IVF, duben 2010

garp776
16. bře 2010

ahoj holky,
mám za sebou 2 neúspěšné IUI pokusy, takže jdu snad v průběhu dubna na své první IVF. MM má azoospermii, takže máme vždy dárce. Pokud by jste se chtěly přidat se svými zkušenostmi, názory..budu moc ráda.

delf14
19. kvě 2010

když já můžu testit až tak 12 dní od pregnylu mě se drží strašně dlouho v těle

delf14
19. kvě 2010

takže ááááž 26.5.si udělám test zda už bude bílej to bude pregnyl pryč doufám.

marmar79
19. kvě 2010

NO jo, mám dvě. A 26.5. jdu na krev. To už pak bude jasno.

delf14
19. kvě 2010

to budu držet pěstičky moc moc

marmar79
19. kvě 2010

Děkuji.

dasty79
19. kvě 2010

delf - TSh z hormonálního profilu, tak to nic neříkal - tak to by snad mělo být ok.
To je dobře, že máš vycházky.To teda moc nebudeš ležet - zítra do školky a pak večer už ležet taky ne,já myslela
že holky asi 4 dny určitě ležely 🙂

marmar - slabá čárečka,Tak to je super, to určo budeš těhulka,když ti testík ukázal už 7.den po Et druhou 😵

dasty79
19. kvě 2010

delf - tak dnes jsi musela půl hodky ležet s prdelí nahoře 😀 a ET bolí to?

dasty79
19. kvě 2010

alenta - 8 vajíček, to je krásný počet 🙂

delf14
19. kvě 2010

no měla jsem dasty ležet 2 hodiny s prdelí nahoru,ale ležela jsem hodinu a půl pak jsem vzala krmle dostala jsem tam i jídlo zdarma objednala jsem si hranolky a řízek+džus.nebolí to vůbec akorát ted cítím bříško jako bych měla dostat mrchu snad né 😲 jak jste na tom byli holky vy taky jste měli pocity na mrchu?je to jako iui,akorát ded u toho dělají utz,aby vyděli jak tam ty embria(ta tekutina)vstříkla víš oni tady bude ta hadička nebo jak se to jmenuje a tady uvidíte jak je pouštíme dovnitř a já jo jasně a stejně jsem to na tom nepoznala 😀

dasty79
19. kvě 2010

Proč jsi neležela 2hodky?a teď fakt nebudeš vůbec ležet?Myslím, že to tak 3-5dní doporučujou, že to někdo psal na jiný diskuzi.Jídlo zdarma ...hm a přítel ti ho nesnědl? 😀 Je to jako IUI?No potěš.....mě totiž IUI dělalo hrozný problém.Teda ne mě,ale dr. - říkal že jsem hodně úzká a nemohl se tam dostat - musel brát nějakej amerikán, já vždy musela zakašlat, on mě skřípnul čípek a pak se tam dostal.....a já pak krvácela ☹ Tak to mě čekaj věci.....Snad mimísci nemůžou odejít, když se krvácí.Nebo taky krvácíš?

delf14
19. kvě 2010

ne né nekrvácím a mě to vůbec nebolelo to iui my bylo někdy nepříjemný a tohlebylo ok.no už mě to nebavilo ležet a přítel spěchal do práce,jako kdyby mě vzali v těch osm tak bych ležela ale vzali mě až v 9:30takže to narušilo plán,ale ve tři si přijela babička pro káju a bude tam do zítra pak pro ní pojede přítel má volný víkend.jídlo mi nesnědl já mu nedala 😀 takže ted ležím a zítra taky budu ležet a pak jen tak polehávat budu.

dasty79
19. kvě 2010

delf - jen pěkně odpočívej.A sliznici jsi měla pěknou?

