IVF, duben 2010

garp776
16. bře 2010

ahoj holky,
mám za sebou 2 neúspěšné IUI pokusy, takže jdu snad v průběhu dubna na své první IVF. MM má azoospermii, takže máme vždy dárce. Pokud by jste se chtěly přidat se svými zkušenostmi, názory..budu moc ráda.

liny
28. dub 2010

lenčo jo tak větší břicho mám taky aji se po jakémkoliv jídle nafukuji,a hormony dělají své....

lenca78
28. dub 2010

Tak to jsi me uklidnila. Ja mam ted jet do Prahy za kamoskou na obed a zjistila jsem, ze moje kalhoty ty proste nejdou dopnout .Tak jsem z toho byla nejaka rozladena.

lenca78
28. dub 2010

Tak ted se holky podrzte. Mela jsem minule problem se sliznici a tento cyklus mi krome leku dali i naplasti, aby se ta sliznice natvorila. Po transferu jsem se ptala lekarky, co mi ho delala, jestli si mam lepit i ty naplasti nebo jen leky. Rekla, ze jen leky. V pondeli jsem jeste volala sve doktorce, abych se zeptala i ji, ale vzala to sestra a ta mi rekla, ze jen leky - bez naplasti. A ted mi najednou prijde sms od sestry, ze si radsi ty naplasti mam zase lepit, ze to ta moje sliznice nevydrzi. To je zly sen, ne? Ja je nemam nalepene od soboty a najednou ve stredu si nekdo vzpomene, ze radsi ty naplasti mam mit. Ach jo. Uz tomu prestavam verit, minule mi klesla sliznice za 4 dny na polovinu vysi, kdyz jsem nemela naplast :( Takze se ty embrya asi chudaci nemaji kde uchytit.

garp776
autor
28. dub 2010

lenco..tak jsi je nalep..třeba už ta sliznice tolik ke konci cyklu neroste..jen se udržuje..(nevím) Neboj, dobře to dopadne, žádné nervíky!!! Užij si oběd a vem si sukni 😉

lenca78
28. dub 2010

Garp - diky moc, to jsem chtela slyset. Beru sukni a bezim na obed, na tohle kaslu. Potrebuju do prace jak sul, tak mam tolik starosti, ze na nejaka embrya a sliznici si nevzpomenu cely den 🙂

dasty79
28. dub 2010

ahoj holky 🙂

liny - seš dobrá, že jsi ješte netestla.Tak ale zítra se těšíme 🙂

eustoma - to je fakt prekérka, když se konečně začneš těšit na mrchu, tak se někde zatoulá 😒

lenca - radči odpočívej,aby bříško nebolelo

delf - jak je??????

dasty79
28. dub 2010

ahojkyy - tak to je paráda, takovýhle testy s citlivostí 10 a mamatest - nejlepší test 🙂 Tak to si je musíme všechny koupit a snad tam všechny za chvilku objevíme // 😵

lenca - co to je za náplast???Máš nízkou sliznici a tohle pomáhá???

delf14
28. dub 2010

ahojky dasty.
u mě dobré mrcha dorazila tak jsem ráda,ikdyž bylo by lepší kdyby dorazila až v pátek teda nu ale co hlavně že dorazila 😝 a co ty?jak je?

liny
28. dub 2010

Ahoj holky teda ty děti jsou éra jsem utahaná jako blázen, za chvíli si je vyzvednou tak se aji těším až si dáchnu.

liny
28. dub 2010

dasty tak jsi se konečně dočkala mršky to je dobře,že si dala na čas viď...

lenca78
28. dub 2010

dasty - to je naplast s estrogeny, bohuzel mi nejak nestaci polykat je, tak mi k praskum predepsali jeste naplast.
Naplast jsem nalepila a uvidime. Bud se uchyti nebo ne. Ale davaji mi v tom CARu zabrat 🙂

lenca78
28. dub 2010

Liny - jdi si odpocinout, at muzes zitra rano testnout a dat nam vedet 🙂 Jsme napjaty vic jak ty 🙂) Ja uz jdu zitra do prace, tak si to prectu az vecer, ale i tak budu na tebe myslet a drzet ti palce.

liny
28. dub 2010

lenčo a není lepší se řídit podle toho co řeknou v Caru než dle Tvé lékařky?

liny
28. dub 2010

taky se stavím zítra na chvíli do práce, a už je Ti teda líp ju? To je dobře 🙂 budu držet pěsti. Já testnu zítra ráno tak pak napíšu.

dasty79
28. dub 2010

delf -mrcha dorazila?to je dobře, tak hurá do toho!!!!A ty nezačínáš 2dc píchat????
Já už chci aby byl příští týden a pak ten další - to čekání je děs.

