IVF, duben 2010

garp776
16. bře 2010

ahoj holky,
mám za sebou 2 neúspěšné IUI pokusy, takže jdu snad v průběhu dubna na své první IVF. MM má azoospermii, takže máme vždy dárce. Pokud by jste se chtěly přidat se svými zkušenostmi, názory..budu moc ráda.

marmar79
17. čer 2010

Tak jsem ten profil změnila, ale měl by tam být 7tt, protože jsem dnes 7+0 tt. Ale to je jedno.
Musím se mrknout po nějakých vitamínech. Zatím beru jen listovku, tak bych asi měla něco přidat. Co berete vy?

dasty79
17. čer 2010

@marmar79 - velká gratulace 🙂 To je super, že je mimísek a krásně mu tluče srdíčko 😵 A máš fotečku z utz?

ahojkyy - tak to ti nezávidím, takovou návštěvu a na tolik dní 😒 To tě bude pěkně vyčerpávat se o ně starat!
Jo počkám do po - co dr.

lenco - taky bojuješ se štítnou žlázou?

dasty79
17. čer 2010

marmar - to ti pěkně naskočily ty týdny - paráda 🙂

ahojkyy
17. čer 2010

lenca - tak to je celkom dosť peňazí, ale čo človek neurobí pre miminko, že áno? 🙂
No únava, neviem, či sa manžel so mnou nudí, skôr si pripadám, že som nemožná, proste čo sa týka upratovania, stavu bytu, atď. ... nákupov... a tak. Inak som všetko stíhala, teraz som s drezom plným riadu, so zvyškami večere na stole, 9 hodín večer, s utrogestanom v sebe proste spím 😀

ahojkyy

ahojkyy
17. čer 2010

marmar - ja beriem klasický babyplan. Petulke niečo iné, neviem čo, ona Ti napísmenkuje. Dôležitá je hlavne - podľa mňa - pestrá strava..

ahojkyy
17. čer 2010

kyselinu listovú som brala od ET po tehotenský test. Následne som to zmenila za babyplan calibrum - tak sa to volá presne? 🙂

ahojkyy

marmar79
17. čer 2010

dasty - zdravím. Fotku z UTZ nemám, ono tam skoro nebylo "nic" vidět. Teda aspoň já jsem asi slepá 😀 Hlavně, když to viděla doktorka.

lenca78
17. čer 2010

@marmar79 z toho si nic nedelej, ja jsem na te fotce z utz videla neco teprve minuly tyden. To uz kousek toho vypadalo jako hlavicka, ale kdyby mi to doktorka nerekla, tak to nepoznam 🙂
A uz aspon vidim, v jakem tydnu jsi🙂

lenca78
17. čer 2010

@ahojkyy 🙂 z toho si nic nedelej, ja jsem treba nezehlila uz dva mesice, pritel nema v cem chodit do prace a tricka na doma "recyklujeme" z tech nevyzehlenejch 🙂)) A jinak nas byt je proste v prisernem stavu, jenze ja prijdu z prace domu, musim se natahnout a chvilku si zdrimnout. Pak neco snim, boli me potom bricho, tak zase lezim az do vecera a to pak jdu rovnou do postele. Jesteze aspon chodim do te prace, jinak bych nedelala cele dny vubec nic.

marmar79
17. čer 2010

Tak to joo, já viděla jen světlou tečku, která "blikala". Ale nosím brýle na dálku, tak proto se mi na UTZ asi špatně kouká 🙂 Holt, chce to silnější dioptrie 😝

lenca78
17. čer 2010

@marmar79 ja krome listovky nic jineho neberu, uz tak do sebe cpu spousty leku

marmar79
17. čer 2010

Pro tuto chvíli se loučím, venku je nádherně, tak jdu relaxovat na zahradi. Pa.

