IVF, duben 2010

garp776
16. bře 2010

ahoj holky,
mám za sebou 2 neúspěšné IUI pokusy, takže jdu snad v průběhu dubna na své první IVF. MM má azoospermii, takže máme vždy dárce. Pokud by jste se chtěly přidat se svými zkušenostmi, názory..budu moc ráda.

dasty79
27. dub 2010

eustoma - taky mám rozepsanej Menopur.Kolik bys měla píchat?Třeba to fakt nakonec dopadne a ty už jsi těhulka 😵 Mohlo se mimísek uhnízdit dýl.....

princezna - ne já níc nepíchám, až 2dc

dobrou kočky 😔

eustoma
27. dub 2010

mam rozpis tiez od 2 dc a pichat 3x75UI

lenca78
28. dub 2010

Dobre rano holky, koukam, ze Liny jeste nenapsala.
Liny - drzim palce na ten testik, at tam mas dve carky 🙂

eustoma
28. dub 2010

krasne ranko, skusila som testik a jedna carka. takze nic. ale to sa dalo cakat, sance ze tam nieco bude boli malinke. takze to bude na vyvolavacku a ivf najskor v maji.

delf14
28. dub 2010

Dobré ráno holky á koukám nové paráda vítejte,no jsem zvědavá na liny jestli teda testla snad ano a moc držím pěstičky.
ahojky Dasty,eustoma,lenca 😉

lenca78
28. dub 2010

Eustoma - jak citlivy test mas? Nemuze to byt tak, ze se to tam zatim neukaze? Nechces radsi skocit jeste na krev? Ja jsem si testy uz nakoupila - zacnu testovat tak od 8. dne 🙂) a predstavte si holky, ze mamatest ma novinku, testy s citlivosti od 10 (standardne jsou od 20) a stoji 2 ks jen 33 Kc. Tak jsem si jich koupila hned vic, kdyz jsou tak levny.

eustoma
28. dub 2010

lenca: mne meska ms, a bez nej nemozem stimulovat na krvi som bola, bola negativna. takze dostala som agolutin na vyvolanie ms, a 10 dni po pichnuti ms nikde.takze pojdem si pre novu davku agolutinu.

lenca78
28. dub 2010

hm, tak to asi nebude tehotenstvi. To mi je lito. Ale agolutin mi obcas taky nezabral, zabralo mi to, az kdyz mi podruhy pichly dva najednou.

delf14
28. dub 2010

fákt lenca už mají tkovou citlivost no paráda tak to teda taky budu muset nakoupit zásobu

lenca78
28. dub 2010

Delf - jojo, prave me to prekvapilo, protoze ty extra citlivy testy byly docela drahy (co si pamatuju z lonska, tak cca kolem 150 Kc jeden). Kdyz jsou ted dva za 33 korun, to je uplne hrich netestovat, co?

delf14
28. dub 2010

a fakt tam má napsané mamatest že to je citlivost 10?to je fakt paráda
copak liny asi ona na nás prdí potvůrka jedna aby informovala

lenca78
28. dub 2010

jo jo, dokonce se to jmenuje mamatest 10

delf14
28. dub 2010

😝 jdu juknout na internet zda najdu

ahojkyy
28. dub 2010

ahojky baby, tak vy ste toho stihli napísmenkovovať, však ja ani nestíham čítať 😀 😉
tak mi volali z Gennetu, máme tých 7, ktoré sa dobre vyvíjali. Zajtra sa ozvú a podľa ďalšieho vývoja bude ET štvrtok, piatok alebo v sobotu..
držte palce, idem Vás dočítať.
ahojkyy

liny
28. dub 2010

Ahoj holky,
jak se dnes máte? Ještě jsem netestovala děti mi dávají zabrat 😀 . Mám test RapiClear Direct, citlivost 10 a dá se dělat přes celý den.

liny
28. dub 2010

tak tady na něj koukám a přemýšlím zda dnes a nebo raději zítra 😒 .

