IVF, duben 2010

garp776
16. bře 2010

ahoj holky,
mám za sebou 2 neúspěšné IUI pokusy, takže jdu snad v průběhu dubna na své první IVF. MM má azoospermii, takže máme vždy dárce. Pokud by jste se chtěly přidat se svými zkušenostmi, názory..budu moc ráda.

liny
26. kvě 2010

dasty přesně jak píšeš ať to dělaj jak to dělaj hlavně když to dají na své místo 😀

marmar79
26. kvě 2010

dasty - dnes jsem 13. den od ET.

lenca78
26. kvě 2010

ahoj holky, asi uz jste zase vsechny pryc, tak vas aspon pozdravim.

marmar - velke gratulace, ted se jeste dockat toho ultrazvuku, co? 🙂
delf - drzim palce na zitrejsi testik

delf14
26. kvě 2010

lenca já stále nakukuji 😉

lenca78
26. kvě 2010

delf - tak to je super. jak se mas? a budes testit? nezapomen na ten figl s kosem, mne i liny to vyslo 🙂

delf14
26. kvě 2010

jasně koš je připravený neboj zítra to prubnu asi teda budu muset nebo mě holky ukamenují 😀 ale né hned ráno během dopolede to sfouknu

lenca78
26. kvě 2010

drzim palce, at to vyjde 🙂

ja mam dnes zase blici vecer, tak se asi odeberu do postele a zkusim to zaspat. Mej se hezky

delf14
26. kvě 2010

tak at to přejde lenco a pak že se tomu říká ranní nevolnosti keci,hodně to má večer

dasty79
27. kvě 2010

Ahoj holky.

delf - jsem zvědavá na tvůj testík 🙂 Tak šup, šup, šup - koukej ho počůrat a vyhodit do koše 😀

lenco - ty teda začínáš pěkně trpět, no snad bude brzo líp.A teď seš v kolikátým tt?Jak se to vůbec počítá?

dasty79
27. kvě 2010

marmar - tak to je krásné hcg 🙂 a uvidíš, jak bude stoupat 😵

dasty79
27. kvě 2010

liny -ahoooj holka naše 🙂 S tebou se vždycky minu o chvilku....

petulke
27. kvě 2010

dasty to jsem zvědavá jak dneska dopadneš!
delf - ty nás nenapínej a honem, honem at už víme že jsi taky těhule.
marmar - kdy tě čeká utz?
@lenca78 už blinkáš hodně dlouho?

dasty79
27. kvě 2010

petulke - to já jsem taky zvědavá.....
Jak se počítá v kolikátém jsi tt???Dnes jste s mimískama nějak brzo na nohách, ještě není 11h 😀

ahojkyy
27. kvě 2010

čaute baby 🙂

petulke
27. kvě 2010

ahojkyy - ahoj jak se cítíš?
dasty79 - 😀 nojono, normálně se to počítá od poslední menstruace, ale pozor začínáš 0+0, 0+1, atd a končíš 0+6,potom už máš 1+0. já to měla jinak nebo jsem bya na dlouhém protokolu a posledni ms jsem měla asi před měsícem od OPU, a já bych dnešním dnem měla být v 6+2tt. a ahojkyy určitě taky,viď ahojkyy!

dasty79
27. kvě 2010

ahojky ahojkyy 🙂 Tak ty jsi taky 6+2, jako petulke?

Holky to vám to pěkně naskakuje ty tt 🙂

Tak já se jdu provětrat s bafanem, zatím

petulke
27. kvě 2010

dasty - aby jsi nezapoměla volat?

marmar79
27. kvě 2010

petulke - na UTZ jdu 17.6.

dasty79
27. kvě 2010

Máme už jen 6 bojovníčků....

petulke
27. kvě 2010

dasty a kdy jdete na et? čekáte do zítřka?

petulke
27. kvě 2010

dasty vydrží jen ty nejlepší 😉 a ty ti potom vloží 😉

dasty79
27. kvě 2010

petulke - díky, ale začaly ubejvat nějak moc ☹ Zase mám volat zítra,ale už ráno v 6.30 a pak by se frčelo.
Doufám, že už nebudou takhle rychle ubejvat ☹ Jak jste to měly vy holky?????

dasty79
27. kvě 2010

@delf14 - čekáme na tvůj testík 🙂 Tak nás nenapínej, nebo uvidíš!!!

petulke
27. kvě 2010

dasty - bud v klidu aspon vidiš, že se to vyplácí. tak ti nevloží oplozené embryjka, které by se přestaly v tobě vyvýjet. mě z deseti zbylo 4.
delf - nechává na sebe čekat 😠

dasty79
27. kvě 2010

petulke - moc mě to nejde být v klidu, i když vím, že s tím nic neudělám...Mě jen zaskočilo, že najednou jsou 4 pryč ☹
A jak ti je?Zvracení ještě nedorazilo?

delf - dostaneš na zadek!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

petulke
27. kvě 2010

dasty - ještě nedorazilo. ☹ ale je mi občas nějak blivno. jako na zvracení 😒 dasty, mě do telefonu neříkali, jak na to jsou a jak se vyvýjí. jen mi každý den říkali, zavolejte si zase zíra. a než jsem šla na et, tak si mě pozvali do konzultační místnosti a tam mi řekli jak se to vyvýjelo a jaké do mě vloží, a že dva zamrazí. dasty neboj určitě některé, ty nejsilnější vydrží. 😵

dasty79
27. kvě 2010

petulke - někdo nezvrací vůbec.Co vím od kámošek, tak hodně z nich začalo zvracet kolem 7tt.A bolej tě prsa?a seš unavená?
Mě druhý den po OPU řekli, kolik jich máme a volat další den a včera mě chtěli jen říct, že to je na dobré cestě,ale já chtěla vědět kolik se jich vyvíjí a dnes mě to už řekli.Tak snad aspoň 1 vydrží a bude to pořádnej bojovníček.Taky mám v papírech napsáno, aby jsme se na transfer dostavili půl hodky předtím, že nám vše vysvětlí.

petulke
27. kvě 2010

dasty - nějak extremně nebolí. trošičku, unavená jsem. zítra mě konečně čeká další kontrola, tak jsem zvědavá. 😔
uvidíš určitě nebude jen jeden 😉

dasty79
27. kvě 2010

Tak to budu držet pěstičky na zítřejší kontrolu 😉 aspoń budeš vědět, že je vše v pořádku 😵
Díky petulke

dasty79
27. kvě 2010

Vyhlašuju celostátní pátrání po delf 😕