lenca78
17. čer 2010

@dasty79 ja bojuju snad se vsim, snizena funkce stitne zlazy (to nasli az ve 30 letech) a z toho neprodukuju zenske hormony. ale v mych letech se s tim uz neda nic delat, tak hormony budu uz porad brat lekove, jak na stitnou tak ty zenske. Jinak mi hrozi osteoporoza a nejake dalsi horsi veci 🙂 Radsi ani nevedet. Jo, byt v prechodu ve 30, aspon vim, co me ceka za obtize, az mi bude 60 🙂

petulke
17. čer 2010

marar - super zpráva a gratuluji, další těhule 😀 😀 😀 , jen tak dál, ať se tady všechny držíme do ledna a některé do unora, anebo nas unorky předstihnou a my lednovky budem přenášet 😀 😀 😀 ,
Já do sebe tlačím femibion, Myslím že je lepší, neb obsahuje i komplexní béčka!
Lenco - zatím mi neříkal kdy přesně , jen že ty výsledky budou součástí screeningu, co budem dělat. další kontrola mě čeká 1.7. kdy se vrátí z dovči a to už mi dá průkajdu 😵 konečně!!! se nemůžu dočkat! 😅 Jo a obřík to opravdu je! Jen aby se stále udržel.
Ty léky ti vubec nezávidím a věřím že to leze nejen do peněz, ale i do postavy. Jojo hormony dělají své,, ale co bychom pro ty mimísky neudělaly, koor, když si tam pěstuješ dva 😀
Ahojkyy - tu návštěvu ti vůbec nezavidím, taky doma mám uklizeno jen aby se neřeklo, že tu je binec, vubec se k ničemu nemužu donutit, na tož se ještě o někoho starat a vyvařovat, kooor, když jsme teď náchylné k určitým smradůůům a výparůům, brrr😖
a copak dneska podniká delf??? snad opět neseká 😨

ahojkyy
17. čer 2010

petulke - Ty vždy prídeš s takým proste úžasným nápadom! Prenášať, jo? 😀

petulke
17. čer 2010

😀

petulke
17. čer 2010

Holky no konečně. zadala jsem si do vyhledávače v seznamu své jmeno a příjmení a už tam nenaskočim že jsem v koníkovi 😵 Jak to??? No snad to nebude jen dočasně ale už napořád ! Jupííí

dasty79
17. čer 2010

Kdepak máme dneska DELF???

A co LINY - jak jsi dopadla u dr.?

liny
17. čer 2010

ahoj holky teda já než Vás dočtu to bude věčnost 🙂
delf moc Ti grartuluji a držím pěstičky ať se druhý mimčo ukáže na další kontrole 😵
marmar tké velká gratulace
dasty řeknu Ti že máš pevné nervy, já už asi vyváděla.... v tomto je moje Car suoer,že mi vezmou krev a do hodiny jsou výsledky, takže se rovnou domluvím i s dr co dál...jinak musíme KET posunout o měsíc,protože slkiznici mám menší a folikul praskne dřív než vyroste sliznice, takže jsem vyfasovala prášky a v půlce července bude KET

liny
17. čer 2010

tak a teď jdu všechno dočíst,předtím jsem to jen přelétla očima abych věděla hned dobré zprávy 😀

delf14
17. čer 2010

ahojky holky jsem tu jé liny to je škoda,tak snad za měsíc bude slizice ta potvora už dobrá.

liny
17. čer 2010

delf vydržela jsem to do teď tak to vydržím i další měsíc, co se dá dělat

delf14
17. čer 2010

no jo ono nic nezbyde,ale představa,že by jako už ted to by bylo pěkné 😉

dasty79
17. čer 2010

Je ahoj Liny a Delf - kde jste se celý den toulaly?

Uvidíš, že se v červenci zadaří 🙂 Teď si ještě třeba užij dovču a pak budeš už jen relaxovat 🙂

Delf - jak se cítíš?

delf14
17. čer 2010

ahojky dasty.ale jo jde to objednala jsem se už k naší doktorce na 25.6.těsně před dovčou tak třeba udělá utz a já uvidím ještě prka jestli tam bude tak jak má

delf14
17. čer 2010

a co ty dasty svině nevolali co

dasty79
17. čer 2010

delf - jasně, že tam bude, tak jak má 🙂 Ne, idioti nevolali..... 😠

delf14
17. čer 2010

to je fakt děs tohle jsem na tebe zvědavá na pondělí teda,hele pokud by nechtěli nic dělat tak zbal pět švestek a utíkej rychle pryč.

dasty79
17. čer 2010

A tak už aspoň občas blinkáš????Nebo něco na sobě pozoruješ????

dasty79
17. čer 2010

Jo to jsem taky připravená.POkud mě neudělá dr. nějaký vyšetření,atd., tak prostě mizím a jedu jinam do CARu.
To je poslední šance 😉 Já nebudu pořád na něco čekat.Já nejsem žádná ČEKATELKA 😝