delf14
19. kvě 2010

no říkal sliznice je ok tak snad ano neptala jsem se kolik má

dasty79
19. kvě 2010

No uvidím co mě dr. řekne zítra a kdyžtak si naordinuju ten kontryhel 🙂
Koukám, že tady je nějak mrtvo......nikde ,nikdo.
Všechny už mají po ET, tak na nás prdí ☹

delf14
19. kvě 2010

no jo už moc nechodí vid?tak jsem si vzala utrouš vrhem měla jsem to napsané v papíře ale večer už spodem zaplat pán bůh protože se mi docela točí hlava a dost 😖

liny
19. kvě 2010

Delf jak tak čtu ta už máš mimča na tom správném místě 🙂 tak odpočívat odpočívat a odpočívat a mezi tím odpočíváním mít pozitivní myšlenky 😀

liny
19. kvě 2010

fazde jak se cítíš?

liny
19. kvě 2010

všem co jsou po ET držím pěsti 🙂

liny
19. kvě 2010

delf hehe s utroušem jsem si tak užila své , když jsem ho dala vrchem tak jsem měla šílenou motanici ,a spodem to bylo děsný , protože mám dlouhé nehty a ta malá kulička mi vždy zůstala trčet v tom nehtu zespodu a nechtělo se mě to pustit 😀 tak pak mi to aplikoval přítel když byl doma.

delf14
19. kvě 2010

ahojky liny to jsi hodná že jsi tu mě spodem to ic nedělá,ale vrchem to je motanice jako kráva,jo jo už je mmám v sobě snad se udrží a co ty holka jak to vypadá?ted si echáš už dvě? 😉

liny
19. kvě 2010

já ještě nevím, musím čekat až na konec června pak se uvidí kdy bude KET,pokud bude co transferovat. Možná tentokrát nechám dvě nevím.......necítím se na dvojčátka.

delf14
19. kvě 2010

já taky né,ale ted když mám vsobě dvě tak bych byla ráda za ně a už mi to nevadí,že by byli dvě 😀 konec červa?tobuž nejde ted?vždyt to odešlo samo tak proč tak dlouhé čekání ach jo. 😨

marmar79
19. kvě 2010

dasty - já to při transféru měla podobně, jako ty při IUI. MUDr. se po do mě nemohla s katétrem dostat, taky vzala cosi, čím mi skřípla čípek a popotáhla za dělohu. Bylo to nepříjemné, ale dá se to přežít. Pravdou je, že i já jsme pak asi 3 dny špinila, ale nebylo to tak hrozné, protože jsem věděla, že krvácet budu.

delf14
19. kvě 2010

marmar taky jsi měla hned od začátku pocit že to dostaneš?já ho mám právě 😒

marmar79
19. kvě 2010

No jo, ten pocit mám asi furt 🙂 Navíc mě už 3 dny bolí hlava, ale to může být tím ošklivým počasím.

delf14
19. kvě 2010

no jo to bude asi počasím a jestli jsi doma tak tím,že jsi zavřená to taky může být 😝 tak to jsi mě uklidnila teda já se bála,aby ta mrcha nepřišla třeba už ted 😎

marmar79
19. kvě 2010

Doma jsem jen odpoledne, dopoledne chodím do práce. Původně jsem plánovala doporučené procházky do přírody, ale teď můžu akorát koukat na zeleň z okna. 😀

lenca78
19. kvě 2010

ahoj holky, koukam co jste toho dneska stihly probrat. Ja ted zvladam jen praci a spani :(. Drzim palce vsem po transferech, at se embryjka dobre uhnizdi. A preju vam taky lepsi pocasi, kdyz uz jste doma, tak at aspon muzete chodit na prochazky ven, tohle destivo mrazivo je na nic.
Mejte se hezky L

dasty79
19. kvě 2010

Koukám, že všechny chodíte do práce.

marmar - tak hlavně, že jsi to zvládla - i když to bylo nepříjemné,ale co by jsme pro mimísci neudělaly,že?

lenco - přišla na tebe únava? 🙂

Tak se tady holky mějte a zítra si na mě prosím vzpomeňte - snad na utz budou folíci 🙂
dobrou

delf14
19. kvě 2010

já né dasty ani mě nehne já lenoším 😉