Taky bych se řídíla tím, co mě řeknou v CARu, než dr. 🙂

liny -tak sis to vyzkoušela,jakej to je záhul 🙂 Zítra ráno testni,nemůžeme se dočkat a držíme pěstičky 🙂

liny
28. dub 2010

dasty to jo čekání je děsný , ale mě čím víc se blíží páteční kontrola tím víc začínám stresovat ☹ zítra ráno test udělám ať to mám za sebou,ale doufám,že najdu to co bych chtěla 😉 .

fazde
28. dub 2010

Ahojky holky, tak koukám, že píšete a píšete. Liny, jsi dobrá, že jsi to ještě netestla. Já byla dnes na besídce od školky a tak jsem si představovala, jaký to bude, až tam jednou budu mít svého potomka a né jen synovce.
Lenčo, taky bych asi věřila více Caru, možná bych tam zítra radši zavolala

liny
28. dub 2010

nějak mě pobolívají záda poměrně podobná bolest jako když má přijít mrška tak jsem zvědavá co z toho bude,třeba jsem jen unavená se uklidňuji 😔

fazde
28. dub 2010

Ani bych se nedivila po tom celodenním záhulu 😲

fazde
28. dub 2010

Liny - tak dneska jsem volala do laboratoře - 5 je 4 buněčných, 1 je tříbuněčné a 1 je šetibuněčné. Vůbec nechápu jak to, že v tom jsou takové rozdíly. Celkem jich máme 7 a dokonce se nechala doktorka ukecat, že by mi zavedli jen 1. A v sobotu. Tak snad to mrňousci vydrží do pátka.

liny
28. dub 2010

Nejhorší je,že sestřiny děti mě vůbec neposlouchají 😒 takže o to to bylo horší. Chvílema mi to připadalo jako hra o přežití.

liny
28. dub 2010

fazde no super gratuluji 🙂 to je fajn zprávička 🙂 jj ty rozdíly taky nechápu, mě tedy nikdo až tak podrobně nic o nich neřekl tak mám lehčí hlavu 😀

fazde
28. dub 2010

Jo jo to znám, když jich mám plnou třídu, tak si říkám, hlavně přežít. Vůbec nechápu kde berou tu energii 😎 😎 😎

fazde
28. dub 2010

Liny tak to se máš, já už spekulovala, jestli to rychle se vyvíjející nebude kluk - podle výzkumu se vyvíjejí zárodky samčí rychleji 😅 😀

liny
28. dub 2010

fazde to je pravda no 🙂 holkám to trvá déle

lenca78
28. dub 2010

Delf - tebe jsem prehlidka, tak to je fajn, ze mas mrchu, tak hura do stimulace 🙂

Liny - no bricho mi porad poboliva, ale mne se hrozne ulevilo po psychicke strance. Musim totiz neco v praci dodelat do konce kvetna. A najednou jsem zjistila, ze pristi tyden uz je 3.5., v utery az ctvrtek jsem na sluzebce, tak to nic nestihnu. A zacala jsem chytat nerva, jestli to vubec do konce kvetna lze stihnout. Tak jdu radsi do prace hned zitra, zacnu na tom delat a mam klid🙂

fazde
28. dub 2010

No tak to budeme pozorovat. Dnes jsen se také dozvěděla, že když mi to budou zavádět ve stadiu blastocysty, tak je už jedno jestli mi tam vloží 1 nebo 2. Úspěšnost je prý stejná - tak jsem se hned hlásila o jedno. Jen aby s emrška držela!
Liny dávala jsi si něco zamražovat? A jestli ano, kolik?

lenca78
28. dub 2010

Ohledne te naplasti - myslela jsem moji doktorku v CARu, u ktere jsem podstoupila neuspesne stimulace. ET mi bohuzel nedelala, to zrovna mela volno a delala to nejaka jina doktorka. Ta mi rekla, at si naplast uz nelepim. Nejak mi to nedalo a zkousela jsem se te sve doktorce dovolat uz v pondeli, ale mluvila jsem jen se sestrickou, ktera mi potvrdila naplast nelepit. A dneska se te moji doktorky sestricka zeptala a najednou je z toho naplast lepit dale 🙂

liny
28. dub 2010

fazde máme zmražené dvě a zda dala embryoložka k těm dvěma ještě další dvě to nevím, říkala,že uvodí dle vývoje zda to má smysl a nevolala tak je asi vše ok. Tak ty dvě máme určo a to mě těší.

liny
28. dub 2010

lenčo tak to se omlouvám já to předtím s tou doktorkou nepochopila dobře.