ahojkyy
28. dub 2010

liny - radšej by som to urobila ranným močom.. jak to, že si to nestihla? 😉

liny
28. dub 2010

no děti se vzbudili dřív než já a chtěli snídani a pak si chtěli hrát a pořád jsem je měla za zadkem....tak já ten test udělám až zítra

liny
28. dub 2010

ahojkyy a těch 7 vyvíjejících mimoušků to je super zprávička 🙂 tak přeji ať se jim daří co nejlépe

ahojkyy
28. dub 2010

díky, liny. Ja idem s manželom na akciu, je to posledná akcia pred ET čo sa týka celej noci.. dúfam, že to na telo po OPU nebude veľa a že to embryjko neovplyvní. Tak zajtra určite otestuj a daj vedieť, ako si dopadla. Aj ja písnem. pozdravujem všetkých. ahojkyy

garp776
autor
28. dub 2010

ahoj holky

liny..ty si poděs! takhle nás napínat, no je vidět, že jsi v klidu, tak je to tam!! 😉
ahojkyyy-ahooj, no jasně užij si s manžílkem..pokud by si byla extra unavená, tak půjdeš dřív domů..tělo si řekne
lenca..kolikátý si DPO?
eustoma..tak si dej červený vínko, horkou vanu, sexík a madam se uráčí přijít.. 😎

já jsem dnes 9 DPO a už zase začínám vyšilovat, prsa mne bolejí již od stimulace(hlavně kolem bradavek) a semtam píchne na pravé nebo levé straně, jinak vůůůbec nic. Mooc vám závidím ty mrazáčky 😔

lenca78
28. dub 2010

Ahojkyy - tak 7 je mooc krasny pocet, to by vam mohly vydrzet i na zamrazeni. tak at se udrzi vsechny 🙂

liny
28. dub 2010

garp hehe poděs jo 😀 , když já se pořád bojím no a že mě děti nenechali ani chvilku na pokoji se mi aji hodilo 😅 , zítra ráno test udělám určitě a hned pak napíšu ať tam bude cokoliv. Jinak to pobolívání prsou mám také už 10tý den,ale malinko to ustoupilo, jinak taky žádné závratné příznaky, proto jsem z toho taková rozpačitá.

lenca78
28. dub 2010

Garp - ja jsem dneska 4. den po tranferu, OPU bylo 20.4. (tj. před 8 dny) - ale na tom byla darkyne.

liny
28. dub 2010

Včera večer jsem si aplikovala poslední Crinone a dnes už si dám Ultrogestan, mám mít pak 3denně po dvou tobolkách a k tomu stále beru prednison. Ty jo ještě se dvakrát vyspím a budu vědět na čem jsem... to je mazec 😕

garp776
autor
28. dub 2010

lenca..tak to jsme na tom podobně...jak časově tak dárcovsky..my máme zase darované spermie 😉
liny, máš můj neskonalý obdiv..já už asi budu testovat zítra nebo v pátek..normálně mám LF 11 dní, tak už by tam mohlo něco být/nebýt 😔

lenca78
28. dub 2010

Liny - smekam pred tebou, ze to tak dlouho vydrzis. To bych potrebovala taky. Ja mela co delat, abych test nedelala uz dneska rano 🙂 Budu ti drzet palce.
Ten prednison tu bere spoustu holek - na co to je? Ja mam jen estrofem s uttrogestanem.

liny
28. dub 2010

holky nic neobdivujte vždyť já jsem normální posera co se bojí dozvědět jak to je,abych vůbec dojela v pátek na tu krev 😅 jsem fakt hrozná, tohle se mi nikdy nestalo vždy jsem si říkala že musím vědět jak to je a teď před tím utíkám.

liny
28. dub 2010

lenčo a co to bolení bříška je to už lepší?

lenca78
28. dub 2010

Liny - uz jo, ale nesmim nic delat. Treba kdyz dlouho chodim nebo me pes taha na voditku (ma 40 kg), tak me pak to bricho zase boli. Jen je nejake obri🙂 Nedopnu kalhoty, to nechapu. Asi to bude tema hormonama, co do sebe laduju.