IVF, duben 2010

garp776
16. bře 2010

ahoj holky,
mám za sebou 2 neúspěšné IUI pokusy, takže jdu snad v průběhu dubna na své první IVF. MM má azoospermii, takže máme vždy dárce. Pokud by jste se chtěly přidat se svými zkušenostmi, názory..budu moc ráda.

78marcela
16. srp 2010

ahoj holky, tak jsem sem zaskočila dát zprávičku. Dnes jsem 9. den po KET sedmidenních embryjí a na testu sněhobílo, ani stín, nic. Takže ani lázně nepomohly k tomu, abych byla těhule.

ahojkyy
16. srp 2010

@78marcela - ešte skoro, marcela. vydrž

78marcela
16. srp 2010

@ahojkyy Já myslím, že není až tak brzo, když ty embryjka byly sedmidenní. To už by se ukázalo.

ahojkyy
16. srp 2010

@78marcela - tak hádam si mala po PK, tj po 5 dňoch..

ahojkyy
16. srp 2010

@78marcela - je to fakt individuálne, zájdi si na krv a máš istotu 🙂

78marcela
16. srp 2010

@ahojkyy Na krev půjdu ve čtvrtek asi. Mě se zamražovaly 6. den kultivace a pak se rozmražovaly den před KET, takže celkem sedm.

liny
16. srp 2010

Ahoj :o)

Leni tak jak se Ti daří jako mladé paní ? Každopádně gratuluji k novému příjmení 🙂 . Knížečku už mám skoro přelousknutou tak brzy pošlu zpět.

Marci vydrž třeba ještě budeš mile překvapena 😉 .

No a já Vám musím oznámit,že můj sen na miminko se naprosto vytratil. S přítelem řešíme rozchod, zítra jsem měla jet na KET, v neděli jsem to musela zrušit. Sem tam na Vás juknu jak se Vám daří.

Mějte se krásně a všem držím pěstičky 🙂 papa

petulke
16. srp 2010

možná to bude holky tím, že jsem zdravotní sestra, proto by mi to vubec nevadilo.

jancica74
16. srp 2010

@ahojkyy zdravím,myslím,že AMC bude ok,testy opravdu bývají falešně negativní,co se týče downa souhlasím s tebou - je to opravdu náročné....obdivuji ty co o tom vědí a dítě si ponechaj,já mám jiný názor,pracovala jsem nějaké roky v ústavu pro dívky a ženy i s takovým postižením,ano jsou hodní,ale......nikoho neodsuzuji,at se každý rozhodne sám,mě brzo také čeka scren,ale vím jak bych se rozhodla,pokud by byl negativní a AMC také...prostě musíme věřit,že naše děti budou v naprostém pořádku,drž se,nemysli na nic špatného - bude to ok.měj se,pa

delf14
16. srp 2010

@liny jak to liny co se stalo?že tak najednou.

@78marcela no víš jakjá chodím ještě na jedu diskuzi a ta jedna holčina byla po ket a slabá čárka se jí objedvila až 11den od ket ještě vydrž moc moc na t držím pěstičky

dasty79
16. srp 2010

@liny - co se stalo??????????????????????????

lenca78
17. srp 2010

ahoj holky, zdravim jako pani 🙂 V sobotu jsem si to nalezite uzila, dokonce jsem i trochu tancovala. Ale popravde, jsem moc rada, ze uz to mam za sebou, bylo to trochu narocne, hlavne byt tyden pred svatbou s rodici, co se snazi udelat svatbu podle jejich predstav 🙂. Tak ted uz si pomalu zacnu vyrizovat rizikac a pujdu na neschopenku, do prace se mi uz moc nechce.

lenca78
17. srp 2010

@liny to je mi strasne lito :(. Nevim, co ti napsat, aby te to potesilo :(. Drz se, myslim na tebe.

lenca78
17. srp 2010

@ahojkyy s temi testy mas pravdu, bohuzel jsou chybne i ty negativni :(. Ale ja doufam, ze nam vsem se narodi zdrava miminka, ne? Zaslouzime si je prece po tom, co jsme vsechno podstoupili, abychom byly tehotne. Drzim palce.

