, 12 den to obvykle dostanu. Nechápu, jak Liny může být tak klidná 😠

liny
29. dub 2010

Ahjo holky, jj mám zprávu věděla jsem proč test nedělat je totiž negativní. ☹

ahojkyy
29. dub 2010

garp kľud. Ono to nejak dopadnúť musí. už si preto urobila všetko, čo si mohla 🙂
liny - možno je na test skoro, krv ukáže 🙂 ja osobne tým šarlatánskym testom z moči tak úplne neverím. Počkala by som si fakt na krv..

liny
29. dub 2010

ahojkyy jj vydržím do zítřka a uvidíme,ale nějak mám špatné tušení. Všem držím pěstičky ať se mimoušci krásně vyvíjejí 😵 . Já se jdu projít s pejskem na vzduch. Zatím papa

ahojkyy
29. dub 2010

inza - jasne, že máš špatné tušení, keď ti nevyšla //. teraz už na to nemysli, už to neovplyvníš. Urobila si pre to maximum, čo si mohla, predsa 🙂
Uži si toho psíka, tak ti ho závidím 🙂 😉 aj ja idem - pracovať.
zatím, baby.
ahojkyy

ahojkyy
29. dub 2010

pardon - to bolo pre liny 😀
sorrrry

garp776
autor
29. dub 2010

liny... kdy máš termín MS? Já už myslela, že už máš dokonce po něm.. 😔 Není to dobrá zpráva, ale je fakt, že na testu nemusí být nic a v krvi ano...jen se ti hcg začlo vylučovat později..třeba máš HCg 17 a 25cítkovej test ho ještě nechytil..

liny
29. dub 2010

holky já měla mít MS před 6ti dny, třeba je to fakt brzy dnes jsem 11den po ET uvidím zítra dle krve. Ale test jsem měla s citlivostí 10 😒 . Sestra mě taky uklidňuje,že měla 5 testů negativních a ve finále byla těhotná.... uvidíme zítra.

garp776
autor
29. dub 2010

jasně liny..počkej do zítra..6 denní zpoždění už snad něco značí , ne?

liny
29. dub 2010

četla jsem,že po hormonech může mít MS i 4dní zpoždění ..... někdy bych byla raději kdybych toho tolik nečetla na netu.

liny
29. dub 2010

14 dní zpoždění

liny
29. dub 2010

nj člověk je pak tak blbě načatý když je test negativní,ale stejně pořád doufám,že to vyjde.

ahojkyy
29. dub 2010

liny, počkaj si na tú krv. aj ked je fakt, že aj mne m neprišla, kým som nevysadila ultrogestan a potom aj tak meškala. ale nemyslime na to, proste uvidíme z krvi. tak písni 😉

dasty79
29. dub 2010

ahoj holky 🙂

liny - třeba je ještě brzo na ten test.Uvidíš zítra 🙂 Nenervuj se a uvidíš, že bude vše ok 🙂

liny
29. dub 2010

jj holt to sama nezměním, jedu na chvíli do práce nějak nemůžu být sama doma tak se zatím mějte krásně a díky za podporu.

ahojkyy
29. dub 2010

jasné liny. Ja urobím pravý opak 😀
ja idem po akcii domov, vyspať sa, aj tak tu dnes nič neurobím. Tak zase zajtra a píšte, nech mám čo čítať 🙂
ahojkyy

ahojkyy
29. dub 2010

čaute liny, dasty aj ostatné. Pekný deň. ahojkyy

liny
29. dub 2010

Tak mi to nedalo a po příjezdu z práce jsem vytahla test z odpaďáku a našla tam ducha druhé čárky tak třeba to fakt vyjde 😅

ahojkyy
29. dub 2010

jeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeej 🙂 ja som len tak náhodou nakukla, či sa niekto neozval a takáto novinka 🙂 🙂

liny
29. dub 2010

nějak se mi tomu nechtělo věřit a to nutkání se na ten test ještě jednou kouknout bylo silnější tak mám hned lepší náladu a budu doufat,že mi to zítra po odběru krve potvrdí 🙂

delf14
29. dub 2010

ahojky holky.teda liny škoda že tam nic nnebylo,ale zítra se ukáže z testu z krve uvidíš moc držím pěstičky aby to tam bylo,na ducha už nekoukej radši ten se tam objeví pak vždy,na zítra budu držet vše co mám v kolik jdeš na krev a v kolik budou výsledky?

lenca78
30. dub 2010

Liny - no to jsou nervy🙂 Drzim palce na krev a verim, ze tam neco bude🙂 Myslim na tebe. JInak ja bych verila i na ty "duchy".

Jinak holky, mne vam je v praci tak krasne, jako snad nikdy. Vcera za cely den jsem si ani jednou nevzpomnela na IVF a jsem v mnohem vetsi pohode v praci nez doma v klidu 🙂. Pro me bude asi jedine reseni, jak tohle psychicky vydrzet, chodit do prace 🙂) I sefka se divila, proc mam tak vybornou naladu. Kdyby vedela ...