IVF, duben 2010

garp776
16. bře 2010

ahoj holky,
mám za sebou 2 neúspěšné IUI pokusy, takže jdu snad v průběhu dubna na své první IVF. MM má azoospermii, takže máme vždy dárce. Pokud by jste se chtěly přidat se svými zkušenostmi, názory..budu moc ráda.

dasty79
18. kvě 2010

krásné hcg - tak jsi přece těhulka 🙂 To zní hezky,viď?Než snažilka..... 😒

ahojkyy
18. kvě 2010

dasty - no hlavne úplne cudzo 😲 🙂

dasty79
18. kvě 2010

ahojkyy - je to krásný 😵

delf14
18. kvě 2010

tak co dasty pak poreferuj jak dopadla druhá včelička zda taky štípala a ty jdeš ve čtvrtek na utz vid?

dasty79
18. kvě 2010

delf -tak v kolik zítra jedete pro mimísci?A kolik si jich necháš zavést?Jedno, dvě a nebo tři??? 😀
Jo za půl hodky bude druhá včelička...

delf14
18. kvě 2010

tak držím pěstičky at tě nebolí,ráno o půl osmé mám nástup a ET asi v osm dám si dvě je rozhodnuto tři?!no ty jsi éro teda.

dasty79
18. kvě 2010

delf - no když máš takovou krásnou úrodičku 😀 Ne,ale taky bych dala dvě.
Tak to na tebe budu zítra myslet,ať vše dobře dopadne a domluv si ty vycházky.
Tak včelička dnes štípe,ale míň než včera 😵
Na OPU jsi měla svoje pyžamko?Nebo jak to chodí?

delf14
18. kvě 2010

to mi dali motýlka to jak se navlíká na ruce a vzadu máš šnůrky až ted na ET budu mít koili svojí

delf14
18. kvě 2010

to je fajn,že to štípe mín.

dasty79
18. kvě 2010

Na ET budeš mít taky košily?Já myslela,že se to dělá jen na tom křesle,jako když ti dělaj normální běžnou prohlídku ...?

dasty79
18. kvě 2010

Tak se těšíš na zítra, až budš mít mimísci v sobě? 😵

delf14
18. kvě 2010

ne né já se o půl osmé dostavím a půjdu na pokoj tam se převléknu do košile a počkám oni mě odvezou na sál,kvůli čistému prostředí prý a udělá se to jak iui a pak dvě hodiny budu ležet s prdelí nahoru

dasty79
18. kvě 2010

Jo takhle to je 😀 hlavně tu prdel pořádně nahoru,ať se mimísci pořádně zavrtaj.
Nepilas Kontryhelový čaj?Nevíš, jestli se může pít,aby byla pěkná sliznice?

dasty79
18. kvě 2010

delf - tak zítra na tebe budu myslet:Tak buď hlavně v klídečku, ať se mimísci pěkně zavrtají.
Držím pěstičky 😎 zatím pa

delf14
18. kvě 2010

díky dasty kontryhel jsem nepila ale můžeš ho pít tak do té doby nežby jsi šla na ET v tom nevidím problém

lenca78
18. kvě 2010

ahoj holky, dneska vas nejak nestiham, teprve jsem prisla z prace :(
dasty - ja kontryhel piju, doporucila mi ho doktorka prave na rust sliznice, cca 5 dni před transferem jsem zacala popijet a piju dodnes. Ptala jsem se na to sestricky, jestli ho mam pit dal a rikala ze v pohode. Mne pomohl hodne. Mela jsem uz parkrat problemy se sliznici a jenom diky nemu se sliznice v dubnu zlepsila.

lenca78
18. kvě 2010

delf - zitra drzim vsechny palce co mam, tak at se jim u tebe libi

alenta10
18. kvě 2010

Ahoj holky!Tak kontrola za mnou,hormony jsou ok,ale buším do sebe furt 600mg Puregonu a ještě další Cetrotide 0,25 taky večer a ještě něco na výplachy,jo Rosalgin se to jmenuje.Fsh jsem měla 11,3 a sem myslela,že se rozpláču,ale koukala,jsem že tady holky měly i víc a už maj miminka,tak snad to klapne i mě??:o)V pátek další kontrola a snad pondělí 24.5 mi budou odebírat vajíčka?Mám podepsanej souhlas se vším mikromanipulace,prodloužená kultivace,asist.hatching a kryokonzervace,ale to mě bude stáz megabalík!!!!Co mě teda čeká teď???Děkuji a pěkný večer Vám všem alenta

dasty79
19. kvě 2010

Ahoj holky 🙂
Tady nikdo...... ☹

delf - už máš mimísci v sobě 🙂 , tak hodně štěstí,ať se pěkně zakousnou a držej se celých 9měsíců 🙂

dasty79
19. kvě 2010

lenca - v těhu se může kontryhel?Někde jsem četla,že může způsobit potrat 😒

dasty79
19. kvě 2010

alenta - a kolik jsi měla folíků?Tak už tě čeká OPU v po 🙂 Zítra se dozvím já, jak jsem na tom....docela mám nervy ☹
Co to je to FSH????To já vůbec nevím kolik mám?a kolik má být????

delf14
19. kvě 2010

ahojky holky taky už je mám u sebe snad se jim bude líbit kéž by.dasty fsh je hormon který signalizuje o vaječníkách do 10 to je ok,třeba já mám 12,4 už a to je známka,že selhávají vaječníky právě

marmar79
19. kvě 2010

Delf-hezky odpočívej, ať se mimísci uchytí.

Já začínám být s přibývajícími dny trošičku nervózní, jestli konečně po třech letech čekání objevíme // 😕
Snažím se myslet pozitivně, ale někdy mě přepadnou smutné myšlenky. Jinak příznaky žádné zvláštní nepociťuji, občas mě píchne v podbřišku, prsa taky pobolívají, ale jinak nic zvláštního. No uvidím...

delf14
19. kvě 2010

marmar díky já doufám,že tam najdeš vytoužené dvě kdy jsi byla na et mám v to hokej totiž

dasty79
19. kvě 2010

delf - tak to je super 🙂 Určitě se jim bude u tebe líbit.Tak kolik dní máš ležet?a máš vycházky?
mě nikdy nikdo neřekl, kolik mám TSH - to se zjistí z krve?

marmar - kdy budeš testit?

delf14
19. kvě 2010

to se zjistí z hormon.profilu ale asi ho máš dobré to by tě doktor a to upozornil,že je něco špatně.tak dnes budu polehávat a zítra ještě musím do školky pro malou a pak si pro ní přijede babička a já budu vegetit v posteli a zítra na večer pro ní přijede P.to už ebudu ležet jen prostě nebudu nic dělat namáhavého víš.vycházky jsem si nechala napsat,poslala jsem tam P.to víš člověk musí být vychcanej trochu.

marmar79
19. kvě 2010

delf - ahoj. Na ET jsem byla minulý čtvrtek, dnes je to 7 den po ET. Zkoušela jsem test, druhá čárka tam sice byla, ale hoooodně slabá a po delší době. Takže musím ještě vyčkat, řekla bych, že je ještě brzy.

delf14
19. kvě 2010

no ale už to že se objevila je supr no paráda zítra to taky zkusíš testnout?

marmar79
19. kvě 2010

To víš, že to zkusím. Už jsem si nakoupila zásobu testů, připadám si jako blázen. 🙂

delf14
19. kvě 2010

no paráda tak hlavně házej info jak to dopadlo jasné 😉 jsem napnutá jak kšandy,ty máš taky dvě né?