lenca78
17. srp 2010

@78marcela Hlavu vzhuru, pockej na krev. Kamaradce ukazoval test snehobilo i v tři tydny po oplodneni - no a je z ni uz pekna tehule, potvrdila to az krev. Drzim palce

ahojkyy
18. srp 2010

@lenca78 - gratulujem, mladá pani 🙂 Ano, na svadbu si pamätám, aj na rozdielne predstavy nás mladých a mojich a jeho rodičov.. je náročné to "ukočírovať" a bude aj celý život, naučiť sa s nimi žiť 😀
zdravé miminká si zaslúžime všetci, to áno, len sa obávam, že to nebude vždy len o zásluhách. Však uvidíme, o chvilinku idem za tým genetikom, tak snáď niečo rozumné k tomu povie, má na to školu, nie? 😝

ahojkyy
18. srp 2010

@liny - možno sa to ešte ukľudní, nič sa neje také horúce, ako sa to uvarí. Držím palečky a daj info, či si oki. ahojkyy

ahojkyy
18. srp 2010

@jancica74 - dík za podporu. Kukali sme na to s manželom a našťastie sme sa zhodli - musím poklepať, nech to nezarieknem, tak snáď aj keď to špatne vypáli, tak sa zhodneme k spokojnosti oboch. dík.

jancica74
18. srp 2010

@ahojkyy nemáš zač a pisni zase jak to dopadlo,myslím na vás,pa

delf14
19. srp 2010

ahojky holky tak nes byla kontrola vše je ok a z doktourkou jsme se shodli,že tripltesty dělat nebudeme když nt screening dopadl výborně,že to nemá cenu a jsem ráda já je nechhtěla tripláky i kdyby by mi je doktorka chtěla dělat odmítla bych

78marcela
19. srp 2010

Ahoj holky, jsem zpět z centra. Krev negativní.Tak jdu v září na další pokus, dnes vysadit prášky a jak přijde menses, zase začít. Nafasovala jsem navíc prednison, anopyrin, k tomu normálně utroš a estrofem. K tomu ještě listovku v nějakých tabletách na F. Pokud to nevyjde, tak pak pauza...

delf14
19. srp 2010

@78marcela to je škoda ach jo ☹ to je zajímavé proč se nedaří fakt všechny vyšetření jsou ok?že to nejde?

78marcela
19. srp 2010

@delf14 Taky jsem se na to ptala doktorky. Proč to nejde, když mám vše v pohodě. Jen pokrčila rameny, někdy se prý nedaří.

delf14
19. srp 2010

a genetiku a imono nebo co já vím jak se vše jmenuje to máš taky?

petulke
19. srp 2010

@78marcela tak to mě mrzí! Vy jste měly taky metodu ICSI, že jo? Tak to je ptotom zvláštní! V září ti dají opět zamražený?

petulke
19. srp 2010

@delf14 gratuluji k nt! 😵 Super zprávička!

delf14
19. srp 2010

jo jo je to supr že to tak dopadlo

78marcela
19. srp 2010

@petulke Jojo, měli jsme taky ICSI, naprosto zbytečně si myslím, ale měli. A ano, budu mít opět zamražený v září. Tím asi pak skončím, když se nepovede, dám si delší pauzu, protože na to pak nebudeme už mít. Ani psychicky ani finančně.

ahojkyy
22. srp 2010

ahojte baby. Tak som po amniocentéze. Výkon úplne v pohode, dva dníky som ležala, aby som to náhodou neprepískla, tak dávam info len teraz. Down sa nepotvrdil, ostatné výsledky budú do dvoch týždňov.
A mám novinku - cítim pohyby, úplne jasne a takmer stále 🙂 už som dala aj manželovi ruku na brucho, aj sa nám podarilo vidieť, ako sa bruško "odúva" 🙂 krásny pocit, baby. Tak snáď aj ostatné výsledky dopadnú v poriadku.
Ako zvyšok z Vás. Ako marcela, už máš výsledky krvi?

ahojkyy